boots: Steve Madden, jeans: Guess, scarf, coat and bag: Lindex

Tänu aastavahetusele möödus see töönädal kuidagi eriti ruttu, nii et mu tuju on üsna laes. Tõeline rõõm on alustada nädalavahetust vahelduseks nii, et ma pole rampväsinud ega unista vaid diivanil või voodis vedelemisest. Nüüd ootan sõbrannat külla (osalt seetõttu, et ta ta toob mulle Prismast mu lemmikuid kohvijooke, peamiselt seetõttu, et ma igatsen teda palju-palju) ja kavatsen veeta terve õhtu diivanil girl time'ides.

Kaks uut eset, mida teile näitan on Lindexi mantel nende Matthew Williamsoni kollektsioonist ja suur mahukas käekott, mis on ideaalne kõige ebavajaliku jaoks, mida ma armastan endaga kaasas vedada. Mantel tuli müügile juba oktoobris, kuid krabasin selle endale alles nüüd (muide, enamus Matthew Williamsoni kollektsiooni tooteid on Lindexis hetkel -50%, nagu ka paljud muud asjad ;)). Ehkki ma olen pigem väiksemat kasvu, armastan ma over-sized lõiget nii kampsunite kui üleriiete puhul ja see mantel on ideaalne näide sellest, millesse armastan end jahedal ajal mässida. Kergelt lohakas kihiline look saab minult alati kümme palli kümnest. ;)

Mõnusat nädalavahetust kõigile! :)


12 comments

 1. Oh dear, kui armas ja igal pildil nii erinev ilme. Neljas on mu lemmik!

  ReplyDelete
 2. Nagu ma sulle ütlesin, nägin mina selle mantliga välja nagu kandiline kohmakas kott :D Aga sinule sobib see vastupidiselt küll imeliselt!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma mõtlesin seda mantlit selga tõmmates sinu sõnadele. Kuna ma olen suur over-sized fänn, siis mind selle pisut teistlaadi lõige isegi ei seganud... Aga aitäh, pai! :)

   Delete
 3. Aga mulle meeldib esimene pilt kõige rohkem, sest sellel paistab hästi siiiras ja rõõmus Anna! Nakatab see naerusuu ;) Kalli!

  ReplyDelete
 4. Sul on ikka meeldivad riietused olnud, aga viimasel ajal on kohe errriti mõnusaks läinud :)

  ReplyDelete
 5. Mind huvitab pigem see kampsun seal all.. H&M?

  ReplyDelete
 6. Mulle meeldib naeratav Anna :)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.