Täna hommikul, enne kui ma tööle jooksen, tahan soovida teile kõigile õnnelikku päeva! Otsustage, et teil on hea tuju - nii lihtne see ongi!

Minul on täna kohe kindlasti hea tuju, vaatamata mind juba ligi nädal aega vaikselt kiusavale peavalule. Täna on nimelt mu ühe kalleima sõbranna sünnipäev! Minu õnneks töötame me koos ja saan kontorisse jõudes esimese asjana ta katki kallistada (ja siis kingitusega terveks ravida, better get excited, T. ;)). Siis on plaanis väike tervislik lõuna koos šampusega ning pärast tööpäeva, kuna mu tervis ja enesetunne ei paista siiski olevat veel kõige paremad, lähen ma teise kalli sõbranna pehmele voodile lebotama  ja juttu ajama, võib-olla teeme midagi asjalikku ka (not likely). Milline teie reede välja näeb ja mida nädalavahetuseks plaanite? Ma kavatsen näiteks lisaks muule lugeda ära ka Khaled Hosseini "Ja mägedelt kajas vastu" viimased leheküljed. Tean juba, mis mu järgmine raamat on, aga oleksin rõõmus ja tänulik, kui te mulle kommentaarides oma lemmikraamatuid soovitaksite (lisage ka kindlasti, miks just see teie lemmik on! ;)) - raamatusoovitused on alati teretulnud!


9 comments

 1. Usun, et minu reede kujuneb selliseks: olen juba tööl, laua taga ja üritan koos nohuga endast kõik anda, et nädalavahetus veidi puhkamise moodi saaks olema.Töö tegemisele vahelduseks õpin tänaõhtuseks eksamiks. Umbes 3 h pärast istun siis eksami klassis 1,5h ja annan eksamil endast nii palju kui suudan. Seejärel lähen koju ja poen kallima kaissu sooja tekiga koos ning vaatan koos temaga arvatavasti ühte filmi.

  Soovitan lugeda elustiilide uurimuste raamatut ''Subkultuurid''. Selline (liiga) akadeemilise maiguga, kuid miks mitte vahetevahel ka sellist kirjandust lugeda.

  ReplyDelete
 2. Mina olen näiteks täna öösel maganud ainult tund aega - nii moe pärast :D tegelikult ikka selle pärast, et mul oli ülikoolis eksam. Nüüd ootan aga homset, kui lähme elukaaslasega spasse:P Mul vast ei olegi lemmikraamatut, raske on niimoodi valida, aga hiljuti lugesin läbi ühe raamatu minu-sarjast, "Minu Keenia" - soovitan. Kõigile. Siiralt, huvitavalt, liigutavalt kirja pandud. Lausa vist sõin ja hingasin seda raamatut. :)

  Kirjutasin veidike uuest kahest body shopi tootest ja muidugi eesootavast nädalavahetusest blogis ka - www.cosmeticspower.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. Kas "ja mägede kajas vastu" oli hea raamat või millised muljed sulle üleüldse sellest raamatust jäid?

  ReplyDelete
 4. Minu lemmikraamatud on "Tappa laulurästast" ja Viivi Luige "Varjuteater". Mõlemad said kuidagi liiga kiiresti läbi :) Reede õhtu veedan teleseriaali ja šokolaadiga.

  ReplyDelete
 5. minu reede näeb välja nii et kohe kui koju jöuan söön mehe tehtud öhtusööki ja siis vaatan oma lemmiksarju ja youtubeu videosid,mida töönädala jooksul pole aega olnud vaadata. Körvale teen puuviljasalati! Nädalavahetusel on plaanis kinno minna ja Helsingisse shoppama (elan Soomes). Ja üks film on ka plaanis mehega kodus diivanil lösutades ära vaadata!

  raamatutest soovitan KÖIKE, mida on kirjutanud Cecelia Ahern. Ta on parim kirjanik!
  hetkel loen aga hoopis "A Thousand Splendid Suns", mis on töeliselt huvitav ja kaasahaarav..räägib Afganistaani elust läbi ühe naise ja lapse silmade..töeliselt pönev lugu, mida lugeda! Soovitan!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma lugesin "Tuhat hiilgavat päikest" ise ka mõne aja eest läbi ja see on tõesti hea raamat! Soovitan sul ka Hosseini teist kahte raamatut lugeda, sinu nimetatu on tema kolmest suurepärasest teosest teine. :) Mõnusat šoppamist sulle ja aitäh soovituste eest!

   Delete
  2. Aitäh soovitamast :) Nüüd kindlasti loen ka tema teised teosed läbi :)

   Delete
 6. Mina soovitan ka Hosseini teisi raamatuid "Tuhat hiilgavat päikest" ja "Lohejooksja". Mulle meeldivad ka väga sellised raamatud,kus on mitu tegevusliini,mis omavahel põimuvad. Näiteks "Armastuse ajalugu", "Tuule vari" ja "Extremely loud and incredibly close" on just eelmainitud põhjusel minu läbi aegade kolm lemmikut.

  ReplyDelete
 7. Mina soovitan ka Hosseini teisi raamatuid "Tuhat hiilgavat päikest" ja "Lohejooksja". Mulle meeldivad ka väga sellised raamatud,kus on mitu tegevusliini,mis omavahel põimuvad. Näiteks "Armastuse ajalugu", "Tuule vari" ja "Extremely loud and incredibly close" on just eelmainitud põhjusel minu läbi aegade kolm lemmikut.

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.