Kirjutasin oma isiklikku päevikusse mitmeid lubadusi uueks aastaks, kuid tahtsin teha ka mõned iluteemalised, mida teiegagi jagada. Niisiis, siin on minu viis ilulubadust uueks aastaks. Kirjutage mulle kommentaaridesse, kas ka teil on mõningaid pealiskaudseid ja puhtalt välimusse puudutavaid lubadusi selleks aastaks. Ehk kogub mõnu julgust juuste värvimiseks, teine tätoveeringu tegemiseks? Või mõtleb keegi juuksepikeduste katsetamisele, meigikoolituse läbimisele? Let me know! ;)


Ma ei osta midagi lihtsalt selle pärast, et see on odav
Olen oma eluajal piisavalt odavaid küünelakke, näomaske ja huulepalsameid ostnud, sest need "maksid Selveri laadapäevadel ju ainult kaks eurot". Püüan keskenduda kvaliteedile ning soetada vaid tooteid, mida olen ka päriselt mõnda aega soovinud - äkkostud teevad aastalõikes kokku ju üsna kopsaka summa, mille saaks millegi mõistlikuma peale kulutada. Ärge saage valesti aru: on väga palju häid ja odavaid tooteid, aga midagi ei tasuks osta ainuüksi selle pärast, et see maksab vähe.


Lõpetan juuste näppimise
Mul on kohutav komme televiisorit vaadates või raamatut lugedes juukseid näppida ja neid imepisikestesse patsikestesse punuda, mis hiljem vaid suure valu ja vaevaga lahti tulevad. Juuksur pidi pikali kukkuma, kui selle talle üles tunnistasin. Püüan hoida käed juustest eemal (ja ühtlasi neid mitte liiga kuuma veega pesta ning olla pisut agaram juukseõli kasutaja).


Olen maniküüriga hoolikam
Küüned olgu kas lakkimata või korralikult lakitud, igasugused vahepealsed variandid jäägu ära. Kipun endiselt vahel olema laisk ja jalutama ringi, nii et kuuel sõrmel on lakk alles, kahel pooleldi alles ja viimased kaks poleks nagu lakki näinudki. Ise ma ei pane seda tähele, aga kõrvalt vaadates mõjub see inetult ja lohakalt.


Õpin sirgendajaga lokke tegema
Tuhanded tüdrukud oskavad sirgendajaga imelisi lokke teha ja ma lihtsalt pean ka selle triki selgeks saama. Üleüldse tunnen ma end nii sirgendajate kui lokitangidega veel üpris ebakindlalt ja oleks aeg pisut kätt harjutada. After all, hästi õnnestunud lokid on alati ilusad ja kadestamisväärsed.


Katsetan rohkem silmameigiga
Kipun jääma ühe kreemja lauvärvi juurde, kahe eri tooni juurde või kasutama ainult lainerit... Noh, enamasti siiski mitte midagi peale ripsmetuši. Mul on aga nii palju imeilusaid meigipalette ja ka kvaliteetsed pintslid täiesti olemas, nii et mul pole ainsatki arvestatavat vabandust, miks ma ei peaks hakkama neist viimast võtma.

Along with my more serious resolutions for this year, I also made some simple beauty ones. After all, I do consider myself to be a beauty blogger as well. ;) So, here are my five resolutions:
 • I won't buy a product just because it's cheap. Unless I've been meaning to get it for a while, I don't need it. I have enough cheap nail polishes and lip balms.
 • I will stop touching my hair all the time. I always braid it when I'm reading or watching TV and this doesn't do any good for it. I will also try to not wash my hair with hot water and be more consistent with using hair oils.
 • I won't abandon my manicure. My nails should be bare or fully polished, a chipped nail is not an option. It just looks ugly and makes me look lazy.
 • I will learn to do curls with my hair straightener. I love how these curls look, but I'm quite hopeless with hot tools. Practice makes perfect and practice I shall!
 • I will experiment more with eye makeup. I usually go for a simple cream eyeshadow or a nude smokey eye, but I have so many beautiful colours and eye pencils that I'm not really using. It's time to become a pro! ;)

*all the photos are from tumblr & weheartit. 

17 comments

 1. Väga huvitavad lubadused. Peaks ka selle soodusmüügi asja endale kõrvataha panema. Minul on sel aastal tehtud mitte otseselt lubadused vaid rohkem plaanid. Eesmärk on läbida peale suve Lana Vallo meigikoolitus, lisaks ka õppida ära küünte ja ripsmete paigalduse. Need on rohkem sel eesmärgil, et kui ma Eestist lahkun, siis mul on mingi põhi olemas ning tööta ma otseselt ei jääks. Lisaks on mul plaan soetada endale korralik kaamera ning panustada veidi rohkem enda blogisse, et muuta asja veidi professionaalsemaks. :)

  ReplyDelete
 2. Khm. Kas peale ilusate asjade on elus veel midagi? Koledaid asju? Kannatust? Muresid? Vaprust ja suuremeelsust? Halbu valikuid?

  Ehk võtad mõne neist teemadest ette, sest...muidu me jäämegi uskuma, et fassaad on tõelisus. Aga kui see on tõelisus, on kõik täiesti pekkis, sest me ei õpi elust midagi. Õpime vaid küünelakki valima. Mis on sisuliselt sama, kui mehed räägiksid ainult autodest ja jalgpallist.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kõike on elus. Mind üllatab, kas sa pole isegi selle blogi headerile pilku heitnud? Selle blogi temaatika on ilusad asjad. Nüüd mine mõnda kokandusblogisse ja küsi, kas peale toidu elus midagi muud ka on.

   Delete
  2. Haha, hea vastus :D tubli!

   Delete
 3. Huvitav postitus! Enda iluteemaline lubadus sellel aastal on vahetada veel rohkem keemiat veel rohkema looduslikuma kosmeetika vastu. See muidugi ei tähenda, et muna vms pead pesema hakkan... ikka päevakreem õli vastu jne jne :)


  www.cosmeticspower.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. Ma õppisin eelmisel aastal sirgendajaga lokke tegema. See on nii lihtne ja mis kõige olulisem, minu jaoks ka kiirem variant kui lokitangidega :)
  Minu üks lubadustest on enda eest rohkem hoolitseda ehk ka kasutada igasuguseid õlisid nii juustel kui ka nahal (mul on väga kuiv nahk) ning süüa tervislikumalt :)

  ReplyDelete
 5. Väga tuttavad lubadused! Tegin endale ka lubaduse eelistada kvaliteetset asja odava üle ning katsetada rohkem silmameigiga..mul on samuti see probleem, et tihtipeale jääb asi ainult silmalaineri ja/või ripsmetuši juurde ): Kuigi sirgendajaga lokkide tegemine jääb mulle jätkuvalt mõistatuseks, olen täiesti lootusetu : D Aga loodan, et sul õnnestub!

  ReplyDelete
 6. Minule väga meeldib neid postitusi lugeda. Teevad kohe tuju heaks. :)
  Mina ei ole otseselt endale mingeid lubadusi andnud. Aga kui nüüd mõtlema hakata, siis mul on plaanis läbida punutiste koolitus, et saaks ka peale lahtiste juuste ja hobusesaba :D midagi põnevat kanda.

  ReplyDelete
 7. Väga tore on neid postitusi lugeda, teeb alati tuju heaks ja kuidagi annab energiat ka ise miskit uut proovida :).
  Mina omale otseselt mingeid lubadusi selleks aastaks pole andnud. Aga kui nüüd mõelda, siis kavatsen see aasta läbida punutiste koolituse, et oskaksin endale peale hobusesaba ka muid soenguid teha. Eks näha, mis sellest välja tuleb.

  ReplyDelete
 8. Ma lugesin küll päist. Aga seda oli ikkagi kuidagi raske uskuda. Sellepärast uurisingi, et mis toimub? Ja no kui küünehooldus on tõesti täiesti vältimatu, siis võiks teha mingi analüüsiva sissekande koledatest küüntest ja küünekaunistustest. Ja koledast meigist jne. Sest olgem ausad -põhiline probleem ilumaastikult on see, et vennikesed usuvad, et kõik mida nad endaga teevad, on ilus. Sest ega keegi seda naljalt ütlema ei tiku, kui tegelased ennast täiesti banaalseks on värvinud.
  Olen muide täheldanud suht kummalist antropoloogilist nähtust nn meigikunstnike seas (tegelikult pigem noorte meigitööliste seas). Plikadel tundub olevat taustaks pikaaegne ööklubikogemus, kus kõik värvid peavad olema võimendatud ja tugevad. Selle kogemusega ongi osad "meigikunstnikuks" saanud (räägin globaalselt!) ja kütavad kõigile ettejuhtuvatele mimmidele paksult värvi näkku. Sest nende teada tähendab see ilu.

  Võiksid ju selliseid nähtuseid pisut analüüsida? Huvitav teema on ka minapildi ja "ilu" vahelised seosed...

  ReplyDelete
  Replies
  1. See kõik on kindlasti väga huvitav, aga paistab, et sul voolab see jutt paremini.
   Ma olen igapäevaselt ajakirjanik ja toimetaja, saan niigi kaheksa tundi päevas ja viis päeva nädalas tõsisemaid ja raskemaid probleeme analüüsida, nii et maa must! Blogi on mu puhkus, kus ma teen näo, et kõik on hästi. :) Loodan, et mõistad!

   Delete
 9. ma ei ole sel aastal küll otseselt lubadusi andnud, kuid mõned mõtted on ikka mida peaks rohkem, vähem või üldse esimest korda tegema. iluteemalisi lubadusi pole ühtegi, aga kui ma seda sinu nimekirja vaatan, siis ma peaks vist kõik endale kirja panema. või noh, esimene kehtib minu puhul vist riiete osas ja kuna sirgendajat mul pole, aga lokitangid on, siis võiks ju nendega ikka rohkem kätt harjutada, et saada ikka need ideaalsed lained :)

  ReplyDelete
 10. Väga tore postitus. Siin on üht-teist mida ma isegi peaks meeles pidama.
  3 esimest punkti on ikka täitsa minule mõeldud. :)

  ReplyDelete
 11. Ma luban endale, et söön vähem šokolaadi, sest kuigi see on NII maitsev, ei ole see üldse hea mu näonahale!!!
  Samuti on mul soov osta endale ka rohkem kvaliteet-kosmeetikat - eriti näohooldustooteid. Otsin hetkel head igapäevast näokreemi, mis sobiks kombineeritud nahatüübile.. Nina on mul rasusem, aga otsaesine kipub kuiv olema :S

  ReplyDelete
 12. Mulle hullult meeldivad sellised postitused! Peaks ise ka midagi nendest enda plaani võtma:)

  ReplyDelete
 13. Aa, okei, nüüd sain aru. Siis on küll väga ok.

  ReplyDelete
 14. Aa, okei, nüüd sain aru. Siis on küll väga ok.

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.