Social

Living Patterns

Thursday, October 31, 2013

Kolmapäeval, 30. oktoobril oli mul suur rõõm saada osa uue brändi Living Collections avakollektsiooni esitlusest. Living Patterns on uus moemärk, mille naisterõivaid kaunistavad kunstnik Merilin Andre graafilised mustrid. Merilin Andre sõnul ei ole Living Patternsi rõivad pelgalt kehakatted, vaid "võrgutavad ja müstilised taiesed, mis naelutavad vaataja pilgu ja tõmbavad enda lummusesse". Mind lummasid igatahes enamus rõivaid, eriti meeldis mulle aga avakollektsioonist musta-roosa kombo. Kes tahab kogu kollektsiooni piiluda, võib seda teha SIIN.

Living Patterns is anew fashion brand with beautiful feminine items which have been decorated with patterns designed by Merilin Andre. I was lucky enough to see their first collection launch. If you wish to see the whole collection, you can check this article. 

Monochrome forever!

Wednesday, October 30, 2013

Kes mind vähegi tunneb, teab, et kui miski on must või valge, siis ma olen tõenäoliselt nõus selle ka selga panema. :D See monokroomne kollektsioon Lindexis püüdis seega koheselt mu tähelepanu. Siia kollaaži pistsin mõned enda lemmikud, aga kõiki esemeid võib lähemalt piiluda Lindexi e-poes!

Anyone and everyone who knows me, knows that if something's black/white I'll probably wear it... So this monocrome collection in Lindex is something that instantly caught my eye. here I have some of my favourite items, but you can see the whole monochrome collection HERE!

Minimal Monday No.1

Monday, October 28, 2013
Alustan uut postitustesarja Minimal Monday, mis tähendab, et pärast seda, kui me oleme nädalavahetusel oma näolappi liigse meigiga koormanud või vastupidi - nahal puhata lasknud ja ei taha seda ka esmaspäeval täistambiga kiusama hakata, püüame me hakkama saada võimalikult väikese meigikogusega, kus tooteid võiks olla maksimaalselt nii palju kui ühel käel sõrmi. Ma ei ole varem selliseid postitusi näinud ja vähemalt loodan, et suutsin millegi originaalsega lagedale tulla (:D) ja et teile meeldib selline idee. Kindlasti ei hakka need ilmuma igal esmaspäeval, sest kui jään mõneks ajaks samade toodete juurde, pole nende kordamisel mõtet.

I'm starting a new series called Minimal Monday! It means that every Monday, unless I have an event to go to or I'm just too lazy to find new products for a post, I'll be showing you a post about what I'll be wearing on my face that day. The rule: there shouldn't be more than five products, that's why it's called minimal. ;)

Täna jätan jumestuskreemi unarusse ja peidan probleemsed kohad Bourjois Healthy Mix peitekreemiga No. 52. Põskedele toon elu theBalm FratBoy põsepunaga, millel on imeliselt siidine tekstuur ja mille pigmenti annab kasvatada vastavalt soovile. Huultel The Body Shop Colour Crush huulepulk No. 315. Ripsmetel Maybelline'i Big Eyes ripsmetušš, mis on mulle üha enam meeldima hakanud - alumistele ripsmetele mõeldud harjake on nii-nii mugav ja see tušš annab korralikult volüümi ja tihedust - love it! Nagu ikka, ei saa makulmupuudrita ja juba ligi aasta aega on kasutuses olnud Artdeco kulmupuuder No. 5. :)

NB! Tulevikus püüan ka endast pildid teha, täna hommikul läks pisut liiga kiireks! :)

Today I ditched my foundation and used Bourjois Healthy Mix concealer No. 52 on my problem areas. I gave a healthy, fresh look to my face with theBalm FratBoy blush, on my lips I have The Body Shop Colour Crush lipstick No. 315. I've been really liking Maybelline Big Eyes mascara lately (the small brush for bottom lashes is SO convenient!) and I can't really live without my eyebrow powder, so here you can see my Artdeco eyebrow powder No. 5 for the millionth time. :)

Love it or leave it? theBalm NUDE'tude palette

Sunday, October 27, 2013

Olen tahtnud oma käpakese mõnele korralikule nude-paletile peale panna alates sellest, kui ma esimest korda oma nina sügavamale ilumaailmasse pistsin ja kõik Urban Decay NAKED paletti taevani kiitsid. Siis tuli NAKED2 ja oldi veel rohkem elevil. Sellest saati on suurema toonidevalikuga nude-paletid olnud ihaldatud kaup. Minul polnud aga endiselt ühtegi, kuni minuga võttis ühendust Beauty Pro ja kinkis mulle proovimiseks ja arvustamiseks lahkelt theBalmi ühe kuulsaima toote: NUDE'tude lauvärvipaleti, milles oleva 12 neutraalset tooniga annab teha nii erinevaid päevaseid kui õhtuseid looke. Olen selle paletiga nüüd pisut "mängida" saanud ning jagan oma kogemusi teiega.

Meet my new buddy from theBalm. A kind company Beauty Pro gave me theBalm NUDE'tude eyeshadow palette to try out and share my experience with you guys. I was over the moon about this offer - since Urban Decay NAKED palette, nude eyeshadow palettes have been absolute must-haves to any beauty girl. Rääkides pakendist, siis theBalmil on need alati väikese kiiksuga ja nii ka selle toote puhul. Sarnaselt enamikele theBalmi lauvärvidele ja põsepunadele, on ka see palett papist karbis - see pole kõige praktilisem, kui kasutajaks on keegi, kes ei oska või viitsi oma tooteid ilusti ja puhtana hoida, aga minul isiklikult pole kunagi sellest materjalist pakenditega probleeme olnud ja ma pole ka kuulnud, et need kellelgi katki oleksid läinud. Paleti siseküljel on suur peegel ja lauvärvid on sihilikult ebakorrapäraselt laotud. Kaasas on ka kahepoolne pintsel, mis pole paraku just kõige praktilisem. Kasutan vaid nurga all olevat pintslit kulmudel või selleks, et musta lauvärviga ripsmepiirile pehmemat lainerijoont teha.

Like most theBalm packaging, this palette is made of cardboard. It's something not everyone might like, but I've never have problems with this material, plus I LOVE those kinky, weird packagings theBalm has. It also has a very big and practical mirror inside and it comes wit a brush. The latter is not as practical, I only use the angled side for applying eyebrow powder or maybe black eyeshadow on my lashline.


Paletis on peamiselt sädelevad toonid, aga on olemas ka neli matti. Eriti hea meel on mul mati musta üle (Serious), sest seda saab imeliselt kasutada musta silmalaineri asemel pisut pehmema meigi tegemiseks. Kõrbekarva matt (Sultry) on aga must-have koopajoonele hajutamiseks ja silmale sügavuse andmiseks. Kõik toonid paletis on imeilusad ja nende pigment on väga-väga muljetavaldav, kui siis ehk Silly jääb teistele pisut alla - pisut nõrgema pigmendiga pruunil on peal sädelus, mis kaob üsna kiirelt. Mu suured lemmikud on veel Selfish, Stand-Offish ja Seductive. Paletis on olemas ka ploomikarva toon Sexy, millega muidu nude-silmale õige pisut särtsu juurde lisada. Oma pehme, siidise ja peaaegu "võise" tekstuuriga meenutavad need mulle Wet n' Wild lauvärve, ka püsivus on võrdväärne. Pisut võib esineda pudisemist, nii et kui tahate palju hajutada, tupsutada jne, soovitan alustada silmameigist ja teha hiljem näopõhja - nii ei pudene juba viimistletud põskedele lauvärvipudi.

As you can see, all the shades look absolutely amazing and there are enough of them to make both day- and nighttime looks. I'm especially happy about the matte black - I think every big nude eyeshadow palette should have one, since it's perfect for a soft smoky liner look. Matte brown is also a must-have for the crease, to add depth and definiton. Every shade is gorgeous and very-very pigmented. Their silky, buttery texture reminds me of Wet n' Wild eyeshadows. The only disappointing one for me was Silly - it's not as pigmented and the glitter disappears fast. My biggest favourites are Selfish, Stand-Offish and Seductive. The palette also has one "colour" - plum purple Sexy is perfect for adding just a little bit colour to your neutral makeup. You can get some fall-out if you're applying thick layers of eyeshadow, but not too much - they're quite smooth and silky otherwise. 


Sellel pildil on toonid samas järjekorras, mis paletiski, et oskaksite orienteeruda. Nagu näete, siis pigment on kõigil toonidel suurepärane, v.a juba eelnevalt mainitud Sultry-l (all reas, paremalt teine). Tegu on väga mõnusa toonivalikuga ja multifunktsionaalse ppaletiga. Ma jumaldan tooteid, mis ei kohusta sind näiteks reisile minnes või oma meigiarsenaliga "selle hea valgusega peegli" ette minnes miljonit eri toodet kaasa võtma! Sellega saab teha päevameiki ja õhtumeiki või valida lihtsalt ühe tooni, mida üksinda üle lau kasutada (Stubborn ja Stand-Offish sobivad selleks näiteks imeliselt).

Kellel tekkis paleti vastu huvi, siis seda saab osta www.beautypro.com lehelt. Hind on seal 28,40 +  3,40. Ühtlasi leiab theBalmi tooteid Ilumaailmast, I.L.U-st ja Siisonist (viimases on see palett hetkel välja müüdud). Ka jõulud pole enam väga kaugel, nii et see oleks ka ilus kink õele või sõbrannale, kes tahaks oma lauvärvivalikut laiendada ja kui mõni POISS seda loeb, kelle tüdruk meiki armastab, siis hint-hint! :D

As I said before, the pigmentation is beautiful (except for Silly). I love this palette, since it's so multifunctional. Daytime looks, nighttime looks and why not use some shades on their own on a lazy day (Stubborn and Stand-Offish for example). It's one of those products that has everythink you need, so you don't have to take a million products with you when you travel away from home or to the other room that has a better mirror. ;)
I think this palette would make a perfect gift for a sister or a friend that's into makeup or if there are some guys reading this - Christmas is coming and if your girl is into makeup, then take it as a hint! ;)New Yorker now in Tallinn city center!

Friday, October 25, 2013
Viimased 4 fotot/Last 4 photos: Erik Riikoja

New Yorker avab uue kaupluse Postimajas, nii et enam pole kesklinna elanikel vaja väga kaugele sõita, et nende kaubale pilku peale heita. Mina tegin seda mõningate teiste ajakirjanike ja blogijatega juba täna, ametlikult avatakse kauplus homme, 26. oktoobril! :) Veetsime mõnusa õhtupooliku riietega tutvudes, suupisteid nautides ja omavahel tutvudes. Saime endaga ka midagi kaasa valida ja näitan teile enda valikut üsna pea! Piltidel on minuga heledapäine Mari-Liis ja roosapäine Sandra. :)

New Yorker will open a new store in Tallinn city center tomorrow! Me and a few other bloggers/journalists got a chance to check the store out before everyone else - we had a fun night with good music, yummy snacks and great company! :)

My top three lip balms for fall!


Milleks kasutada ainult üht huulepalsamit, kui saab kasutada kolme, eksole? Õigupoolest on mul huulepalsameid, -kreeme ja -võideid enamgi, aga täna tahaksin teile kiirelt rääkida oma kolmest lemmikust, mis just sügisel eriti tihti kasutust leiavad.
Hommikuti kasutan NUXE Reve de Miel palsamit, mis on ilu- ja blogimaailmas väga tuntud ja tunnustatud toode. Sellel on paks ja tihke koostis, nii et kui see pole just soojas olnud, tuleb seda peale kanda kergelt tupsutades. Miks ma seda just hommikuti kasutan - Reve de Miel loob huultele justkui paksu "kaitsekihi" ja eriti hästi passib see huulepulga alla, sest minu silmis töötab see ka justkui primerina: huulepind jääb pehmem ja siledam, luues huulepulgale veatuma "lõuendi", millele kinnituda. 
Päevasel ajal n-ö on the go palsamina kasutan alati keeratavat pulka, mitte midagi sellist, kuhu sõrmi sisse peaks pistma. Alati pole võimalik käsi pesta ja ma ei taha mõelda ka ideest, et ma hoian bussis käsipuust kinni (mida ma tavaliselt üritan niikuinii iga hinna eest vältida) ja panen siis sama sõrme oma huulepalsamisse. Sama hästi võiksin ju lihtsalt võõraste peopesi musitada. Niisiis, soovitan ka teil päevaseks kasutamiseks soetada palsami, mida saaks lihtsalt välja keerata või tuubist pigistada. Hetkel on mul kasutuses Londonist ostetud Carmex (minu teada Eestis seda ei müüda, nii et tuleb netist otsida). See on mõnusalt piparmündine ja õhetav ja mulle meeldib selle pehme tekstuur. Mu teisteks lemmikuteks on aga näiteks Burt's Bees, Palmer's ja JOIK.
Õhtul ei saa ma üle ega ümber Elizabeth Ardeni 8 Hour Cream Skin Protectant salvist. Usun, et kõik on sellest juba kuulnud, aga mina sellest mõnusamat huuletoodet ei tea. Elizabeth Arden teeb ka spetsiaalseid 8 Hour huulepalsameid (nii pulga kujul kui potsikus), aga minu voodi kõrval on tavaline 30ml purgike (eriväljaanne, klassikaliselt tuleb see valges tuubis). Kasutan sama salvi ka küünenahkade pehmendamiseks ning vajadusel on see abiks olnud lõikehaavade, ketendava naha ja mitme muu häda korral.

Kirjutage mulle, mis on teie lemmikud huulepalsamid ja kui tihti te neid kasutate? Üks mis kindel: alati peaks olema üks kodus, üks taskus, üks kotis, üks tööjuures, üks... kasvõi soki sees, sest pole midagi nadimat olukorrast, kus tahaks kohe huulepalsamit, aga pole ühtegi kaasas. 

NB! NUXE ja Elizabeth Arden on saadaval feelunique.com leheküljel, Burt's Beesi, Palmer'si, JOIKi ja Elizabeth Ardeni huuletooteid leiab ka Kaubamaja Ilumaailmast, NUXE on samuti Ilumaailmas olemas, kuid ma pole kindel, kas ka see konkreetne huulepalsam.

I'm currently using three different lip balms for different purposes. I like to use NUXE Reve de Miel in the mornings - it's quite thick, so it's a perfect first protective layer on your lips before you head out and I think it also works as a lipstick primer, since it creates such a smooth base. On the go I use lip balms in stick or tube forms, so that I don't have to wash my hand severy time I use it (or are there sinks on the bus?:D). At night, I LOVE Elizabeth Arden 8 Hour Skin Protectand Cream. It also works on skin irritations, dryness etc. What are your currend favourite lip balms?

p.s. You can get NUXE and Elizabeth Arden on feelunique.com. :)

Wishful thinking...

Sunday, October 20, 2013

Avastasin Urban Decay Shattered Face Case paleti beautybay.com lehel ringi tuulates. See on mul kehv komme, sest ma leian alatasa asju, mida ma ei vaja, aga tahan, rikkudes sellega kas oma eelarvet või tuju (enamasti õnneks või kahjuks viimast). :D Tegu on paletiga, kus on viis lauvärvi nii päevase kui õhtuse silmameigi tegemiseks, Urban Decay üks tuntumaid tooteid, nende 24 Hour Glide-On silmapliiats, huulevärv, kaks põsepuna ja highlighter. Minu silmis on see ideaalne reisikaaslane ja ma ei saa lubada, et see juba järgmisel kuul minuni rändama ei hakka.
Dior Creme D'Rose huulepalsam on miski, mida ma ei lubaks iial endale ise osta, kui see just allahindluses pole, sest huulepalsam pole miski, millele ma tahaks suuremat varandust kulutada, eriti kui mul on kodus purk Elizabeth Ardeni 8 Hour kreemi, mis toimib ka huulepalsamina ja mida jätkuks mulle lapselapse kaheksanda sünnipäevani... Aga et tüdrukud Youtube'is on selle järele hullud, siis MIKS minul seda pole!?
Viktor & Rolf Flower Bomb parfüüm jäi mulle juba ammu silma oma laheda pudeli pärast (tänaseni üks mu lemmikuid parfüümipudeli disaine!) ja üha enam olen hakanud kiinduma ka selle lõhna. Kui mu praegune päevane parfüüm otsa saab, soetan kindlasti järgmisena selle.
On möödunud igavik ajast, kui mõni ripsmetušš mulle tõeliselt muljet suutis avaldada, seega tahaksin väga proovida Benefit They're Real ripsmetušši, mis on laineid löönud ja ripsmeid pikendanud kogu maailmas, aga mitte Eestis, sest Benefit pole kahjuks veel Eestisse jõudnud. :(

Kas teil on kogemusi mõningate nende toodetega? Mis on teie praeguses ilusoovide nimekirjas? :)

Here I am again, snooping around in the internet, finding things that I don't need, but really want... I've been looking for a perfect travel buddy palette for months and I think I've found a winner. Urban Decay Shattered Face Case has five beautiful eyeshadows, two blushes, a highlighter, 24 Hou Glide-On eye pencil AND a lip colour. I need it! :D
Dior Creme D'Rose lipbalm is something I won't probably purchase unless it happens to be on sale one day, but girls on Youtube have been raving about it and now I want it as well, although I already have enough lipbalms to last me a lifetime...  :D
Viktor & Rolf Flower Bomb perfume is a definite must-have on my wishlist, I love the design of the bottle (it's been my favourite design for years now) AND the scent is great, so as soon as I run out of my current daily perfume, I'm going to buy this one. Lastly, I can't remember the last time a mascara really impressed me, so I'm dying to try out Benefit They're Real mascara that everyone's been raving about for quite some time now.

Have you tried any of these products yourself? What is on your current beauty wishlist? :)

black & grey

Saturday, October 19, 2013


Mu mündiroheline Ted Bakeri rahakott läks igavesele puhkusele. See on minu liiga suurte sendihunnikute, liiga rohkete kliendikaartide ja korgita kotti rännanud pastapliiatsite süü. Mu kaunis rahakott vananes, määrdus, venis ja nägi lõpuks välja nagu miski, millest on Poola piiri jagu rekkaid üle kimanud. Teadsin, et mu uus rahakott peab olema musta värvi, et see sobiks kõigega ja leidsin Vero Modast ilusa krokodillinaha imitatsiooniga Pieces rahakoti (16.95). Mulle jäi silma ka sama mustriga clutch, aga esialgu piirdusin rahakotiga.
Et õues on juba nii külm, et mul tuule kätte eksides mõttes leebemad vandesõnad esile tõusevad, otsustasin, et on viimane aeg endale üks korralik müts soetada. See hall Pieces kootud müts (12.95) sisaldab ka veidi angoorat (mis tähendab, et see ajab esialgu meeletult karvakesi :D), aga ma ei kujuta ette, et mõni müts saaks olla veel soojem ja pehmem kui see! 

I have been without a purse for well over a month now, so I decided that it's time to get a new one. I found a beautiful Pieces purse with crocodile leather imitation. I like that it's black, so it will go with everything and I won't be able to wreck it with pens as I did with my mint green Ted Baker one. May he rest in peace...
Since it's already getting so cold here (minus degrees in October, seriously?), I had to get a new hat and I found the warmest and softest Pieces one from Vero Moda. It contains a little bit of angora, which means that at the beginning it sheds like crazy, but I still love it. ;)

Where do I begin?

Vahepeal on lihtsalt nii palju uusi asju juhtunud, mida ma teiega veel jagada pole jõudnud. Osa neist teen tasa siin postituses, ülejäänust räägin järgnevates - mu sahtlitäis arvustusi ootavaid tooteid ei lähe varsti enam kinnigi, lisaks sellele on mul palju huvitavaid ideid, mis tuleb veel ellu viia. Aga et kõik liiga segaseks ei läheks, alustan lihtsalt ühest otsast.

So much has been going on lately... I think it's about time to share some of the new exciting things and ideas with you guys, but I promise, there's a lot more coming in the near future! ;)
Olen hakanud kandma tumedamat sügismeiki ja mu suurimaks lemmikuks sealjuures on M.A.C "Rebel" huulepulk. Olen pisut pettunud selles, kuidas see maha kuluma hakkab (koguneb vagudesse ja jääb inetult jooneline), mis tähendab, et seda kandes peavad peegel ja huulepulk pidevalt käeulatuses olema, aga selle kaunis värvitoon korvab kerge ebamugavuse. 
Hakkasin nüüd ka trennis käima ja püüan seda teha vähemalt 3-4 korda nädalas, sest viis korda nädalas on ideaal, mida praeguse elutempo juures on raske saavutada (töö, kool, üritused, blogi). Otsustasin lihtsalt, et kui ma tahan suveks ideaalvormi, tuleks selle kallal vaeva hakata nägema KOHE, mitte kevadel... Käin Revali spordiklubis, peamiselt seetõttu, et saan seal töö kaudu veidi soodsamalt käia. Mulle on seni kõik treenerid väga meeldinud, nii shapingus kui body balance'is.

I've been wearing my new M.A.C "Rebel" lipstick a lot lately - the only minus with this gorgeous lipstick is that when it wears out, it makes dry lines on your lips and you have to keep a mirror and a lipstick near to be sure, it still looks decent. It's also a bit drying, which is a disappointment, but I LOVE the colour.
I also started working out recently. So far so good, my current favourite is shaping.

Alates sellest kuust olen ma Lindexi official style ambassador Eestis! Kuidas seda eesti keelte tõlkida, ma ei teagi, aga see tähendab, et ma toon teieni aeg-ajalt Lindexi värskemaid uudiseid ja valin igal kuul välja mõningad oma lemmikesemed, mida teile outfitipostitustes näidata. Olen selle koostöö pärast väga elevil! Ülemistel fotodel näete, mis ma sellel kuul välja valisin ja outfitipiltidele ilmuvad need üsna pea! ;) Kes juba varem huvitatud on, siis jakki (mida on ka samblarohelist ja tumesinist) võib lähemalt uurida SIIN ja Matthew Williamsoni disainitud vesti võib näha SIIN, mõlemad on saadaval ka De La Gardie kaubamaja Lindexis.

I'm an official Lindex style ambassador in Estonia now, which means that every month I bring you the hottest news and trends from Lindex and I'll also mix and match some outfits myself that I'll show you in outfit posts. It's really exciting and I can't wait to see get started with my outfit posts with Lindex. On these photos you can see some items I picked out for this month. You can get the jacket (which also comes in navy blue and moss green) HERE and the Matthew Williamson for Lindex vest HERE

Vahepeal silmailuks valik Zara kaelakeesid ja China Glaze küünelakk "Optical Illusion" (mis vajab rohkelt pealislakki, et see kauem kui päeva veatuna püsiks ja pudenema ei hakkaks).


I have always loves Zara necklaces and I wouln't mind owning every single one of them. I was also quite pleased with China Glaze "Optical Illusion", although it needs a heavy top coat, to stay put for more than a day.
.
Olen kodus hakanud rohkem rõhku panema tervislikule toitumisele. Kui natukese aja eest rääkisin teile salatitest, siis praegu on mu kaheks lemmikuks puder erinevate lisanditega (pähklid, banaanid, rosinad, moos, kodujuust, õunad, marjad, kaneel... ) ja granaatõun (ning tegelikult ka melon... ). Vahel ma mõtlen, et kui ma saaks, siis ma sööksin ainult puu- ja juurvilju ja smuutisid... aga need hood lähevad tavaliselt üpris kiiresti üle.

Praeguseks kõik! Peagi toon teieni kolm outfiti Lindexilt, paar ilusat uut leidu Vero Modast, rohkelt arvustusi ja... mida te veel näha ja lugeda tahaks? Jätke oma soovid, ideed siia kommentaaridesse! :)

I've been into healthier food lately... I've always loved healthy stuff, but something I discovered recently is porridge. I love it with bananas, nuts, cinnamon, jam, cottage cheese, berries... I also love pomegranate, I would eat one a day, but it's so expensive in Estonia. 
That's it for now. In the near future you will see beautiful outfits with my new favourite Lindex items, a couple of finds from Vero Moda and a lot of exciting reviews (at least I'm very excited about these products. ;)).

KAAMOS

Monday, October 14, 2013

Käisin pühapäeval Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseumis, et lõpuks oma silmaga praegu laineid lööv kaasaegse moekunsti näitus KAAMOS ära näha. Kes veel käinud pole, siis soovitan väga soojalt minna! Mina püüdsin pildile vaid mõningad kunstiteoseid, aga neid on seal veel kamaluga, rääkimata ehetest ja aksessuaaridest. See konkreetne näitus on üleval veel 24. novembrini.

NB! Pöörake tähelepanu kolmandale fotole. Kes oleks iial arvanud, et vanaema villasest tekist saab teha niivõrd laheda mantli!

If you're planning to come to Tallinn before the 24th of November, I strongly suggest you visit Estonian Museum of Applied Art and Design where they're currently holding a really exciting modern fashion exhibition KAAMOS. The museum is on 17 Lai street (Old Town, Tallinn). 

I think it's autumn now...

Sunday, October 13, 2013

Vaatasime vanalinnas jalutades korra üles ja püüdsime sügise selle täies hiilguses kinni - sellest esimene foto. Täna oli absoluutselt ideaalne ilm sügiseseks jalutuskäiguks - polnud liiga jahe ega tuuline, kollased-punased-oranžid lehed olid puistatud üle vanade majade ja munakivide ja ma olin koos sõbrannaga, keda ma nägin viimati... appi, MILLAL!? Ammu. Käisime muuseumis ja lõpetasime Rahva Raamatus - kuidas mulle meeldib käia raamatupoes kellegagi, kes ka suurem lugeja on ja kellega muljeid-soovitusi saab jagada. Romaanide ja põnevike asemel tuli minuga kaasa aga hoopis Jamie Oliveri kokaraamat ja tema ajakirja värske number. Selles võite Kätlinit süüdistada. Ma olen nii kergesti mõjutatav...
AGA sellega seoses tahtsin paluda teid - kirjutage mulle, mis on viimane selline raamat, mida te käest ei suutnud panna! Ilmad lähevad üha jahedamaks, mis tähendab, et ma tahan aina rohkem raamatuga diivaninurka pugeda! :)

p.s. Kas viimane pilt ei näe teie meelest välja nagu raamatukaas? :D

Siison outlet vol.2!

Saturday, October 12, 2013
Siisoni outlet algas ametlikult õigupoolest juba eile, aga terve selle nädalavahetuse on veel võimalik nende kontorisse sisse astuda ja endale midagi lahedat väga hea hinnaga krabada. Outlet asub Siisoni kontoris, Merivälja tee 5 (endine Pirita rannahoone). Mina astusin sealt neljapäeval korra läbi ja piilusin juba ilusat kraami - leidsin endale kolm asja, aga minust jäi maha veel palju stiilset kraami alla hindlusega kuni 75%! Võtke sõbrannad kaasa ja minge šoppama. ;)

p.s. Üheks minu ostuks ollid platsentaampullid juustele - peamiselt, sest Mari-Liis kiitis, kuidas ta juuksed tänu nendele vohama hakkasid. Kas kellelgi teist on sellelaadsete toodetega kogemusi?

NB! Rohkem infot leiad Siisoni outleti Facebooki lehelt!

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.