Social

XXXI.VIII + a monochrome knit!

Saturday, August 31, 2013

shoes: Converse, pants: New Yorker, blouse: Vero Moda, knit: New Yorker, bracelets: Pi-Ret Jewelry

Tulin nädalavahetuseks vanematele külla - jätame koos suvega hüvasti ja tähistame muinastulede ööd. Outfiti panin kokku neist asjadest, mis eile kiiruga enne autosse hüppamist kotti viskasin. Naudin veel viimaseid päevi, enne kui tuleb hakata jälle töö kõrvalt koolis käima ja kooli kõrvalt tööd tegema. Kuna püüan sel sügisel veidi rohkem ainepunkte koguda, saab see olema üpris stressirohke... Aga õnneks täidavad saabuvat hooaega väga mitmed lahedad üritused, koostööd ja ehk ka pisike reis, nii et mul on võimalik väsimust elevusega tasakaalustada. :)
Ilusat muinastulede ööd kõigile!

I came to my parents' house - we're saying goodbye to summer with a little garden party and we're also celebrating The Night of Ancient Bonfires. I'm enjoying my last days before I have to start mixing work and school again. This autumn will be quite stressful, but fortunately I have plenty of exciting events, cooperations and maybe even a little trip awaiting, so I'll be alright.

Exciting news from Lindex!

Friday, August 30, 2013

Mulle meeldib kui suured rõivaketid teevad koostööd tuntud inimestega, olgu nendeks siis modellid, muusikud või loomulikult disainerid. See toob moe kõigile justkui pisut lähemale - kui meil pole raha, et jalutada kallisse disainipoodi, võime me osta kordades soodsama eseme n-ö tavapoest ja tunda siiski, et saame natuke kõrgmoe maitset tunda. :) Nüüd kuulutas Lindex välja kollektsiooni, mida mina igatahes pikisilmi ootan, sest Matthew Williamsoni nimi peaks kõigile, kes moemaastikuga vähegi kursis, kindlasti midagi ütlema. Nimelt seisab see Briti disainer Lindexi uue sügiskollektsiooni taga, mis tuleb Eestis välja 4. oktoobril De La Gardie kaubamajas asuvas Lindexi kaupluses ja loomulikult veebilehel lindex.com.
See disainerkollektsioon on ühtlasi osa Vähiliidu kampaaniast Pink Ribbon ning 10% tuludest läheb rinnavähiga peetava võitluse toetuseks.

I love it when affordable brands work with big designers and make high end fashion accessible to more people - we can't get the taste without paying the price if you know what I mean. ;) Lindex has announced their new fall collection that has the brilliant Matthew Williamson behind it. The collection will launch on 4th of October in selected Lindex stores and of course on lindex.com!
This designer collection is also raising funds to the fight against breast cancer with 10% of the sales going straight to fund breast cancer research. 


Matthew on tuntud oma julgete mustrite ja kaunistuste poolest ja ta pole järeleandmisi teinud ka Lindexile loodus. Kollektsiooni põhitoonid on roosa, elektrisinine, roheline ja must - värvid, mis sobivad mistahes viisil ka omavahel kombineerimiseks. Ma ei jõua ära oodata, et saaksin kõike juba oma silmaga näha ja oma käega katsuda ja... endale selga panna. :) Olen kollektsioonist juba paar asja välja valinud, millele tahaks kindlasti käpa peale panna, aga neid näitan lähemalt mõnes järgnevas postituses.

Matthew is known for his feminine pieces with bold prints and vivid colours and this new collection proves that once again. Main colours are pink, electric blue, green and black - gorgeous colours that can be mixed and matched together in endless ways. I can't wait to see everything with my own eyes and try on some of the items. I've already made a mental note about few of the must-have items, I'll show you them later. ;)


Mida teie sellistest disainerkollektsioonidest arvate? Kas keegi teist on Matthew Williamsi loominguga ka varem kokku puutunud? :)

What do you think of such designer collections? Do you have any previous experiences with Matthew Williamson's designs?

A surprise from L'Occitane!

Thursday, August 29, 2013

Eile sain meili pealkirjaga "ÜLLATUS!" ja mõned tunnid hiljem astusin Viru keskuses asuvast L'Occitane esinduskauplusest välja selle kotikesega. Veetsin seal mõnusalt aega ja mulle tutvustati nende uusi tooteid, kusjuures 100% lähen ma tagasi nende uut sidruni sarja lähemalt uurima, kõik lõhnas lihtsalt imeliselt!

Yesterday I got an e-mail that had a title "SURPRISE!". A few hour later I stepped out of L'Occitame with this gift bag. This honestly made my day!

Kui koju jõudsin, kaevusin kohe sellesse imeliselt pakitud kotti - mis puutub kingituste pakkimisse, siis L'Occitane hoolitseb alati selle eest, et kõik oleks väga peen ja esinduslik. Arvan, et sellega nõustuvad ka need kolm neiut, kes paar kuud tagasi siit blogist L'Occitane komplekti võitsid. ;) Igatahes, mulle vaatasid vastu nende uus BB-kreem Sublime Beauty Cream, värskendav näosprei Hydration Face Mist, niisutav kreem ja mõned sämplid nende Angelica sarjast ja kuidas saaks ilma nende hitt-toote shea kätekreemita? ;) Üks neist toodetest on juba mu suur-suur-SUUR lemmik ja kirjutan sellest teile juba mõne päeva pärast!

I got their new Sublime Beauty Balm cream, a hydration face mist and a few samples from their Angelica range and also a cute tiny shea hand cream, which is their No. 1 product. One of these products is already a BIG favourite of mine, but you'll hear about it soon! ;) A BIG thank you to L'Occitane, Ill come back to get something from your new lemon range soon, everything smelled just so amazing!

SUUR aitäh L'Occitane! Astun peagi jälle kauplusest läbi. ;)

p.s. Veel augusti lõpuni on L'Occitane kaupluses allahindlused - kes vähegi mahti saab, astugu kindlasti läbi, sest mitmeid lõhnu, kreeme ja dušigeele saab väga soodsalt ja ka pildil näha olev BB-kreem on veel paar päeva -30%! 

Creating volume with RICH!


Juuksed on miski, millega olen alati üsna laisk olnud ja kiire suvaline krunn on mu peas sage elanik. Viimasel ajal aga olen end rohkem kokku võtnud ja igal hommikul mõned lisaminutid kulutanud. Juulikuu ongi möödunud uute soengute ja toodete katsetamise vaimus ja seega oli mul eriti hea meel, kui sain tuntud juuksehooldusbrändilt RICH kingituseks kolm toodet. Tutvustaksingi teile kiiret ja lihtsat soenguviimistlusrutiini, mille tulemus pole mind veel kordagi alt vedanud.

Pärast juuste pesemist kannan rätikukuivadesse juustesse Rich Pure Luxury Intense Volume Spray volüümiandva sprei. Keskendun juuksejuurtele ja töötan selle sõrmedega sasides sisse. See annab juuksjuurtele mõnusa bouncy-efekti ja juus ei hoia enam nii peadligi. Usun, et efekt oleks suurem, kui seejärel ka juukseid pea alaspidi föönitaksin, aga eelistan seda enamasti mitte teha.NB! Spreid tasub pihustada pigem vähem kui rohkem, muidu võib saavutada vastupidise efekti ja "kinkida" juustele justkui määrdunud olemise.

Neil päevadel, kui olen tahtnud juukseid pisut sirgendada või neisse näiteks lokke teha, lasen juustesse RICH Pure Luxury Protect & Shine Spray läiget andvat kuumakaitsespreid. See ei luba kuumtöötlusel juukseid tuhmiks muuta ja annab soengule kauni läike. Olen läikespreidesse muidu üpris skeptiliselt suhtunud, sest mul on nendega iga kord üsna nukrad kogemused olnud - läike asemel on juuksed justkui "mustaks" muutunud. See sprei nii ei tee ja olen rahul, et juuksed ei ole ka pärast föönitamist enam nii tuhmid kui nad tavaliselt olema kipuvad.

Sirge soeng või lokid, lahtised juuksed või klambrite-kummidega "aheldatud", juukselakk on miski, mida ma kunagi vahele ei jäta ja see on minuga enamasti ka käekotis kaasas. Mul on siiani meeles, kuidas klassiõde mind osooniaukude tekitamises süüdistas... :D Olen proovinud väga (VÄGA!) palju erinevaid juukselakke ja mul oli hea meel proovida ka RICH Pure Luxury Sure Hold Hair Spray juukselakki, mis, muide, jõudis 2011. aastal endale ka Cosmopolitani iluauhinna krabada.

NB! Kõikidel toodetel on tegelikult läbipaistev kork, aga kui teil on kodus kassipoeg, ärge lootke, et need teile kauaks alles jäävad. Ma vannun, mu kassil on kusagil salajane korgi-vatitiku-patsikummi ladu.


Lisasin mõned edevad fotod volüümist ja läikest, mida nende toodetega rulle jms kasutamata saavutanud olen. Oleksin uhkemaid soenguid katsetanud, kuid jäin selle juurde, mida ma realistlikult iga päev kannan - kohev, kergelt messy ja kindlasti mitte väga professionaalse välimusega. ;)

Kõigil neil RICH-i viimistlustoodetel on väga magus lõhn - ma ei ole siiani päris täpselt aru saanud, mida see mulle meenutab. Mulle meeldivad nende pakendid ja isegi elukaaslane tegi märkuse, et need näevad väga kallid välja. Suur aitäh RICH-ile nende toodete eest ja kellelgi tekkis mõne asja vastu huvi, siis kõik tooted on saadaval lehel salon24.eu!

I will soon write everything in English as well, just give me some time. :D


bits & pieces

Sunday, August 25, 2013
Mu suve teine puhkus on nüüd läbi ja järgmisena plaanin puhata alles järgmisel kevadel, jätkamaks oma iga-aastast Londoni traditsiooni. Jagan teiega mõningaid Instagrami hetki oma puhkusest. Igapäevaselt leiate mu Instagramis kasutaja annnaelisabeth alt! :)

 NEW GLASSES / HEALTHY SALAD AND NOT SO HEALTHY COKE
HAPPY WITH THE JEWELLERY AND NAIL POLISH COMBO / MY BABY KEEPS GROWING AND GROWING...


A QUICK OUTFIT SNAP / BERRY SMOOTHIE ON THE WAY!
BLOGGING AND THEN BLOGGING SOME MORE / BUSY BEE IN TOWN

Love it or leave it? Make Up Store Matte Foundation


Et mu näol, eriti põskedel, on hulgaliselt punetavaid laike ja arme, mis alles vaikselt-vaikselt kaduma hakkavad, jalutasin ma suve alguses Make Up Store'i esinduskauplusesse ja ütlesin: "Palun soovitage mulle jumestuskreemi, millel oleks hea katvus ja püsivus, kuid mis poleks näol liiga raske, kui seda ka suvel kasutada tahan." Müüja käsi sirutus nende mati jumestuskreemi poole ning ta sobitas mu tooniga "cream". Ütlen ausalt, et suhtusin sellesse algul väga kõhklevalt, sest see tundus liiga hele ja näis olevat täpselt üks neist jumestuskreemidest, mis mulle liiga roosa tundub. Et aga tema oli selle mu kaelal sobitanud ja kinnitas, et see peaks mulle sobima, usaldasin teda. Mul on hea meel, et seda tegin... Pealekandmise alguses näib see endiselt liiga hele, kuid see sulandub kiirelt nahaga ja on tõepoolest kattev. Kangekaelsemat vistrikku see ära ei kata, aga suuremate ebaühtlustega nahatoonis jätab see hüvasti.


Seda jumestuskreemi ei pea ma isegi liiga suure hoolega kaelale hajutama, sest see on täpselt minu toon ja mingeid ebakõlasid näo ja kaela vahel ei teki. Mu lemmik on aga püsivus! Kui jumestuskreem kerge puudrikihiga kinnitada, püsib see veatuna terve päeva ja isegi lämbete ilmadega ei hakka see näos "sulama". Mina olen seda kreemi kasutades õppinud mõned tarkuseterad, mida tahan igaks juhuks ka teiega jagada... Lihtsalt, et te ei läheks ostaks sama kreemi, kasutaks seda valesti ja mõtleks, et mis pagana jama see Anna küll soovitas. ;)
1. See jumestuskreem settib väga kiiresti, nii et parem on töötada väikeste alade kaupa, mitte tupsutada seda kogu näole ja siis laiali kanda.
2. Kõige parem on seda peale kanda meigisvammiga tupsutavaid liigutusi tehes. Nii settib see ühtlaselt ja pole ohtu, et pintsel kreemi vöödiliseks tõmbab.
3. Nahk peaks kindlasti olema eelnevalt puhastatud ja korralikult niisutatud, sest kuna tegu on matistava tootega, võib see halvemal juhul ka naha kuivemaid kohti esile tõsta.
4. Soovitan pudelit enne loksutada - toode on väga vedel ja ma lihtsalt leian, et kui see on mõnda aega kusagil seisnud, võiks selle enne kasutamist korralikult läbi loksutada, et toode ühtlaselt seguneks.
5. Mina isiklikult seda väga kuivale nahale ei soovitaks. Samas... kuiva nahaga inimesed ei vajagi matistavat jumestuskreemi.
6. Soovitan ka primerit kasutada, muidu kipub see kortsukesi esile tooma.

Nii, mis veel. Pakend on ilus, tugevast plastmassist ja pumbaga, kuid kahjuks kuluvad aja möödudes kirjad maha. Hind peaks olema 23 eurot ja kellel huvi tekkis, võiks astuda läbi MUS esinduspoest - tean, et neil töötavad vaid kogenud meigikunstnikud, kes oskavad kindlasti soovitada just sulle õiget tooni. Minu oma on praegu mõnda aega puutumata olnud, sest päike tegi kaitsekreemidele vaatamata oma töö ja toon on mulle hetkel pisut liiga heledaks jäänud. Aga kahvatul sügistalvel läheb meie suhe edasi. :)

This product can work wonders for you, but you have to use it the right way! It sets fast, so work from area to area and I suggest using a sponge, since with a brush it tends to get a bit streaky. Since it's matte, you should keep in mind that it can make your face look even more dry, so if you have very dry skin, this might not be for you and even if you don't, you should moisturize first! It doesn't cover up the biggest spots, but it says goodbye to overall redness that you might have and if you set it with a light powder, it stays put the whole day!

Gifts from Siison!

Friday, August 23, 2013
Täna ärkasin sms-i peale, et Smartpostis ootab mind pakk moe- ja ilukaupade veebipoelt Siison. Et ma polnud sealt midagi tellinud, tuli see mulle suure üllatusena, aga olin väga rõõmus, et mind niimoodi üllatati. Alles hiljem kodus, kui karp oli ammu ära visatud, muigasin omaette, et äkki ma sain kogemata lihtsalt kellegi tellimuse... :D Kingituse sisu järgi võib aga selgelt öelda, et see, kes selle kokku pani, teab täpselt, mis mulle meeldib. :)

I received some gifts from an Estonian fashion and beauty online shop Siison. Here's what I got! :)

Kogu pakk lõhnas nagu piibelehed, sest selle keskmes oli JOIK-i lõhnaküünal Piibeleht - nägite seda mõnda aega tagasi ka mu wishlistis ja Siison justkui teadis, et ma pole seda endale veel ostnud, nii et mul oli väga-väga hea meel! See lõhnab tõepoolest nagu pärispäris piibelehed! Teine kingitus JOIK-ilt on tahke parfüüm Õrn Puudutus. Mul on hea meel, et mu pakki "sattus" just see tegelane, sest see on mõnusalt magus (armastan just magusaid lõhnu) ja mu enda nahaga reageerides jääb alles väga sulnis ja magus aroom. Kindlasti miski, mis jääb mulle kosmeetikakotti, sest parfüümipudeleid ma ei vea igaks juhuks juba mõnda aega endaga kaasas. 
Viimasteks on väga minulik hõbedane kaelaehe ja lõbusad puidust raamiga prillid Jeepers Peepersilt. Naljakas, et sain need samal päeval, kui käisin Pro Optikas enda "päris" prillidel järel. :)

Keda mõni neist asjakestest huvitama hakkas, siis siin on lingid, mis viivad teid nende toodeteni:

Suur-suur aitäh Siisonile nende lahedate kingituste eest, tegite mu reede veelgi mõnusamaks! :)

XXIII.VIIIsandals: Primark, bag: Paul's Boutique, skirt and knit: New Yorker, scarf: Primark, necklace: Regal Rose, glasses: Ray-Ban

Täna käisin linnas nii, et maailm oli minu jaoks HD-s. Ma sain nimelt oma uued prillid kätte! Kas ma pole nendega mitte eriti asjalik tudeng/toimetaja/blogija? :D

I got my new glasses today, which meant that everything was basically in HD for me and it was very enjoyable to be honest. :D Don't I look smart, hehe. :D

All things pretty in Polhem!

Thursday, August 22, 2013
Täna oli mu kolmas... neljas? Polhem PR pressipäev - ootan neid üritusi alati huviga, sest Polhemi tiim on mulle juba armsaks saanud ning nad teavad täpselt, kuidas üht korralikku showroomi esitlust korraldada - pikas ajavahemikus, et saaksid leida endale sobiva aja, kaunilt seatud uudistoodetega ja loomulikult suupistetega, mida saab süüa nii suu kui silmadega. :D Näitan teile mõningaid esemeid, mis mulle seekord silma jäid. :)
Ausõna, ühel päeval võtan ma kätte ja ostan endale Triwa kella! Need on klassikalised, samas oma kerge "kiiksuga" ja mitte sellised nagu iga teine kell sel maamunal. Ka mu kallimale on paar nende kella juba silma jäänud, nii et kui me kord "rikkaks" saame, siis ehk... 

Kingavalikust jäid mulle silma need Tamarise killer-kontsad. Tõenäoliselt ma nendega väga pikki maid maha ei käiks, aga mõelda vaid, milliseid outfite nendega kombineerida annaks.
Imeilusa tikandiga pluus Marks & Spencerilt, nagu mulle loodud.

Halensi valikust ei jäänud mulle väga palju riideid silma, küll aga kannaksin meeleldi seda kleiti. Ma ei saa midagi parata, kui asi puutub värvidesse, siis minu puhul võiksid nendeks olla must, valge ja kõik. :D
Järgmine kord kui Marks & Spenceri toidupoodi külastan, võtan endaga kaasa selle sidrunivõide. Määrisin seda seal vahvlile ja... oeh!

Kaks kiusupilti magusaarmastajatele!

Suur aitäh Polhemile, et mind meeles pidasite ning kutsusite ja näeme varsti jälle! ;)

Oh boy!

Käisin lõuna ajal Polhem PR-s uurimas, mis nad sügiseks oma showroomi välja on pannud ja lahkusin sealt kõige suurema (ja raskema) kingikotiga, mis mulle iial ühelgi pressiüritusel ulatatud. See ajas mind nii naerma, et jalutasin kallima tööjuurde ja palusin tal endast kiirelt paar pilti teha. Tundsin end selle koti kõrval lihtsalt nii pisikesena. 
Pikem postitus Polhemist tuleb üsna pea!

I received the biggest (and heaviest) goodiebag from Polhem PR press event today. It was so funny to me that I asked my boyfriend to snap a few quick photos of me with it. I just felt so tiny next to this big white bag. :DMy current favourite beauty products!

Wednesday, August 21, 2013

Kui küsisin teilt Facebookis, milliseid postitusi te minult ootaksite, tuli esile ka hetkelemmikute idee. Olen neid ka varem teinud, kuid sellest on juba omajagu ega möödas ja on juba uue kord. Niisiis, siin on tooted, mis on mulle viimasel ajal kõige rohkem muljet avaldanud.

Lirene 3 in 1 mitsellaarvee sain kingituseks MG Beauty'lt. See kujutab endast meigieemaldajat, mis eemaldab tõhusalt meigi nii näolt kui silmadelt ja töötab samas ka näoveena. Mulle meeldib enne näo pesemist seda pisut vatipadjale kanda ja suurem osa meigist eemaldad. Ainult seda toodet üksi ma kasutada aga ei tahaks - esiteks on mul siiski tunne, et see ei eemalda KOGU meiki, teiseks jätab see vähemalt minu näole kergelt kleepuva kihi, mille tahaks maha loputada. Kui võrrelda seda kuulsa Bioderma mitsellaarveega, siis ta jääb oma kordades kallimale konkurendile tõhususe osas vaid imenatuke alla, ühtlasi ei jäta Bioderma näole mingeid tootejääke. Ent tegemist on soodsa ja väga tõhusa meigieemaldajaga, millel lisaks mõnus lõhn. Julgen soovitada!
Nurme Seebi tõrvaseebi tellisin koos kolme teise seebiga hiljuti nende kodulehelt. Olin kuulnud nii palju kiidusõnu selle kohta, kuidas tõrvaseep probleemse näonahaga imesid teeb. Praeguseks olen seda seepi kasutanud umbes nädal aega igal hommikul ja õhtul. Näonahk veel klaar pole, aga juba puhas idee sellest, et mu näopuhastusvahend ei sisalda midagi peale looduslike koostisosade (oliiviõli, vesi, kookosrasv, aprikoosikivi õli, männitõrv) meeldib mulle väga. NB! Lõhn vajab harjumist.
Shea, mu lemmiksari The Body Shopist, on saanud endale võrdväärse konkurendi oliivisarja näol. Nuusutasin juba talvel The Body Shopi oliivi kehavõid ja suvise allahindluse ajal ostsin endale väikese potsiku. Kreem niisutab tõhusalt ja imehea lõhn jääb veel mõneks ajaks nahale. Tekstuurilt on see veidi vedelam kui shea kehavõi, nii et need kahekesi sobivad suurepäraselt aastaaegade vahetudes teineteist välja vahetama.
Viimaseks, kaks meigitoodet. Make Up Store'i põsepunast "Sand" kirjutasin juba eraldi postituse SIIN. Ehkki teoorias on tegu põsepunaga, toimib see imeliselt päikesepuudrina, mis pole liiga oranžikas ja annab nahale värske ja puhanud jume. Olen seda kasutanud nii kontuurimisel kui ka kergelt põsepunana ja see toimub mõlemal juhul imekaunilt. Viimasena tutvustan teile oma elu esimest M.A.C-i lauvärvi - "Satin Taupe" on üks nende populaarsemaid värve ja tegu on tõepoolest suurepärase värviga, mida saab kasutada nii kerge päevase kui pisut julgema õhtumeigi juures. Värvil on mõnusalt siidine tekstuur, seda on lihtne hajutada ja see ei pudene. Kui tahate paremaid pilte näha, guugeldage ja leiate arvukalt selle värviga tehtud silmameike jms. :)

Millised on teie hetke lemmikud ilutooted, mida te ka teistele soovitaksite? Kas olete proovinud mõningaid minu omadest? :)

Here are my five current favourites that I've been using and loving a lot lately. Lirene 3 in 1 Micellar Solution is a really good makeup remover that I use before washing my face with a cleanser - it removes most of the makeup quickly. Not quite as good as Bioderma, but here in Estonia it's almost three times cheaper. Nurme Seep is an Estonian brand that makes 100% natural products for hair, skin and body. I'm currently testing out their pine tar soap that is supposed to help with problematic skin - so far I haven't seen much results, but what makes it a big favourite is just the idea of using something so natural and pure on your face. I never want to go back to face washes with half of Mendelejev's chart in them. The Body Shop is a big favourite of mine and so far their shea range has been the one I love the most, but I have also discovered their olive products now and I just LOVE the scent. The Body Shop olive body butter is moisturizing and the scent lingers on your skin for a few hours. Love it!
Make Up Store "Sand" is a beautiful blush that doubles as a bronzer and I have been using it A LOT lately, bot for contour and as a simple blush as well. It just gives a beautiful bronze glow to your skin and makes so much difference. Beautiful. :) Also, I have purchased my first ever M.A.C eyeshadow and I went for one of their most popular ones. "Satin Taupe" eyeshadow by M.A.C is perfect for both day and night makeup, it's easy to blend and stays put. Can't wait to get some more eyeshadows from them. :)

XVI.VIII

Tuesday, August 20, 2013
skirt: Primark, jacket: Vero Moda, bag: Kotipood, scarf: Zara

Milline rõõm, kui su kodu ja toidukaupluse vahele jääb suur park. Need pildid tegime reedel pärast tööpäeva ja ühtlasi mu puhkuse alguses, kui läksime enne filmiõhtut poodi. Meil on elukaaslasega kujunenud oma väike filmitraditsioon: kordamööda valime filmi ja ei ütle isegi teisele ette, mis filmi me parasjagu vaatama hakkame. Püüame valida selliseid, mida teine (või kumbki) näinud pole. Väga lahe on avastada niimoodi teoseid, mida ehk ise võib-olla ei valinud poleks.
Ah... ja ma peaksin juukseid värvima. :D

These photos are taken on Friday when me and my boyfriend went to get some snacks for out movie night. We have our own little tradition: we take turns and pick out the films, but the other one can't know what movie he or she is about to watch. It's a cool way to discover new good films, since you can't say no to them since it's the other person's secret pick! ;)
Oh, and I think I should dye my hair very soon... :D

Does it really work? Avon Shower Off Hair Removal

Sunday, August 18, 2013

Ma pole kunagi uskunud sellistesse asjadesse nagu karvaeemalduskreemid - juba mõte tundub liiga utoopiline. Samas, ma polnud neid kunagi ka proovinud ja mu (eel)arvamus oli nende vallas üpris mõttetu. Mõnda aega tagasi sain proovimiseks Avon Skin So Soft Shower Off Hair Removal karvaeemalduskreemi. Et tegemist on üpris "kange" tootega (ega see asjata mõne minutiga su karvadega üks-null tee), siis lugesin kasutusjuhendi väga hoolikalt kaks korda läbi. Kreemi peaks nahal hoidma mõned minutid, aga kindlasti mitte rohkem kui kaheksa ning siis kaasas oleva svammi karedama poolega maha hõõruma. Tegin nagu kästud ja... karvad olid läinud. See tõepoolest eemaldas need! Mingit nahaärritust mul samuti õnneks ei tekkinud. Küll aga pole see toode, mida ma endale uuesti soetada tahaksin ja põhjuseid on mitu. Esiteks on sellega rohkem "mässamist" kui žiletiga, mida ma tavaliselt kasutan (pealekandmine, ootamine ja siis ebameeldivalt kareda svammiga hõõrumine), teiseks jääb selle kange lõhn veel mõneks ajaks vannituppa, kolmandaks ei saa seda kasutada bikiinipiirkonnas, neljandaks ei jätku ühest tuubist rohkem kui 3-4 korraks, sõltuvalt sellest, kas soovid karvu eemaldada ainult säärtelt või ka reitelt... ning oleks siis vähemalt tulemus pikaajalisemgi kui raseerides.
Lõppkokkuvõtteks - toode, mis töötab, aga pole loodud minu jaoks. Samas võib olla loodud kellegi jaoks teist! ;) Mina jään žilettide juurde, mis pole mind kunagi alt vedanud.

Huvi pärast küsin - millised on teie eelistatuimad karvaeemaldusmeetodid? Millistele toodetele olete alati saanud kindlaks jääda?

I tried and tested the new Avon Shower Off hair removal cream and it actually works! All the hair is gone and I was really impressed. But even so I din't think I will ever get myself one again. I'm just too used to razors and I don't like the waiting process. The scent is also quite strong and unpleasant and it lingers in the bathroom. It might be perfect for some of you, but I enjoyed testing it and seeing the results, but didn't think it's comfortable and quick enough.

XVII.VIII

Saturday, August 17, 2013
boots, leggings, blouse: New Yorker, blazer: Zara, bag: Kotipood

Täna veetsime mõnusa päeva kesklinnas - leidsime mulle sobivad prillid (vajan juba mõnda aega hädasti uusi prille!) ja Linnarile uued kingad. Leidsin Kaubamajast ideaalse koti, mille hinnasilt on küll hirmutav, kuid arvan, et hakkan selle jaoks kõrvale panema ja teen endale jõulukingituse. Hiljem jalutasime pisut vanalinnas, haarasime Stockmannist salatid ja sõitsime siis mu vanematele külla. Ühesõnaga, palju tegemist, aga piltidele sai vaid minu tänane outfit. Tuleb tunnistada, et ma ei tunne end milleski paremini kui mustas ja valges... tänasel juhul ka hallis. :)

Today we spent a few hours in town. I found new glasses, but still need to have my eyes checked before I can order them and we also bought a pair of shoes for my boyfriend. I lusted over one bag in Kaubamaja and although the price tag is ridiculous for a bag... I have a feeling that I will start saving up for that and buy it for myself. Later on we bought some salads and drove to my parents' house. Many fun things, but only my outfit got caught in the camera. Oops. :)

p.s. Pluus on tagant pikem, nii et pepu on täielikult kaetud. Retuusid EI OLE endiselt püksid! :D

Kingiloos! Võida endale käekott Kotipoest

Friday, August 16, 2013


Kohe-kohe on algamas uus hooaeg ja päris paljud tahavad seda kindlasti alustada ka mitmete uute esemetega, nagu jakid, kingad ja... kotid. ;) Kotipood.ee kinkis mulle käekoti nende valikust, kuid soovisin teha kingituse ka ühele teist! Loosi läheb üks käekott omal valikul kotipood.ee leheküljelt ja reeglid on imelihtsad!

1. Pead olema selle blogi ametlik follower (kui sa seda veel pole, kliki paremal Join this site)

2. Kliki Like kotipood.ee Facebooki lehel!

3. Mine kotipood.ee lehele, vali välja kott, mida sooviksid endale võita ja kopi link koos enda täisnime ja meiliaadressiga selle postituse kommentaaridesse.

NB! Igaüks võib osaleda ühe korra! ;)

Auhinna loosin välja juba nädala pärast, 23. augustil! :)

Breakfast at Katharinenthal


Kadriorus asub selline imearmas koht nagu Katharinenthal - tegu on kohviku/restorani/terrassiga, kus saab nautida nii hommikusööki, lõunat kui õhtusööki või astuda lihtsalt läbi, et nende pagarite imehäid kooke proovida ja kohvi juua. Kui mina neid külastasin, oli ilm meeletult soe ja üleval restoranis kõik aknad pärani avatud.. Soovitan kindlasti sealt läbi astuda, kas siis kõhutäieks pärast jalutuskäiku Kadriorus või selleks, et osta kaasa mõned magusad koogid, mida terrassil nautida... või miks mitte jalutada hoopis tiigi äärde maiustama? :)

Katharinenthal is a cute little restaurant/cafe in Kadriorg that has really delicious and fresh meals, but also some cakes to die for! I suggest stepping in and seeing it for yourself!


© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.