Social

Love it or leave it? Tahe Botanic Keratin Gold range

Wednesday, May 29, 2013Mõnda aega tagasi võttis minuga ühendust MG Beauty ja uuris, kas ma oleksin huvitatud mõningate Tahe Botanic juuksehooldustoodete proovimisest. Loomulikult olin ja see ettepanek tuli üsna õigel ajal, sest ma just mõtlesin, et peaks oma volüümiandvad tooted mõneks ajaks kõrvale tõstma ja midagi veidi rikkalikumat ja niisutavamat kasutama. Juuste värvimine ja minu pidev komme neid näppida on mulle jätnud mulle üsna kuivad juukseotsad ja elutult tuhmid juuksed. Pärast mõningat uurimist-puurimist valisin endale KeratinGold šampooni, juuksemaski ja seerumi, hoides samal ajal pöidlaid pihus, et need minu juustele liiga rasked poleks, nagu mul tavaliselt niisutavate, toitvate ja ravivate juuksehooldustoodetega olema kipub.


Tahe Botanic Acabado Gold šampoon (10.08) on aktiivset keratiini sisaldav soolavaba šampoon kuivadele ja kahjustatud juustele. "Üliõrna koostisega šampoon, mis muudab juuksed siidiseks, pehmeks ja lisab neile volüümi. Juuksed muutuvad kergelt käsitletavateks, kenasti sirgeteks ja rikkalikeks, toode "lukustab" ja peegeldab looduslikku valgust, muutes juuksed kaunilt läikivaks." Mind tõmbas selle šampooni poole lubadus juustele siiski ka volüümi lisada, samas näis arusaamatu, miks samas lubab toode juuksed ka kenasti sirgeteks muuta. Minu silmis pole volüümiandvad ja siluvad juuksed tavaliselt käsikäes käinud. Et ma kasutan pärast šampooni ka maski ja kannan hiljem niisketesse juustesse seerumit, on üpris keeruline ainult šampooni enda mõju hinnata, küll aga võin öelda, et sellel on imehea puuviljane lõhn (olen ärritunud, et mulle ei meenu täpselt, mida see lõhn mulle meenutab), see vahutab kenasti ning ampooni välja loputades ei jää juuksed takku, vaid tunduvad siidiselt siledad. 


Teine samm on Tahe Botanic Acabado Gold Mask (10.53) juuksemask. "Aktiivseid taimseid tüvirakke, keratiini ja argaaniaõli sisaldav juuksehooldus. Mask taastab kahjustatud juuksestruktuuri, muudab juuksed terveks, tugevaks ja säravaks." See potsik on üpris üüratu ja et mul kulub toodet väga väike kogus, kardan, et see toode saadab mind aastani 2015 välja. :D Selle vastu pole mul aga vähimatki ja teate miks? Minu jaoks võrdub see kuulsa Macadamia Natural Oil maskiga. Neil on sama värv, sarnane tekstuur (Tahe on vaid õige pisut vedelam) ja minu meelest isegi sarnane lõhn ja toime. Juuksed jäävad megamõnusad ja siidiselt pehmed ning läikivad. Nii et kes ei raatsi endale 33 euro eest Macadamia 350ml potsikut osta, sellele soovitan soojalt soetada hoopis Tahe 10eurose ja 300ml potsiku. ;)
Tahe Botanic Acabado Keratin Gold juuksehooldus (21.51) sisaldab argaaniaõli, keratiine ja aktiivseid taimseid tüvirakke ning lubab olla vananemisvastase toimega, tugevdada juuksestruktuuri ja anda juustele toonust, energiat ja tihedust. Kõikvõimalikke õliseid seerumeid ja hooldusi ma tavaliselt pelgan ning ka enda Macadamia juukseõli julgen panna vaid juukseotstesse. Et selle toote juhendil soovitatakse aga tagada toote ühtlane jaotumine juustes, julgesin seda panna ka meelekohtadest kõrgemale. Päris juuksejuurtest hoidsin eemale, aga üldjoontes kammisin toote julgelt läbi kogu juuste. Minu üllatuseks ei hoidnud juuksed pärast peadligi, ühtlasi ei läinud need mustaks kiiremini, kui tavaliselt. Olin väga-väga positiivselt üllatunud ja samas meeletult õnnelik, et olen leidnud pähejäetava õlihoolduse, mis ei muuda mu niigi peadligi hoidvaid juukseid veel raskemaks. Kahjuks ei püsi aga toote imehea lõhn juustel väga kaua - kui juuksed on juba kuivanud, siis tunnen seda veel vaid mõned tunnid.

Kokkuvõtteks võin öelda, et mina olen nende toodetega väga rahul ja julgen neid soovitada nii paksemate kui õhemate juuste omanikele. Tooted ei ole oma kvaliteedi kohta sugugi kallid, vaid pähejäetava hoolduse hind võib pisut mõtlema panna, aga samas saab selle eest toodet 125ml ning minul kulub seda ühe kasutuskorra jaoks vaid üks pumbatäis, mis tähendab, et mulle jätkub seda toodet veel kauaks, kauaks, kauaks... Ja nagu eelnevalt mainisin, minu jaoks on need ideaalne pisut kergema koostisega asendus Macadamia juuksehooldussarjale. Kes on Macadamiat proovinud ja seda liiga "raskeks" pidanud, võib neid Tahe tooteid tõeliselt nautida. Minu juuksed muutsid need tooted kindlasti läikivamaks, aga ka oluliselt siledamaks ja n-ö libedamaks. Näiteks libisesid mu juuksed eile bussile joostes lõdvast krunnist välja ja ma ei mäleta, millal mul viimati nii juhtus, aga pidasin seda ainult heaks märgiks. :D

#9 Tip for Tuesday!

Tuesday, May 28, 2013

Täna toon teieni pigem soovituse kui nipi. Tean, et paljud on kursis erinevate meigialuskreemidega ja ka mina olen mitmesuguseid proovinud, kuid ütlen ausalt, et kui näomeigi alla aluskreemi panemiseks olen ma 80% ajast liiga laisk/hajameelne, siis lauvärvialuskreemi ei jäta ma kunagi vahele. Miks? Esiteks toob see lauvärvitoonid paremini esile ja paneb need tõeliselt "elama". Teiseks ennetab see värvi hajumist ja nahavagudesse kogunemist. Kasutan seda iga päev, isegi siis kui ma lauvärvi ei kanna, sest see aitab ennetada ka jumestus- ja peitekreemi kulumist, hajumist ja inetute joonekeste tekkimist silmalaule ja silma alla. Kes vähegi silma ümbruses meiki kasutab (lauvärve, peitekreeme jms), võiks kindlasti investeerida ka lauvärvialuskreemi. Mina soovitan väga-väga soojalt Avoni klaasist potsikut, mille saab sõltuvalt allahindlustest kätte 6-8 euroga. Sellel on mõnusalt kreemjas tekstuur ja kergelt ihukarva toon, mis aitab nahatooni (silmalaud kipuvad paljudel loomupäraselt veidi punakad/sinakad olema) veidi ühtlustada. 

Today's tip is more of a recommendation. This probably won't come as news to many of you, but I know there are some people who still don't use makeup primers. Well, let me tell you - if you want your makeup to look good and stay on, you should invest in these handy little things. I'm actually quite lazy when it comes to face primers, but since I got an eyeshadow primer, it's a step I'll never skip. Sometimes I use it even when I'm not using any eyeshadows just to prevent from my foundation and concealer from creasing. If you want your eyeshadows to be more vibrant and stay on as long as you wan to, get yourself an eyeshadow primer. Mine is from Avon and I love it to bits - I've never experienced any creasing when using this and it's a cheap little thing as well. Depending on the sales, it costs around 6-8 euros in Estonia.

A home without a dog is just a house.

Saturday, May 25, 2013


Lotta on mu parim sõbranna - mangusin endale koera nii kaua kui ma oma lapsepõlvest mäletan ning kui ma olin 11, sõitsime me emaga Nõmmele kutsika järele. Läksime läbi roheliste väravate ja meile jooksis vastu emane must koer, kutsikad olid toas. Valisin endale Lotta, sest ta oli ainus, kes teistega koos ringi ei siblinud, tuli hoopis minu varbaid nuusutama, endal selg mannapudruga koos. Nüüd on ta väike paks pensionär, ähib kui jookseb ja norskab kui magab, aga hingelt on sama noor kui 12 aastat tagasi Nõmmel. :)

Homsest pöördun tagasi iluteemade juurde, seniks kirjutage mulle, kas teil on ka mõne koeraga eriline side? 

Meet Lotta, my most loyal and honest friend. She lives with my parents and will be twelve in June, but I still remember the day I got her as if it was yesterday. My mom drove me to Nõmme and behind a green fence I met Lotta's mother. We went inside and stepped into a living room with three puppies running around. But as soon as I stood still, she came to sniff my toes and looked at me with her big brown eyes that she still melts my heart with. From that moment our friendship began. :)


XXIV.V.

Friday, May 24, 2013
shoes: Topshop, pants: Terranova, shirt: Mohito, bag: eBay, skull bracelet: New Yorker, bracelet with wings: Forever21

Nii möödus mu tänane töine päev, peagi aga vahetan oma viisakad rõivad mugavamate ja vähem viisakate vastu, sest ma sõidan nädalavahetuseks maale. Kavatsen maailmakirjanduse eksamiks õppida, kudi tõenäoliselt loen suurema osa ajast Dan Browni "Infernot". Iga kord, kui sel mehel uus raamat välja tuleb, võib mind mitu päeva ainult raamatu (antud juhul iPadi) seltsis leida. Mis teie nädalavahetuseplaanid on? :)

This was my outfit today, but I can tell you that it's already being replaced with comfier clothes, since I'm going out of town to visit my parents, study for an upcoming world literature exam and dig into Dan Brown's "Inferno". Every time he comes out with a new book, I'm hooked and I love it!

#11 empties

Thursday, May 23, 2013

Eelmisel kuul hõiskasin, et võiks iga kuu ju vähemalt kümme toodet tühjaks saada, kuid maikuu tõestas, et mis puutub asjade pikemalt ette planeerimisse, siis ma võiksin lihtsalt alla anda ja mitte üritada. Sellekuine empties on ka üsna mannetu - peamiselt kehahooldustooted, mille kohta, teadagi, pole alati meeletult midagi öelda.

Just as I said that Iõll try to use up at least 10 products every month, I have this pathetic mostl body care  empties-post for you. I'll tr to be better in June - I already know that I will have some makeup empties then as well. ;)


Naha maha koorimine polnud mul küll eesmärk omaette, kuid ometi sai otsa tervelt kolm koorijat. The Body Shopi shea kehakoorijast olen juba teile ka rääkinud, aga mainin uuesti, et tegu on äärmiselt mõnusa lõhnaga tootega, mis jätab pärast koorimist nahale justkui õlise kihi, mida on hea näiteks raseerimiseks kasutada. Make Up Store Home Spa kehakoorijas (twisted strawberry & lime) pidin paraku pettuma. Lootsin, et sellel on värskendav puuviljane lõhn, kuid lõhn oli pigem keemiline, meenutades odavaid nätse, mida ma lapsena putkast ostmas käisin. Tekstuur mulle aga meeldis - mõnusalt vedel, aga samas veniv, nii et see ei voolanud kohe kuhugi minema. See kooris hästi, aga sai väga kiirelt otsa - nimelt on seda raatsitud potsikusse vaid 100 ml panna, mida on 15 euro eest õige vähe antud.
NB! Nii TBS kui MUS koorijad on suhkrupõhised ja suhkruga koorijate puhul tasuks meeles pidada, et kui neid liiga kuumal ja märjal nahal kasutada, kipuvad need liiga kiirelt ära sulama. ;)
Minu suur lemmik on aga The Body Shopi piparmündi jalakoorija, mis sisaldab piparmündiõli ja lõhnab tõeliselt hästi. Lisaks sellele see ka koorib väga tõhusalt, aidates vabaneda nahapaksenditest ja jättes jalad beebipehmeks. Küll aga üks näpunäide - kui kasutate koorijat vannis olles, siis jätke see kõige viimaseks protseduuriks. Koorija sisaldab nimelt mingi vulkaanilise kivimi purustatud osakesi, mis vees ära ei sula ja vannipõhja jäävad ning vastasel juhul võite te lihtsalt, noh... oma tagumise otsa ära kraapida. :)

The Body Shop Shea Body Scrub is a big favourite of mine - I love the shea range (it just smells so good) from The Body Shop and this scrub leaves an oily texture to the skin, which I have actually used for shaving - works well. ;) Unfortunately, Make Up Store couldn't compete with that. Twisted Strawberry & Lime body scrub from their Home Spa range has a very fake fruity smell, which I just didn't enjoy. The texture was nice though and it scrubbed well, but unfortunately I could only use it for 3-4 times, since the pot only has 100ml in it, which is honestly quite a rip off for a body scrub that you actually need quite a lot, especially when you scrub our whole body.
NB! Both of these scrubs are sugar based and need to be used on damp, not wet skin - otherwise they will just melt away before you can actually use them.
The Body Shop Peppermint Smoothing Pumice Foot Scrub is a really good product! It scrubs off all the dead skin and leaves your feet baby soft. But keep in mind that when you use it while youõre sitting in the bath, you can actually hurt your bottom, since the volcanic rock is quite harsh and it  doesn't melt away in warm water. :D

Nivea Visage õrnad näopuhastusrätikud kuivale ja tundlikule nahale ostsin ma reisile kaasa, et meigieemaldamine enda jaoks mugavamaks muuta. Ehkki need eemaldavad meigi, tuleb see pika töö tulemusena, sest sõna "niisutatud" on nende salvrättide puhul küll üle pakutud. Ei tea, kas ehk sain lihtsalt mina halva paki, aga need salvrätid on õigupoolest üsna kuivad. Isegi mu emal aasta aega kapis olnud Olay niisutatud salvrätid on siiani mõnusalt niisked, Nivea omad olid juba pärast esimest päeva kuivad, ehkki sulgesin paki hoolikalt. Enam ei osta. Yves Rocher'i sireli dušigeeli ostis mulle elukaaslase ema, pärast seda, kui ma selle lõhna nende juures külas käies taevani kiitnud olin. Nüüd olen enda oma lõpuni kasutanud ja endiselt sama suures vaimustuses. See geel lõhnab nagu päris sirelid ja sirelilõhn on üks mu lemmikuid! :)

I was very disappointed in Nivea Visage makeup wipes for dry and sensitive skin. They did remove my makeup, but I had to work on it, since the wipes are quite dry and not wet at all. First two wipes were oka, but after that they got quite dry and pointless. I sealed the package well, but that didn't seem to help. Even my mom's Olay wipes that she has had in her bathroom for over a year now, are still wet, although the package was opened months and months ago...
Yves Rocher purple lilac shower gel is a big favourite of mine, mostl because it has a real lilac scent that reminds me of summer. There's really nothing else I can say about a simple shower gel. :/

Love it or leave it? Sleek "Au Naturel" palette

Tuesday, May 21, 2013

Kui ma elevusest lõhkedes Champ Elysee Sephorasse astusin, ütlesin ma oma õele: "Uuu, võib-olla ma ostan Urban Decay NAKED-paleti!" Paar minutit hiljem toote 45eurost hinnasilti uurides ütlesin ma talle: "Uu, võib-olla ma ei osta," ja sinna see kurikuulus palett minust jäi. Toonid olid imeilusad, pigment imeline, aga 45 eurot? Mitte hetkel. Mitte ajal, mil mu ostunimekirja eesotsas on pahtlilabidad ja laevärvid. Mõned päevad hiljem seiklesin Londonis Superdrugi kaupluses ja mu pilk jäi pidama Sleeki "Au Naturel" lauvärvipaletil, mis tundus vähemalt silma järgi vaadates olevat täitsa arvestatav alternatiiv tema 35 eurot kallimale kaugele rikkale sugulasele.

As I stepped into Sephora on Champ-Elysee, I told my sister that I might get the Urban Decay Naked palette for myself. Moments later I saw the 45EUR price tag and I told her that we can basically go now... :D The shadows in both palettes are amazing and the pigment was to dream of, but I had my priorities straight and such an expensive palette wasn't on the top of my list... unfortunately. A few days later I was browsing in Superdrug and I saw that Sleek has a palette called "Au Naturel" that seems quite similar to NAKED. So I bought it, hoping it would be a bit like it's 35 euros more expensive competitor.Kahjuks on pakend ja hind ainsad, mille eest Sleek minult häid punkte saab. Paleti heledamate mattide toonide pigment on väga niru (mina, totakas, proovisin poes vaid neid säravamaid ja kenamaid), nii et sama hästi võib need puutumata jätta ning et üldse mingit suuremat efekti ka teiste toonidega saada, tuleb kindlasti kasutada all lauvärvi aluskreemi, mis on samm, mille ma võin näiteks Wet n' Wild lauvärvidega (millest kirjutasin SIIN) vahele jätta. Ühtlasi kipuvad need lauvärvid pisut pudenema, mis on jällegi miski, mida mul Wet n' Wild lauvärvidega iial ei juhtu - need on selleks liiga siidised ja peenema tekstuuriga.

Well, it's not. The lighter matte shadows have hardly any pigment at all and even with the darker and shimmery shades you need to use a primer to get a decent finish that stands out and stays on. I don't need to use primers with my Wet n' Wild shadows and theyre even cheaper than Sleek, so there you have it... The shadows are also quite powdery, which is annoying, unless you want to get some eyehsadow on your cheeks as well.Matil mustal ja mõningatel teistel tumedatel toonidel on etem pigment ja nendega annab ka mängida, aga üldjoontes ütleksin, et see palett jättis mind kahjuks üsna külmaks. Kurb, nende "Storm" paletti kiidetakse nii palju, et lootsin ka sellest midagi etemat. Wet n' Wild teeb Sleeki lauvärvidele igatahes silmad ette ja seda nii pigendi kui püsivuse poolest.

The matte black has a nice pigment and some of the other darker shades as well, but overall this palette is a disappointment and I would recommend getting Wet n' Wild eyeshadows if you're on a budget or getting the Urban Decay NAKED palette if you can afford it. This upsets me, I've heard so many great things about "Storm", I thought that "Au Naturel" would be great as well...

#8 Tip for Tuesday!


Londonis kohvrist asju välja võttes avastasin, et suur osa neist on justkui... tahmased? Sõrmed jäid mustaks ja mõningad heledamad asjad olid määrdunud. "Okei, mis nüüd?" olin ma ärritunud, justkui oleks pärast kohvrite kadumist ja varaste külastust veel midagi tarvis. Õnnetuseks avastasin, et mu Collistari must lauvärv oli kosmeetikakotis purunenud. Kui ma ütlen must, siis ma mõtlen MUST - sellel lauvärvil oli uskumatu pigment ja ma armastasin seda silmalaineri asemel kasutada. Enda asju küürides mõtlesin tigedalt, et ei võta enam ühtegi puudertoodet endaga reisile kaasa. Eile aga koperdasin kavala nipi otsa!

As I was cleaning up the huge mess that my shattered eyeshadow had made in my suitcase, I swore to myself that I will never again take any powder products with me when I travel! But then I discovered this clever tip that might come in handy when travelling or maybe moving.


Kui reisid või näiteks kolid, siis vooderda kõik enda puudertooted tihedalt vatipatjade või -tupsudega. Suure tõenäosusega jääb toode niimoodi terveks ja kui ei jää, siis vähemalt ei hakka see kõikjale pudenema. ;)

Kas teie olete kunagi reisides või kolides õnnetult mõnest tootest ilma jäänud?

Just place a cotton pad or two over your powder products to keep them safe and tight. They're really unlikely to break then and even if they do, you won't have to deal with a huge mess afterwards. ;)

Ted Baker on my vanity!

Wednesday, May 15, 2013

Olin juba mõnda aega tahtnud endale korralikku kosmeetikakotti, mis mahutaks lisaks kõigile igapäevastele meigiasjadele ka mõningad näohooldustooted. Ted Bakerisse kiindusin juba enam kui aasta eest, kui avastasin nende imeilusad rahakotid ning teadsin, et neil on ka imeilusad kosmeetikakotid. Valisin endale musta koti pastellroosa lipsu ja roosa kulla karva detailidega. Neil oli rohkelt imeilusaid toone ja mustreid, kuid nagu mulle kohane, jäin musta juurde. Kui juba investeerida, siis millessegi, millest pole võimalik tüdineda. :) Mina ostsin enda koti Londonist Ted Bakeri kauplusest, kuid õningaid Ted Bakeri asju olen näinud ka Tallinna Kaubamajas, lisaks saab neid tellida ka ametlikult kodulehelt ja asos.com'st. :)
p.s. Pildil piiluvad ka mõningad muud esemed, mis minuga Inglismaalt ja Pariisist kaasa tulid, kuid olgu see see siis sneak peek sellest, mis teid peatsetes postitustes ees ootab. :)

p.s. Vabandage telefoniga tehtud pilte, kuid seni kuni ma saan kaamera/aega ja energiat, et õppida elukaaslase Canonit käsitlema, on see parim, mida teile pakkuda võin.

I had been wanting a new decent bag for makeup for a while now. I needed something that would fit my everyday makeup and also a few skin care items, in case I'm going away for the weekend or something. I have loved ted Baker ever since I discovered they're beautiful purses and I knew they had absolutely adorable washbags as well. I chose a small bow washbag, that's black with a pastel pink bow and rose gold details. I really liked the mint green as well and they actually had quite many beautiful prints and patterns, but I thought something quite sleek and classic would be a better choice and you can't really get tired of black, can you? ;)p.s. You can also see a sneak peek of some things I bought from Paris and London. More on those later. ;)

p.s. Excuse my low quality phone pictures, but I have yet to replace my stolen camera, so it's he best I can do at the moment. 

I'm back... and I have news!

Tuesday, May 14, 2013

Mul on teile üks halb ja üks hea uudis. Alustan halvast, et hea jääks eredamini meelde. Mu reis Pariisi ja Londonisse oli tore, aga samas tõeline katastroof. Lisaks halvale ilmale ja kohvrite lennukist mahajäämisele varastati minu kaamera. Mulle aastaga kalliks saanud Nikon D3100 ja tema kaaslaseks olev objektiiv, mis tegi blogimise niivõrd lihtsaks ja mõnusaks. Aga ma ei lase end sellest häirida ja ma ei lase nõmedatel inimestel, kes arvavad, et teise vara on nende võtta, blogimisele kätt ette panna. Vajan lihtsalt pisut aega, et uue olukorraga harjuda ja uurin, millal oleks mul võimalik endale uus töövahend soetada. :) Juba homsest aga olen jälle aktiivselt ja igapäevaselt teiega, olen teist puudust tundnud! Seniks aga vahva pilt, mille õde minust Pariisis tegi (kas märkate kaamerat mu käes... )... :)
Hea uudis: ma kolin! Esimest korda elus ootab mind ees kolimine. Jätan seljataha lapsepõlvekodu, kus olen elanud, kasvanud ja arenenud 23 aastat ja keeran oma elus täiesti uue lehekülje. See saab olema põnev, aga kindlasti ka pisut (heas mõttes) hirmutav aeg ja ma jagan seda hea meelega ka teiega, kui see teid huvitaks.  Olen elevil, et mul saab olema päris oma pesa, mille saan sisustada täpselt nii, nagu tahan. Andke julgelt teada, kas sisustamisteemalised postitused ja nopped kolimistest ja käikudest huvitaksid teid. :)


I have some news, some are sad and some quite happy. I'll start with the sad news, so that I can end this post on a happier note. :) My trip to Paris and London was fun, bit it was also a disaster. My camera got stolen. My lovely Nikon D3100 with it's 50mm 1.8 lens that made blogging so easy and fun. They're all gone, along with all the photos I took in Paris. I wouldn't touch that subject much more, but here's a fun pic taken in Paris (notice the camera in my hand... ) and also a promise - I won't let this bother me, I won't let it stop me from giving you high quality posts! I just have to get used to my new situation and see when I will be able to get a new camera. :)
Now for the good news: I'm moving!!! I'm leaving my childhood home behind and getting a new place that's all mine to decorate and live in. This is exciting, but also quite scary and I would love to take you guys on that ride with me, just let me know if you would be interested in different posts on decorating etc. :)

What's in my bag for airport?

Thursday, May 9, 2013


Mind ootas ees marsruut Tallinn-Riia-Pariis ehk siis kolm lennujaama ühe päevaga ning et mulle meeldib väga lennujaamades ringi jalutada, ei tahtnud ma liiga suurt ja rasket käekotti kaasa vedada ja pakkisin sinna vaid kõige vajalikumad asjad, mida pildil näete, pluss mu Nikon D3100 kaamera, mida kasutasin nende piltide tegemiseks.


I had a Tallinn-Riga-Paris route ahead of me, but since I really love chilling around in airports, I didn't want to put too much stuff in my hand luggage. This is the absolute minimum I took, plus my Nikon D3100 that I used to take these pictures.
Minu must-have asjad lennureisil, vasakult paremale: rahakott (ma ei võta kunagi oma tavalist rahakotti reisidele kaasa, sest see võtab kotis liiga palju ruumi - mahutan kõik vajalikku väiksesse lukuga kotikesse), puuder, huulepulk, kamm, iPod, snäkid (sest, fun fact,  mul on kogu aeg kõht tühi), salvrätikud, ajakiri ja iPad mini. Huulepalsam ja telefon on tavaliselt taskus. Ongi kõik - milleks ajada asja keeruliseks, eks? Eriti kui reisid pole eriti pikad. :)

My must-haves for a plane ride: a purse with money and documents, a powder, a lipstick, a comb, iPod, some snacks (because, fun fact, I'm always hungry), paper tissues, a simple magazine and my iPad mini. Keeping it simple, as you can see, but with quite short plane rides, it's really all I need.

"On Wednesdays we wear pink!"

Wednesday, May 8, 2013

Jalutasin läbi Lindexi ja mulle jäid silma need kõrvarõngad. Nagu tavaliselt, sobitasin ma need peas kohe vähemalt viie erineva outfit'iga ja nii nad minu omadeks saidki. Mis kõige parem - need olid alla hinnatud ja läksid mulle maksma vaid 4,95. :)

A little impulse purchase from Lindex. They will be perfect for summer and since they were on sale, they only cost me 4,95. Score! ;)

#7 Tip for Tuesday!

Tuesday, May 7, 2013
Tänane tip for tuesday on seotud toidu, mitte iluga. Usun, et te ei pahanda, sest nii heade maitsete kõrval on ilu absoluutselt ebaoluline... aga tegelikult näevad ka need toidud ju täitsa kenad välja? Käisin eelmisel nädalal restorani Neikid terrassil, kus Ilmar Räni ja Santa Maria pakkusid lisaks rohkele inspiratsioonile ka palju häid maitseid proovida. Nüüd olen valmis terve suve grilli ees katsetama ja jagan mõningaid ideid ka teiega. :)


1. Vesi ei pea olema igav - lisa sellesse laimi, piparmünti ja rohkelt vett ja see on kordades mõnusam ja värskendavam.

2. Minu meelest ei sobi miski grilltoitude (eriti lõhe) juurde paremini kui lihtne salat - ei mingeid maitseaineid, ainult hunnik erinevaid maitsvaid lehti (rukola, basiilik, koriander, pune jne)

1. Your water doesn't have to be boring. Add some peppermint, lime and plenty of ice!

2. My favourite side for grilled meat (especially fish) is just a pile of fresh ruccola, basil etc.


3. Ideaalne kaaslane kana kõrvale: poolita paprikad, grilli neid kergelt servadest, keera siis "kausiks" ümber ja täida kodujuustu-ürdiseguga. Ilmar kasutas Santa Maria küüslauguga dipikastet ja hakkis juurde veidi peterselli. Hoia veel mõnda aega grillil (aga vastavalt sellele, kui krõmpsu või pehmet paprikat sa soovid).

4. Klassikaliseim salat grilli kõrvale: punane sibul, paprika, tomat ja vastavalt maitse-eelistustele võid juurde hakkida midagi rohelist, maitsestada ja segada õliga.

3. Cut a paprika in half and fill it with a mix of cottage cheese and herbs (or a dip sauce that has garlic in it for an example). It makes a perfect side for grilled chicken.

4. Never forget a simple salad: onions, paprica and tomatoes, add some herbs and mix with a tiny bit of oil.

5. Grillitud lõhele annab hea meki selle alla pandud seedri- või lepapuust plaat, kuid seda plaati tuleks enne tunnike vees leotada. Veel üks suurepärane idee: grilli avokaadot veidi aega, koor üleval pool, siis keera see teistpidi ja löö avokaado sisse lahti vutimuna. Oota, et muna hanguks. p.s. Kõige maitsvam on tulemus küpse avokaadoga.

6. Üks parimaid magustoite, mida iial proovinud olen ja see valmis nii lihtsalt. Aseta poolik verigreip, kumer ots allpool, grillile, puista üle suhkru ja tuhksuhkruga ning pruunista seda pealt leeklambiga, kuni suhkur karamellistub. NB! ÄRA PUUTU karamelli enne, kui see pole täielikult tahenenud ja jahtunud, muidu saad selle enda sõrmelt vaid koos nahaga maha.

5. It's a good idea to put a plank of cedar or alder under your salmon when grilling it. It adds a little more to the taste. p.s. You shuóuld soak the wood in water for an hour before using it. A great idea is to grill avocados and put a quail egg in them as well.

6. One of the best desserts I've ever eaten! A grilled grapefruit with a caramel crust. How to create this crust? Just sprinkle some sugar on top of the grapefruit when it's on the grill and turn it into a caramel with a blowtorch. Be careful with the caramel - don't touch it while it's hot!


My favourite self-tanners!

Monday, May 6, 2013


Kirjutasin neist samadest toodetest ka eelmisel aastal, kuid tahan seda veel teha. Vahepeal möödunud aasta jooksul olen ma proovinud veel mõningaid erinevaid isepruunistavaid tooteid, kuid minu silmis pole ükski neile kahele ära teinud.  Dove Summer Glow on minu ja ka paljude-paljude teiste suur armastus. Tegu on nimelt isepruunistava ihupiimaga, mis tähendab, et see ka niisutab ja on veidi õrnema koostisega ehk sellega ei pea olema nii meeletult ettevaatlik kui kõikvõimalike teiste pruunide möksidega. Sellel on samuti spetsiifiline lõhn, kuid minule isiklikult isegi meeldib Dove'i toote lõhn - see pole nii intensiivne, nagu teistel sarnastel kreemidel. Siiski eelistan ma end õhtul kreemitada ja siis kiirelt hommikul duši all sooja veega keha üle loputada - muidu on järgmisel päeval isepruunistaja lõhnapilv pea kohal. Et päevitust hoida, piisab mul iga 3-4 päeva järel kreemitamisest. Parim osa on selle toote hind, mis peaks jääma 5-6 euro kanti, mina sain kord allahindluselt isegi 3.90-ga. Näol kasutan kõige sagedamini Lumene Natural Bronze kreemi, mis mõeldudki just näole. Minu silmis pole sel tootel nii kange lõhn, et see nina krimpsutama paneks, küll aga on see veidi ebameeldivam ja "hapukam" kui Dove'il. Samas kaob lõhn niipea kui kreem on nahka imendunud. Kui selle kreemiga liialdada, võid avastada, et oled järgmisel hommikul kergelt oranžikas, kui aga mõõdukalt kasutada, kingib see sulle mõnusalt terve ja puhanud jume. Hind peaks olema umbes 10 eurot. :)
Millised on teie lemmikud isepruunistavad tooted?

NB! Lugege ka mu postitust teemal, kuidas isepruunistaja katastroofe vältida siit!

Since it's finally warm enough to wear shorts, skirts and dresses in Estonia, I have been using my two favourite self-tanners again. I did a post about them a year ago and now I'm basically just repeating myself, but that's just how much I like these products. Dove Summer Glow gives a beautiful light tan even after one use, but if you apply it after every three days or so, the result will be even better. It's really cheap as well and the scent isn't as annoying as it typically is when it comes to self-tanners. For my face I like to use Lumene Natural Bronze - it has a stronger scent than Dove Summer Glow, but the scent disappears as soon as the cream sinks into your skin. It hasn't broken me out as well, which is a big plus, considering it's a self-tanner. Don't go too overboard with it though, you might end up with an orangy result and that's NOT hat you want, right? ;)

My first ones!

Friday, May 3, 2013

Otsustasin, et olen olnud tubli laps ja väärin lõpuks Converse All Star tenniseid. Jäin klassika juurde - ehkki sügisel ei saanud ma kuidagi üle tumepunaste Converse'ide imetlemisest, otsustasin, et kevadel ja suvel sobivad teksade ja šortsidega kandmiseks kõige paremini just valged. Plaanisin need jalanõud küll reisilt osta, kuid sain aru, et Inglismaal ja Prantsusmaal pole need oluliselt soodsamad kui meil, pealegi sain ka veidi allahindlust, nii et nüüd on nad minu. Olen üsna elevil - ikkagi esimesed Converse'id, uskuge või mitte! Loodan, et need püsivad võimalikult kaua puhtad ja valged, aga teie nipid ja trikid, kuidas selliseid jalanõusid võimalikult kaua eeskujulikult puhastena hoida on VÄGA teretulnud! :)

Today I treated myself to a pair of white Converse All Star shoes. I've wanted them for ages - in fall I was obsessed ofer dark red ones, but for spring and summer I just knew I needed a white pair to wear with shorts and jeans. I was planning on buying them on my trip next week, but I got a much better deal in Tallinn, so now I'm a proud owner of my first pair of Converse shoes ever. This feels nice, and dear shoes, please stay white for as long as you can. ;) Any tips on how to keep them looking nice and white for as long as possible? ;)

Avon Infinitize mascara, love it or leave it?

Thursday, May 2, 2013

Käisin hiljuti restoranis Mamo hommikust söömas ning Avoni uusi tooteid uudistamas ning hiljem leidsin kaasa saadud kingikotikesest ka Avoni uusima ripsmetuši Infinitize.

Infinitize tuši silmajäävaim osa on kindlasti selle kolmetasandiline hari, mis näeb tõepoolest eriskummaline, kuid samas väga lahe ja uudne välja. Ülemised väikesed harjakesed lubavad jõuda ka silma sisenurga pisikeste ripsmeteni (millele, me kõik teame, on vahel võimatu ligi pääseda), keskmised katavad enamiku ripsmeid ning suured harjased peaksid rõhutama silma välisnurga ripsmeid. Üleüldiselt lubab tušš ripsmeid pikendada, koolutada ja tõsta. Infinitize tušš lubab, et ei lähe tükki ning on niiskus- ja higistamiskindel.

Have you tried Avon Infinitize mascara yet? A bright orange tube hides a weird-looking brush, but as soon as you get used to the brush, you can create a wow-efect really easily.
Kui rääkida selles harjast, siis idee on iseenesest lahe, aga teostus veidi keeruline. Miks? Sest mina värvin mõlema silma ripsmeid parema käega ja nii saan ma need harjased n-ö õigesse järjekorda ainult paremat silma värvides, vasakul silmal on harjased siis vastupidises järjekorras, kui keegi nüüd mu mõttega kaasa joosta suudab. Neil, kes kasutavad kummagi silma puhul eri kätt, pole muidugi vahet. Hari ise nõuab aga samuti pisut harjumist, sel on tõepoolest kummaline kuju, aga kui juba ära harjud, on vau-efekt kiire tulema.

The brush has three levels: the top is meant for your inner corner lashes, the center for lenghtening the lashes in the center and the wide bottom of the brush is supposed to create a wing-effect on your outer lashes. As I use my eight hand for both of my eyes, the shape of the brush doesn't really matter with my left eye, but oh well, I still really enjoy the effect.Efekt on kaunis ja volüümikas, kuid mu lemmik selle tuši juures on kindlasti püsivus. See ei jäta kulmude alla tumedaid kriipse, see ei pudene päeva jooksul silma alla (samas, viimast probleemi pole mul kunagi ühegi tušiga esinenud, kui ma just ise ripsmetušši maha ei noki). Mu kolleeg sai ürituselt sama tuši ja tuli hiljuti minu juurde. "Anna, see Avoni tušš! Täitsa lõpp, saad aru, see on mul kolmandat päeva peal!" Ta ei võta nimelt öösiti ripsmetušši maha (ma juba pragasin teda selle eest) ja ütles, et ta peab vaid hommikul paar üksikut pudet silma alt ära pühkima, teeb kiirelt otsad üle ja korras. Nii et selle tuši võib ristida ka ideaalseks... magamise tušiks? Kindlasti leidub neid, kes ei taha ehk voodisse minnes alati tušši maha võtta (mis see põhjus siis ka poleks :D) ja selleks tarbeks tutvustan ma teile küll hetkel väga õiget tušši!
Miski, mis mulle veel selle tuši juures meeldib on see, et suurema osa sellest saab eemaldatud sooja veega. Teen sõrmed sooja vee all märjaks ja hõõrun õrnalt kahe sõrme vahel ripsmetelt tuši maha. Vähemalt see on minu meetod ja see töötab ka näiteks Max Factor 2000 Calorie tuši ja kindlasti mitmete teistega. Kõik, mida ripsmejuurte lähedalt kätte ei saa, kaob tavalise näopuhastusvahendi või ka õrnema meigieemaldajaga.

Avoni uues kataloogis on tuši hinnaks 3.99 ja selle peale oskan ma öelda vaid, et tuleb leida teile lähim Avoni konsultant ja see tušš endale krabada!

This mascara scores the most points from me for it's long lasting effect - it doesn't create dark rims under your eyebrows and it doesn't shed on your cheeks. My lazy colleague said that she maybe only takes off her mascara once or twice a week (I already told her that she's being stupid :D) and this mascara is supposed to be perfect for that. So, there you go ladies, a perfect mascara for day AND night! :D

I might not need you, but I want you!1. neon pink knit
2. pistachhio macaroons from Laduree
3. NARS "The Happening" palette
4. Revlon Just Bitten Kissable Balm Stain
5. black leather sandals
6. new sunglasses
7. Tangle Teezer
8. peanut butter M&M's
9. Bioderma Sensibio H2O Solution Micellaire

I.V.

Wednesday, May 1, 2013


shoes: Blink, jeans: New Yorker, shirt: New Yorker, jacket: Guess, necklace: Regal Rose

Ilusat esimest maid kõigile! Mai on mu lemmikkuu ja seda väga ülekaalukalt - ma armastan aeda, mis mai alguseks lilledega täitub, armastan seda, kuidas päike end rohkem näole annab ja kuidas ma saan peita kappi oma talvejope ja võtta välja kõik jakid ja kerged mantlid. Mais on emadepäev ja mu elukaaslase sünnipäev (kingitus on juba olemas ja ma nii-ii kibelen seda talle andma!). Selle aasta mai tõotab tulla iseäranis sündmusterohke - järgmisel nädalal sõidan õega reisile ja mai lõpus on ka Cosmo iluauhindade üleandmine, kust mul on au juba teist aastat järjest osa võtta. Mõnus-mõnus mai, aitäh, et sa lõpuks tulid ja palun ära lenda mööda! :)

It's 1st of May, the first day of my favourite month! This year it will be especially nice - I'm going to Paris in a few days and after that is my boyfriend's birthday. I already have a gift for him and I can't wait to see his face when he opens it! At the end of the month is Cosmopolitan Beauty Awards 2013 event and I'm going to give out some prizes there as well, which is very-very exciting for me! May, you are lovely, thank you for coming and please don't fly by too quickly! :)

Used up in April!Kümme tühjaks saanud toodet sel kuul. Püüan ka edaspidi vähemalt kümnest tootest kuus vabaneda, sest ehkki võiks arvata, et ilublogija tahab end igasuguste toodetega ümbritseda, põlgan ma asjade üleküllust ja eelistan hoida ligidal vaid need ühed ja õiged.

Ten empty products this month. I'll try to keep getting at least ten a month - I might be a beauty blogger who loves her products, but I also hate clutter and prefer surrounding myself with only the products I really enjoy. ;)

Kaks The Body Shopi dušigeeli - ingveri oma nende jõulusarjast ja vaarika dušigeel, mis ilmub välja vaid allahindluste ajal. Ingveri omal on imeline lõhn, kuid vaarika dušigeel lõhnab imeliselt kahjuks vaid korgi vahelt nuusutades - veega kokkupuutel ja vahutades muutub selle lõhn millekski hoopis muuks ja magusast vaarikaaroomist pole enam jälgegi. Kahjuks olen viimasel ajal ka tähele pannud, et The Body Shopi geeljad dušigeelid justkui kuivatavad pisut nahka, nii et kui sul on tundlik nahk, proovi ehk nende niisutavamaid dušikreeme. Nurme Seebi suhkruga kehakoorija Taaselustav Greip ei tekitanud minus kahjuks erilisi emotsioone. See kooris, aga koorib ka tavaline suhkur ning seebihelbed selles jätsid nahale veidra krudiseva tekstuuri, nii et ma pidin alati ka pärast koorimist uuesti tavalise dušigeeliga üle käima. Kahju - Nurme Seep brändina meeldib mulle muidu väga, alustades 100% looduslikest koostisosadest ja lõpetades nunnude pakenditega. Minu wishlist'is on nii mõnedki nende käsitööseebid ja ühtlasi olen väga huvitatud shea-, avokaado- ja mangovõist, mille nad on imearmsalt ära pakendanud.

Two shower gels from The Body Shop: Ginger Sparkle from their Christmas collection and raspberry. I love the scent of Ginger Sparkle, but the raspberry one changes it's scent as soon as it foams up and I really dislike it. I also find that the shower gels from TBS can be a bit drying, so in the future I think I'll prefer their shower creams. Nurme Seep is an Estonian brand, but since their apricot body scrub didn't really score much points from me, I don't feel the need to introduce it much more. Nurme Seep has some other lovely products though, so if you're interested in the brand, I definitely suggest checking it out. :)

Garnier Simply Essentials meigieemaldaja saab edukalt jagu ka veekindlast meigist. See ei sisalda lõhnaained ega alkoholi ning on äärmiselt õrnatoimeline - võid eemaldada meiki ka väga silma lähedalt, ilma et see ärritaks. Pealegi tuleb see suures pudelis ja soodsa hinnaga. ;) Lumene Natural Code Dig Deeper näokoorijas olin ma üsna pettunud. See jättis näole justkui mingi imeliku kihi ja mulle ei istunud ka selle liialt "kraapiv" tekstuur. Küll aga panin tähele, et see aitas küll pisut poore puhastada - kasutasin seda lõpupoole peamiselt oma ninal ning komedoonid ei kadunud, kuid nende hulk ja pigment kahanesid küll pisut. Annemarie Börlindi Aqua Nature näokreemil on väga spetsiifiline kreemilõhn, mis ei pruugi igaühele meeldida, kuid mind see ei seganud. Kreemil on üpris vesine tekstuur ja selle imendumine nõuab veidi aega - pärast seda aga on nahk mõnusalt pehme ja niisutatud, nagu päevakreemi puhul ikka. Ostaksin seda kindlasti ka edaspidi, sest tegu on lihtsa ja klassikalise tootega, millel on samas imelised koostisosad ja ma armastan näokreeme, mis niisutavad, kuid ei ummista poore. Macadamia Natural Oil juukseõlist olen juba lõputult rääkinud, kuid võin veel korrata: imeline lõhn, imeline tekstuur ja juuksed jäävad pehmed ning läikivad. Ka minu õhukestele juustele pole see liiga raske, kuid soovitan siiski kontsentreeruda juukseotstele ja hoiduda õli liiga juurte lähedale kandmisest. Õlidega tasuks ka alati meeles pidada, et less is more.

Garnier Simply Essentials makeup remover gets 10 out of 10 from me. It's unscented, removes even waterproof mascara, doesn't irritate my skin or sting my eyes... It's really a win-win product in my book. Lumene Natural Code Dig Deeper face scrub was too harsh for me and I don't even have sensitive skin. I found that it did help me get rid of quite a few blackheads on my nose, but it didn't lose them completely. Macadamia Natural Oil Healing Oil Treatment is a big love of mine and I will never go without it. The awesomeness of this scent just can't be described and it makes my hair so silky and smooth. Love it, recommend it, swear by it! Annemarie Börlind Aqua Nature face cream was just a basic face cream, but with really nice ingredients. I would definitely repurchase it, it's lovely to use such a clean, classic and basic product on your face.
.


Kummalisel kombel on kõik otsa saanud meigitooted Maybelline'ilt ning ma ka sain need kõik samal päeval. The Rocket Volum' Express ripsmetušš pikendab ja tihendab ja püsib imeliselt peal, kuid geelja koostise tõttu on selle eemaldamine üpris tüütu, ühtlasi kippus see aeg-ajalt kulmude alla tumedaid jutte jätma, nii et pidin seda kandes pisut rohkem valvel olema kui muidu. Master Precise silmalaineril on imeline pigment ja lõputu püsivus, kuid see kuivas kahjuks üsna kiirelt ära ning selle ots (mis meenutab pehmemat markerit) ei püsinud lõpuni terav, vaid muutus ajapikku veidi pehmemaks ja tömbiks, mis tegi kitsa joone tegemise keeruliseks. Fit Me peitekreem, mida, nagu Maybelline'i meigikunstnik mulle ütles, poes müügil polegi (aga nagu lugejad nüüd parandasid, siis ikkagi on... :D), oli suurepärase katvusega, kreemja koostisega ja mingeid pretensioone mul sellele polnud. Kui, siis ebahügieeniline pakend.

Three makeup products, all from Maybelline. The Rocket Volum' Express mascara adds volume and lenghtens really well, but due to it's gel formula is quite hard to remove. It also left little dark marks under my eyebrows and I've heard that I'm not the only person  with that problem, so it's probably something to watch out for when using it. Master Precise liquid eyeliner has a really strong pigment and it stays on like a dream, but the applicator itself was a disappointment. After a few uses the felt-tip wasn't as precise anymore, making it really hard to get a precise line. All in all a good product though, I just wish the applicator was not as soft. Fit Me concealer did a really good job concealing my spots and it also worked well on under-eye circles. I just wish it came in a tube or with a pump instead, this sponge tip applicator is not the most hygienic thing on earth. 

Palju teie aprillis tooteid lõpuni kasutasite? Mina panen ka nüüd kümme toodet teistest eraldi nähtavamale kohale, et mul oleks meeles neid rohkem kasutada. Soovitan teil sama teha, vahel on need väikesed kirja saadud linnukesed lihtsalt nii toredad. :)
© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.