Social

Used up in March!

Sunday, March 31, 2013


Mul oli kindel plaan märtsis suur hulk tooteid lõpuni kasutada. See on mul nagu mingi hullus - võiks ju arvata, et inimene ei oota, et ta asjad otsa saaksid, kuid kui sul on tooteid kogunenud väga palju ja ruumi pole ka meeletult, siis sa paratamatult tahad, et kõik üleliigne saaks otsa ning alles jääks vaid see, mida sa tõesti meeleldi peaaegu igapäevaselt vajad ja kasutad. Kas mul õnnestus märtsis meeletu hulk tooteid lõpuni kasutada? Ei... kuu lendas mööda, nii et kui mul polnud kiire, olin ma väsinud ja kui ma polnud väsinud, oli mul paremat teha kui topsikute põhjast viimseid kreemiriismeid kraapida.

In March I was too busy to focus on using up my products, although I really-really want to minimize my collection... Oh well, maybe I should just give up and get used to having a lot of stuff. It comes with the territory, doesn't it?


Liitrine Soft & Gentle piima-oliivi vannivaht tuli minuga kaasa kunagi Prismast ja ainult umbes 2-3 euro eest, kindlasti ei maksnud ma selle eest rohkem. Sel on üpris klassikaline seebilõhn, täpselt selline, nagu sa ühelt piima-oliiviseebilt eeldaksidki. Vaht tuleb samuti täiesti korralik, pigem tihe ja paks kui mulliline, nii et igati oma eesmärki täitev toode. The Body Shop White Musk Libertine dušigeel on üks mu suuri lemmikuid ja tavaliselt püüan ma seda säästa, aga kui kappi on kolinud veel viis erinevat dušigeeli, tuleb paratamatult ühest otsast pihta hakata. Sellel on magus muskuselõhn, mis jääb mõneks ajaks ka nahale.
John Frieda Luxurious Volume šampooni ja palsamit ei soovita ma mitte kellelegi. Nad võivad ju kohevust anda, kuid šampoonis on teise koostisosana märgitud Sodium Lauryl Sulfate ja palsamis on silikoonid. Viimase mõttele ei saa ma aga üldse pihta, sest vaatamata palsami kasutamisele on juuksed pärast imelikult takused ja "krudisevad". Ütlen ausalt, et ma lihtsalt pigistasin nende lõpud vannipõhja, sest ei tahtnud neid enam kasutada ja ei vihka kedagi nii palju, et need talle lõpuni kasutamiseks sokutada.

Soft & Gentle olive and milk bubble bath was really cheap and did it's job, plus a 1000ml bottle lasted me a long time. I would probably even repurchase it, since it only costs around 2-3 euros in Prisma. The Body Shop White Musk Libertine Body Wash is one of my most favourite shower gels - the sweet musky scent lingers on your skin even after a few hours and you only need a tiny amount of this gel to wash your whole body. John Frieda Luxurious Volume shampoo and conditioner are something that I wouldn't recommend to anyone. The shampoo has sodium lauryl sulfate in it and the conditioner has silicones. Actually, the conditioner doesn't even serve it's purpose, since my hair were really frizzy after using these products nd they didn't feel clean. I squeezed the last drops into my shower, since I really didn't want to continue using these products. Arrgghh, disappointment!


Himalaya  neemipuuga näokoorija tuubi lõikasin ma enda eelmise Tip for Tuesday postituse jaoks katki. Koorijat ennast eriti ei soovitaks - see jätab nahale imeliku tunde (sellise, nagu tekib siis kui tavalise kätele mõeldud tükiseebiga nägu pesta) ja koorivad tükikesed on küllalt karmid ja kraabivad nahka. Näokoorijate puhul tasuks aga vältida selliseid, milles teravate sakkidega tükikesed ja eelistada peenema tekstuuriga tooteid, muidu tekitad nahale palju mikroskoopilisi haavandeid. Niisiis, kes oma nahka armastab, jätku see toode poodi. Sama kehtib ka järgmise toote kohta - Avon Anew Vitale näopuhastusgeel eemaldab küll suurepäraselt meigi ja lõhnab imehästi, kuid see sisaldab lõputult keemiat ja nägu "kisub" pärast ning karjub kreemi järele (mul on hetkel üsna kuiv nahk nii või naa). Sebamed Clear Face sügavpuhastav näovesi on mul kasutuses olnud juba mõnda aega, sest ma ei vaja seda igapäevaselt. Et tegu on väga tõhusalt baktereid tapva ja põletikku leevendava tootega, kasutasin ma seda eelviimase sammuna vaid neil õhtutel, kui näol oli väga tüütult ja valusalt põletikulisi "tegelasi".

Himalaya Purifying Neem Scrub failed to impress me, plus the beads in it felt too harsh. There are definitely better face scrubs out there, I would recommend something with smaller beeds or a scrub with a sandier texture. Oh, yes, it also didn't get rid of dead skin. :) Avon Anew Vitale face wash got rid of all my makeup and smelled really good, but my skin felt soo-oo dry after using it and I prefer using something more natural on my face. I didn't use Sebamed Clear Face Deep Cleansing Facial Toner daily - since I felt that it really was deep cleansing, I saved it for the nights when I had exceptionally awful skin. I felt that it really managed to calm my skin down and make it feel deeply cleansed. I also have a face wash from the same range that I use maybe one a week for deep cleansing.
The Body Shopi kehavõidest olen ma oma blogis palju ja pikalt kirjutanud. Kui keegi küsis minult kreemisoovitusi, läksid mu mõtted lihtsalt alati nendele potsikutele. Tänaseks päevaks olen leidnud uue lemmikkreemi, mis on imelisem kui ükski teine kreem, millega mu nahk iial kokku on puutunud (varsti-varsti kirjutan teile sellest!), kuid TBS-i kehavõid on ja jäävad üsna aegumatuteks klassikuteks. The Body Shopi viinamäe virsikuga kehavõi on väga-väga niisutav (paksema tekstuuriga, sest mõeldud eelkõige kuivemale nahale) ja see lõhnab TÄPSELT nagu värsked virsikud, ei mingit keemilist fake-virsikulõhna. Mulle meeldis end enne magamajäämist sellega kokku määrida ja siis terve öö värske virsikulõhna käes uneleda. :)
Positus lõppeb halva noodiga, aga tahan teile tutvustada üht halvimat küünelakieemaldajat, mida mul on iial olnud "au" proovida. Dependi Super Quick küünelakieemaldaja haiseb see meeletult tugevasti - kui ma seda kasutan, on toas veel mitu tundi tugev küünelakieemaldaja lõhn. Teiseks ei eemalda ta lakki kuigi kiirelt ja pädevalt, nühkides tumedamad lakid enne veel mööda sõrmi laiali. Kolmandaks kuivatab ta pööraselt - küüned on pärast kuivad ja rabedad ja sõrmed karjuvad kreemi järele. Olen uue küünelakieemaldaja otsingul, soovitused on väga teretulnud! ;)

I've always been a big fan of The Body Shop body butters and it wasn't until recently that I discovered a new body moisturizer that I love ten times more (a post about it will be up soon enough!). The Body Shop Vineyard Peach body butter is quite thick (they have thicker and creamier ones, depending on the type of skin they're meant for, VP is for dry skin), so applying it all over your body takes some time. It also takes time to absorb. I loved using it before bed and I LOVE the scent it left on my skin - it smells like real peaches, not artificial at all!
Depend Super Quick nail polish remover is just plain awful! It has a really strong smell that lingers in your room even after a few hours, it dries out your nails and fingertips and it smudges the polish everywhere on your fingers, before removing the polish. Just trust me and don't buy it... Any recommendations are welcome, I'm on a hunt for a new one! ;)


NB! Arvustan ja tutvustan siin blogis pidevalt teie jaoks tooteid ja nüüd oleks mul pisike vastupalve. Palun soovitage mulle häid küünelakieemaldajaid ja mõnda head kergelt koorivat näopuhastusvahendit, mida igapäevaselt kasutada, kuid mis ei sisaldaks igasugust keemiat ja muud jama. Olen uute otsingul. Aitäh! :)

Mis on meie käekottides?

Friday, March 29, 2013
Juba mitu nädalat tagasi oli Liina mul külas ja me tegime koos mõned videod. Otsustasime filmida ka klassikalised ja küllalt populaarsed kotivideod. Liina blogist leiate video, mis on meie igapäevastes meigikottides (ja ühtlasi kuulete mind inglise keeles rääkimas :D), mina näitan teile aga täna meie käekotisisusid.

p.s. Vali alt paremalt nurgast HD-kvaliteet!

A late birthday present from L'Occitane!

Tuesday, March 26, 2013

Sain sünnipäevaks L'Occitane kinkekaardi ja veebruarist saati on see mul kirjutuslaua nurgal sügelenud ja oodanud, et ma ta toodete vastu vahetaks. Mõtlesin pikalt ja uurisin internetist arvustusi erinevate L'Occitane toodete kohta, kuid lõpuks läksin kõige praktilisemat teed pidi - šampoon sai otsa, nii et just see tuli asendada. Kõike muud on mul lihtsalt juba piisavates kogustes...

I got a L'Occitane gift card for my birthday and had been thinking about what to get from there ever since. I decided to be practical and get the things I actually needed - a new shampoo and conditioner.


Enamjaolt valin ma poeriiulilt just kohevust andvad juuksehooldustooted ja nii ka seekord. Et ka internetist lugesin ma L'Occitane volüümiandvate juuksehooldustoodete kohta peamiselt vaid kiidusõnu, siis seda kindlama meelega läksin neid endale soetama. Minuga tulid koju 300ml volüümiandev šampoon (15,80) ja  250ml palsam (16,30).

I tend to gravitate towards volumizing hair products and this time was no exception. Plus, after reading so many good reviews about L'Occitane volumizing shampoo, it wasn't a hard decision to make. So a volumizing shampoo and conditioner from L'Occitane are the newest members of my big and growing bathroom family.


Tõsi, šampoonis on SLES ja see paneb mind veidi kulmu kortsutama, kuid otsustasin silma seekord kinni pigistada. Pealegi kuulsin, et L'Occitane töötab pidevalt toodete uuendamise kallal ja näiteks värvitud juustele mõeldud hooldussarjast seda koostisosa enam ei leia. Pudelil seisab: "Kohevust andev šampoon õhukestele ja normaalsetele juustele viie eeterliku õliga. Formuleeritud naturaalsetest viie taime eeterlikest õlidest, see šampoon aitab muuta volüümikaks ja kosutada õhukesi, jõuetuid ja elutuid juukseid. Tänu selle kompleksi energiseerivale, pehmendavale ja toniseerivale omadusele ja silikoonivabale koostisele annab ta juustele kohevust, sära ja kergust, aidates tasakaalustada peanahka ja parandada selle mikro-vereringet. See šampoon annab juustele jõudu, pehmust ja vitaalsust." Pikk ja peen jutt, aga loodame siis, et ka tõsi.

This shampoo has SLES in it, which is a disappointment, but I guess I'll live. "Formulated with a natural vegetable complex of 5 energizing essential oils, this shampoo helps to up-lift and add volume to limp and lifeless hair." Let's hope it's true, shall we. ;)Tavaliselt olen ma šampooniga komplektis käiva palsami ostmisega laisk. "Mu juuksed on niigi pehmed ja siledad, milleks neile iga kord ka palsamit panna," mõtlen ma, lootes salamisi vist lihtsalt aega ja raha kokku hoida. Aga juuksur luges mulle sõnad peale ja ma olen edaspidi tubli ja kasutan alati ka palsamit, ausõna! Võtsin palsami samast volüümiandvast sarjast ja seegi on viie taimse eeterliku õliga ning lubab "kergitada ja kosutada õhukesi, lõtvu ja elutuid juukseid." "Ilma silikoonideta, energiat andev, rahustav ja toniseeriv, ei muuda see juukseid raskeks, vaid lisab kohevust, sära, kergust ja elujõudu," lubab pakend, et juuksed on pärast kammitavad, pehmed ja tugevad. Kammitavuse ja pehmusega pole mul kunagi probleeme olnud, kuid tugevusest jääb tõesti veidi puudu.

Minu õnneks oli kaupluses sel päeval kohal armas Saskia, kes poetas mulle kotti ka mõned sämplid, kaasa arvatud sama volüümiandva sarja juuksemaski. Paistab, et mul tuleb väga L'Occitane-rohke nädal, sest kui ma tavaliselt ei viitsi ajakirjade vahelt saadud minisämpleid proovida, siis L'Occitane on minu jaoks alati olnud selline veidi... kuidas nüüd öelda... esinduslikum? bränd, millega tahaks end rohkem ja rohkem hellitada. Prantslased teavad, mida nad teevad. 

Millised on teie varasemad kogemused L'Occitane toodetega? On teil sellelt brändilt omi lemmikuid?

I've always been quite lazy with my conditioners and to be quite honest, I don't tend to use them every time I wish my hair. I already have very soft and sleek hair, so I don't really see the point. But my hairdresser told me it's stupid not to use one and if I only used two hair products they should definitely be shampoo and conditioner. So I bought the conditioner as well and I'll try to use it every time, I promise. :D This conditioner is silicone free, which is always a good thing when dealing with conditioners, moisturizers etc. 

I got some samples from L'Occitane as well, so it should be an interesting week full of L'Occitane experiments. ;) I hope I'll be happy with my purchase. Do you have any favourites from L'Occitane that you would recommend using?

#4 Tip for Tuesday!


Tänane nipp pole teab kui originaalne ja seda "tarkust" teavad paljud, kuid tahtsin teile selle piltlikult silme ette tuua. Nimelt - kui arvad, et oled mõne toote tuubist viimsegi välja pigistanud ja rohkem sealt midagi võtta pole, siis mõtle veel korra. Seejärel haara pihku käärid, lõika tuubil ots ära ja avasta, et sul on veel päris mitme kasutuskorra jagu kreemi, koorijat, puhastusvahendit või mida iganes neljandat järel!

Today's tip is not very original and many of us know it already, but I wanted to show it to you in photos. If you think you've sqeezed everything out of the tube, you're probably wrong. By cutting the tube open, you can find that you still have quite a few uses left. In the long run it will save you a lot of money, especially if it's an expensive product.


Mina kunagi hurjutasin ema, et miks ta peab pakendeid katki lõikama, selle asemel, et uus soetada, kuid täna näiteks avastasin, et minu "viimseni tühjaks pigistatud" Himalaya näokoorijat jätkub veel vähemalt viieks korraks ehk kaheks nädalaks!

I thought I had squeezed every single drop out of my Himalaya face scrub, but as you can see, I was wrong. I still have about five uses left - this makes 2 whole weeks worth of product!

XV.III.

Monday, March 25, 2013

boots: Vagabond, leggings: H&M, jacket: Only, bag: Cropp Town

Budget Beauty: Rimmel Lasting Finish Lipsticks

Friday, March 22, 2013

Rimmel Lasting Finish huulepulgad on kindlasti miski, mille poole piiluda, kui otsid kvaliteeti, kuid ei taha end pärast maksmist liiga süüdi tunda. Kahjuks müüakse Eestis Rimmelit nüüd vaid Ideaalkosmeetika kauplustes ja mõnes Prismas, kuid kes neid külastama juhtub, saab pilgu peale visata. Ühtlasi saab neid tellida näiteks leheküljelt feelunique.com. Huulepulkade hind on keskmiselt 6 eurot (eile maksid Ideaalis 6.10 ja Prismas 5.85) ja iga sent neist eurodest on oma hinda väärt! Pakendid on kvaliteetsed, toonid imeilusad ja isegi nende huulepulkade lõhn on mõnus... vähemalt minu arvates, mõne jaoks ehk liiga magus? Lasting Finish huulepulgad lubavad peal püsida kuni 8 tundi... Ma pole neid küll nii pikalt testinud, kuid võin öelda, et näiteks õhtul väljas käimise peavad nad küll kenasti vastu, samuti ka tööpäeva, kui sa just vahepeal midagi väga rasvast ei söö.

If you're looking for great quality lipsticks, but are not willing to pay 20€ for one, you should probably check out Rimmel Lasting Finish. They're creamy, pigmented and the colour stays on the lips for a long time (well, spaghetti will kill it, but in any other occasion it'll stay put for hours) and in my opinion, they have a nice scent as well. IN Estonia Rimmel Lasting Finish lipsticks cost around 5-6 euros and you can find them in Ideaalkosmeetika and Prisma.


Minu esimeseks huulepulgaks oli neilt "Pink Champagne", mida nüüd leiab nime alt "Pink Blush". Kasutan seda huulepulka kõikidest oma huuletoodetest kõige sagedamini, sest see annab imeilusa külma roosa tooni. 
Mu õhtune lemmik on "Royalty", mis on külm, kergelt sinaka alatooniga lilla. Kannan seda näiteks SIIN postituses. Mulle endale on alati meeldinud, kuidas lilla mu huultel välja näeb (see paistab sobivat mu roheliste silmadega) ja seetõttu on "Royalty" mind saatnud juba väga mitmetel üritustel.
Rimmel tegi koostööd ka Kate Mossiga ning lõi kollektsiooni Rimmel by Kate Moss. Minul on sellest valikust kaks huulepulka.Vahepeal tulid välja ka punastes pakendites huulepulgad, kuid minu meelest oli nende tekstuur teine ja lõhn lihtsalt kohutav, sama kehtib uute kevadkollektsiooni pulkade kohta (must tuub, roosa kiri). Minu 01 on kõige klassikalisem punane (kannan SIIN) ja 02 on fuksiaroosa, millest kirjutasin lähemalt ammu-ammu SIIN.

I have four RLF lipsticks, two regular ones and two from Rimmel by Kate Moss line. "Pink Champagne", which is npw called "Pink Blush" is my first and most favourite. It's a beautiful nude pink with blue undertones. "Royalty" is a really nice purple that I love to wear at night when I go out.
From Kate Moss I have 01 (a classic red) and 02 (bright fuchsia).
NB! There's a big difference between different RLF lipsticks. Regular ones and Kate Moss ones in a black tube with red letters have the same pleasant scent, but the Kate Moss ones in a red tube and in a black tube with pink letters have a really weird awfully sweet scent, that I just can't stand. I don't know... Has anyone else noticed a difference?Soovitan soojalt Rimmel Lasting Finish pulkadega lähemalt tutvust teha. Need on tugeva pigmendiga, hea lõhnaga ja väga kreemjad. Püsivuse üle ei saa samuti kurta, on ju ka nimes sõna "lasting". Päris toidule nad vist vastu ei pea, aga minut pärast pealekandmist ka huultelt kuhugi ei kao.

Kas olete ise Rimmeli LF huulepulki proovinud? On teil mingeid lemmiktoone?

Do you have any Rimmel Lasting Finish lipsticks on your collection? Which shades would you recommend? 

Lumene "Rock'n'Roll" & OPI "Silver Shatter"

Thursday, March 21, 2013

Minu õnneks näeb see maniküür tegelikkuses sama lahe välja, kui siis, kui mul küünelakke peos keerutades see idee pähe tuli. Esmalt kandsin kaks khti musta küünelakki põhjaks ja siis tupsutasin õrnalt OPI "Silver Shatter"-iga, mis jättis pärast pragunemist laheda efekti.

I really like how this turned out, shatter polish helped to create this cool fading effect. NB! I patted the shatter on with the tip of the brush.

Real Techniques Powder Brush

Wednesday, March 20, 2013

Olen Real Techniques'i pintsleid kasutanud juba enam kui aasta - esmalt ostsin stippling brush'i, siis põsepunapintsli, jätkasin lauvärvipintslite komplektiga ning mõnda aega tagasi soetasin ka näopintslite komplekti Core Collection. Sel nädalal jäi mulle Kaubamajas pihku Real Techniques'i suur puudripintsel. Olin ammu tahtnud suurt puudripintslit, millega tavalist (või ka päikesepuudrit) peale kanda ja kaalusin pikalt The Body Shop'i kabuki soetamist, kuid kuna avastasin, et Kaubamaja on enda RT valikut suurendanud, ostsin selle. Eile oli seal veel terve hulk põsepunapintsleid, suuri puudripintsleid, kontuurimispintsleid, mõlemad komplektid, mida mainisin ja lisaks veel üks komplekt. Eraldi pintslite hinnad jäävad seal 10-12 euro kanti, komplektid maksavad kuni 25 eurot (kusjuures, nad on vist aru saanud, kui popid need pintslid on, sest ma ostsin Core Collectioni 22-ga ja nüüd on see juba 25... ).

I already own quite a few brushes from Real Techniques (Core Collection, Starter Kit, blush brush and stippling brush), but this week I discovered that my local department store had stock up on their RT selection and they finally had the powder brush! I've been looking for a big fluffy powder brush for a while now, so I bought it without thinking. In Estonia RT brushes cost 10-25 euros (around 10-12 for single brushes and 22-24 for sets).

Real Techniques'i pintslid lõi ilublogija Samantha Chapman, keda paljud tunnevad ka pixiwoo nime all - nimelt teeb ta Youtube'is iluvideosid ning peab ka iluteemalist blogi. Samantha pintsleid kiidetakse ja üle maailma ja mina isiklikult olin väga üllatunud, kui need üldse Eestisse jõudsid. Tavaliselt jääme me Eestis ju sellistest asjadest ilma. Real Techniques'i taklonist pintslid on ÜLIpehmed ja väga kvaliteetsed - minul pole ükski pintsel karvu ajanud ning ka pärast aastast kasutamist on harjased sama pehmed ja siledad (loomulikult ma ka pesen oma pintsleid 2-3x kuus, näopintsleid tiheminigi). See konkreetne puudripintsel ei näi kvaliteedilt olevat mingi erand. Vastu nägu on see sama pehme, kui mu kalli sõbranna küülik... ja mina arvasin, et miski pole vastu põske nii mõnus kui see väike pehmur.

Real Techniques brushes have really great quality. They're created by Samantha Chapman, who is a well known makeup artist. I've used some of my RT brushes for over a year now and they still haven't shown any sign of shedding - they're still like new every time I wash them. This brush is no exception and how SOFT it is! It's just as soft as my friend's little pet rabbit. :)

Powder Brush ehk puudripintsel on mõeldud tavalise ja mineraalpuudri kandmiseks üle kogu näo. Tihedad harjased jaotavad puudri ühtlaselt. Mina loeksin selle pintsli ainsaks miinuseks selle varre. Ehkki suur harjasepind on vägagi teretulnud, on sellel jäme vars, nii et ta võtab pintslitopsis päris korralikult ruumi, ühtlasi pole see vast kõige reisisõbralikum pintsel. Aga kodus kasutamiseks - miks mitte? Teiseks on varrel kummist ots, mis ajapikku hakkab kuluma, nii et sele alt ilmub välja valge plastik. Enda stippling brushil olen paari kohta juba musta küünelakiga "parandanud" ja nüüd olen märganud, et ka põsepunapintsel näitab kulumismärke.

Kes on kvaliteetsete ja vastupidavate pintslite otsingul, võiks kindlasti Kaubamajas neid pintsleid lähemalt uurida. Tean, et neid müüakse ka I.L.U kauplustes. Algul võivad need tunduda kallid, aga olen üsna kindel, et minu RT pintslid teenivad mind küll veel pikki aastaid...

This powder brush promises to evenly apply powders and mineral foundations for smooth, high definiton results and that's exactly what it does. I'd say the only minus is the handle. It takes up so much space in my brush jar. It's wide, so that it can stand on it's own, but I like to store my brushes in a glass jar. So it's not the most travel friendly brush, but it works well and I can always buy a little kabuki for on the go occasions. The other bad thing about the handle is that the rubber on it starts to wear off after a while and reveals the white plastic underneath, which is not the prettiest sight, but can be somewhat fixed with black nail polish.

MÁDARA Protecting Hand Cream

Tuesday, March 19, 2013
Madara Organic Skincare'ist kirjutasin ma lähemalt selles postituses, kuid nüüd on mul kindel plaan end nende tootevalikuga lähemalt kurssi viia. Mulle meeldib, et nad on loodussõbralikud (ECO CERT on olemas) ning et Madara tooted on välja mõeldud ja valmis tehtud meie naabrite juures Lätis. Kasutan juba mõnda aega nende silmakreemi ja mu teiseks katsealuseks sai Madara Protecting Hand Cream.
"See rikkalik ja velvetine ploomi ja pärnaõiega kreem toidab, niisutab ja pehmendab kuivi käsi ja hapraid küüsi. Kreem loob kaitsva kihi, mis aitab niiskust nahas hoida." Nii palju võin ma tõlkida ingliskeelsest tootekirjeldusest. Minu jaoks saavad suurimad plusspunktid pakend, efekt ja kiire imendumine. Ehkki kreemil on küllalt paks tekstuur, imendub see kiirelt nahka, ega jäta käsi "rasvaseks". Miski, mis mind veidi segab on selle väga tugev lõhn, mis mulle meenutab kõige rohkem martsipani. Trammis käsi kreemitades oli natuke awkward, aga kui kreem on juba kätele kantud ja imendunud, kaob ka tugev lõhn. Käed see-eest jäävad mõnusalt pehmeks.
Piilusin Kaubamajja ja seal maksab kreem 8-9 eurot, mida ma arvan, et pole 75ml loodus- ja nahasõbraliku toote eest sugugi palju küsitud.


A new hand cream has made it's way into my daily essentials. It's the Madara Organic Skincare Protecting Hand Cream. Madara is a Latvian brand that I wrote more about HERE - I personally love the fact that our neighbours have come out with something so good. I love the concept, I love the packaings and I love the products that I've tried so far.
This hand cream promises to hydrate skin and strenghten the nails. "Ultra-rich velvety cream with Northern Plum and Linden Flower nurtures, hydrates and softens dry hands and brittle nails. Creates a protecting barrier, helping to lock moisture in. Absorbs quickly, leaving hands silky soft."
I agree with what they say on the packaging. The cream absorbs quickly and my hands feel really soft and moisturized. The only minus would be the scent. It'd not a bad scent, but it's really strong and a strong scent is not something I'm looking for in my hand creams. If I want to apply it in the bus for example, I would bother others. To me it smells like marzipan, which is delicious, but a little too overpowering in my opinion. Although, as the cream absorbs, the scent disappears.
In Estonia you can get Madara Organic Skincare from Kaubamaja and the price of this cream is about 8-9 euros, which I think is reasonable for such a great quality brand that also has ECO CERT. 

#3 Tip for Tuesday!


Tänane nipp meenutab pigem õpetussõnu, aga kui kuulsin tuttavat kurtmas, kui kiiresti ta lõhnad lahtuvad ja väikese pärimise käigus selgus, et ta armastab oma parfüüme hoida aknalaual, otsustasin ka teile sõnad peale lugeda. Olgu see siis nipp, kuidas oma parfüümi eluiga veidi pikendada. Parfüümid vihkavad kaht asja: valgust ja soojust. Lõhnapudel pesitseks kõige meelsamini jahedas ja hämaras. Talvel tõstan ma enda lõhnad tualettlauale, sest siis eriti päikesevalgust tuppa ei pääse, kuid niipea kui tuleb kevad, kaovad mu lõhnad sahtlisse, kui kahju mul ka poleks neid kauneid pudeleid silma alt ära panna... Õigupoolest peaksin neid hoidma koridoris, kus on aastaringi üpris jahe. Niisiis, kui sul, kes sa praegu seda postitust loed, pesitsevad parfüümid aknalaual või mujal tugeva päevavalguse käes, toimeta need kiiremas korras mõnda pimedamasse ja jahedamasse paika - nii saad neid veel kaua nautida.

Kus teie oma parfüüme hoiate? Olge ausad, kellel need aknalaual on? ;)

Perfumes hate daylight (especially sunlight) and warmth, so if you want your perfumes to keep their scent and quality, keep them in dark and a bit cooler spaces. I know they look pretty on your window sill or on your vanity, but as soon as the sun can catch them, they start dying... Isn't that sad? Do you REALLY want this for your perfumes? :/

It's in the details...

Monday, March 18, 2013

on my nails: Lumene Natural Code "Rock'n'Roll, nail ring: H&M

Ma ei oska sõnadessegi panna, kui kõrini mul sellest külmast ja tuulest ning uisuväljaks muutunud kõnniteest on, kuid võin öelda, et täna vandusin ma trammile kõndides rohkem kui üks korralik tüdruk seda tegema peaks. Kaks ilusat asja selles päevas olid aga see küünesõrmus H&M-st (patsutan end siiani vahel õlale, et seda poodi ei jätnud) ning terve kotitäis kingitusi Polhem PR-lt, täpsemalt siis Madara Organic Skincare'ilt. Teie poole on teel peotäis arvustusi ja magus kingiloos. ;)

It's so annoyingly cold and windy outside, so once again I had to wrap myself in a knit and a huge scarf. I'm so sick of this winter, so so sick of it... But looking down at my awesome ring made me a bit happier. Also, I got a big bag full of goodies from Madara Organic Skincare - some for me, some for my readers. I have some fun testing ahead.


Tallinn is not the same!

Sunday, March 17, 2013

Mu töönädal lõppes reedel meeleoluka üritusega - nimelt avati Kristiine keskuses Eesti esimene D-shop by Desigual kauplus. See tähendab, et kui varem võisime me väikest valikut sellelt värvikalt brändilt kohata vaid Tallinna Kaubamajas, siis nüüd ootab meid Kristiines pood, mis otsast otsani vaid Desiguali rõivaid ja aksessuaare täis. Põhimõtteliselt, Tallinn is not the same, nagu seisab kingikottides olnud T-särkidel. ;)

On Friday, Desigual opened it's first D-shop in Kristiine shopping centre (Tallinn). A small selection of their clothes can also be found in Tallinna Kaubamaja, but now all the Desigual fans have an entire shop full of Desiguel goodness to visit. ;)
Poe sisustus on väga cool ja õdus, ei mingeid steriilseid valgeid lampe ja Heidy Purga mängitud muusika oli samuti mõnus. Loodan siiralt, et kauplus jätkab muusika osas sama joont ning meid ei "rõõmustata" seal edaspidi põhja keeratud volüümiga popmuusikaga.

I love the interior of the new shop and the music played on the opening day was also really nice. I didn't get a chance to check out the fitting rooms (too crowded), but the bottles in the ceiling were awesome and the fact that they don't have bright sterile lights gets a plus point as well.

Mu ema on alati suur Desiguali austaja olnud, mina kui peamiselt musta riietuja pole seni nende võlu enda jaoks avastanud. Küll aga meeldivad mulle väga-väga nende bikiinid ning avamispeol armusin täiesti ära ühte jakki (kaks ülemist fotot), mis jäi kahjuks ka -30% soodustusega minu jaoks pisut liiga kalliks... Vähemalt tegin sellest mälestuseks mõned pildid... Mis te arvate? Kas see ei näeks mustade skinnydega ideaalne välja?

My mother has always been a big fan of the brand, but since I usually dress in black, I've never really understood what all the fuzz is about. Yet, I discovered that I really-really like their bikinis and I also fell in love with one jacket. Unfortunately even with the discount it was too expensive for me... but you can admire it on the photos above. :)
Soovitan kindlasti kõigil, kes vähegi värvidesse ja originaalsetesse rõivastesse kiindunud, kindlasti uut poodi külastada. Isegi kui hinnad ajavad algul pisut nutma (mu armastatud jakk maksab 179 eurot), on toodete kvaliteet suurepärane ja pilkude püüdmine tänaval garanteeritud ;)

If you love the brand or are just looking for something colourful and unique to add to your wardrobe, definitely check this brand out. Even if the prices are not the friendliest (especially for a student like myself), the quality is nice and turning some heads on the street is also guaranteed. ;)

Favourite products in March!

Friday, March 15, 2013
NB! Eestikeelse video leiab postituse lõpust! :)

It's time for March favourites! If you're wondering why I do them in the middle of the month, it's because I don't want them to clash with my March empties, which I always do in the end of the month. So in the future you can always expect my monthly favourites posts somewhere around the 15th or the 16th. For my Estonian speaking readers I made a video, which you can find at the end of the post.


If you've been following me for a while, you probably already know that shea is my absolute favourite range from The Body Shop. I've used the body butter, the shower cream, the body oil and now I'm loving The Body Shop Shea Body Scrub. It smells amazing and is not too rough on the skin while still allowing a decent scrub. The only thing - you shouldn't scrub yourself when your skin is too wet and warm, because then it will just melt away really quickly. What I also really like about this body scrub is that it leaves a nice oily residue on your skin, which you can also use for shaving your legs for example. Not sure if all their scrubs do this... So far I've used Chocomania and shea and they both do.
I discovered Batiste dry shampoos a while ago, but I was only recently introduced to their dry shampoo for dark hair. Batiste dry shampoo for dark and deep brown hair works just as well as any other Batiste dry shampoo, but without the white residue that brunettes have to rub in really carefully, so that it doesn't look as if their hair is grey. The smell is also nice and the product also gives some volume, so sometimes I use it on clean hair as well. It just makes them more manageable in my opinion. 

I recently tested out five different makeup removers for work and Garnier Simply Essentials Soothing 2 in 1 Make-Up Remover won. Why? It removes waterproof mascara like a dream, it doesn't contain any perfume, alcohol or silly parabens, you can use it both on your eyes and on your face and it's really gentle, so  it doesn't sting your eyes or irritate your skin. I'd say it's an all over win-win product, plus you get a really generous amount (200ml) for a reasonable price (in Estonia it costs about 5-6 euros). 
I've been trying to be more natural with my skin care lately, so I'm really happy that I discovered jojoba oil. It has replaced my regular nighttime moisturiser and I can already see how it has improved my skin. I apply it before bed and wake up with soft, moisturised skin and my skin tone seems more even. I've noticed that it has also reduced some of the redness on my cheeks. Jojoba oil can also be used for your hair, nails and even  as a makeup remover, so I really suggest trying it out. I also love the fact that it doesn't have a strong scent.


Adding some colour on your eyes is a really big trend for spring and I really like how Make Up Store's mossy green eye pencil "Desert Flower" compliments my own green eyes. The texture of the pencil is really creamy, yet it stays put the whole day. I'm also interested in getting a purple one, since they say it makes green eyes stand out even more.
I used to be glued to my eyebrow pencil, but now I can't remember the last time I used one. I've been all about eyebrow powder lately. I found this Artdeco Eye Brow Powder (#5) for about 4-5 euros. You can use it really lightly, but it can also be built up fr a darker brow. It goes hand in hand with my eyebrow pencil by Real Techniques.

Ja nüüd, kõik mu armsad Eesti lugejad. Teid rõõmustan ma sellekuistes lemmikutes hoopis videoga!
Ärge siis unustage alt paremalt nurgast HD-kvaliteeti valida! ;)

#2 Tip for Tuesday!

Tuesday, March 12, 2013

Kas oled tahtnud kunagi enne magamaminekut küüsi lakkida, kuid kartnud, et linad rikuvad maniküüri ära? Isegi kui lakk on näiliselt kuivanud, võib lina sellesse inetud joonekesed või ruudukesed suruda. Siit ka tänane nipp: kui tahad, et su õhtul tehtud maniküür ka hommikul sama kaunis oleks, kanna igale küünele väike piisk õli (vahet pole, millist, näiteks jojobaõli, oliivõli, riitsinusõli...). See loob lakile kaitsva kihi, nii et tekid-padjad ei saa maniküürile liiga teha. ;)

I like doing my nails late at night, but I don't want to ruin my nails when sleeping. You know, they say that nail polish is truly dry after 12 hours... To avoid "pillow nails", just wait until your nail polish seems dry enough to go to bed and then add a drop of oil to every nail. The oil will protect your nail polish, so that it doesn't get any "sheet marks".

Shopping: a small haul from Helsinki!We had some free time in Helsinki and we decided to see what the shops had to offer. I found a lot of beautiful things, but being on a budget, I ended up with just four things. I'm showing them in the video - it's in Estonian, but you can still see the things. ;)

Mõned Helsingi ostud - ei midagi erilist, kuid otsustasin siiski video teha! Enjoy ja valige alt ikka HD-kvaliteet! ;)


Gifts from Lumene!

Monday, March 11, 2013

Lisaks mu naistepäeva tulpidele näete te sellel pildil ka kingikotikest Lumenelt. Selle pistis mulle pihku Reet Härmat, kui ta Anne&Stiili stiilikruiisil meigikursust andis. Õigupoolest said sama sisuga kingituse kõik osalejad, minul on väikese lisandina vaid üks huulepulk, mille võitsin üllatusloosiga. Näitan teile asjakesi, mis selles kotis olid, et saaksite mulle siis ise teada anda, kas soovite millestki ka arvustust. Ütlen kohe ära, et ripsmetuši arvustusega tuleks vaid mõnda aega oodata, sest mul on praegu korraga kolm-neli avatud tušši, seega ei mingit põhjust niipea uut tuubi avada.

Next to these absolutely beautiful tulips I got on Friday, you can see a little goodie bag from Lumene. On Saturday I went to a style cruise that also included a makeup class. Everyone got this little gift bag from Lumene and I thought I'd show you what was inside. Lumene isa Finnish makeup brand that's not too expensive, but offers great quality.;)


Enim ruumi võttis kotis Lumene Vitamin C+ Illuminating Anti-Age BB Cream ehk siis järjekordne BB-kreem, millega turule on tuldud. Mulle meeldib, et selles on ka SPF20. Toon "01 Light" näib minu jaoks olevat suveks pisut liiga hele, kuid kui toode mulle üldiselt sobib, kannan seda kevadel hea meelega. Kui see peaks mulle sobima, saan ju alati soetada 02 tooni, mis on veidi tumedam. See kreem lubab olla vananemisvastase toimega (ja mulle meenuvad jälle mu kolm otsaesist kortsu... :D), niisutada, anda näole sära, katta pisemad iluvead, ühtlustada nahatooni ja kaitsta päikese eest. Lisaks ootasid mind kotis Lumene Cloudberry ExCELLength pikendav ripsmetušš ja kaks huulepulka nende Raspberry Miracle sarjast. Tumedam on "07 Buddings" ja heledam "02 Midsummer". :) Kas olete ise neid tooteid proovinud? Mind huvitaks kindlasti, millised kogemused teistel nende toodetega on! Ühtlasi, millised on teie lemmikud Lumenelt? Olen silma peale pannud nende primerile ja valgustpeegeldavale pliiatsile, kuid kas on veel midagi, mida te soovitaksite proovida?

I got a Vitamin C+ Illuminating Anti-Age BB Cream with SPF20, Cloudberry ExCELLength Mascara and two lipsticks from their Raspberry Miracle line. Lighter one is "02 Midsummer" and the darker one is "07 Buddings". I'm most excited about the BB Cream, although it seems a bit too light for summertime. I know they also have 02, which is darker. Have you tried any of these products? What other Lumene products would you recommend?

Sunday night moodboarding...

Sunday, March 10, 2013

Anne&Stiili stiilikruiisil rääkis stilist ja moekunstnik Britt Samoson meile pisut riietumise põhitõdedest ning puudutas ka kevadsuviseid trende. Viimaseid näeme me praegu igas ajakirjas (ka Anne&Stiili märtsinumbris on põhjalik ülevaade), mina tahaksin teile jutustada rohkem sellest, mida õpetas Britt omaenda stiili leidmise kohta. Ta rääkis kehatüüpidest ja sellest, kuidas rõhutada enda paremaid-halvemaid külgi ning tõi näiteid rõivakombinatsioonidest, mis alati töötavad, kuid kui ma tahan teieni tuua minu jaoks kõige elavamalt kõlama jäänud õpetlikud sõnad, siis need tulenevad tema sõnadest: "Visualiseeri oma unistused ja need lähevad täide." Kõik algas lihtsast näitest, et kui sa paned oma külmikule foto millestki, mida sa vajad, siis on see sul tõenäoliselt juba peagi ka olemas. Teate ju küll, kuidas pannakse ka nt fotosid oma unistuste figuurist jms nähtavale kohale, et miski sind iga päev inspireeriks ja motiveeriks oma unistusele lähemale astuma.

Kohe pärast seda tuli teemaks ka moodboarding ehk siis kõikvõimalike sulle meeldivate ja sind inspireerivate fotode kogumine ja ühele pinnale kokku panemine, et ennast leida ja igapäevaselt inspireerida. Moodboardingut soovitab Britt soojalt neile, kes pole veel päris kindlad, milline on nende stiil ja mida nad kõige rohkem kanda tahaksid. "Kogu kuu või paari vältel ajakirjadest jms fotosid riietest, aksessuaaridest, materjalidest ja komplektidest, mis sulle meeldivad ja pane need kokku," soovitas Britt. Nii on õigepea sul juba visuaalselt silme ees see, mis sulle kõige rohkem meeldib. Fakt on see, et sa kannad ju kõige paremini välja just selle, mis sulle enim meeldib. Tuleb vaid leida oma isikupära ja leida need riided, milles tunned end hästi. Kui paljud meist julgevad kanda seda, mis neile TEGELIKULT meeldib?

Niisiis, kui sa pole veel päris kindel, milline võiks olla sinu stiil ja milliseid riideid tahaksid endale soetada, siis hakka lihtsalt esimese sammuna materjali koguma. Sirvi ajakirju ja lõika välja kõik, mis tekitab sinus kõige esimesena emotsiooni "Oh!". Kogu neid fotosid ja tee neist kollaažid ning õigepea tead sa täpselt, kuidas enda stiili kirjeldada ja välja kanda.

Ma tegin teile näiteks ühe lihtsa casual moodboard'i - seda võiks õigupoolest kirjeldada kui minu stiili neil päevadel, mil ma tahan bleisrid, triiksärgid ja ehted pikalt saata ning end eriti mugavalt tunda, olgu selleks siis nädalavahetus või hetk, mil ma lihtsalt ei vaevu väga palju pingutama. ;)

Long story short, I felt like moodboarding today. It's a great way to see what you like and find your style. I've already found mine, but I made this casual weekend moodboard just for an example. :)

Image sources: jessydust.com, what-do-i-wear.com, sonia-fashiobox.com, raspberry-rouge.com + product images from Google and web shops

X.III.boots: Vagabond, jeans: Zara, knit: H&M, bag: vintage, skull bracelet: New Yorker, spiked bracelet: Kukee, on my lips: Rimmel Lasting Finish "085 Royalty"

IX.III.

Saturday, March 9, 2013
boots: Steve Madden, jeans: Zara, parka: Zara, scarf: Mohito, bag: Cropp Town

Kui tavaliselt püüan ma oma outfitid vähe huvitavamaks teha, siis vahelduse mõttes näitan teile oma täiesti igapäevast looki, mis saadab mind meie ebaõiglaselt kaua kestval talvel enam-vähem iga päev. Lõputult mugavad Steve Maddeni saapad, kitsad teksad ja soe Zara jope hoolitsevad selle eest, et mul oleks hea ja mugav. Igapäevases elus ajan ma taga eelkõige mugavust ja praktilisust, kuid ütlen ausalt, et jope on mu least favourite riideese ja ma ei jõua kevadist soojust ära oodata, et saaksin iga päev oma nahkjakki kanda!
Täna saatis see riietus mind Helsingis, kuid kõigest sellest juba järgnevates postitustes pikemalt! ;)

I wanted to share this outfit with you for a simple reason - I can dress up for my outfits and wear more interesting things, but with the climate we have in Estonia, I can usually be seen exactly like this. My comfy Steve Madden boots, skinny jeans and a warm parka from Zara are my best friends during this awfully long winter period.

Who doesn't love pizza?

Thursday, March 7, 2013
Olen varem ka ise tortillapõhjale pitsat valmistanud, kuid täna tutvustas Santa Maria oma uusi spetsiaalseid pitsatooteid (õhukesi tortillapõhjasid ja kastmeid) ning Ilmar Räni valmistas meile hulgaliselt erinevate katetega pitsasid. Mu suurim lemmik oli munaga n-ö hommikupitsa - lisaks kõigele muule maitsvale lööd lihtsalt muna pitsa peale lahti ja pistad ahju. Lisaks sobib sellise õhukese pitsa katteks suurepäraselt hummus ning me proovisime me klassikalist Itaalia pitsakatet, hiinapärast pitsat ning India pitsat kana tikka masalaga, mis oli samuti imehea. Kõiki pitsasid ma pildile ei püüdnud, kuid jagan teiega mõningaid, et saaksite idee kätte. Järgmine kord, kui te ei tea, mida süüa teha - miks mitte teha üks viie minuti pitsa? Pealegi pole sellel paksu kaloririkast põhja - rannahooaeg pole ju enam mägede taga. ;)

I think that a tortilla pizza is a genius idea - it's lighter and you can make it in just five minutes. My favourite is with eggs - it would make a perfect breakfast.

My current wishlist!

Wednesday, March 6, 2013

1. H&M necklace, 9.95 €
2. Chanel Illusion Ombre "Ebloui", 23.50 €
3. Converse Chuck Taylor All Star (maroon), 54 
4. The Body Shop Extra Virgin Minerals Loose Powder Foundation Brush, 19 €
5. H&M blouse, 14.95 

Nagu Liina juba Instagramis kirjutas, kuidagi juhtus jälle nii, et ta on minu juures. Istume voodi peal, blogime ja vahepeal tõid poisid meile McFlurry'sid. Hakkasime arutama, millistesse kauplustesse me laupäeval Helsingis vaadata tahaksime (Anne&Stiili stiilikruiisi raames, millest kirjutasin SIIN, saame ka mõned tunnid linnapeal uudistada) ning hüppas pähe idee koostada väikesed wishlist'id. Ütlen ausalt, et kool ja kahe reisi planeerimine on mu nii vaeseks teinud, et pooli asju ma siit kindlasti niipea ei soeta, aga eriti jäid mulle silma see H&M-i kaelakee ja ristikestega pluus - neid jahin kindlasti! ;)

I'm going to Helsinki on Saturday and here are a few things I'm planning to hunt down. The sneakers and the Chanel eyeshadows might have to wait and The Body Shop is actually cheaper for me in Estonia, but I'm definitely getting my hands on this necklace and this blouse from H&M! ;)

#1 Tip for Tuesday!

Tuesday, March 5, 2013
Alustan oma blogis uut seeriat "Tip for Tuesday", mis tähendab, et nüüdsest jõuab teisipäeviti teieni vahel üks nutikas ja kasulik ilunipp. Ilublogija ja naisteveebi toimetajana kuulen ma peaaegu iga päev uusi ilunippe ja oleks patt neid teiega mitte jagada. Niisiis, olge valmis ja tšekake igal teisipäeval siia tagasi, et ühe nipi võrra jälle targemaks saada... Õigupoolest, tšekake siia iga päev, sest ma püüan blogida iga päev. :)

I'm starting a new series in my blog called Tip for Tuesday. As a beauty blogger and an editor for a website for women I hear a lot of good beauty tips almost every day, but unfortunately they don't always make it to my blog. From now on I'll write them down and give you a good beauty  tip every Tuesday! ;)Tänase ilunipi jaoks vajad sa vaid puudrit ja ripsmetušši! Nimelt, paljud (k.a mina) on avastanud, et ripsmetušši on palju parem peale kanda, kui ripsmed on kergelt puudrised. Puuder imab endasse ripsmetele kogunenud õli/rasu ning võimaldab tušil paremini kinnituda. Niisiis, puuderda enne kerelt ripsmeid (vahet pole kas tavalise või läbipaistva puudriga) ning kanna alles siis tušš peale. Eriti hästi toimib see volüümi andvate tuššidega. ;)

My first tip is to powder your eyelashes before you apply mascara. Powder helps to get rid of any oils that might be on your lashes and make them dry and powdery, so that your mascara will adhere better. You're welcome! :)
© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.