Social

Polhem Press Day SS13

Thursday, January 31, 2013

I always look forward to Polhem press days. Iti is such a sweet girl who makes us all feel very welcome and who wouldn't enjoy spending some time eating delicious snacks and looking at gorgeous things? Plus, the showroom is so beautiful - every time I go there I think about how much I would love to turn this into my apartment. :D

Polhemi pressipäevad on kindlasti ühed mu lemmikutest. Iti on lihtsalt nii armas inimene, kes tekitab sinus alati tunde, et oled teretulnud. Pealegi, kellele ei meeldiks häid suupisteid süüa ja samal ajal uusi ilusaid asju uurida? Pluss ma armastan Polhemi showroom'i - iga kord kui seal käin, mõtlen, kuidas tahaksin sellest hoopis endale kodu teha. :D

I loved the snacks there - croissants filled with chicken, cheese, salmon... you name it! They're from restaurant Mamo. 

Mamo suupisted olid nii head, et mul tekkis isu kiiremas korras sinna sööma minna. Üldiselt ma väga väljas söömas käia ei armasta, nii et see juba on midagi. Ja milline lahe idee - täidetud croissant'id!

New hair dyes by Oriflame.

Oriflame tuli välja uute juuksevärvidega - kahjuks vaid püsivärvidega, mistõttu mina neid kasutada ei saa (püüan värvi välja kasvatada), aga toonid olid küll imeilusad.
Triwa watches are amazing and I developed a special relationship with this Stirling Lansen watch. It was hard to leave it there, but at least I now have a picture of it... :D

Triwa kellad on tõeliselt lahedad, kuid ma polnud varem leidnud ühtegi, mis oleks päris "mina". Seekord vaatas see "minu oma" mulle Stirling Lanseni kella näol vastu. Vaatan praegu oma rannet ja mõtlen kui palju ägedam see selle kellaga oleks... :D


 Sooo many colourful jeans! New Yorker has a really impressive SS13 collection, so many cool and unique pieces. 

Nii palju kirjusid teksasid, kusjuures need on New Yorkerist. See pood hakkab mulle üha enam ja enam muljet avaldama, sest olen sealt leidnud ikka omajagu vingeid esemeid väga taskukohase hinnaga. Tõeliselt armusin ma aga ära ühte maksiseelikusse, mille Iti mulle seepeale kingikotti pistis! Sellest aga omaette postituses. :)Tamaris shoes
Polhem introduced us to a new skincare line from Latvia. Madara is really pure and organic - most of the products smell grassy, but there were also really nice shower gels (peppermint one smells a-ma-zing!) We got to choose one product to take with us, but more on that later. ;)

Polhem tutvustas meile Madarat - puhast ja orgaanilist nahahooldusbrändi Lätist. Suurem osa tooteid lõhnab üsna tugevalt muru järele (mis vast mõnele meeldib ja mõnele mitte), aga neil on ka näiteks dušigeele, mis lõhnavad imeliselt piparmündi või näiteks ploomi järele. Me saime endale ka ühe toote kaasa valida, kuid sellest juba omaette postituses. ;)
Now I'm gonna eat my truffles from Marks & Spencer and look through the catalogues that I got today. My favourite kind of feast. ;) Thank you Polhem and Iti for a wonderful afternoon!

Kingituseks saadud trühvlid ja terve posu kaunite piltidega katalooge sobib ideaalselt mu järgmist tunnikest sisustama. Aitäh Polhemile ja eriti Itile mõnusa pärastlõuna eest! :)

Shine bright like a diamond!

Wednesday, January 30, 2013

These liquid glitter eyeliners were probably the first products I ever related to Make Up Store. I had a friend who loved these and when we had a performance at school we all wore her eyeliner, which was the gold one I think. My sister got the silver shade called "Diamond" a few weeks ago from a photoshoot she did and she gave it to me. She's all about natural looking makeup, so a glitter eyeliner  doesn't really float her boat. 

Tõenäoliselt esimesed Make Up Store'i tooted, millega ma tutvusin, olid nende vedelad glitter-silmalainerid. Kasutasime neid kunagi tantsushow'del ja need andsid esinemismeigile väga laheda efekti. Hiljuti sai mu õde ühelt pildistamiselt endale sama toote toonis "Diamond" ning ta andis selle mulle. Maarja armastab loomulikku meiki, nii et diskokuulina särav ja sädelev silmalainer pole päris see, mille järele ta haaraks.What do I have to say about this liner? First, it's VERY glittery and you have to be really careful with your makeup remover, unless you want your whole face to look like a disco ball after. :D The glitter is really beautiful though and it feels soft and not harsh. The biggest minus is that it needs a few minutes to dry - if you don't let it dry properly, it will spread everywhere. But once it's set - absolutely beautiful! It adds a little somethin' somethin' to your regular party makeup and I would absolutely recommend this to all the clubbers out there. It would also be a fun addition to your makeup when you're performing on stage. ;)

Mida ma sellest tootest arvan? Esiteks on see VÄGA sädelev, mistõttu tuleb seda äärmiselt ettevaatlikult eemaldada. Tee vatipadi silmameigieemaldajaga kokku, hoia paarkümmend sekundit silmalaul ja tõmba siis ettevaatlikult ära, kuid ära nühi, sest nii sädeleb su nägu veel kolm päeva. Teiseks tuleb selle laineriga olla kannatlik - kui sa ei taha, et see su ripsmepiirilt ka kulmu alla kanduks, oota kannatlikult, enne kui silmad täiesti lahti teed. Soovitaksin umbes minuti-paar käia ringi pisut loojas ja uimas silmadega. ;) Pluss on aga see, et kui see on juba peal, siis see ka püsib peal ega hakka kuhugi pudenema. Mulle meeldib veel, et ehkki säravaid tükikesi on palju, ei ole need karedad või kraapivad - laineril on pigem geeljas ja "pehme" tekstuur, nii et ma ei karda sellega oma silma läheduses toimetada. Ma arvan, et selline toode on absoluutselt vajalik näiteks tantsijatele jt artistidele, kes tahavad oma esinemismeigile sära lisada, samuti klubitajatele. Mina ei esine ega klubita, aga hei - vahel on ikka põhjust pilk rohkem särama lüüa kui tavaliselt. ;)

p.s. See pilt peabki viltu olema. Vahel on hea vaadata asju pisut teise nurga alt. :D

#10 empties


I skipped December, because I had only two sad little empty tubes in my empties bag (which is what I call my black paper bag from Make Up Store). I decided to mix them in with January empties to make one decent post that's full of empties to tell you about. ;)

Nagu mõned teist kindlasti ka märkasid, jäi mul detsembrikuine empties-postitus vahele. Aasta lõpus vaatas mulle mu empties-kotist (milleks ma kutsun suurt musta Make Up Store'i paberkotti) vastu vaid kaks õnnetut tühja tuubi, nii et otsustasin need jaanuari teiste toodete juurde üle tuua. :)

By looking at this photo, you would think that I scrubbed my skin off in December. :D Actually I've been using Avon Planet Spa exfoliating body scrub (with mediterranean olive oil and orange flower) since summer. I really like it, since it gives a decent not too harsh scrub and leaves your skin smelling nice (the scent reminds me of bubble gum) and feeling soft. Then there are two body polishes from The Body Shop's Christmas collection. I shared my TBS Ginger Sparkle body polish (review) with others, so that's why it's already gone and the little TBS Cranberry Joy body polish got used up during the little trips I took in December and January. To me they're more like daily shower gels that give maybe a better cleanse that regular gels or shower creams. The last scrubbing product is meant for face and it's the Avon Solutions Freshest Pure 3-in-1 scrub, mask and cleanser. It's one of my definite favourites from Avon. It has a fresh smell and it really can be used in three different ways. It removes ALL the makeup and doesn't dry out your skin. 

Ülaloleva foto järgi võiks arvata, et koorisin endal naha maha, kuid õigupoolest ei oska ma isegi öelda, kuidas neid koorivaid tooteid nii palju sattus seekord. Avon Planet Spa oliivõli ja apelsiniõiega kehakoorijat kasutasin ma vahelduva eduga juba suvest saati. See teeb ära praktiliselt sama töö, mis JOIK kehakoorijadki, ainsaks erinevuseks pakend ja Avoni toote geeljas koostis. Miks ma seda JOIK-iga võrdlen on, sest mõlemad tekitavad nahale hõõrudes valge vahu. The Body Shopi Ginger Sparkle kehakoorijast kirjutasin lähemalt SIIN, aga põhimõtteliselt on minu silmis tegu pigem koorivate osakestega dušigeeli kui kehakoorijaga, sest efekt ei ole nii tugev, et seda ei võiks ka iga päev kasutada ning klassikalise koorija tööd see toode üksi kindlasti ära ei tee. Viimseni otsa sai ka minisuuruses TBS Cranberry Joy kehakoorija, mille sain enne jõule The Body Shop'ilt kingituseks ja selle kohta ütlen samad sõnad. Neist kahest meeldis mulle isiklikult rohkem vist isegi jõhvika oma, vaatamata sellele, et olen Ginger Sparkle'it alati enda lemmikuks pidanud. Viimane kooriv toode on Avon Solutions Freshest Pure 3-in-1 koorija, mask ja puhastaja näole. Seda toodet tõepoolest saabki kolmel moel kasutada, see eemaldab igasuguse meigi ega kuivata liigselt nahka. Lisaks mõjub see kuidagi eriti värskendavalt! Kirjutasin sellest suvel ka SIIN.


During the last few months I really got into habit of moisturizing my hands every night before I go to sleep and that's probably why I ran out of not one, but two hand creams. Well, yes, one is only 30ml. I always loved The Body Shop Almond Hand & Nail Cream, but since they changed the packaging I think that the product has changed. The scent is too strong, almost annoying and that's why in the future I probably won't purchase this again, even though it's really moisturizing. . I really love the Hemp one though and the rose one smells nice too. The second hand cream is the Pivone Flora Hand Cream by L'Occitane. I LOVE the scent and the silky softness it leaves to your skin, but it's definitely more of a daytime cream, since it sinks in quite fast and doesn't give that rich feeling that a nighttime moisturizer should.  

Käsi tuleb talvel eriti hoolsalt kaitsta ja niisutada, sestap sattusin rutiini, mil ei unustanud ühelgi õhtul kätele kreemi kanda. The Body Shopi mandliõliga käte- ja küüntekreem oli varem mu suur lemmik, kuid alates sellest, kui nad pakendit muutsid (enne oli see plastiktuubis), oleks justkui ka koostises miski muutunud. Kreem on küll endiselt väga niisutav ja pehmendav, kuid selle lõhn on liiga intensiivne, ikka nii, et kui ma üleval voodis käsi kreemitan, hakkab kass all elutoas nina kirtsutama. Märksa meeldivama lõhnaga rõõmustas mind L'Occitane Pivone Flora kätekreem. See pojengilõhnaline kreem sobib aga kindlasti pigem päevaseks kasutamiseks - ta jätab nahale imehea lõhna ja siidise pehmuse, käsi liialt "rasvaseks" muutmata. Viimase osa tõttu ei sobi ta paraku öiseks kreemiks - see pole piisavalt rikkalik ja niisutav.

Dr. Hauschka Almond Body Moisturizer is perfect for winter - after applying this you can really feel the richness of it. But this moisturizer runs out really fast and eventually you get sick of the smell, at least I did and my boyfriend too. Every time I used this cream, he was a little annoyed. :D The secod cream I used up was The Body Shop Cranberry Joy body butter. I adore TBS body butter, they're so moisturizing, but I wasn't the biggest fan of the smell. In my opinion it's too intense.

Ka keha ei maksa unustada. Dr. Hauschka mandliõliga kehapalsam on justkui talveks loodud - pärast seda kui olin end sellega sisse määrinud, oli tõesti tunne, et ükski külm tuul ei saa mu nahale liiga teha. Kreem on mugavas pumbaga pakendis (ehkki lõppu oli võimatu kätte saada), kuid kahjuks on sellel ka kaks suurt miinust. Esiteks saab see väga kiiresti otsa, teiseks hakkab lõhn ajapikku ajudele käima. Näiteks kui mõnikord küsib mu elukaaslane: "Mmm, millega sa end kreemitasid?", siis selle kreemi puhul küsis ta alati: "Eee, millega sa end kreemitasid?" There you have it. :D Teine kreem, millele kiiresti otsa peale tegin oli The Body Shopi Cranberry Joy kehavõi väike tops. Te teate, et ma armastan TBS kehavõisid ja ka selle kohta pole mul ühtegi halba sõna öelda. Kui, siis vaid lõhn, mis oli jällegi tapvalt intensiivne.


Three makeup items got all used up during the last couple of months. Well, two and a half to be exact, since one is more like a sample. I'm talking about the Diorshow New Look mascara. It was actually quite a generous sample, I got to use this for about a week and a half before it dried out on me. I love love LOVE this mascara, it gives length and volume like no other, but it also casts a mascara "shadow" under my eyebrows every two hours, so I constantly had to wipe my skin clean when wearing this. That's kind of a deal breaker for me. :( Lumene Raspberry Miracle mascara acted differently - it stayed on the whole day without smudging, but overall it was an average mascara. It gave some volume and some length, but nothing to write home about. Then there is the Bourjois Healthy Mix foundation. It has been my favourite for a while and it really is a nice foundation. As I wrote in my last favourites post, it gives medium coverage, stays on the whole day and doesn't feel too heavy or matte on the skin. I have already repurchased it twice!

Sain Stellalt kingituseks väikese Diorshow New Look ripsmetuši testri. Üsna helde testri, sest seda jagus mulle ligi kümneks päevaks ja ma armusin sellesse tušši juba esimesest korrast. See annab rohkem pikkust ja volüümi kui ükski tušš, mida ma viimastel aastatel kasutanud olen. Ainus mure - see tekitab päeva jooksul kulmude alla tumedaid laike (kui ripsmed vastu nahka puutuvad) ja ma pidin pidevalt nahka puhastama. Lumene Raspberry Miracle tušš jättis mind üsna külmaks - see andis pikkust ja andis ka volüümi, kuid ei avaldanud nii palju muljet, et seda sõbrannadele soovitama jookseksin. Bourjois Healthy Mix jumestuskreemi mainisin ka oma eelmises favourites-postituses ja videos. Kordan siis üle - see annab katvust, püsib kaua peal ja annab loomuliku tulemuse, mis on pigem kumav kui matt.I really like the Schwarzkopf got2b Megalomania Collagen Lift Effect hair spray. It has a sweet berry scent (if you're not into powerful sweet scents, this might not be for you) and it helps me with teasing my hair and keeping volume in it. The only thing is that the spray thingy (how do you call it, it's not a pump, is it?) doesn't work sometimes, which really pissed me off when I was in a hurry. I also love the volumizing hair mousse from the same line. I also managed to use up this huge bottle of Byphasse nail polish remover. It's supposed to be nourishing and gentle, but it had a really strong smell and it made my nails and fingers dry. I'd say it's quite average - didn't impress me enough to buy it again.

Schwarzkopfi got2b sarja tooted on kindlasti kiiduväärt ja Megalomania volüümi andvaid tooteid olen ma kasutanud juba üle aasta, täpsemalt juukselakki ja -vahtu. Got2b Megalomania Collagen Lift Effect lakk sai nüüd otsa. Sel on imehea magus marjane lõhn, mis jääb juustele kauaks - kes magusaid lõhnu ei armasta, sellele ei soovita, aga oma töö volüümi  hoidva tootena teeb see kindlasti ära. Ainus murekoht on  lakipudel, nimelt otsustab spreikork vahel lihtsalt mitte töötada - ta ise otsustab, millal sa võid ja millal ei või lakki kasutada. :/ Seda Byphasse küünelakieemaldajat olen ma küll vist sünnist saati kasutanud, sest seda jätkus nii kauaks, et ma ei mäletagi, millist küünelakieemaldajat enne seda kasutasin. :D See peaks olema vitamiinidega ja õrnatoimelisem, aga lõhn on siiski päris vänge ja küüned pärast kuivad.

Ongi kõik, appi! Mul on tunne, nagu ma oleks seda postitust terve igaviku kirjutanud - oli mul vahepeal sünnipäev ära? :D

p.s. Vabandan sinakate piltide pärast, need on tehtud rutuga ja varahommikul. :/

Maybelline Color Sensational Vivids

Sunday, January 27, 2013

Maybelline gave me three lipsticks from their new (for us Estonians it's new, I'm not sure when they came out anywhere else). I've never tried any other Maybelline lipsticks, so I don't really have a comparison, but I really love these colourful things. 

Sain Maybelline'ilt proovimiseks kolm huulepulka nende uuest Color Sensational Vivids sarjast. Need huulepulgad tulid müügile jaanuaris ja on nüüd kenasti kõikides suuremates kauplustes kättesaadavad. :) Olen nendega mänginud ja katsetanud juba üsna mitu päeva ja pean tunnistama, et mu esimene kogemus Maybelline'i huulepulkadega on äärmiselt meeldiv. 


They're very pigmented, they have a creamy texture and they stay on a long time. I applied "Vivid Rose" at 12am and it was still quite flawlessy put at 5pm, even after some pasta bolognese. Even after I removed my makeup, I still had a bit of pink tint on my lips, which might be too much? I also think that the packaging is really cute - it makes me think of spring and summer. :) These lipsticks have quite a strong vanilla smell, which doesn't really bother me, but may irritate someone who is not the biggest fan of chemical smells. Do I recommend these? Definitely! They have plenty of beautiful colours to choose from as well. We're alking about reds, oranges, purples and pinks, they're all there. ;)

Nende huulepulkade eripära on see, et nad jäävad huulel praktiliselt samasugused nagu tuubist vaadates - tugev pigment kandub sujuvalt huultele. Huulepulkadel on väga kreemjas koostis, mis pani mind algul nende püsivuses kahtlema, kuid näiteks eelmisel neljapäeval värvisin ma huuled kell 12 "Vivid Rose"-iga ja kell 5 õhtul oli huulepulk peaaegu veatult alles - see polnud kusagilt ära kulunud ega kuskile imelikult kogunema hakkanud. Olin vahepeal isegi pasta bolognese't söönud, nii et see tulemus oli minu jaoks üsna muljetavaldav.  Ehk isegi liiga muljetavaldav, sest isegi pärast näo pesemist ja meigi eemaldamist oli huultel veel roosakas kuma alles. Ma ei tea, kuidas teised Maybelline'i huulepulgad lõhnavad, aga Color Sensational Vivid huulepulkadel on üsna tugev vaniljearoom, mis mind isiklikult ei sega, aga võib häirida kedagi, kes eriti n-ö keemilisi lõhnu ja tugeva lõhnaga meigitooteid ei armasta. 

916 NEON RED, 904 VIVID ROSE, 910 SHOCKING CORAL

"Neon Red" is a bit orangey red, "Vivid Rose" is a hot fuchsia pink that's perfect for going out and "Shocking Coral" is a bright pink, that's definitely more pink than coral and will probably look absolutely awesome with a tan.

"Neon Red" on oranžika alatooniga punane, "Vivid Rose" on fuksiaroosa - ideaalne just välja minemiseks ja oma huultele tähelepanu tõmbamiseks ning "Shocking Coral" on väga erk roosa - kindlasti pigem roosa kui korallikarva ning ma kujutan ette, et see sobiks kõige paremini just suvel, kui nahk on kaunilt päevitunud... Can't wait! Tean, et neil on tegelikult päris kirju värvivalik - pärast väikest guugeldamist vaatasid mulle vastu ka erinevad oranžikad ja lillad (mu lemmikud!) toonid, nii et igaüks peaks leidma just endale ideaalse huulepulga, millega kevadele vastu astuda. Minul saab neist kolmest selleks tõenäoliselt "Vivid Rose". ;)

p.s. Piilusin Tallinna Kaubamaja Ilumaailmasse ja seal maksavad need 10.20 :)

VIDEO: January favourites!

Saturday, January 26, 2013
I'm gonna try to do a favourites pot every month, since I know they're always welcome. For my Estonian readers I made a quick video, which you can find below if you're interested. :) Not too many favourites this month - lip products have definitely been my favourite this month, I just love playing with different lipsticks. :)Two favourites from The Body Shop: Peppermint Smoothing Pumice Foot Scrub and Hemp Face Protector. The foot scrub really IS smoothing and it leaves your feet absolutely baby soft, but I don't recommend using it in the bath, since the beads can be really harsh on your... well... bum. :) I wrote about the Hemp Face Protector face cream here, but it also made it to my favourites. It has helped so much with my wintery dry skin, leaving it really soft and moisturized. I'd say it's like a typical TBS body butter, but for your face, because it's quite heavy and doesn't sink in right away (but can still be used under makeup just fine. :)).
As I said, I've been loving my lippies this month. :) I just got three amazing new lipsticks from Maybelline - they're the Maybelline Color Sensational Vivid lipsticks and my favourite of the bunch is "Vivid Rose". They have a really nice pigment and staying power, but they're also quite creamy and don't dry out your lips. I'm in love! I'll probably wite a separate post about these products. They deserve it. ;) The second lipstick I've really enjoyed lately is my Dior Addict Extreme lipstick in "Lucky". It's not as pigmented, but it's really soft and creamy and leaves a beautiful red tint on your lips. Plus I adore the packaging! High-end products just have the greates packaging, let's be honest... My last lip favourite is Clarins Instant Light Natural Lip Perfector. It's like a lip balm/gloss that gives a really sheer pink colour and a subtle shine while moisturising and "perfecting" your lip with it's smooth texture. I'll definitely pick up a new one when I run out of this. ;)
Bourjois Healthy Mix foundation is kind of an all-time favourite, but I thought I'd mention it again. It gives a medium coverage (covers up all the smaller things, but not the bigger imprefections like red areas or dark under-eye circles), the packaging is really practical, it stays on the whole day and doesn't feel too heavy on the skin. I recently bought a new brush set from Real Techniques, called The Core Collection and two brushes that came in there are my new absolute essentials. The buffing brush is perfect for blending out your liquid foundation (it can also be used with mineral makeup, powders etc) and the contour brush makes applying highlihter really simple. :)

EESTIKEELNE VIDEO:

XXVI.I.boots: Steve Madden, jeans: Zara, shirt: Cubus, blazer: Zara, hat: H&M

New things!

Friday, January 25, 2013
I saw this necklace on a mannequin in and next thing I knew, I had a thousand outfits with this in my head and I was in a line to pay for it. I also remembered to pick up a Wet'n'Wild Mega Last nail polish. Everyone seems to love these polishes, so I wanted to see if the hype is worth it. Mine is "Bite the Bullet" and I will be painting my nails with this for the weekend. :)

Nägin Seppäläst möödudes mannekeenil seda kaelaehet ja juba järgmisel hetkel ootasin ma, ehe näpus, kassajärjekorras ning mõtlesin peas kümneid outfit'e välja, mida sellega kombineerida. Mul oli meeles osta ka üks Wet'n'Wild Mega Last küünelakk - neid kiidetakse palju ja tahtsin vaadata, kas see on kogu haipimist väärt. Valisin ilusa lilla tooni "Bite the Bullet".
Mõnusat nädalavahetust kõigile! :)

Makeup storage : buy some chocolate!Anything is better if it's combined with chocolate, am I right? I was looking for a perfect makeup storage system and when I was gifted a box of Ferrero Rocher chocolates, I had an idea. These chocolates come in a simple plastic box that's perfect for storaging makeup products, especially lipsticks. It took me four boxes and one empty drawer to store all my makeup, but in the future I want to fill my whole drawer with these boxes. 

Mõtlesin pikalt, kuidas oleks kõige nutikam oma meigiasju hoida ja kui mulle kingiti karp Ferrero Rocheri šokolaade, mis on ühtlasi ühed mu täielikest lemmikutest, tuli mul idee. Need šokolaadid tulevad nimelt lihtsates läbipaistvates plastikkarpides, milles on väga mugav meigitooteid hoida, eriti huulepulki ja põsepunasid-puudreid. Hetkel on mul neli karpi ja suurem osa mu meigist mahub neisse kenasti ära, kuid tulevikus tahan terve sahtli nende karpidega täita, et oleks veel rohkem sorteerimisvõimalusi. Võib-olla on asi minus, aga minu meelest on palju toredam tavalise tühja plastikkarbi asemel osta karp, mis on šokolaadi täis, isegi kui see on veidi kallim. Saad oma ilusti organiseeritud sahtlit vaadata ja samal ajal šokolaadi süüa. :)

VIDEO: Vastused teie küsimustele!

Thursday, January 24, 2013
Esimene video on siiiiin! Otsustasin esimesena teha toore ja monteerimata, kaamera käima ja läks! Ei mingeid erilisi ettevalmistusi, hiljem vaatasin, et oleks võinud ju juuksed ära kammida ja teki ära siluda, aga ehk ongi parem kui olen lihtsalt mina ja ei mingeid ilustusi. :) Ärge siis liiga kurjad olge, see on siiski alles mu esimene beebi. :) Edaspidiseid videosoove võib jätta kommentaaridesse. Olge tublid!

p.s. Pilt kisub vahepeal mu liigutamise tõttu uduseks, aga üldiselt parima võimaliku kvaliteedi jaoks valige alt HD-kvaliteet. :)

I need a leather vest in my life!

I'm really really REALLY lusting after a leather vest. I was surfing for pictures to show you and I found this amazing fashion blogger, who has styled the same leather vest in a million different ways. You can find connectedtofashion's outfits HERE!Number üks asi mu kevadises wishlist'is on nahast vest. See on üks ja ainus riideese, mille otsingutel ma nüüd olen ning ma ei jäta enne, kui olen leidnud enda jaoks ideaalse. Miks? Sest kui pole just talv või palav suvepäev, on mu nahkjakk mulle justkui selga õmmeldud ning vahelduseks oleks mõnus kanda ka t-särkide, kleitide jms peal nahkvesti. Pealegi on nahkvestiga lõputult rohkem erinevaid kombineerimisvõimalusi kui tavalise jakiga. Leidsin ühe imelaheda moeblogija, kes on oma üht ja sama H&M nahkvesti stiliseerinud väga mitmel erineval moel. Tema blogi Connected To Fashion leiab SIIT!

My eyebrow routine!

Wednesday, January 23, 2013

My eyebrows are naturally pretty much as light and sparse as one's eyebrows can get, so fixing my brows is a step in my makeup routine that I never skip. I have dark hair, dark eyes and long lashes, so I need to use some brow products to frame my face. My routine is really simple - I use a brow powder, a brow brush and a brow pencil. First I fill in my brows with a powder (E. Funkhouser Brow Defining Powder "Brunette", I usually use the lighter shade during daytime and the darker one when I want a more dramatic brow) and then define the shape of them (especially the ends) with a pencil. I really don't have any useful tips, but practice makes perfect and you should always stick somewhat to your natural brow shape. Thin and plucked brows are just not cute, at least not in my opinion.
Mu kulmud on nii heledad ja hõredad kui ühed kulmud üldse olla saavad, vähemalt nii meeldib mulle mõelda, kui mul on tuju enda vigade kallal nokkida. Ma annaks palju, et mul oleks loomulikult tumedad ja tihedad kulmud, kuid olen õppinud töötama sellega, mis mulle on antud - loomulikult mõningate vidinate abiga. Mul on kasutuses E. Funkhouseri kulmupuuder "Brunette", millest kasutan päevasel ajal heledamat tooni ja vahel "draama" lisamiseks ka veidi tumedamat, Real Techniques kulmupintsel (puudriga tuli tegelikult ise ka päris okei pintsel kaasa, tellisin selle mylook.ee-st) ja kulmupliiats. Varem kasutasin ainult viimast, kuid olen aru saanud, et puudriga saab palju loomulikuma tulemuse, nii et pliiats on nüüd vaid viimaseks korrektuuriks ja vormimiseks, eriti, mis puudutab kulmu n-ö "lõpusirget". :D
NB! Mu kulmud pole kunagi täna täpselt sellised, nagu nad olid eile ja homme sellised, nagu nad on täna - kord on nad peenemad, siis paksemad, siis veidi pikemad kui tavaliselt... See kõik on üks suur kunst ja katsetamine. :D


p.s. Sel pildil on üsna tugevad ja dramaatilised kulmud, et oleks paremini aimu, kuidas on kujundatud kaar ning kuidas puuder ja pliiats koos töötavad. :)

MÕNINGAD NIPID
  • Jäta kulmud viimaseks, nii ei teki ohtu, et need jumestuskreemi või puudrit hajutades "minema pühid".
  • Enne kulmupuudri või -pliiatsi pealekandmist võiks nahal olla ka mõnda teist puudrit, kasvõi läbipaistvat, sest siis kinnitub kulmupuuder paremini ja pliiatsil pole liiga libe aluspind.
  • Mina alustan alati kulmukaarest, siis on mul kindel keskpunkt olemas. Jätkan kulmu algusest (kuhu tuleks toodet kõige pehmemalt kanda) ja alles viimasena viimistlen lõpu, mis peaks olema ühtlasi kulmu kõige defineeritum osa.
  • Jäta meelde, et harjutamine teeb meistriks (mida mina kohe kindlasti veel pole) ja tasuks jääda võimalikult loomulikuks - kitku ära karvad, mis kursilt liialt kõrvale kaldunud, kuid jäta ikka loomulik kulmujoon alles. Mida rohkem on karvu, seda paremini kinnitub ka puuder ja loomulikum jääb tulemus.

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.