Sel aastal läksid jõulud nii kiiresti mööda, et ma ei jõudnudki neid õieti nautida. Kõik toimus kuidagi kiirustades ja äkiliselt, inimesed valgusid laiali... Nüüd ongi justkui mingi naljakas tühjus sees. Ootasin ja ootasin, aga mida siis? Loomulikult oli tore pere seltsis olla, ent see aeg oli niivõrd üürike. Justkui mingi naljakas kaos valdas mind 24.-26. kuupäeval, ma isegi ei mõelnud pildistamisele (v.a telefoniga) ja unustasin isegi teile häid jõule soovida. Oh well... Igatahes, kuna nii mõnigi teist on tundnud huvi mu jõulukingituste vastu, tahtsin teile mõningaid näidata. Kaadrist jäid välja üks imeilus rahakott, mida näitan kevade poole, veel mõningad JOIK-i küünlad (lisaks piparkoogiküünlale sain ka kaneelisaia ja kaneelikohvi omad, mm!), ÕS 2013, veekeetja, mida me hädasti vajasime, paar sisustuselementi ja muud nipet-näpet esemed. Mul on hea meel, et olen olnud sel aastal piisavalt hea laps ning et mu ümber on nii palju kalleid inimesi, kes mulle heameelt tahavad valmistada. Suur aitäh kõigile! :)

This Christmas went by so fast and I can't help but feel so sad that I didn't really get to enjoy it that much. I loved the preparations, but Christmas Eve and Christmas Day were a blur. Some of you wanted to see what Santa had left under the tree for me and here are a few bits. I'm really thankful for everything and so happy to have such sweet and generous people around me. :)
4 comments

 1. Sall on väga lahe! Jäi silma juba su instagrammis :)

  ReplyDelete
 2. Sall on WOW, rahakott tundub ka super :)

  ReplyDelete
 3. ilusad ilusad kingid! Ja sul on õigus - jõulud läksid möödusid kiiresti (ilma lumeta kah veel). Minu jõuluootus hakkas juba novembris pihta ning hilja öösel, kui kõik külalised olid lahkunud, mõtlesin kurvalt, et noh, ongi selleks aastaks kõik! :)

  www.cosmeticspower.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. Väga ilusad ja praktilised kingid. Enim meeldivad DKNY rahakott, JOIK-i küünlad ja ÕS:)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.