Tänavu Stockholmis aset leidnud moeüritusel Mercedes-Benz Fashion Week kuulutati Emma Lindqvist parima disainiidee ja parima kollektsiooni autorina Lindexi disainiauhinna võitjaks. Emma on Rootsi Tekstiilikoolis moedisaini magistriõppe üliõpilane - õppekava sponsor on Lindex - ja ta on selle auhinna esimene saaja. Kollektsioon nimega TOMORROW by Emma Lindqvist põhineb Emma magistritööna valmival kollektsioonil 5-i-9 ja koosneb kümnest riideesemest, mida kaunistavad mitmesugused trükimustrid värvilistest pikslidisainidest kuni graafilisemate must-valgete teemadeni. Lähtepunktiks on sõeltrükk ja teemade kujundamine erinevate värvikihtide trükkimise teel. 

"Kui eri kihid liiguvad üksteise peale, tekib kolmemõõtmeline sügavus, mida olen pidanud oluliseks säilitada ka Lindexi kollektsioonis. Minu jaoks muudab erinevate trükimustrite kombineerimine selle kollektsiooni huvitavaks, samuti võimaldab see riideesemeid omavahel kombineerida. Mida rohkem mustreid, seda parem!" ütleb Emma Lindqvist.

TOMORROW by Emma Lindqvist tuleb 27. jaanuaril müügile Lindexi veebipoes www.lindex.ee ning valitud kauplustes Soomes, Rootsis ja Norras.  Mida teie sellest kollektsioonist arvate? Kas teile meeldib selline julge lähenemine, nagu Emmal? Mulle isiklikult meeldivad enim selle kollektsiooni must-valged esemed, eesotsas retuusidega! ;)


4 comments

 1. Kohe haaras silma ehk siis piltidelt vaadatuna(teiste seljas) väga kihvt! Ise ma enda seljas arvatavasti väga välja ei kannaks. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ikka kannaksid, tuleb õigete asjadega kombineerida. ;)

   Delete
 2. Hehe, veits lambi, aga need retuusid siit meenutavad ühtesid Adidase omasid, mida treeningpükste otsingul proovisin. :D http://www.baltics.adidas.com/Women%27s-Techfit-Perfect-Tights/G71900_390,et_EE,pd.html

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.