Tegin eile pärast tööd väikestviisi jõulušopingut ja astusin sisse ka The Body Shop'i, kust olen alati mõnusaid kingitusi leidnud. Kuna kõik mu dušigeelid on otsa saanud, hakkasin järjest sealseid nuusutama (justkui mul poleks need kõik juba peas... ), kuid pärast Chocomania juurde jõudmist polnud enam küsimust, milline minuga kaasa tuleb. Üldjuhul ei istu mulle šokolaadilõhnalised kreemid, seebis jne, aga Chocomania sarjal on tõeline šokolaadilõhn, mis on pigem nagu värskelt ahjust tulnud šokolaadimuffini nuusutamine kui pikapeale vastu hakkav keemia. Kas olete seda sarja proovinud? Millised on teie muljed? Üleüldse, mis on teie lemmiksari The Body Shopis - oleks huvitav näha! Minu lemmik on lõhna poolest shea. ;)
Teine kingitus iseendale on see sõrmuste komplekt H&M-ist. Alguses püüdis see mu pilku vaid hõbedasega, aga sõrme proovides hakkasid mulle kuldsed isegi rohkem meeldima... ja nii ta läks. Suures kingimöllus võib ju endale ka paar tükki teha, on mul õigus? Kas teie olete endale viimasel ajal mõne kingituse teinud - lihtsalt selle eest, et olete tublid olnud? :)

A few gifts for myself while shopping for others. :) Chocomania range in The Body Shop smells absolutely delicious - I'm usually not that fond of anything chcolate related besides chocolate itself, but this shower gel (and all the other products in that range as well) smell SO good! This set of rings immediately caught my eye at H&M and even though at first I only wanted it for the silver one, on my fingers I actually prefer the golden rings. This is why you have to try everything on, ladies! ;)


12 comments

 1. http://annjennifer.blogspot.com/2013/12/new-watch.html endale tegin ma sellise jõulukingituse:)
  Peab ka TBS ostma endale mingi kehakoorija või kreemi, sest no need ju lõhnavad kõik imeliselt ja kõik kiidavad!:)

  ReplyDelete
 2. Mulle ääretult meeldib The Body Shopilt ingveri dušigeel. Vahepeal seda müügis polnud, aga nüüd on see vist taas lettidel - jehuuu! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ingver, vanilje ja jõhvikas on nende jõulusarjast ja tulevadki ainult jõulueelselt müügile. :)

   Delete
 3. Minu lemmik ongi just chocomania ja see sama showercream on olemas ka, minu jaoks on selline ehtne šokolaadi pudingu lõhn :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaa, nii mõnus, ma võiksin end vanni unustadagi. :D

   Delete

 4. Chocomania sari on tõesti mõnus. Mul on kehavõi ja see on hea toode - üliniisutav ja justnimelt värskete muffinite lõhnaga.
  Peale selle on mul nii jõulude, kui ka muudel aegadel väga lihtne endale kingitusi osta (sest noh, ilusat asja silmates, on mõtetes ju 1001 mõtet miks mul seda vaja on ja kui tubli ma ikka olen) ning hiljutiseks sai kohutavalt kaunis kleit. Must siid, nö wrap dress, V-kaelusega, pikkade varrukatega ning varrukate lõpus on mitu sentimeetrit kuldseid litreid. Lihtsalt täiuslik riietus aastavahetuseks! :)

  www.cosmeticspower.blogspot.com (kes on huvitatud chocomania kehavõist, siis siin on pikk ülevaade)

  ReplyDelete
 5. mul on TBSiga kuidagi vastakad tunded. mingid tooted on meeldinud, mingid mitte ja suurem osa jätab üldse külmaks...
  sõrmused on väga ägedad ja minu arvates väga sinulikud :)

  ReplyDelete
 6. Oii oii need sõrmused! Ma ostsin need paar kuud tagasi ja ma olen neid kandnud otseses mõttes iga päev :D Nendes lihtsalt on midagi nii nii armsat, et ma ei suuda neid ära panna ja teiste kasuks otsustada .. :) Seega väga hea valiku tegid :D

  www.zerxzastyle.blogspot.com

  ReplyDelete
 7. Mina mingisugusel perioodil fännasin the Bodyshopi teepuõli sarja. Peale pikemat pausi üldse Bodyshopi toodetega otsustasin uuesti muretseda endale teepuõli pulga vistrike kuivatamiseks. Selle leidmine valmistas mulle aga tohutut peavalu. Lõpuks leidsin Pariisi lennujaamast :)

  ReplyDelete
 8. Viimane sõrmus on eriti cool! :)

  ReplyDelete
 9. Mul on sama asi nende šokolaadilõhnaliste toodetega. Kui ma algul The Body Shopi Chocomania toodetest kuulsin, arvasin, et raudselt jälle midagi vänget nagu mõne teise ettevõtte puhul on ette tulnud, kuid eksisin. Tõsiselt mõnus maius, millega tahaks endagi keha hellitada.

  Viimati tegin endale kingituse nädal tagasi ühe armsa kõrvakestega keebi näol Seppäläst.

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.