Mõned kuud tagasi kirjutasin pisut oma nahaprobleemidest - sellest, kuidas juba aasta on mind vaevanud akne, kord vähem ja kord rohkem. Ma võtsin kasutusele mitmeid meetmeid ja ühel hetkel hakkas mu nahk järjest paremaks minema. Tõsi, aknearmide kadumiseks läheb mitmeid kuid, kuid uusi "saatanaid" ilmud näole üha vähem, varem kogu põse ja lõua vallutanud miiniväli tõmbus üha koomale jne. "Nii, stopp!" mõtlesin. "Milliseid tooteid olen ma praegu kasutanud?" Jõudsin järeldusele, et naha seisukord hakkas edusamme tegema just siis, kui ma olin umbes kaks nädalat selle eest kindlate toodete ja kindla rutiiniga hoolitsenud. Maksku, mis maksab, aga selle juurde kavatsesin ma jääda. Puhastamiseks kasutasin ma Nurme Seebi sügavpuhastavat näoseepi (mida väga paljud teist mulle soovitasid, aitäh), pärast puhastamist kasutasin Dr. Schelleri granaatõunaga toonikut (olen alati toonikut üsna mõttetuks tooteks pidanud, aga nähes, et ka pärast seebiga pesu jäi vatipadjale meigijääke, ei jäta ma seda enam ühelgi õhtul kasutamata) ja lisaks näokreemile võtsin kasutusele seerumi. Mul oli väike L'Occitane sheavõiga Fabulous Serum ning kui mul 15ml testrike otsa sai, seadsin sammud kauplusesse. Olin liiga pikalt oma naha pärast stressanud ja kavatsesin iga hinna eest jätkata rutiini, mis minu jaoks töötas. See näoseerum lubab naha seisukorda parandada selle tekstuuri ja tooni ühtlustades ning minu jaoks on ta täpselt seda ka teinud. Poest tuli minuga kaasa ka sama sarja näokreem, milles tervelt 25% sheavõid ja mis on ühtlasi üks rikkamalt niisutavaid kreeme, mida kasutanud olen, sobides samal ajal ka meigi alla. Nüüd on neil kahel kindel koht mu igapäevases näohooldusrutiinis, hommikul ja õhtul. Iga päevaga näen, kuidas naha olukord muutub järjest paremaks. Kannan puhastatud näole seerumi ja selle peale kreemi.
30 ml seerumi hind on krõbe 37,80, aga tervele näole piisab vaid ühest pumbatäiesti. 15 ml kreem maksab 12,10 (täissuuruses kreeme neil hetkel pole, aga 15ml-st peaks selle rikkaliku koostise tõttu jätkuma üsna kauaks).

Kas teil on mõningaid selliseid tooteid, mille kasutamise järel te üsna ruttu ka tulemusi hakkasite nägema? 8 comments

 1. Lugesin ühe asjatundja blogist, et kui pärast näo puhastamist toonikut kasutades vatipadjal meigijäägid on, oleks vaja uus geel/seep/... osta ;)

  Muidu hiljuti hakkasin kasutama Amway sarja tooteid ja endalegi üllatuseks kadusid pigmendilaigud imekiirelt. Samas siiski nii rahul ei ole, et pikemaks kasutajaks jääksin, seega ootan huviga teiste lugejate kommentaare :)

  ReplyDelete
 2. Väga huvitav! Pole IKKA VEEL leidnud endale seda kõige kõigemat näokreemi, mis toidaks ja niisutaks, eriti talvisel ajal. Eks ma siis uurin homme lähemalt L`Occitane näokreemi.
  PS! Ilus pilt :D

  www.cosmeticspower.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. Ma olin tükk aega hädas oma näonahaga kuni otsustasin proovida dalacin lahust ja differin kreemi. Kirjas oli küll, et tulemusi näeb kuskil kolme kuu möödudes, aga mina olen neid praeguseks peaaegu 2 kuud kasutanud ja mu nägu oleks nagu totaalse muutumise läbi teinud, seda enam, et tulemused tulid põhimõtteliselt kohe, piisas vaid paarist kasutuskorrast. On nüüd küll kordi, mil näkku tulevad ÜKSIKUD punnikesed, kuid need kaovad väga ruttu ning mingit probleemi ei ole. Ei mäletagi, millal ma viimati vabalt ilma meigita ringi käisin, aga nüüd teen seda põhimõtteliselt iga päev, sest ei ole enam, mida peaksin varjama :D Mina olen nendega väga rahul ja need on kaks asja, mis mul nüüd alati kodus olemas peavad olema :)

  ReplyDelete
 4. Ehh , leidsin just enda peeglilaua pealt L'Occitane näoseerumi testri :D Missugune meeldiv üllatus! :D Proovin kohe ära! :)

  ReplyDelete
 5. Seerum tundub tõesti huvitav ja kaalun ise ka selle ostmist.
  Kas sa räägiksid kommentaarides või mingis postituses lähemalt kuidas sa seda kasutad? Kas sa kasutad peale seda ka veel näokreemi jne? :)

  ReplyDelete
 6. Võtsin täna ennast kätte ja ostsin ka Nurme sügavpuhastava näoseebi :) Muide Järve keskuses, Apelsin poes on see praegu soodushinnaga :)

  ReplyDelete
 7. Mul on ka aastaid olnud probleeme aknega, olen käinud kahe nahaarsti juures, just Pärnu nahaarst Taimi Pohlakule seadsin sammud apteeki, et lisaks retseptiga ravikreemidele hakkasin kasutama ka näopuhastuseks vedelseepi Sebamed, tänu millele on mu nahk palju paremaks muutunud. :)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.