Lisaks magamistoale on aeg hakata ka elutoa sisustusele mõtlema ja tahan ka selles ruumis jätkata kindlat värviskeemi. Magamistoas on selleks hall, valge ja lavendlililla, elutoas peamiselt must ja valge - laimiroheliste aksessuaaridega kööginurga kõrvale sobib selline monokroomsus ideaalselt. Mulle meeldib, et sellisesse ruumi on võimalik ka väga väikeste sammudega värskendust tuua: paar rohelist patja diivanile või suur vaasitäis värvilisi lilli lauale ning juba ongi teine ilme. Tegin selle kollaaži, et endale põhilisi jooni aeg-ajalt meelde tuletada. Minimalism ja monokroomsus on elutoa märksõnad: palju must-valgeid patju (kavatsen peagi kangapoest läbi astuda, et sobivad padjakatted ise õmmelda), karvane valge vaip, mustad ja valged pildiraamid põnevate joonistuste ja fotodega jne. Ma ei jõua lõpptulemust ära oodata!

I'm planning my living room now and made this little collage to show you what I want it to look like at the end. It will be all about monochrome: black and white pillows, black picture frames, white fluffy carpet etc. Can't wait for it to be done, so I can show it to you already! 

6 comments

 1. Sul on väga hea maitse! Sellised sisustuse teemalised postitused on väga lahedad! :)
  Tahaks neid rohkem näha...

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh! :) Eks neid hakkab varsti rohkem tulema ka,praegu on pikka aega ressursside taga seisnud asi. :)

   Delete
 2. Kas sul mitte diivan beež ei ole? Mul endal ka beež diivan ja üks sein pruunikas. Aga tahaks ka sellist must-valget teemat. Heledama seina ja diivani puhul sobiks ilmselt paremini see lahendus:) Jään igatahes valmis elutoast pilte ootama:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mul on valge nahkdiivan helebeežide patjadega. :)

   Delete
 3. Oi, väga hea maitse tõesti! Jään samuti pilte ootama. Soovitaksin Sulle paari lehekülge ajaviiteks: http://myscandinavianhome.blogspot.com/ . Mina olen just sealt saanud palju inspiratsiooni (pärast seda kui olen tundideks ja tundideks sinna pilte vaatama jäänud ja klaviatuuri täis ilastanud). Ja üks teine koht ka veel: http://www.designsponge.com/category/sneak-peeks.

  ReplyDelete
 4. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.