Minimal Monday on päev, kus ma kasutan vaid viit meigitoodet ja räägin lühidalt ka teile, miks olen seekord just need tooted valinud. Tean, et on inimesi, kelle jaoks on iga päev minimal monday - ka mul möödub arvestatav hulk aega nii, et ma ei haara isegi huulepalsami järele. Tahan lihtsalt aeg-ajalt meelde tuletada, et korraliku meigi tegemiseks pole alati tarvis sületäit tooteid, piisab kui neid on sama palju kui ühel käel sõrmi. ;)

Minimal Monday is a day when I'm allowed to use 5 products max to create a makeup look. There are days when I use less and days when I use more, but it's just a way to show you that you don't always need a lot to create a beautiful look!

Make Up Store'i Matte jumestuskreem ("Vanilla") annab täiesti mati tulemuse ja on üldiselt keskmise katvusega. Minu jaoks on ainus moodus selle pealekandmiseks meigisvammi kasutamine - väga vedela tekstuuriga jumestuskreem on mul seni kõigi pintslitega jutiline jäänud ja sõrmedega pealekandmisest ei maksa rääkidagi. Svammiga saab aga ideaalse ja katva tulemuse. Et muidu matile jumele pisut särtsu lisada, kasutan põsesarnadel M.A.C Mineralize Skinfinish sooja alatooniga highlighterit ("Soft & Gentle"). Kulmudel on vahelduseks Artdeco puudrile E.Funkhouseri kulmutrio, ripsmetel Max Factor Masterpiece Max must ripsmetušš ja huultel kreemjas ning niisutav Dior Addict Extreme huulepulk ( "536 Lucky"), mis aitab ka kõige hallimal päeval näole sära tuua.

Here are the products I chose for today. My biggest favourites here are the very soft and creamy Dior Addict Extreme lipstick and M.A.C Mineralize Skinfisnish that gives such a beautiful glow to your complexion!


2 comments

  1. Nende postituste juurde sobiksid nagu kirss tordi peale ka lõpptulemusega pildid :)

    ReplyDelete
  2. Olen Sandraga täiesti nõus : )

    ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.