Mõeldes selle aasta jõulu- ja aastalõpu pidustuste peale, tulevad mulle paratamatult esimesena pähe litrid ja mitte lihtsalt litrid, vaid riideesemed, mis on üleni litrite alla mattunud. Kleidid, topid, seelikud... Täna veetsin sisuka pooltunni internetis litreid imetledes ja siin on mõned, mida ma meelsasti kannaks. Milline neist esemestest on teie lemmik? Kas teile üldse meeldivad nii silmapaistvad peoriided? :)

Üht kleiti tahan teile veel näidata. See on nii pööraselt ilus, aga hinda nähes kukkus mul lõug põrandale... Aga vaadata ju ikka võib... Seda saab teha SIIN.

This holiday season is all about sequin for me. Dequin skirts and dresses, sequin details on somemore casual pieces... How do you feel about sequin? Do you like any of the things I picked out?
p.s. I wanted to show you one more dress. The price almost made me cry, but it's just SO beautiful and luckily just watching it is free... It's HERE6 comments

 1. Vau, see kolmas kleit on ju to die for! Endalgi sai alles ostetud selline kleit, mis on osaliselt litritega kaetud, nii et meeldivad küll sellised kleidid :)

  ReplyDelete
 2. Mulle meeldivad litritega riided, kuid nendega on see probleem, et neid pole kusagil selga panna, minul vähemalt mitte. Küll aga on jõulud ja vanaaasta õhtu sellised ajad kui võib kas või üleni litrites särada. :)

  ReplyDelete
 3. Mulle meeldib väga nr 3 kleit. Ning rääkides sillerdavatest kleitidest, siis kus mujal neid veel uhkusega kanda, kui ühel peol. Ehk siis mina kannaksin seda kleiti heameelega :)

  ReplyDelete
 4. nr 1 on küll superilus - sobiks kindlasti minu kehatüübiga ja see värvi-mustri(-litrite)-mäng oleks väga ilus.. aga kallivõitu siiski :)

  ReplyDelete
 5. Mulle meeldivad kampsik nr 2 ja kleit nr 6 :) Mul endalgi on mõned litritega riideesemed aga ei kanna neid eriti tihti, kuid meeldivad küll :)

  ReplyDelete
 6. Soetasin endale ka just litritega kleidi, jube rahul olen nii - mõnusalt sädeleb. :)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.