Minult küsitakse pidevalt, millist silmameigieemaldajat ma kõige julgemalt soovitaksin ja juba aasta aega on selleks olnud Garnier Simly Essentials, millest rääkisin pisut oma märtsi lemmikutes SIIN. Garnier saatis mulle aga proovimiseks nende uue Express 2in1 silmameigieemaldaja, mis lubavat lisaks õrnale ent tõhusale meigieemaldusele tänu selles sisalduvale arginiinile ka pikapeale ripsmeid tugevdada ja turgutada. Meigieemaldaja lubab olla silmadele õrn, ei nõudvat liigset hõõrumist ja väidetavalt ei jäta see ka nahale pärast kasutamist rasust kihti. Millised olid minu kogemused? Võrdleksin seda väga suures osas Simply Essentials meigieemaldajaga - see eemaldab meigi sama tõhusalt ja kiiresti ning ei ärrita silmi. Hõõruma peab aga siiski, päris sellise imetootega tegu pole, et hoiad vatipatja natuke aega silmal ja tuleb ühe õrna tõmbega suurem meik ära - pisut tuleb ikka töötada, mitte palju, aga pisut. Korraga pole palju toodet tarvis, mis on alati pluss. Nahale see mingit õli kihti ei jäta ja on all in all väga korralik meigieemaldaja, ka koostisosade nimekiri pole poolemeetrine ja näiteks parabeene, parfüümi ja alkoholi ma selles ei näinud. Ma pole päris kindel, mis selle hind kauplustes on, aga tõenäoliselt jääb ta 5 euro kanti.

p.s. See peaks eemaldama ka veekindla meigi, aga kuna mul pole veekindlaid ripsmetušše, siis seda aspekti ma kahjuks testida ei saanud. 4 comments

 1. See toode näeb iseenesest kaunilt põhjamaine välja :)

  Mina pesen meiki maha, kuna viimased meigieemaldajad tekitasid õrnale nahale hirmsaid punne ja rohkem pole julgenud proovida!

  ReplyDelete
 2. Just tunnike tagasi poes vaatasin seda! Aga ei julgenud osta, kuna polnud midagi kuulnud sellest. Nüüd tean et võib proovida :) Aitäh!!

  ReplyDelete
 3. Oh, tänan selle arvustuse eest. Ma tean, et võin ka seda proovida siis ;)

  www.beautysteffi.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.