Sain eile Maybelline'ilt väikese kingikoti, kus peitis end muuhulgas Colorama küünelakk nende Brocades sarjast. Olen neid lakke juba varem uurinud ja pidin rõõmust lakke hüppama, kui nägin, et minu kingikotti oli sattunud just see lakk, mis mulle neist enim silma jäänud. Toon "202 Knitted Gold" on roosakas-kuldne glitter, mis sobib imeliselt kahe kihina kandmiseks, nagu mul siin pildil või hoopis kerge kihina mõne nude-tooni või heleroosa küünelakiga paari panemiseks, nagu on tehtud näiteks SIIN. Ainus jama on püsivus - juba mõne tunni pärast lööb korraga suure tüki lahti. Alus- ja pealislakk on siinkohal järelikult täiesti kohustuslikud. Teate, pärast pikka töönädalat on nii hea mõelda vahelduseks lihtsatele ja väikestele asjadele, nagu näiteks küünelakk... Nii et räägime küünelakkidest - mida teie aastalõpupidustustel kanda armastate? :)

How gorgeous is this nail polish!? I got a little gift bag from Maybelline and inside among some other exciting things was this nail polish from their Colorama Brocades range. "202 Knitted Gold" is a golden sparkle with chunky light pink glitter in it - it looks perfect on it's own (I'm wearing two coats on my photo) or paired with a light pink or nude nail polish. So that's my Christmas and New Year's nail polish sorted! :)
9 comments

 1. Colorama lakid on nii head, punased toonid püsivad mul küüntel peaaegu nädal. Kuid minul see lakk üldse peal ei püsi. Hommikul panen peale ja õhtul tuleks justkui kile küünepealt maha, väga imelik. Võib olla on see ainult minu probleem. Kuid küüntel jääb see nii ilus ja kuninglik.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mul on sama probleem, aga samas, ma pole veel pealislakiga proovinud...

   Delete
 2. Soetasin just endale jõuluajaks Maybelline Brocades 224 ehk punase glitterlaki. :)

  ReplyDelete
 3. Uuuh, see lakk on tõesti kena!

  ReplyDelete
 4. Mul on päris hästi need püsinud. Hõbedane püsis kuskil kolm päeva ja siis hakkas ära tulema. Ja nüüd eile sain omale musta ka :) Ja see on tänase õhtuni ilusti peal püsinud ilma, et mingeid tükke oleks ära tulnud, nii et loodan, et see püsib ka ikka vähemalt kolm päeva.

  ReplyDelete
 5. Oi minul püsib see lakk küll umbes nädala ilusti küüntel ja siis alles on näha et otstest on kulunud, aga selle glitteri tõttu pole kulumist eriti näha

  ReplyDelete
 6. Sa oskad alati mulle igasuguseid isusid peale ajada :P Kuigi muidu ma kannan tumedaid ja lihtsaid lakke, siis nad tahaks midagi eriti blingi :)

  ReplyDelete
 7. Oh, kui lahe küünelakk! Sobib ideaalselt jõuludesse ja aastavahetusse :) Lähen kindlasti kuskilt poest piiluma!

  ReplyDelete
 8. Wow that is one stunning nail polish, I might have to add this baby to my collection :)
  http://wwwclairabelle.blogspot.co.uk/

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.