Ma vahetaks külma talvepäeva iga kell suve vastu... välja arvatud detsembris. Siis olgu nii külm kui tahes, vähemalt on jõulud. Vanalinn on ehitud, akendel on tuttavad kolmnurgad (kui ma väike olin, püüdsin neid alati jõuluõhtul kokku lugeda, kui autoga läbi linna vanavanemate juurde sõitsime) ja kõik on palju-palju parem! :) Tööl kuulan oma üüratutest kõrvaklappidest peamiselt vaid jõulumuusikat, mandariine söön rohkem kui õigupoolest peaks ja iga aasta on justkui võitlus iseendaga, et kui kaua ma siis seekord vastu pean, enne kui oma advendikalendri tühjaks söön. Tänase seisuga olen eeskujulikult söönud seitse šokolaadi.

Oleme jõulumeeleolu toonud ka meie väikesesse koju. Ehkki kodu on alles poolik, on need siiski meie esimesed jõulud siin. Kaunistusi väga palju pole, sest minu meelest kehtib iga dekoreerimisega põhimõte, et less is more. Igasugusest jõuluvanade ja päkapikkudega tilulilust kõnnin ma poes kaarega mööda, karrast ei taha kuuldagi. Eelistan pigem kvaliteetseid ja Skandinaavia stiilile omaselt minimalistlikke sisustuselemente, mis ei karju "JÕULUD!" - ütlevad vaid vihjamisi, et praegu on käes pisut erilisem aeg. :)


10 comments

 1. Minimalistlik on ilus ja hõbedased detailid on nii Sina!

  ReplyDelete
 2. Kuuseke on üliarmas! :)

  ReplyDelete
 3. Uuuh kui mõnnak kodu Sul paistab tulevat/olevat! Olen sinuga ühel nõul, et less is more ja kaldun ka pigem selle Skandinaavia stiili poole, isegi kui mul oma noore ea tõttu veel mitumitu aastat päris oma koduni aega on. Ilmselt seepärast tahan kunagi ka Norrasse kolida, tundub kuidagi nii mina. :)
  Tahtsin Sulle veel öelda, et kui ma varem (enam mitte nii väga) olen arvanud, et kui jõuadki sellesse teatud vanusesse, kus sind hakatakse pidama täisealiseks, siis unustad mingisugused väiksed asjad ära, mida sinnani kogu aeg teinud olid. Aga Sinu blogi lugedes saan järjest rohkem aru, et see nii ei ole, või no ei pea olema. Nt see, et ka Sul tekib kiusatus terve advendikalender korraga tühjaks süüa või see, et see Sul üldse on!! Ongi nii lahe lugeda, et ei pea kaotama seda väikest lapselikkust või mängulisusts oma elust vms. Ja seda on meeletult tore tõdeda! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mul elavad väga mitu sugulast Norras ja mul tekib seal ka alati nii kodune tunne. Elan siin, aga süda on Skandinaavia riikides. :)
   p.s. Advendikalendrit tahan ma igal detsembril oma elupäevade lõpuni!

   Delete
 4. Mulle nii meeldivad su pildi. Kõik on nii lihtsad, kuid samas armsad.

  ReplyDelete
 5. See kuusk on hästi armas! Avastasin selle poest ükspäev, tõin kontorisse ja kaunistasin ära. Mulle on ka alati skandinaavia kodud nii sümpaatsed tundunud.
  Soetasime just perega nüüdseks meie teise ühise kodu ja hele mööbel ja pleedid ja punutud korvid ja kõik need pisikesed asjad, mis muudavad kodu hubaseks, peavad kindlasti minu koju toodud saama! :)
  PS. Sul on hea maitse! Ilmselt sellepärast ma su blogi jälgija olengi!
  Ja "Elf" on klassika! :D

  ReplyDelete
 6. Supper armas kuusk ja kiidan seda Kalevi reklaami (uus šokolaad on supper hea) :)
  Tekitasid kohe õige jõulutunde, lähen ja kaunistan ka oma kodu nüüd :)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.