Kui ma uude koju kolisin, pakatasin elevusest, et saan hakata täie hooga sisustama ja kõike teiega jagama. Siis aga, kuna eelmised omanikud on olnud veidi lohakad, selgus, et esimesed kuud kuluvad siiski pahteldamisele, lihvimisele, värvimisele ja muule nokkimisele. Kogu selle aja jooksul olen rõõmustanud, et mu elukaaslasel on kuldsed käed, sest muidu ma ei tea, kuidas me kõik tehtud saaks... Igatahes, ammu-ammu juba jagasin teiega SIIN oma unistuste magamistoa detaile. Vaikselt, õige vaikselt hakkab selles ruumis juba looma - vajame veel kardinaid, valgusteid, pehmeid vaipu, korralikku päevatekki ja pisemat tilu-lilu (mida me õigupoolest ei vaja, aga ma tahan :D), kuid üldilmelt on see juba selline, nagu ma tahaks. Täna jagan teiega mõnigaid detaile, mis ma hommikul üles pildistasin. :)
Tagumised padjad on pärit Home4You-st, eesmised Koduextrast. Mustriga padjad ostsin enne, kui me otsustasime mustriga tapeedi kasuks, seetõttu need nii väga ka omavahel ei sobi, aga esialgu käib küll. Patjadega on minu arvates nii, et mida rohkem, seda uhkem. ;)
Ütlus "mida rohkem, seda uhkem" kehtib ka küünalde kohta. Olen täitnud nendega elutoa aknalaua, vannitoa ja magamistoa. Kui elukaaslase kontor valmis saab, poetan niikuinii salaja paar tosinat ka sinna. Esiplaanil oleva klaasist kolba teeküünla jaoks ostsingi tegelikult reisilt talle - tegelikult see meie magamistoas ei ela, aga tahtsin ta pildile püüda. Taga on JOIK-i "Lavendliväljad", hall Home4You küünal seisab klaasist küünlajalal, mille ostsin mõned päevad tagasi Tiimarist ja La Bruket sidrunheinaküünal on kauplusest &otherstories.
Palju patju, palju küünlaid ja palju pleede! :) Korv ja pleed mõlemad JYSK-ist. 
See pole küll osa sisustusest, aga on uneriietus, mis sobib mu magamistoa toonidega ja on pealegi liiga ilus, et seda mitte näidata. Ostetud mõned aastad tagasi Londonist, La Senza kauplusest.
Lõpetuseks, üks unine kass on iga magamistoa kohustuslik osa. :)

I moved into my new home in July and everything is slowly coming together now. Remember when I showed my dream bedroom in THIS post? Today I wanted to share some of the details in my bedroom. It's not fully finished yet, but is already looking decent enough. ;)


28 comments

 1. väga hea maitse on Sul! Super ilus magamistuba!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Terve tuba pole kahjuks veel valmis, aga töötan selles suunas. Aitäh sulle! :)

   Delete
 2. Tundub eriti hubane ja mõnus kodu olevat :) Loodan, et ka minu unistus omada enda oma pesa, saab varsti teoks ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kindlasti saab, siis näed kui mõnus on oma pesa punuda, täpselt sellist, nagu ise tahad. :)

   Delete
 3. Tohutult kena, millest õhkab üdini sind!

  ReplyDelete
 4. Tohutult kena, millest õhkab üdini sind!

  ReplyDelete
 5. Nii kaunis kodu paistab olevat! Ka mul endal on uue kodu sisustamine käsil - see on niii-niii mõnus ja tore periood! :)

  keilit.blogspot.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. On tõesti tore, ainult venimine tekitab stressi... Või see, kui raha otsa saab. :D

   Delete
 6. Mulle meeldib kõige enam see, et kõik on heledates toonides.. see on nii avar ja hubane. Mu elukaaslasele meeldib kahjuks aga ainult must.. seetõttu on meie magamistuba must-valgetes toonides :))

  ReplyDelete
 7. Väga hubane ja Skandinaavlaslik kodu. Ma olen üldse tähele pannud, et eestlased pürgivad väga kiirelt just sellise rahuliku ja valge suunas. Ma ise kaasaarvatud!
  Mul endal muide samasugune ööriietus, samuti Londoni reisilt ostetud, kuid lillat värvi.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jep, Skandinaavia sisustus on mu peamiseks inspiratsiooniks. Kuna kodu pole teab kui suur, aitavad heledad toonid avarust luua.

   Delete
 8. Ilus valge ja puhas. :) Minu elamises ega riidekapis ei ole ega saa olema kunagi ühtki valget elementi, kuna ma olen üks paras mäkerdis ja kobakäpp, ajan pidevalt jooke ja sööke ümber. :D Valgeid asju on nii raske puhtana hoida, iga väiksemgi täpp paistab valge mööbli või riideeseme pealt välja.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma juba vaikselt nean end selle eest, et heleda diivani ostsime... :D

   Delete
 9. Ma olen pehmeltöeldes ülikade :)) Tõeline sisekujundaja! ;)

  ReplyDelete
 10. Nii mõnus magamistuba. Käisin täna just Roccas ja jäin sinna kolmeks tunniks, välja tulin 160 küünlaga, enamus neist lõhnastatud teeküünlad, aga siiski küünlad :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Haha! :D Nüüd kus detsember on käes, pean ma ka oma küünlavarusid korralikult täiendama.

   Delete
 11. Siit õhkub naiselikkust ja malbust... mmm hea!

  ReplyDelete
 12. Väga ilusad toonid:) Kõik sobib ideaalselt omavahel!

  ReplyDelete
 13. Ma jumaldan kodu-lugusid ja olen juba ammu oodanud, millal saab sinu pesasse pilgu heita. Tead, need detailid on sama armsad ja sulnilt ilusad nagu kogu Sinu blogi, kus on lihtsalt nii hea olla :) Fanny pikutas koos minuga voodil ja vaatas kiisupilti ning saadab taas virtuaalsed paid teele!

  ReplyDelete
 14. Nii hea postitus. Sulle väga sobivad vist sisustusega seotud teemad.

  ReplyDelete
 15. ebareaalselt ilus :O

  www.beautysteffi.blogspot.com

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.