Alates sellest kui hakkasin Lindexiga koostööd tegema, on suurem osa nende valikust mul une pealt peas - nii palju olen uurinud, proovinud ja võrrelnud erinevaid esemeid, valinud välja, mida outfitipostitustes ka teieni tuua jne. Niisiis, mui mu meilboksi potsatas nende kevadkollektsiooni lookbook, olin ma arvutiekraani külge naelutatud! Asju, mida enda selga tahan ja vajan on rohkem kui mul kahel käel sõrmi...
Kevadisteks märksõnadeks on julged mustrid, leebe pastell ja boheemlaslikud  kõrbest inspireeritud toonid ja materjalid ning olulisemaiteks esemeteks jakid ning püksid.  

Since I started my cooperation with Lindex, I've been memorizing everything they have, I've tried on so many clothes from them and I've picked out a lot of pieces to show you in my outfit posts as well. So you can only imagine my excitement when their spring 2014 look book came out! There are so many pieces I can't wait to try on and style into different outfits!
The three main trends in spring are bold graphics, soft pastels and desert dreaming - cuts, colours and materials inspired by the sunset and the desert tunes. Siit näppaksin ma endale esimese asjana keskmise jumpsuit'i, kreemja pika kudumi, kettidega musta koti ja klassikalised mustad püksid, mida annab sobitada absoluutselt kõigega. Kott peaks poodidesse jõudma juba detsembri keskpaigas, nii et tuleb silmad lahti hoida!

I have to get this black jumpsuit in the middle, this unique knit, and a black (fake) leather bag with chain details. This bag will be in stores since mid December, so I'll just have to keep my eyes open!
Mulle meeldib väga esimese seeliku lõige, teise look'i mõnusalt sportlik slash chic stiil ja olgem ausad - ajatust trench coatist ei saa kevadel üle ega ümber.

I love the cut of this skirt, the sporty slash chic combo in the middle and let's be honest - a true fashionista can't get through spring without a proper trench coat!

Pilkupüüdev seelik, hele jakk, mis sobib kevadesse nagu rusikas silmaauku ja rohkete detailidega jakike on samuti esemed, mida loodan teile juba lähikuudel outfitipostitustes näidata!

This eye catching skirt and a couple of light spring jackets are only a few of the items I'm anxious to show you in my future outfit posts!

Kuidas tundub? Milline komplekt on teie lemmik?
NB! Kui teil on küsimusi mõne konkreetse eseme kohta, siis ma saan kommentaarides vastata, millal ja mis hinnaga miski täpselt müügile peaks jõudma ! ;)

How do you like it? What's your favourite look? 
NB! If you have any questions about specific items, I can answer in the comments (the price, when it comes into stores etc). 


15 comments

 1. Minu lemmik on kindlasti kolmandas kollaažis olev must-valge sportlik chic. Siit ka küsimus, oskad Sa öelda kuna ja mis hinnaga see tepitud must jakk võiks poelettidele jõuda? :) Sama küsimus tekkis ka viimase kollaaži keskmise valge-mustrilise jaki kohta.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kahjuks musta jaki kohta info veel puudub, aga valgemustriline tuleb poodi jaanuari alguses ja maksab 49,95 eurot. :)

   Delete
 2. ma olen vägagi huvitatud infost, mis puudutab esimese pildi parempoolset kampsunit :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tuleb müügile veebruari keskpaigas ja maksab 49,95 eurot. :)

   Delete
 3. see mustriga seelik!!! millllal ma selle juba endale saaaaan?!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kui räägid leopardimustrilisest, siis see peaks detsembris poodi jõudma. :)

   Delete
 4. Kuna võib poest leida esimese pildi vasakpoolse kampsuni?? Mis hinnaga?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Info veel puudub, kirjutan siia, kui tuleb! :)

   Delete
 5. Uuh, mulle jäid ka juba paar toodet silma!

  ReplyDelete
 6. Kas tegemist teksamantliga?Millal poodidesse jõuab ja mis hinnaga?:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jah, teksamantel. :) Jõuab poodi jaanuari lõpus, hinnaga 59,95.

   Delete
 7. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 8. Kas jalanõud tulevad ka turule?Mulle meeldis veel üks must bomber jakk. Olen juba pikka aega ühte otsinud aga tulutult. Pildi peal on jakk õlgadele lastud nii, et päris täpselt aru ei saa kas on täiuslik või ei. Ootan kuna ta poodi jõuab. Aega on selle kiire asjaga.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Minu teada mitte, vähemalt nende kohta hetkel eriinfo puudub.

   Delete
  2. Samas kui neid riideid nüüd vaadata, siis kõik on juba kuskilt nähtud ja olnud! Tahaks midagi uut, midagi WOW! Aga samas midagi sellist on praegusel ajal vist raske soovida, sest ei oskagi öelda mis täpsemalt moes on, sest moes on kõiksugu stiilid...

   Delete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.