SEE KINGILOOS ON LÕPPENUD!

Juba homme on esimene advent, mis tähendab, et mul on aeg täie hooga pühade juurde asuda. Enne kõiki jõulupostitusi ja -loose teen aga pisut "soojendust" väikese kingiloosi näol. :)



Loosi läheb Avoni suhkruploomi-vanilje komplekt, kus on minisuuruses dušigeel ja kehakreem ja täissuuruses kehasprei ning  imeilus valge rihma ning väikeste kivikestega käekell. Mida siis teha, et need tooted endale võita?
  • Pead olema selle blogi ametlik follower (kui sa seda veel pole, kliki paremal "Join this site" - mingit spämmi sellega ei kaasne, lihtsalt mina saan ühe toreda näo juurde, pinky promise!)
  • Jäta kommentaar oma nime ja meiliaadressiga (osale 1x ja ära spämmi! Kui sa enda kommentaari kohe ei näe, pole paanikaks põhjust - kõik kommentaarid lähevad esmalt modereerimise alla).
     
  • Loos lõppeb 6. detsembril, võitja teen teatavaks blogi Facebooki lehel, mille leiad SIIT

NB! Detsember kubiseb erinevatest suurtest ja väiksematest kingiloosidest, nii et kontrolli juba eos, et oleksid follower ja jää lootma heale õnnele! ;)

    326 comments

    1. Vivian Lauhala
      vivian_753@hotmail.com

      ReplyDelete
      Replies
      1. Katariina Kivi
        inimjaht@gmail.com

        Delete
      2. Katariina Kivi
        inimjaht@gmail.com

        Delete
    2. This comment has been removed by the author.

      ReplyDelete
    3. Jane Pääsukene, jane.paasukene@gmail.com

      ReplyDelete
    4. Mariann Ploompuu
      mariann.ploompuu@gmail.com

      ReplyDelete
    5. Aleksandra Artjušina
      vannilelu@hotmail.com

      ReplyDelete
    6. Kristi Indus kristy16@hot.ee

      ReplyDelete
    7. Eva Luude
      Evaluude@gmail.com

      ReplyDelete
    8. Marie-Helene Jäger
      marie.hj@hotmail.com

      ReplyDelete
    9. This comment has been removed by the author.

      ReplyDelete
    10. Riina Solomonova
      riina.solo@gmail.com

      ReplyDelete
    11. This comment has been removed by the author.

      ReplyDelete
    12. Ele Orlovski
      ele.orlovski@gmail.com

      ReplyDelete
    13. Elis Lukas
      elislukas@gmail.com

      ReplyDelete
    14. Andriana Ivanova
      andrianaivanova97@gmail.com

      ReplyDelete
    15. Monika Moltšankina
      monikatu@ut.ee

      ReplyDelete
    16. Getter Martins
      getter.martins@gmail.com

      ReplyDelete
    17. Elis Laasberg
      laasbergelis3@gmail.com

      ReplyDelete
    18. Anna Kaasla
      anna.kaasla@gmail.com

      ReplyDelete
    19. Kaia Koolmeister
      kaiakool@hotmail.com

      ReplyDelete
    20. Mirjam-Johanna
      mirjam.loddes@gmail.com

      ReplyDelete
    21. Sandra Sonets
      Sandrasonets@gmail.com

      ReplyDelete
    22. Eleri Näpping
      elerinapping@gmail.com

      ReplyDelete
    23. Brita Potter
      brita_potter@hotmail.com

      ReplyDelete
    24. Mari Andreller
      mari.andreller@hotmail.com

      ReplyDelete
    25. Laura Taal
      taallaura@gmail.com

      ReplyDelete
    26. Hilse-Hell Jõesaar
      Joesaar15@hot.ee

      ReplyDelete
    27. Kadi Igandi
      kadi.igandi@gmail.com

      ReplyDelete
    28. Karolin Stimmer
      karolinst@gmail.com

      ReplyDelete
    29. Anna-Liisa Laas
      anna@elvag.edu.ee

      ReplyDelete
    30. Kristel Larven
      Larven66@hot.ee

      ReplyDelete
    31. Liina Paalits
      liinapaalits@gmail.com

      ReplyDelete
    32. Merike Rundu
      merikerundu@gmail.com

      ReplyDelete
    33. Helen Jaago
      helen.jaago@gmail.com

      ReplyDelete
    34. Hanna-Liis Vaasa
      hannaliisv@hotmail.com

      ReplyDelete
    35. Desiree Akerblom
      Desi-desi-desi@hotmail.com

      ReplyDelete
    36. Kätlin Plakso
      katlin.plakso@gmail.com

      ReplyDelete
    37. Triinu Piiroja
      triinutriibu@hotmail.com

      ReplyDelete
    38. Marlen Piho
      marlenpiho@gmail.com

      ReplyDelete
    39. Jaanika Vutt
      jaanikavutt95@gmail.com

      ReplyDelete
    40. Siiri Saks
      siiri.saks.01@gmail.com

      ReplyDelete
    41. Kairi Vainonen
      kkarruolenn@gmail.com :)

      ReplyDelete
    42. Mari-Liis R
      mariliisrand@gmail.com

      ReplyDelete
    43. Rahe Andra
      raheandra@hot.ee

      ReplyDelete
    44. Kerlyn Roosipõld
      roosipoldkerlyn@gmail.com

      ReplyDelete
    45. Margit Malva
      margitmalva@hotmail.com

      ReplyDelete
    46. Merily-Lisette Tuhkanen

      merilytuhkanen@hotmail.com

      ReplyDelete
    47. Getter Orav
      oravgetterorav@gmail.com

      ReplyDelete
    48. Laura Suursepp
      suursepplaura@gmail.com

      ReplyDelete
    49. This comment has been removed by the author.

      ReplyDelete
    50. Marion Villemson
      marion.villemson@mail.ee

      ReplyDelete
    51. karmen kaljula, karmen.kaljula@gmail.com

      ReplyDelete
    52. Kedi Pavel
      kedip13@gmail.com

      ReplyDelete
    53. Kristi Lillakas
      kizka333@hotmail.com

      ReplyDelete
    54. Marit Mäealu
      marit.maealu@gmail.com

      ReplyDelete
    55. Ene Raal
      eneraal@gmail.com

      ReplyDelete
    56. Jaanika Truu
      nelk5@hot.ee

      ReplyDelete
    57. Kaisa Kattai
      kaisa351@hotmail.com
      :)

      ReplyDelete
    58. Keiti Oja
      keitio94@gmail.com

      ReplyDelete
    59. Merilii Vendla
      merilii.vendla.001@mail.ee

      ReplyDelete
    60. Anni Viirmets
      anni233@hot.ee

      ReplyDelete
    61. Hellit Salme
      hellit.salme@mail.ee
      :)

      ReplyDelete
    62. Kaidi Korge
      kaidi.korge@gmail.com

      ReplyDelete
    63. kristiina miller
      kristiinamiller@hotmail.com

      ReplyDelete
    64. Maria Rant
      mariiake12@hot.ee

      ReplyDelete
    65. Klaarika Salus
      klaarika96@hot.ee

      ReplyDelete
    66. Kätlin Paavel
      katlinpaavel@gmail.com

      ReplyDelete
    67. Liisu Liivak

      hotliis12@gmail.com

      ReplyDelete
    68. Kätlin Mesila
      katlinmesila@gmail.com

      ReplyDelete
    69. Brigitta Kroon
      brigitta.kroon@gmail.com

      ReplyDelete
    70. Grete Lepa
      grete.lepa881103@gmail.com

      ReplyDelete
    71. Marilin Saaroja
      marilin.saaroja@mail.ee

      ReplyDelete
    72. Kati Lehtroos
      k.lehtroos@gmail.com

      ReplyDelete
    73. Kristel Andresen
      kristel.andresen@hotmail.com

      ReplyDelete
    74. Marelle Paas
      marellepaas@gmail.com

      ReplyDelete
    75. Getter Trumsi
      getter.trumsi@gmail.com

      ReplyDelete
    76. Kerli Jõesaar
      kerli.joesaar@gmail.com

      ReplyDelete
    77. Triinu Tann
      Triinu_Tann@hotmail.com

      ReplyDelete
    78. Evi Schults
      evischults@hotmail.com

      ReplyDelete
    79. Anna-Maria Moon
      anna.mariam@hotmail.com

      ReplyDelete
    80. Elve Riisa
      elveriisa40@gmail.com

      ReplyDelete
    81. Eva-Liisa
      eva.liisa03@gmail.com

      ReplyDelete
    82. Riina Galindons
      Riina.Galindons@gmail.com

      ReplyDelete
    83. Kaisa Ringa
      ringa.kaisa@yahoo.com

      ReplyDelete
    84. Airika Tamm
      pisiassu@gmail.com

      ReplyDelete
    85. Airi Pindis
      airipindis@gmail.com

      ReplyDelete
    86. Laura Marie
      dreamerlauraa@gmail,com

      ReplyDelete
    87. Valeria Švetskaja
      valeria.svetskaja@gmail.com

      ReplyDelete
    88. Kätlin Potter
      KatlinPotter@hot.ee

      ReplyDelete
    89. Kätlin Tiigi
      katlin.tiigi@gmail.com

      ReplyDelete
    90. Kristi Treier
      kristi.treier@gmail.com

      ReplyDelete
    91. Kätlin Tiigi
      katlin.tiigi@gmail.com

      ReplyDelete
    92. Jessika Roger
      jessikaroger9@hot.ee

      ReplyDelete
    93. Kadi M6ttus
      kadi.mottus[ät]gmail.com

      Päris pikka aega jälgija, loodetavasti saab nüüd vaev tasutud.. ;)

      ReplyDelete
    94. Maria L
      maria.lobus@mail.ee

      ReplyDelete
    95. This comment has been removed by the author.

      ReplyDelete
    96. Maria L
      maria.lobus@mail.ee

      ReplyDelete
    97. Ingela Rüütel

      Ingela292@hotmail.com

      ReplyDelete
    98. Laura Rannu, laura.rannu@mail.ee

      ReplyDelete
    99. Kristin Pae
      Kristin.Pae@gmail.com :)

      ReplyDelete
    100. Margit Metsallik
      margit.metsallik@gmail.com

      ReplyDelete
    101. Jessica Tops
      jessi10@hot.ee

      ReplyDelete
    102. Sandra Undla
      sandraundla@gmail.com

      ReplyDelete
    103. Tuuliki Püssim
      tulks@hot.ee

      ReplyDelete
    104. Mari-Liis Ludvig
      Mari.Liis.Ludvig@gmail.com

      ReplyDelete
    105. This comment has been removed by the author.

      ReplyDelete
    106. Margit Koppel
      margitkoppel@gmail.com

      ReplyDelete
    107. Piret Hiiesalu
      piret.hiiesalu@gmail.com

      ReplyDelete
    108. Liina Juuse
      liinajuuse@live.com

      ReplyDelete
    109. Karis Kähär
      karis100@hot.ee

      ReplyDelete
    110. Triin Rebbas
      triin.rebbas@hotmail.com

      ReplyDelete
    111. Eneken Viks
      enekenviks@hotmail.com

      ReplyDelete
    112. Carmen K
      carmeeen@gmail.com

      ReplyDelete
    113. Carmen K
      carmeeen@gmail.com

      ReplyDelete
    114. Gea Käsper
      geakasper@hot.ee

      ReplyDelete
    115. Monika Muru
      murumonika@gmail.com

      ReplyDelete
    116. Renita Leiger
      leiger.renita@gmail.com :)

      ReplyDelete
    117. Stella Sulaoja
      stella.sulaoja@gmail.com

      ReplyDelete
    118. Karoliina Huul
      khuul97@gmail.com

      ReplyDelete
    119. Margit Reinsalu
      margit.reinsalu@gmail.com

      ReplyDelete
    120. This comment has been removed by the author.

      ReplyDelete
    121. Kätriin Kade
      katriin.kade@gmail.com

      ReplyDelete
    122. Gete Meekler
      getemeekler@gmail.com

      ReplyDelete
    123. Silja Paju
      siljapaj@gmail.com

      ReplyDelete
    124. Elena Tamsalu
      etamsalu@gmail.com

      ReplyDelete
    125. Liis Jürise
      liis.jyrise@mail.ee

      ReplyDelete
    126. Irma Laas
      irmalaaas@gmail.com (laas on meiliaadressil kolme A'ga)
      Vägev kingiloos, olen juba ammu tahtnud Avoni tooteid proovida aga pole veel mahti olnud midagi tellida ;)

      ReplyDelete
    127. Viktorya Harlamova
      viktorya112@gmail.com

      ReplyDelete
    128. Sandra Reile
      sandrareile@gmail.com

      ReplyDelete
    129. Merje Tiirmaa
      merje.tiirmaa@gmail.com

      ReplyDelete
    130. Madli Tammel
      tammelmadli@gmail.com

      ReplyDelete
    131. Roberta
      rstrgw11@gmail.com

      ReplyDelete
    132. Kristiina Nurm kristiina.nurm@gmail.com

      ReplyDelete
    133. Mirelle Tetto
      mirelle.tetto@gmail.com

      ReplyDelete
    134. Kristina Ivanova
      kristinaa665@gmail.com

      ReplyDelete
    135. Kaisa Laine
      kaisal866@gmail.com

      ReplyDelete
    136. Marge Roosild
      roosild.marge96@gmail.com

      ReplyDelete
    137. Kertu
      fr2ntskiss@gmail.com

      ReplyDelete
    138. Kristiina Saar
      kristiinasaar0@gmail.com

      ReplyDelete
    139. Kätlin Karu.
      ktlinkaru@hotmail.com

      ReplyDelete
    140. Kerli Korp
      kerli_korp@hotmail.com

      ReplyDelete
    141. Tuuli Triin Truusalu
      tuuli@kodu.ee

      ReplyDelete
    142. Monika Soodla
      monikasoodla@gmail.com

      ReplyDelete
    143. Ilona Keis

      ilsukas@gmail.com

      ReplyDelete
    144. Kerda Keller
      kerdake@gmail.com

      ReplyDelete
    145. Grete Lillepea
      grete.lillepea@gmail.com

      ReplyDelete
    146. Kristi
      kristi.karner@gmail.com

      ReplyDelete
    147. Karmen Koppwl
      kammu16@hotmail.com

      ReplyDelete
    148. Kristi Lepalaan
      kristi.lepalaan@gmail.com

      ReplyDelete
    149. Kertu Karus
      kertu@karus.org

      ReplyDelete
    150. Sofja Litvinenko
      sofja.litvinenko@artun.ee

      ReplyDelete
    151. Kristi Lepalaan
      kristi.lepalaan@gmail.com

      ReplyDelete
    152. Kristi Lepalaan
      kristi.lepalaan@gmail.com

      ReplyDelete
    153. Karmen-Eliise Kiidron
      karmene.kiidron@gmail.com

      ReplyDelete
    154. Kristina Hiir
      kristina.hiir@gmail.com

      ReplyDelete
    155. Kristiin Kesamaa
      kristiinkesamaa@gmail.com

      ReplyDelete
    156. Grete-Stina Haaristo
      gretestina@gmail.com

      ReplyDelete
    157. Silvia Lain
      silvia.lain@mail.ee

      ReplyDelete
    158. Saskia Rass
      sassa8@hot.ee

      ReplyDelete
    159. Anete Rätsep
      anete.ratsep@gmail.com

      ReplyDelete
    160. Triin Pajanen
      triin.pajanen@gmail.com

      ReplyDelete
    161. Egne Sarapuu
      egne564@hot.ee

      ReplyDelete
    162. Helen M
      helenmaazik@gmail.com

      ReplyDelete
    163. Kristiina Käsn
      krizkel@gmail.com

      ReplyDelete
    164. Sandra Maurer
      s_andramaurer@hotmail.com

      ReplyDelete
    165. Kristel
      kristelparv@gmail.com

      ReplyDelete
    166. This comment has been removed by the author.

      ReplyDelete
    167. Triinu Vagula
      trin258@hotmail.com

      ReplyDelete
    168. Rahel Unt
      rahel_unt7@hotmail.com

      ReplyDelete
    169. This comment has been removed by the author.

      ReplyDelete
    170. Kristel Puusepp
      kristel.puusepp@gmail.com

      ReplyDelete
    171. Mari P
      maripeaske@gmail.com

      ReplyDelete
    172. Katriin Kriisa
      kriisa.katriin@gmail.com

      ReplyDelete
    173. Maria Roosileht
      roosilehtmaria@gmail.com

      ReplyDelete
    174. Grete A
      grete-a@hotmail.com

      ReplyDelete
    175. Triin Tuhkur
      triintuhkur14@hotmail.com

      ReplyDelete
    176. Johanna Jõgisoo
      johannajogisoo@gmail.com

      ReplyDelete
    177. Karmen Sipelgas
      karmensipelgas@hot.ee

      ReplyDelete
    178. Maigi Mäeloog
      MMaigi@hot.ee

      ReplyDelete
    179. Mirjam Püss
      mirjam.pyss@mail.ee

      ReplyDelete
    180. Karolina Pennula
      karo123@tdl.ee

      ReplyDelete
    181. Ingrit Malleus
      ingrit.malleus@gmail.com

      ReplyDelete
    182. Kärt Sepp
      k2ty88@gmail.com

      ReplyDelete
    183. Katarina Kurušev
      katarina.kurusev@gmail.com

      ReplyDelete
    184. Marite Tiismaa
      marite.tii@hotmail.com

      ReplyDelete
    185. Anett
      akuris7@gmail.com

      ReplyDelete
    186. Teele Agu
      teelele505@hot.ee

      ReplyDelete
    187. Kadri Kõiv
      Kadrikoiv@hotmail.com

      ReplyDelete
    188. Helena Kree
      helenakree@gmail.com

      ReplyDelete
    189. This comment has been removed by the author.

      ReplyDelete
    190. Britta P.
      brittaka@hotmail.com

      ReplyDelete
    191. Merilyn Oldja
      merilynoldja@gmail.com

      ReplyDelete
    192. Eneli Rahula
      EneliRahula@gmail.com

      ReplyDelete

    © Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.