boots: Vagabond, jeans: Guess, blouse, belt, bag: H&M, earrings, cuff: vintage
waistcoat: Matthew Williamson for Lindex (get it HERE)

Eile tähistasime me mu isa sünnipäeva ja läksime selle puhul mereäärsesse restorani kala sööma. Läksin seal täiesti oma peremulli, nii et ilusaid toidupilte ma oma kaamerast pärast ei leidnudki, küll aga viitsis elukaaslane minust enne minekut mõned pildid teha. Üleval on mul sama nahkjaki-karvase vesti kombo, mis eelmiseski outfit'is - mulle ei meeldi väga järjest riideid korrata, nii et järeldage sellest ise kui väga ma seda komplekti armastan. :D Kõike muud olete te juba sada (tuhat) korda näinud, uuem element on aga kott - mina ja kõik teised H&M-i VIP-peol käinud naised saime selle sealt kingituseks ja täna võtsin selle esimest korda välja. See sobis outfiti juurde ja mu telefoni, rahakoti ning huulepulga hoidmiseks suurepäraselt. 

Yesterday we celebrated my dad's birthday and this is my outfit. I wore the same leather jacket/fur waistcoat combo in my last outfit and since I usually really don't like repeating myself, you can already tell how much I love mixing those pieces together. Something you haven't seen in my outfit posts before is this bag - I found this in my goodiebag that I got from H&M VIP opening and I think it goes really well with the whole look.


Enne mereäärde minemist pildistasime koduhoovis ja vahepeal hüppas kaadrisse ka mu õde. Tahtsin, et te näeksite maailma ilusaimat seelikut ja kingi, millest ma ootan, et ta tüdineks...

Meet my sister! I'm still waiting for her to get tired of this skirt and those shoes, so I could wear them forever. :D

4 comments

 1. Niii ilus ju! Vaatasin pilte mingi 345634 korda...

  ReplyDelete
 2. imetlesin su outfiti juba instagrammis.
  Väga ilusad olete. :)

  ReplyDelete
 3. Vest teeb kogu outfiti kuidagi nii mõnusalt glämmiks. Väga viis!

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.