blouse & cardigan: Lindex


Käisin täna jälle Lindexis, sest üks korralik "stiilisaadik" peab ju kaubaga kursis olema ning proovisin selga päris mitmeid esemeid, mõeldes, millised neist võiks tulevikus ka outfitipostitustesse jõuda. Üks kardigan oli aga nii imearmas ja pehme, et pidin selle kohe pildile püüdma ja teiega jagama. Kui ma üldiselt sellisest lõngast tooteid ei armasta, siis see oli kuidagi laheda lõike ja stiiliga ja sulatas mu südame. Hind on 19.95 ja seda on ka musta (imestan endiselt, et mina selga proovimiseks valge võtsin... :D). 

NB! Mul on superhea meel teatada, et Lindexil on nüüd lisaks minule veel üks stiilisaadik Merily Leis blogist Sequin Magazine. Meil Merilyga on üsna erinev stiil, nii et kui kellelgi minu mustavalgest klassikast, rockist ja grungest villand saab, võib vahelduseks piiluda Merily tütarlapselikumat stiili, mis värve ei pelga!

As I was picking out some items in Lindex, I couldn't resist snapping some photos of this fluffy white cardigan. It's so soft and I felt like a cute little snowball in it! If you're interetsed, it costs 19.95 and is also available in black! ;)


7 comments

 1. Ma küll hoopis teisest valdkonnast, aga ka ikkagi ju stiilisaadik. :( Ma lihtsalt ei osanud seda sõna kuidagi tõlkida, et seda blogis ära mainida. :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Endale võin ka miskit valida ja naisteteemadel rääkida, aga jah.. natukene võõram valdkond või noh. Ei ole harjunud ennast niimoodi eksponeerima. :D

   Delete
 2. Käisin täna H&M-is ning seal oli täpselt samasugune kampsun nagu see valge. Ja must oli ka. Mudugi valge maksis 30-midagi ja must 70-midagi? Kas mul on tunne või nii ongi, et see H&M pole midagi nii "rahakotisõbralik"...
  Aga minu oste võib siit piiluda - www.cosmeticspower.blogspot.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Eks igas poes on kallimaid ja odavamaid riideid, H&M-is võib üks kampsun olla 70, aga teine jälle 17, kõik sõltub materjalist jne. Aga pesu, basic-esemeid jms lähen ma alati kindla sammuga H&M-i ning Lindexisse ostma, sest mujal pole hinna-kvaliteedisuhe seesama.

   Delete
 3. .. Sa võid mind pidada imelikuks, aga "Sequin Magazine" ei ole üldse naiselik, pigem üdini plikalik/pubekalik. Lohvakad riided, mitte ühtegi kontsakingapaar, klassikalisi kleite ega midagi. Lihtsalt .. riideesemed, mis ei kõnele lugu.
  Mulle meeldib Sinu stiil, see on naiselik, oma kiiksuga, aga siiski ilus ja naiselik :)

  ReplyDelete
 4. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.