Eile käisin ühel lahedamail fotonäitusel, kuhu ma üle pika aja sattunud olen - rõõmsaid sokke disainiv bränd Happy Socks võttis kampa andeka fotograafi David LaChapelle'i ja valmis uskumatult lahe fotoseeria. Tegu on piltidega, mis jäävad kindlasti kauaks meelde, aiuüksi teostus on juba geniaalne.

Oma provokatiivse stiili poolest tuntud fotograafile David LaChapelle’ile anti Happy Socksi loojate poolt reklaamikampaaniat luues loominguliselt vabad käed, tegemaks sokkidega, mida mees heaks arvab, kuniks need saavad särada oma täies potentsiaalis. “Me soovisime LaChapelle’iga koostööd teha, kuna armastame tema kunsti, ning tema loomingu piiramine oleks läinud vastuollu kõigega, millesse me usume,“ ütles brändi kunstiline juht Viktor Tell. LaChapelli esteetika ja Happy Socks’i mänguline stiil harmoneerusid omavahel väga hästi, luues tulemuseks värvidest ja iseloomust pulbitseva fotoseeria.

Reklaamikampaaniat pildistades hakkas meeskonnal arenema mõte teha kampaaniaga paralleelselt ka telgitaguseid paljastav film. Kuna David LaChapelle on viimastel aastatel üha enam seotud olnud filmimaailmaga, sattus ta ideest vaimustusse ning uitmõtte tagajärjel sündis väga kunstiline lühifilm “Happy Accidents“. Kunstniku enda sõnul moodustab see reklaamikampaaniaga koos ideaalse terviku.

Viimased kaks fotot on näpatud elu24-st ja nende autor on Jelena Rudi. Esimeselt leiate minu koos Mari Skuiniga, kellega ma Delfi Naistekat iga päev roosa ja naiselikuna hoian ja viimasel pildil on mu isiklik lemmikkülaline näituse avamiselt, Helene Vetiku neljajalgne sõps!

Näitus on avatud alates tänasest Arhitektuuri- ja disainigaleriis, Pärnu mnt 6. Kohapeal jääb lisaks näitusele kaheks nädalaks avatud ka Happy Socks pop-up shop, kust endale ja sõpradele kirevaid sokikesi ja muid aksessuaare soetada. Soovitan soojalt kohale minna, fotosid imetleda, sokke uurida ja ka lühifilmi nautida! ;)

As I said in my previous post, yesterday I visited a very cool and unique photo exhibiton. Photographer David LaChapelle and Swedish brand Happy Socks put their heads together and created this amazing camaign! If this exhibition is held in your coubtry as well, go see it! If not, come to Tallinn - the exhibition is open until 16.11 in Architecture and Design Gallery, Pärnu mnt 6!

Post a Comment

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.