Talv tuleb! Seetõttu on aeg üles otsida/poest valida posu sooje kindaid, mütse, salle ja kampsuneid, et külmale keelt näidata. Minu praegusteks märksõnadeks on kudumid, ruudulised sallid (mul pole endiselt ainsatki, aga Zara valik on muljetavaldav) ja tutiga mütsid. Tutimütsid on lihtsalt vahvad, kas te ei leia? Selline veinipunane on mul puudu, aga loodan selle vea üsna pea parandada. Mille jahil teie külmimateks kuudeks valmistudes olete?

... winter is coming! And that's why we need to get out all our cosy knits, scarves, hats etc. Here are some of the things I'm keeping my eye on: soft knits, hats and checked scarves!


11 comments

 1. Armastan salle! Mina olengi sall.. või ei?!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Sa oled Mari-Liis. Oeh, kogu aeg sa sattud segadusse...

   Delete
 2. Külma tõttu mitte, aga ebaõnnestunud juukselõikuse tõttu on mul mütsid kuum teema

  ReplyDelete
 3. See valge Lindexi kampsik on lihtsalt imelineee!

  ReplyDelete
  Replies
  1. See on tõesti mõnus, imetlen seda iga kord, kui poodi külastan. :)

   Delete
 4. Suvel ostsin sarnase tutimütsi. Kuid musta värvi. Lokkidega jääb väga kelmikas :)

  ReplyDelete
 5. Küsiksin hoopis ühe teemavälise küsimuse, nimelt kuidas Biffy Clyro meeldis? Kuna ise käisin kohal ja jäin rohkem kui rahule, siis oleks huvitav ka teiste arvamusi kuulda, eriti kuna ise olin kuskil kolmandas reas ja pole kunagi nii hullusti hüpanud ja kaasa laulnud, kui sellel kontserdil. Elamus oli vägev :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jäin VÄGA rahule. Olin ka algul kolmandas reas, aga andsin pärast esimest lugu alla, sest sain konkreetselt peksa seal. :D

   Delete
  2. Jaaa, alguses läks ikka asi kohe väga käest ära, aga suutsin vastu pidada ja jäin ellu :D Pole enne eestlasi nii kontserdil hullumas näinud :D

   Delete
 6. Soetasin endale täna selle lillakaspunase mütsi ja pean tõdema, et see on nii soe ja mõnus! :)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.