Kuna võtsin juba varakult vastu otsuse olla sel nädalavahetusel nii ebaproduktiivne kui vähegi võimalik (ja rikkusin seda lubadust juba nõude- ja pesupesemise, triikimise ja töö tegemisega... ), siis pole ka ime, et tänase õhtu veedan ma ei kusagil mujal kui diivanil, pleedi all, ühel pool kass, teisel pool elukaaslane ja telekaekraanil juba ei-tea-mitmes Breaking Bad'i episood (kõigile, kes seda sarja vaadata plaanivad, ärge andke seletamatult igava 3. hooaja juures alla, 4. ja 5. will blow your mind!)
Kui veidi veebipoodides surfasin, märkasin, et mulle jäid silma kõikvõimalikud cosyd asjad, mis oleksid praegusel kodusel laupäevaõhtul (ja miks mitte homsel pühapäevahommikul) ideaalsed kaaslased. Alexa Chungi "IT" on juba mõnda aega ilu- ja moemaailmas laineid löönud ja mulle meeldiks sellele ka ise pilk peale heita. Mu lemmik on aga see kruus - üldiselt sellised nunnude piltidega asjad mu südant ei sulata (vähemalt mitte piisavalt, et ma neid enda koju tahaksin), aga come on - sellel women'secret kruusil hoiab panda küpsisel käest kinni. Panda hoiab küpsisel käest kinni! Panda! Küpsisel!

p.s. women'secreti pood asub Tallinnas Solarise keskuses. Käisin kunagi ka selle avamisel pilte klõpsutamas ja selle postituse leiab SIIT.

I decided that nothing special will be done on this weekend - I just want to chill and relax. My Saturday night will be spent on the couch with my boyfriend and our cat and we are having a Breaking Bad marathon (we almost gave up during the 3rd season, but since everybody said that the 4th will change everything, we kept going and... mind blown! Such a great show, all the actors are very-very impressive and it's just all in all a great show!
As for this little collage I made - these are the things that would be a perfect Saturday night/Sunday morning company! I would really like to read IT by Alexa Chung, since that's the book every beauty- and fashion blogger seems to be talking about for a while now, but my favourite is this pottery mug! A panda is holding hands with a cookie! Seriously? I want that mug!5 comments

 1. See tass on lihtsalt niii armas :)

  ReplyDelete
 2. No täitsa vihale ajab, et seda tassi Eestisse ei saa tellida. :(

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ehk on see Solarise poes olemas? Tean, et see jääb sulle kaugeks, aga ma võin uurima minna, kui tahad. :)

   Delete
 3. Nii täppi on see list :)

  ReplyDelete
 4. Super armas ja tõesti cozy postitus! Mulle meeldivad sellised pehmed nädalavahetused, mil saab lihtsalt diivanil pehme pleedi all lebada, midagi head telekast vaadata või raamatut lugeda, näiteks kooki süüa ja sellest armsast kruusist teed juua :) Mõnus!

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.