Nüüd kus olen kodus lõpuks kõik lahti pakkinud, on mul lihtsam end järje peal hoida, nii et sellekuine used up-postitus on kõvastu tublim eelmise kuu omast. Kes on uus lugeja (tean, et teid vahepeal paras ports juurde siginenud), siis used up-postitus räägib toodetest, mis on ühe kuu jooksul oma lõpu leidnud. See ei propageeri asjade liigtarbimist või raiskamist, vaid tuletab meelde, et seisma jäänud või vastupidi lemmikud tooted tuleks siiski lõpuni kasutada. Proovige ise ka! Võtke väike karp või korv ja pange sinna näiteks kümme toodet, millest osad, mis pikaks ajaks riiulile ununenud ja osad, mis olnud suured lemmikud, kuid te lihtsalt ei raatsi viimaseid piisku ära kasutada (lastes neil pigem halvaks minna?) ning püüdke ühe kuu jooksul neid regulaarsemalt kasutada. Saate kappi ja riiulitele ruumi juurde ja toode ei lähe raisku! ;) Veel on antud postitus seetõttu kasulik, et te saate arvustused mitmest tootest, mille olen ka reaalselt lõpuni kasutanud. Lõplik arvamus on alati täpsem kui esmane, on mul õigus?

Asun nüüd enda tühjade tuubide-potsikute juurde. 
Madara Natural Skincare ploomiga kehapesuseebi*, nagu enamike dušigeelide kohta ei oskagi ma öelda muud, kui et puhtaks ma ju sain ja vahtu oli piisavalt - küll aga võin lisada, et Madara näol on tegemist brändiga, kust olen leidnud palju väga mõnusaid asju. Mu lemmik dušigeel nendelt on piparmündi oma, ühtlasi on neil väga-väga hea kätekreem, millest kirjutasin siin. Sellel dušigeelil ja kätekreemil on ühesugune ploomi-martsipanilõhn, mis, tuleb tunnistada, meeldib mulle kätekreemina rohkem kui kehapesuvahendina. Ei teagi miks, aga pesus jääb see lõhn minu jaoks natuke liiga magusaks.
Greenlandi mündi-lavendli kehakoorija täispika arvustuse leiate siit. Minule meeldis see koorija väga - olen mäganud, et soolapõhised koorijad ei sula nii ruttu käest kui suhkruga kehakoorijad ja nendega on võimalik pisut kauem "töötada". Mündi ja lavendli aroomide kooslus on lihtsalt IMEHEA ja koorijana oli see tublisti tugevam ja tõhusam kui väga paljud, mida proovinud olen. Üks märkus siiski - pärast raseerimist ei soovita ma soolaga nahale ligi minna. Aia! :(
Dr. Hauschka Moisturizing Day Cream päevakreem oli minu jaoks pettumus - see on esiteks liiga vedela koostisega, imendub ülikiirelt ja nahk ei tundu piidavalt niisutatud olevat, vaid pigem lihtsalt läikiv ja pisut õline. Kurb, sest kunagi seda testrina kasutades meeldis see toode mulle küll. Tean, et Dr. Hauschkal on veel mitmeid näokreeme, mille seast võiksin endale sobivama leida, aga proovin mõnda aega muid brände.  
The Body Shopi oliivi kehavõist arvasin saavat väärilist vastast nende shea kehavõile, kuid olles selle 50ml potsiku ära kasutanud, tuleb tõdeda, et shea on endiselt mu lemmik kehavõi The Body Shopilt. Oliivi kehavõil on väga mõnus lõhn ja tekstuur, aga see justkui ei imendu täielikult ja nahk on veel mitmeid tunde pärast kreemitamist natuke kleepuv. Kui õhtul seda säärtele-reitele määrida, siis hommikul on kitsaste teksade jalgatõmbamine paras ettevõtmine... Kasutasin selle lõpuni jalakreemina ja nii meeldis see mulle rohkem. Lõhn on lihtsalt imehea!
Max Factor 2000 Calorie ripsmetušš on üks neist, mille juurde pöördun ikka ja jälle tagasi, kui ma pole erilises katsetamise tujus ja tahan midagi, mis kindlalt töötab. Ta ei anna maailma pikimaid ja volüümikamaid ripsmeid, aga on igati lollikindel ja mugav, ei pudene põskedele, ei määri kulmualuseid ja tuleb kergelt maha.

Palju tooteid teie viimasel kuul lõpuni olete kasutanud? Kas proovite seda 10 toote süsteemi, mida soovitasin? :)

Here are some products I managed to use up during September. I would like to point out three of them: Madara is a great natural brand from Latvia and it makes very nice skin care products. My favourite body soap is their peppermint one, but this nourishing mild plum soap was also nice, although the scent was a bit too sweet. Thos bodyscrub from Greenland is one of my favourites - it smells SO nice and since it's salt, not sugar, I feel like it doesn't melt as fast and allows you more time for scrubbing. Be careful though, I wouldn't recommend using a salt scrub after shaving! :D Last, but not least - Max Factor 2000 Calorie is a very fool-proof mascara, that I tend to buy every time I don't feel like experimenting or trying something new. It gives decent lenth and volume, separates the lashes, doesn't create black lines under your eyebrows and comes off easily. The other two products - TBS olive body butter and Dr. Hauschka Moisturizing Day Cream failed to impress me. The body butter worked better as a foot cream and smelled good though... ;)


4 comments

 1. Kasutan sama Hauschka päevakreemi ja on tõesti vedel ja alguses tundub õline aga imendub mõnusalt ja olen rahul. Sul soovitan siiski mitte loobuda vaid proovida näiteks Melissi päevakreemi, mis pole üldse rasvane või siis roosi oma.

  ReplyDelete
 2. Mina soovitan proovida Refan Yogurt and elderberry kätekreemi. Leidsin selle juhuslikult Bulgaariat külastades ja see on lihtsalt imeline. Imendub kiiresti, käed on pehmed ja lõhn on suurepärane!!

  http://www.rose-cosmetic.com/Refan%20Yogurt%20and%20Elderberry%20Hand%20Cream

  ReplyDelete
 3. Võiksid lisada juurde postituses, kust tooted saadud, sest sul tunduvad alati nii head tooted olevat, juba ilusate pakendite pärast, ja hea oleks kohe lugeda, kust saaksin endalegi soetada. :) Kuid jah, see mu puhas oma laiskus ka, et ma ei viitsi tegelikult googeldada mõnd asja, et uurida, kas netist või poest ja mis poest. :D
  Tervitusi! :)

  ReplyDelete
 4. Pole ka suutnud hinna ja kvaliteedi suhtelt paremat toodet leida kui 2000 Calorie :)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.