Milleks kasutada ainult üht huulepalsamit, kui saab kasutada kolme, eksole? Õigupoolest on mul huulepalsameid, -kreeme ja -võideid enamgi, aga täna tahaksin teile kiirelt rääkida oma kolmest lemmikust, mis just sügisel eriti tihti kasutust leiavad.
Hommikuti kasutan NUXE Reve de Miel palsamit, mis on ilu- ja blogimaailmas väga tuntud ja tunnustatud toode. Sellel on paks ja tihke koostis, nii et kui see pole just soojas olnud, tuleb seda peale kanda kergelt tupsutades. Miks ma seda just hommikuti kasutan - Reve de Miel loob huultele justkui paksu "kaitsekihi" ja eriti hästi passib see huulepulga alla, sest minu silmis töötab see ka justkui primerina: huulepind jääb pehmem ja siledam, luues huulepulgale veatuma "lõuendi", millele kinnituda. 
Päevasel ajal n-ö on the go palsamina kasutan alati keeratavat pulka, mitte midagi sellist, kuhu sõrmi sisse peaks pistma. Alati pole võimalik käsi pesta ja ma ei taha mõelda ka ideest, et ma hoian bussis käsipuust kinni (mida ma tavaliselt üritan niikuinii iga hinna eest vältida) ja panen siis sama sõrme oma huulepalsamisse. Sama hästi võiksin ju lihtsalt võõraste peopesi musitada. Niisiis, soovitan ka teil päevaseks kasutamiseks soetada palsami, mida saaks lihtsalt välja keerata või tuubist pigistada. Hetkel on mul kasutuses Londonist ostetud Carmex (minu teada Eestis seda ei müüda, nii et tuleb netist otsida). See on mõnusalt piparmündine ja õhetav ja mulle meeldib selle pehme tekstuur. Mu teisteks lemmikuteks on aga näiteks Burt's Bees, Palmer's ja JOIK.
Õhtul ei saa ma üle ega ümber Elizabeth Ardeni 8 Hour Cream Skin Protectant salvist. Usun, et kõik on sellest juba kuulnud, aga mina sellest mõnusamat huuletoodet ei tea. Elizabeth Arden teeb ka spetsiaalseid 8 Hour huulepalsameid (nii pulga kujul kui potsikus), aga minu voodi kõrval on tavaline 30ml purgike (eriväljaanne, klassikaliselt tuleb see valges tuubis). Kasutan sama salvi ka küünenahkade pehmendamiseks ning vajadusel on see abiks olnud lõikehaavade, ketendava naha ja mitme muu häda korral.

Kirjutage mulle, mis on teie lemmikud huulepalsamid ja kui tihti te neid kasutate? Üks mis kindel: alati peaks olema üks kodus, üks taskus, üks kotis, üks tööjuures, üks... kasvõi soki sees, sest pole midagi nadimat olukorrast, kus tahaks kohe huulepalsamit, aga pole ühtegi kaasas. 

NB! NUXE ja Elizabeth Arden on saadaval feelunique.com leheküljel, Burt's Beesi, Palmer'si, JOIKi ja Elizabeth Ardeni huuletooteid leiab ka Kaubamaja Ilumaailmast, NUXE on samuti Ilumaailmas olemas, kuid ma pole kindel, kas ka see konkreetne huulepalsam.

I'm currently using three different lip balms for different purposes. I like to use NUXE Reve de Miel in the mornings - it's quite thick, so it's a perfect first protective layer on your lips before you head out and I think it also works as a lipstick primer, since it creates such a smooth base. On the go I use lip balms in stick or tube forms, so that I don't have to wash my hand severy time I use it (or are there sinks on the bus?:D). At night, I LOVE Elizabeth Arden 8 Hour Skin Protectand Cream. It also works on skin irritations, dryness etc. What are your currend favourite lip balms?

p.s. You can get NUXE and Elizabeth Arden on feelunique.com. :)

11 comments

 1. Mu hetke lemmikud on Burt's Beesi tavaline ja granaatõuna omad, tavaline on vähe mõnusam oma õhetusttekitava tunde pärast, kuid mõlemad on väga head. Hetkel on veel üks Nivea Repair & Beauty (mis toonib huuli heledamaks, mis on halb, kuid niisutab korralikult) huulepalsam ka kasutuses, sest ilmselgelt on huulepalsamid asjad, mis kipuvad ära kaduma tihti...

  ReplyDelete
 2. Minule meeldib ka Burt´s Beesi tavaline ja E. Ardeni oma. Ardenit olen aastaid kasutanud aga Burt´s Beesi tõin eelmine sügis USAst mitu tükki ja nüüd nendega rahul!

  ReplyDelete
 3. Mina ostsin endale Carmexi huulepalsami Soomest Citymarketist, aga see oli potsikus. Maksis see soodukaga vast 1€ ja oli tõeliselt hea! Siiani kahetsen, et mitu potsikut ei ostnud, aga paraku tol hetkel ei teadnud, et see nii hea on.
  Hetke lemmik on mul hoopis 100% natural and 100% pure huulepalsam, ostsin selle Ilumessilt ja ma ei teagi kust seda tulevikus uuesti osta, sest see pole mul kuskil silma jäänud (aga ma võib-olla liiga pime ka :D).

  ReplyDelete
 4. Mul on korraga mitu kasutuses, tööl, kodus, kotis, autos jne: Ardeni 8- hour skin protectant, JOIKi korrallroosa huuleläige, Molton Browni huulepalsam, La Roche Posay huulepalsam jne jne
  Lisaks mökerdan päevas oma 10 korda kas mõnda huuleläiget või huulepulka peale :D

  ReplyDelete
 5. Minu suurim lemmik on Dr.Hauschka potsikus huulepalsam, see lihtsalt teeb huuled super pehmeks ja lõhenemisest pole juttugi. Päevasel ajal kasutan joik huulepalsameid, sest mulle ei meeldi ka väljaspool kodu näppe potsikusse pista. Talveks ilmselt ostan Dr.Hauschka huulepulga kujul huulepalsami variandi ka :)

  ReplyDelete
 6. Minu lemmik on Neutrogena huulepalsam, lihtne ja tõhus, ostnud olen apteegist. Kasutan sügisel-talvel üldiselt siis, kui kodust välja lähen ja kui tunnen, et huuled on kuivad, suvisel ajal ei ole peaaegu üldse vajadust kasutada.

  ReplyDelete
 7. Ka minu lemmikud on ülalmainitud NUXE ja 8 Hour Cream :)
  Kolmandana tooksin veel välja Oriflame'i Tender Care palsami, mis on nagu nende vaste 8 Hour Cream'ile, kuna pakub erinevaid kasutusvõimalusi. Lisaks on seda erinevate maitsete/lõhnadega, üks parem kui teine!

  ReplyDelete
 8. Carmexi huulepalsameid saab igas versioonis Asosest. Vaatasin neid juba veidi aega tagasi, kui üks youtuber seda soovitas, aga ei uskunud, et see Burt's Beesi ületaks, aga nüüd vist peab küll tellimuse sisse andma.

  ReplyDelete
 9. Mul on sõna otses mõttes 100 huulepalsamit, just sellel põhjusel, et see väike pulk kipub nii kergesti kaduma ja mulle meeldib, et igas taskus, kotis, voodi all on üks (voodi alla ajavad mu vidinad eelkõige kassid :)

  Üks mu lemmikutest on praegu Labello Hydro care, mis on pehmema koostisega, kui ülejäänud hügieenilised. Meeldivad ka TBS omad, aga ma väga ei fänna sõrmega peale kandmist..

  Mõnusat sügist!

  Jaanika
  In Love in Ljubljana

  ReplyDelete
 10. Mul oli kunagi üks M.A.C-i potsikus huulepalsam, mis oli megahea ja mida jätkus väga pikaks ajaks. Ma pole seda uuesti ostnud seetõttu, et on potsikus ja alati ei ole võimalik käsi pesta. Soetasin hiljuti ka EA 8 h kreemi justnimelt eesmärgiga seda põhiliselt huultel kasutada, aga pean kurbusega nentima, et kuulun vist selle vähese hulka, kellele see imekreem ei mõju. Olen seda korduvalt ööseks huultele pannud ja ei mingit mõju, pigem on hommikul huuled isegi veel kuivemad. Peab vist Carmexi jahile minema..

  ReplyDelete
 11. Minu lemmik on Lip Shit huulepalsam, mis on täiesti geniaalselt naljakate lööklausetega. Kasutan nii kodust väljas kui ka kodus. Looduslik ja mm, mis lõhnaga, mul on grapefruit rosehip oma. On küll sellises topsi moodi pakendis ilma aplikaatorita, kuid huuli musisuuks tehes saab edukalt palsami huultele, ei pea sõrmedega surkima. :)
  Ostetud USAst, aga varsti peaks neid Eestist ka saama.

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.