Olen tahtnud oma käpakese mõnele korralikule nude-paletile peale panna alates sellest, kui ma esimest korda oma nina sügavamale ilumaailmasse pistsin ja kõik Urban Decay NAKED paletti taevani kiitsid. Siis tuli NAKED2 ja oldi veel rohkem elevil. Sellest saati on suurema toonidevalikuga nude-paletid olnud ihaldatud kaup. Minul polnud aga endiselt ühtegi, kuni minuga võttis ühendust Beauty Pro ja kinkis mulle proovimiseks ja arvustamiseks lahkelt theBalmi ühe kuulsaima toote: NUDE'tude lauvärvipaleti, milles oleva 12 neutraalset tooniga annab teha nii erinevaid päevaseid kui õhtuseid looke. Olen selle paletiga nüüd pisut "mängida" saanud ning jagan oma kogemusi teiega.

Meet my new buddy from theBalm. A kind company Beauty Pro gave me theBalm NUDE'tude eyeshadow palette to try out and share my experience with you guys. I was over the moon about this offer - since Urban Decay NAKED palette, nude eyeshadow palettes have been absolute must-haves to any beauty girl. Rääkides pakendist, siis theBalmil on need alati väikese kiiksuga ja nii ka selle toote puhul. Sarnaselt enamikele theBalmi lauvärvidele ja põsepunadele, on ka see palett papist karbis - see pole kõige praktilisem, kui kasutajaks on keegi, kes ei oska või viitsi oma tooteid ilusti ja puhtana hoida, aga minul isiklikult pole kunagi sellest materjalist pakenditega probleeme olnud ja ma pole ka kuulnud, et need kellelgi katki oleksid läinud. Paleti siseküljel on suur peegel ja lauvärvid on sihilikult ebakorrapäraselt laotud. Kaasas on ka kahepoolne pintsel, mis pole paraku just kõige praktilisem. Kasutan vaid nurga all olevat pintslit kulmudel või selleks, et musta lauvärviga ripsmepiirile pehmemat lainerijoont teha.

Like most theBalm packaging, this palette is made of cardboard. It's something not everyone might like, but I've never have problems with this material, plus I LOVE those kinky, weird packagings theBalm has. It also has a very big and practical mirror inside and it comes wit a brush. The latter is not as practical, I only use the angled side for applying eyebrow powder or maybe black eyeshadow on my lashline.


Paletis on peamiselt sädelevad toonid, aga on olemas ka neli matti. Eriti hea meel on mul mati musta üle (Serious), sest seda saab imeliselt kasutada musta silmalaineri asemel pisut pehmema meigi tegemiseks. Kõrbekarva matt (Sultry) on aga must-have koopajoonele hajutamiseks ja silmale sügavuse andmiseks. Kõik toonid paletis on imeilusad ja nende pigment on väga-väga muljetavaldav, kui siis ehk Silly jääb teistele pisut alla - pisut nõrgema pigmendiga pruunil on peal sädelus, mis kaob üsna kiirelt. Mu suured lemmikud on veel Selfish, Stand-Offish ja Seductive. Paletis on olemas ka ploomikarva toon Sexy, millega muidu nude-silmale õige pisut särtsu juurde lisada. Oma pehme, siidise ja peaaegu "võise" tekstuuriga meenutavad need mulle Wet n' Wild lauvärve, ka püsivus on võrdväärne. Pisut võib esineda pudisemist, nii et kui tahate palju hajutada, tupsutada jne, soovitan alustada silmameigist ja teha hiljem näopõhja - nii ei pudene juba viimistletud põskedele lauvärvipudi.

As you can see, all the shades look absolutely amazing and there are enough of them to make both day- and nighttime looks. I'm especially happy about the matte black - I think every big nude eyeshadow palette should have one, since it's perfect for a soft smoky liner look. Matte brown is also a must-have for the crease, to add depth and definiton. Every shade is gorgeous and very-very pigmented. Their silky, buttery texture reminds me of Wet n' Wild eyeshadows. The only disappointing one for me was Silly - it's not as pigmented and the glitter disappears fast. My biggest favourites are Selfish, Stand-Offish and Seductive. The palette also has one "colour" - plum purple Sexy is perfect for adding just a little bit colour to your neutral makeup. You can get some fall-out if you're applying thick layers of eyeshadow, but not too much - they're quite smooth and silky otherwise. 


Sellel pildil on toonid samas järjekorras, mis paletiski, et oskaksite orienteeruda. Nagu näete, siis pigment on kõigil toonidel suurepärane, v.a juba eelnevalt mainitud Sultry-l (all reas, paremalt teine). Tegu on väga mõnusa toonivalikuga ja multifunktsionaalse ppaletiga. Ma jumaldan tooteid, mis ei kohusta sind näiteks reisile minnes või oma meigiarsenaliga "selle hea valgusega peegli" ette minnes miljonit eri toodet kaasa võtma! Sellega saab teha päevameiki ja õhtumeiki või valida lihtsalt ühe tooni, mida üksinda üle lau kasutada (Stubborn ja Stand-Offish sobivad selleks näiteks imeliselt).

Kellel tekkis paleti vastu huvi, siis seda saab osta www.beautypro.com lehelt. Hind on seal 28,40 +  3,40. Ühtlasi leiab theBalmi tooteid Ilumaailmast, I.L.U-st ja Siisonist (viimases on see palett hetkel välja müüdud). Ka jõulud pole enam väga kaugel, nii et see oleks ka ilus kink õele või sõbrannale, kes tahaks oma lauvärvivalikut laiendada ja kui mõni POISS seda loeb, kelle tüdruk meiki armastab, siis hint-hint! :D

As I said before, the pigmentation is beautiful (except for Silly). I love this palette, since it's so multifunctional. Daytime looks, nighttime looks and why not use some shades on their own on a lazy day (Stubborn and Stand-Offish for example). It's one of those products that has everythink you need, so you don't have to take a million products with you when you travel away from home or to the other room that has a better mirror. ;)
I think this palette would make a perfect gift for a sister or a friend that's into makeup or if there are some guys reading this - Christmas is coming and if your girl is into makeup, then take it as a hint! ;)7 comments

 1. Täpselt minu teetass (: Ja kuigi mu Too Faced paletis on esindatud üsna sarnased toonid, siis tüdrukulik tahan-endale-kõike-mis-särab "ahnus" annab endast praegu kõvasti märku.

  ReplyDelete
 2. Mina tahaks ka seda nii väga :( aga kui nüüd korralikult mõtlema hakata, on mul tõesti sellised toonid kõik olemas - laiali erinevates palettides, aga siiski... theBalm on üks lemmikutest firmadest. ja seda ühte pintslipoolt saab kasutada kulmupintslina ;)

  ReplyDelete
 3. Kōik värvid on superikusad, eriti meeldib mulle sexy.
  Palett on üllatavalt odava hinnaga, arvestades kvaliteeti ja värvide kogust. Nüüd tekkis enalgi selle vastu kiusatus.

  ReplyDelete
 4. See pakend on ülilahe!

  ReplyDelete
 5. Soetasin endalegi selle lauvärvide paletti :) Kas oleks võimalik teha lihtsalt meiki,kuna olen ka ainult teinud lainerijoont. Nagu ei oska välja möelda mis moodi võiks seda kõike teha :)

  ReplyDelete
 6. Lubasin endalegi selle lauvärvide plaetti :) Samuti kasutan ise musta värvi lainerijoone tegemiseks. Kas oleks võimalik teha lauvärvidest üks meik. Et näha mis võimalusi sellega oleks ? :) Oleksin väga tänulik! :P

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.