Social

Kingiloos! Palju õnne sünnipäevaks, Lucky Laika!

Thursday, October 3, 2013

Imearmsaid ehteid, kaarte ja kodukaunistusi valmistaval Eesti brändil Lucky Laika on 8. oktoobril sünnipäev! Lucky Laika aga on üks sellistest sünnipäevalastest, kes tahab oma peol ka teisi rõõmustada ja terve oktoobrikuu vältel on võimalik võita rohkelt Lucky Laika kingitusi - rohkem infot selle kohta võite saada, kui piilute nende Facebooki lehele.

Ühe imekauni kingituse tegid nad ka mulle ja teise samasuguse loosin ühele õnnelikule teist! Pilt lõuendil "Armastuses ja sõjas on kõik lubatud", kuulub Lucky Laika sarja "Vanasõnad" ja pildi autor on kunstnik Olivia Lipartia. See tähtsa kassiga pilt on trükitud kvaliteetsele lõuendile kvaliteetsete värvidega, mis tagab pika tuhmumiskindluse. Lisaks on lõuendi pind kaetud läikiva lakiga, mis kaitseb seda füüsiliste kahjustuste eest. Alusraam on liimpuidust, nurkades pingutuskiilud lõuendi lõtvumise vastu. Lõuendi tagaküljel on riputuskonks. (info: luckylaika.com). Pildi mõõdud on 45x30 cm ja lõuendi hind  kodulehel on 79 eurot.


Minu silmis on tegu imeilusa tööga. Nõustun õega, kes ütles, et kui panna selline pilt näiteks lapse tuppa, siis on see üks neist mälestustest, mis talle igaveseks alles jääb. Nii nagu mina mäletan tantsivaid hiiri oma lapsepõlve tekikotil, võib kunagi olla kusagil täismees, kes ütleb, et kui tema väike oli, rippus ta toas pilt mundriga kassist. :) Lõuendeid on Lucky Laikal õigupoolest rohkem ja neid saab näha siin.

Mida teha, et võita endale see lõuend? Reeglid on imelihtsad!

1. Peaksid olema Anna Elisabethi blogi ametlik follower (kui sa seda veel pole, kliki paremal Join this site) ja toetama ka väikse Likega blogi Facebooki lehte siin.
2. Jäta selle postituse alla (blogis!) oma täisnimi ja meiliaadress. Ära spämmi ja osale ÜKS kord! ;)
3. Klikka Like Lucky Laika Facebooki lehel ja kui tahad olla eriti armas, soovi neile palju õnne sünnipäevaks! :) p.s. See polnud nende enda nõudmine, vaid minu väike soov ja tingimus. :)
4. Võitja loosin välja Lucky Laika sünnipäeval, 8. oktoobril ja kuulutan õnneliku nime välja oma blogi Facebooki lehel! :)

Rääkides kassidest, siis Sofia tervitab teid kõiki ja soovib Lucky Laikale palju õnne sünnipäevaks! :)

93 comments

  1. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  2. Julia Tihhonjonok
    juliatihhonjonok@gmail.com

    ReplyDelete
  3. Liisa Tähiste

    liisatahiste@gmail.com

    ReplyDelete
  4. Maria Lillepruun
    maria.soboleva@gmail.com

    ReplyDelete
  5. Kätlin Loogus
    k2tlin_loogus@hotmail.com

    ReplyDelete
  6. Eneken Viks
    enekenviks@hotmail.com

    ReplyDelete
  7. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  8. Miina Karafin
    mkarafin@hotmail.com

    ReplyDelete
  9. Liisu K
    Liisuliisu7@gmail.com

    ReplyDelete
  10. Kadi Mõttus

    kadi.mottus@gmail.com


    Sobiks minu enda joonistuste kõrvale väga vahvalt :)

    ReplyDelete
  11. Christine Elisabeth Valner

    ce.valner@gmail.com

    ReplyDelete
  12. Ene Raal
    eneraal@gmail.com

    ReplyDelete
  13. Grete Lepa
    grete.lepa881103@gmail.com

    ReplyDelete
  14. Kärt Sepp
    k2ty88@gmail.com

    ReplyDelete
  15. Kristlin Kunnus
    kristlin.kunnus@gmail.com

    ReplyDelete
  16. Astra Puusepp
    astra.puusepp@gmail.com

    ReplyDelete
  17. Liisa-Andra Lohu
    liisaandra@gmail.com
    :)

    ReplyDelete
  18. Marilin Saaroja
    marilin.saaroja@mail.ee

    ReplyDelete
  19. Merit Pindis
    merit.pindis@gmail.com

    su kiisu on lihtsalt imearmas :)

    ReplyDelete
  20. Mariann Ploompuu
    mariann.ploompuu@gmail.com

    Mul tõusis kohe suunurk ülespoole kui seda pilti vaatasin. Kihvt kass.

    ReplyDelete
  21. Jane Danilson janedanilson@gmail.com

    ReplyDelete
  22. Klaudi Kuznetsova
    Klaudi.Kuznetsova@gmail.com

    Kusjuures kui ma antud lõuendit nägin, tõi see minu suule naeratuse. See on üks minu lemmikumatest piltidest nende valikus. Enda kodus seisab sama pildiga postkaart, mille kinkisin elukaaslasel aastapäevaks ning ka armsad kõrvarõngad. Hihi! Ainult lõuend ongi puudu!

    ReplyDelete
  23. Mai-Liis Hansson
    mailiishansson@hotmail.com

    ReplyDelete
  24. Väga lahe loos! Kui ei võida, tuleb mingi hetk lihtsalt mingi lõuend osta, uskumatult äge!

    Kadi Tambaum
    kaditambaum@hotmail.com

    ReplyDelete
  25. Mai-Liis Hansson
    mailiishansson@hotmail.com

    ReplyDelete
  26. Liina Neemsalu
    liinaneemsalu@gmail.com

    ReplyDelete
  27. Brita Potter
    brita_potter@hotmail.com

    ReplyDelete
  28. Jessika Roger
    jessikaroger9@hot.ee

    ReplyDelete
  29. Merje Adams
    merjead@gmail.com

    ReplyDelete
  30. Gete Meekler
    getemeekler@gmail.com

    ReplyDelete
  31. Kerli Kruusik
    kerli.kruusik.001@gmail.com

    ReplyDelete
  32. Kairit Rüütsalu
    kairit456@gmail.com

    ReplyDelete
  33. Katre Suits
    katre.suits@gmail.com

    ReplyDelete
  34. Marion Villemson
    marion.villemson@mail.ee

    ReplyDelete
  35. Anna Kaasla
    anna.kaasla@gmail.com

    ReplyDelete
  36. Ann-Kristin Pajus
    annkristinpajus@gmail.com

    ReplyDelete
  37. Triinu Piiroja
    triinutriibu@hotmail.com

    ReplyDelete
  38. Mari-Liis Ludvig, Mari.Liis.Ludvig@gmail.com

    ReplyDelete
  39. Triin Võrk, triyn007@hotmail.com

    ReplyDelete
  40. Kertu Saarem
    KSaarem@gmail.com

    ReplyDelete
  41. Heleen-Kristiin Kolde
    leenukolde@hotmail.com

    ReplyDelete
  42. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  43. Kaidi Poobus
    kaigas123@hotmail.com

    ReplyDelete
  44. Kelly Latt kellyoma@hot.ee

    ReplyDelete
  45. Mayri Tiido
    mayri.tiido@gmail.com

    ReplyDelete
  46. Sigrit Piisko
    sigrit.piisko@gmail.com

    ReplyDelete
  47. Marlis Pajula
    marlis.pajula@gmail.com

    ReplyDelete
  48. Hille Nurme
    hille.nurme@hotmail.com

    ReplyDelete
  49. Liis Aljas
    liisaljas@gmail.com

    ReplyDelete
  50. See pilt on Vanasõnade sarjast üks mu lemmikuid, väga hea valik :)

    Kristina Nisuma
    kristina.nisuma@gmail.com

    ReplyDelete
  51. Katrin Raudsepp
    raudsepp.katrin@gmail.com

    ReplyDelete
  52. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  53. Liis Mitt
    beautyfromliz@gmail.com

    ReplyDelete
  54. Maarja Raja
    maarya@hot.ee

    ReplyDelete
  55. Diana Algus
    diana.algus96@gmail.com

    ReplyDelete
  56. Väga kihvt avastus, polegi neist varasemalt kuulnud! :)

    Eneli Rahula
    EneliRahula@gmail.com

    www.dodolce.blogspot.com

    ReplyDelete
  57. Kristiina Käsn
    krizkel@gmail.com

    ReplyDelete
  58. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  59. Mari Peäske
    maripeaske@gmail.com

    ReplyDelete
  60. KIIIIIISUH!
    Kristi Prik
    kristiprik@gmail.com

    ReplyDelete
  61. Airi Pindis
    airipindis@gmail.com

    ReplyDelete
  62. Kätriin Kade
    katriin.kade@gmail.com

    ReplyDelete
  63. Margit Reinsalu
    margit.reinsalu@gmail.com

    ReplyDelete
  64. Laura Sillamaa
    laura.sillamaa11@gmail.com

    ReplyDelete
  65. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  66. Rebeka Gabor
    rebeka.gabor@hotmail.com

    ReplyDelete
  67. See sobiks ideaalselt mu tuppa ja see on lihtsalt imeilus.
    Palju õnne ka Lucky Laikale.
    Triin Rist
    triin.rist@gmail.com

    ReplyDelete
  68. Triin Link
    triinlink@hotmail.com

    ReplyDelete
  69. Merle Purre
    merlepurre@gmail.com

    ReplyDelete
  70. Raili Salvet
    raili.salvet@gmail.com

    Mina, Lucky Laika fänn ei saa ometigi sellisest loosist mitte osa võtta! Aga õnne soovin neile siis ikka õigel päeval ehk 8-ndal ;)

    ReplyDelete
  71. Ingrid Sõer
    ingrid.soer@gmail.com

    ReplyDelete
  72. Liis Rohi

    liisrohi@hotmail.com

    ReplyDelete
  73. Anna-Maria Moon

    anna.mariam@hotmail.com

    ReplyDelete
  74. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  75. Bärbel Vandel

    barbel.vandel@gmail.com

    ReplyDelete
  76. Hanna-Maria Jaeski, hmjaeski@gmail.com

    ReplyDelete
  77. Sirle Soots
    sky.six@hotmail.com

    ReplyDelete
  78. Maarja Kass
    kassmaarja9@hot.ee

    ReplyDelete
  79. Hiie-Liin Tamm
    hiieliin@gmail.com

    ReplyDelete
  80. Triin Pajanen
    triin.pajanen@gmail.com

    ReplyDelete
  81. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  82. Eliisa Teder
    eliisa.teder@gmail.com

    ReplyDelete
  83. Hanna Maria Gabor
    hannamaria.gabor@hotmail.com

    ReplyDelete
  84. Maris Annamaa
    kissa002@hot.ee

    ReplyDelete
  85. Triin Rebbas
    triin.rebbas@hotmail.com

    ReplyDelete
  86. Stevelin Jaanila
    stevelin@tlu.ee

    ReplyDelete
  87. Kadri-Ann Lell
    lumivalgekass@gmail.com

    ReplyDelete
  88. Kätlin Mesila
    katlinmesila@gmail.com

    ReplyDelete
  89. Liisa Välja
    liisa95@gmail.com

    ReplyDelete
  90. Liis Aaslaid
    liis.aaslaid[ät]gmail.com

    ReplyDelete
  91. Marie Reimann
    mariereimann91@gmail.com

    ReplyDelete
  92. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.