Vaatasime vanalinnas jalutades korra üles ja püüdsime sügise selle täies hiilguses kinni - sellest esimene foto. Täna oli absoluutselt ideaalne ilm sügiseseks jalutuskäiguks - polnud liiga jahe ega tuuline, kollased-punased-oranžid lehed olid puistatud üle vanade majade ja munakivide ja ma olin koos sõbrannaga, keda ma nägin viimati... appi, MILLAL!? Ammu. Käisime muuseumis ja lõpetasime Rahva Raamatus - kuidas mulle meeldib käia raamatupoes kellegagi, kes ka suurem lugeja on ja kellega muljeid-soovitusi saab jagada. Romaanide ja põnevike asemel tuli minuga kaasa aga hoopis Jamie Oliveri kokaraamat ja tema ajakirja värske number. Selles võite Kätlinit süüdistada. Ma olen nii kergesti mõjutatav...
AGA sellega seoses tahtsin paluda teid - kirjutage mulle, mis on viimane selline raamat, mida te käest ei suutnud panna! Ilmad lähevad üha jahedamaks, mis tähendab, et ma tahan aina rohkem raamatuga diivaninurka pugeda! :)

p.s. Kas viimane pilt ei näe teie meelest välja nagu raamatukaas? :D

16 comments

 1. Viimane pilt on absoluutselt nagu raamatukaas! *Minu aegade raamat, mida ma alati kätte võtan, kui vastuseid otsin, on Meriti "Hingele pai". Inimene, keda ma isiklikult tunnen ja kelle mõtterajad selles raamatus on nii tuttavad mulle endalegi. Kindlasti tekitab see raamat esimesel korral tunde, et infot on liiga palju ja ma ei tea kust nüüd peale hakata aga tasub see siis mõneks ajaks oma riiulile tagasi panna ja seejärel asjad juba hakkavad iseenesest liikuma õiges suunas. Soovitan igaljuhul igale naisele!

  ReplyDelete
 2. Viimase aja leidudest meeldis mulle väga Parisoula Lampsos´e "Minu elu Saddamiga" ning Deborah Ball´i "Versace moemaja." Soovitan mõlemat soojalt ning põnevat lugemist peaks jätkuma! :)

  ReplyDelete
 3. Minu lemmik http://pegasus.ee/raamat/enne-kui-ma-suren, kuigi ma loen palju ja mul on palju lemmikuid :)

  ReplyDelete
 4. Soovitan lugeda kõiki Cecelia Ahern'i raamatuid. Uskumatult head! Inglise keeles on neid saadaval nii Apollos kui ka Rahva Raamatus. Ise oman kõiki ta raamatuid ja need on mu absoluutsed lemmikud..soovitan kõigile! Ja novembris tuleb tal uus raamat välja ;)

  ReplyDelete
 5. Täna autos olles just mõtlesin, et selle aasta sügis oma imelistes värvides on kuidagi eriti silma torganud! Jaa, viimane pilt on tõesti hästi tabatud!

  ReplyDelete
 6. Viimati lugesin "Valley of the Dolls" ehk siis "Nukkude org". Üpris raske oli teda ikka niisama lebama jätta.

  ReplyDelete
 7. Aaah, mulle nii meeldivad su outfitid. Ja need meeldivad just seetõttu, et kannaksin ise täpselt samu riideid:)

  ReplyDelete
 8. Hiram "mõru maik". Pidin kohustuslikult läbi lugema, ja tundsin, et see on üks hea vihmase ilma lugemine. Kiiksuga raamat, aga sügava sisuga.

  ReplyDelete
 9. Oh su postitus tuletas meelde, et peaks ka võtma mõne hea raamatu kätte ... sügis on täiuslik aeg selle jaoks :)

  ReplyDelete
 10. Susanna Tamaro "Mine, kuhu süda sind kutsub" on tõeliseltbsuper raamat! Mul on niii kahju, et see raamat nii õhuke on :( Loe kindlasti! ;)

  ReplyDelete
 11. Esimene ja viimane pilt on imelised (: Ja sinu ilu on lihtsalt kirjeldamatu!

  ReplyDelete
 12. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 13. Pildid on väga ägedad, nagu alati, ning sina oled super kaunis :) outfit'i postitused meeldivad tohutult. Aga tahtsin kommentaari jätta just raamatusoovituse pärast, olen ise ka vägaväga suur raamatuarmastaja :) Igatahes, haarav raamat minu jaoks oli "Müürililleks olemise iseärasused" Stephen Chbosky'lt. See oli nii hea, et vaba hetke tekkimisel võtaksin hea meelega uuesti kätte ning loeks jälle läbi :)

  ReplyDelete
 14. Minu lemmikud raamatud on Näljamängude triloogia, lugesin 3 raamatut 3 päevaga järjest läbi ja ohverdasin oma uneaega kella 2-ni öösel :D Lihtsalt ei suutnud käest panna! Ja pildid on tõesti väga lahedad ;)

  ReplyDelete
 15. Minu lemmikud raamatud on Näljamängude triloogia, lugesin 3 raamatut järjest 3 päevaga läbi ja ohverdasin isegi oma uneaega kella 2-ni öösel :D Lihtsalt ei suutnud käest ära panna! Ja pildid on tõesti väga lahedad ;)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.