Otsustasime täna emaga kiirelt Rocca al Mares H&M-is käia, et kasutada -20% soodukat, mille tšekk mul alles oli (kui ostsid midagi avanädalal, siis kuni 6. oktoobrini saab selle tšekiga kogu kauba -20%). Ehkki läksin jahtima vaid seda leopardimustriga salli, armusin ma täiesti ära ka ühte lühikesse halli kasukasse. Kujutlesin, kui ideaalselt sobiks see kitsaste mustade teksadega ja mustade nahksaabastega või näiteks jahedamal ajal peole minnes kleidi peal kandmiseks. Nii see minuga kaasa tuli ja on absoluutselt ideaalseks täienduseks mu sügistalvisele garderoobile!
Roccast välja jalutades märkasime, et The Body Shopis olid kõik White Musk Libertine parfüümid Leona Lewise sarjast -70% ja kuna meile emaga nende White Musk Libertine sari väga meeldib, lahkusimegi mõlemad poest selle lõhnaga. Armas ema tegi mulle selle kingituseks. :) Kui kellelegi veel see lõhn meeldib, siis jooksuga nüüd, hetkel saab 30ml tualettvee kätte vähem kui seitsme euroga! :)

Mis teil nädalavahetusel plaanis on? Kui paljud teist ilumessile lähevad? Ma astun sealt tõenäoliselt homme läbi. :)

I was only planning to get this leopard print scarf from H&M, but I also fell in love with this grey (fake) fur coat. It's a perfect addition to my mostly black and white wardrobe and it looks amazing with plain black skinny jeans and leather boots. It will also look much better when I go out, so I don't have to wear my regular winter coats over fancy dresses etc. 
These White Musk Libertine with Leona Lewis perfumes were -70% at The Body Shop today, so my mom and I both got one. I love the design on the bottle! 

9 comments

 1. Ma ei jõua 21.oktoobrit ära oodata, et H&M'i uuesti saada!!

  ReplyDelete
 2. Eks homme on ka minul plaanis ilumessi külastada...:)

  ReplyDelete
 3. No suur aitäh, nüüd ma ju pean Body Shopist läbi käima ja vaesemaks jääma :D

  ReplyDelete
 4. No suur aitäh, nüüd ma ju pean Body Shopist läbi käima ja vaesemaks jääma :D

  ReplyDelete
 5. Homme olen ka kindlalt messil kohal, ootan juba suure huviga. Minu esimene suur ilumess. :)

  ReplyDelete
 6. Homme astun ka ise ilumessilt läbi, mida ikka väga kaua olen oodanud! :)

  ReplyDelete
 7. Seda kasukat tahaks küll väga su seljas näha! Samuti astun homme ka ise ilu messilt ja vast ka Body Shopist läbi, ehk jääb selle postituse järel ikka miskit head ka sinna alles! :D

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.