shoes: Crocs*, jeans: Zara, belt: H&M, t-shirt: Wildfox, jacket: Only bag: eBay, bracelets: Pi-Ret Jewelry

Ehkki vahepeal on veel augustiselt sooje ilmi, on õhk juba täiesti teine ja võib tõsimeeldi öelda, et sügis on käes. Seega mu palju kantud ja läbi näinud kunstnahast jakk on garderoobis taas aukohal - mäletan, kuidas ma vaevu raatsisin selle eest 40-50 eurot välja käia, kuid nüüd on sellest saanud mu enim kantud riideese. Naljakas, kuidas vahel asjadega nii läheb - kõhkled ja kahtled ja siis ühel hetkel justkui ei saagi enam selle esemeta, mille sa peaaegu poodi oleksid jätnud. Siiski igatsen ma endale ka päris nahast jakki. Jalas on mul, te lugesite õigesti, Crocsid! Ma ei väsi kordamast, et Crocs ei tähenda ammu enam ainult neid augulisi sandaale, mida me nii palju näinud oleme. Neil on ka mugavaid ketse, kingi, baleriinasid ja kummikuid. ;)
Sel nädalavahetusel saatsin kõik pikalt (kaudses, mitte otseses mõttes :)) ja sõitsin ära maale ema-isa, väikevenna ja loomakarja juurde. Ehkki pean ka siin pisut tööd tegema, on see ikkagi tõeline puhkus! Homme sõidan tagasi koju ja veedan õhtu magamistuba tapeetides - otsustasime siiski ühte seina tapeedi panna ja ma ei jõua ära oodata, et see juba valmis saaks. Saime eelmisel nädalal tänu imearmsale Jannele ka hea hinnaga voodi ja madratsi ning ainult mõned asjad veel (seinalambid, kardin, kummut... ), siis saangi teile oma uut magamistuba näidata. :)

A simple outfit with my favourite jacket that I've worn SO much in the past two years... I still wish I had a real leather jacket though, something that wouldn't be too cold when it's chilly outside and too hot, when it's sunnier. And yes, I'm wearing Crocs as well. They have so much cool stuff and I also have comfy sneakers and wellies from them to keep my feet warm and dry this fall. :)

At home we are almost done with the bedroom. We just need to fix the walls a bit, put our bed together and find some lamps, curtains etc. Then I can show you the cosiest bedroom in the world! ;)

10 comments

 1. wow, crocsi kingad on isegi päris kenad :)

  ReplyDelete
 2. me lovez your new hair!
  no super hästi kannad pikkuse ja tuka välja - mul tekib niiviisi salamisi tahtmine uuesti tukka proovida (minu senini üks ja ainus kord ei kukkunud just teab kui hästi välja..)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh! :))
   Tukk on mõnus, tuleb lihtsalt tihemini juukseid pesta ja hoolitseda selle eest, et juuksed kohevad oleksid - pole midagi kurvemat lauba külge kleepunud tukast. :D

   Delete
 3. Viimane kaader on Sinust eriti fantast. Ja need Crocsid on jumalikud!

  ReplyDelete
 4. Taaskord näed vapustav välja. :)

  ReplyDelete
 5. Väga lahedad kingad! Kust selliseid kingi soetada saab? Kas need on netist tellitud või saab mõnest Eesti kauplusest ka soetada?

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.