See Zara sall näeb kokku volditult välja nagu suur tekk, aga enam mõnusamat salli sügiseks-talveks ma ette ei kujuta - pikk, lai, pehme ja ideaalseks vahelduseks musta värvi sallile.
Tahtsin teile tutvustada ka sellist brändi nagu Treacle Moon. Olen varem kasutanud dušigeeli ja kehakoorijat nende vaarikasarjast ja nüüd soetasin kaks uut dušigeeli - lõõgastava lavendli oma õhtuseks ja virgutava ingveri oma hommikuseks kasutamiseks. Valikut oli tegelikult üpris raske teha, sest ka limonaadi, vanilje, mango ja kookose sarjad lõhnasid imeliselt! Soovitan neid uurima-nuusutama minna, ühest 500ml pudelist jätkub väga kauaks ja hinnaks on Kaubamajas 5 eurot. 

This scarf from Zara is so big and soft - perfect for fall and winter! And since I really like Treacle Moon products (they smell delicious and look so pretty!) I grabbed two new shower gels - a lavender one for late night baths and showers and a ginger one to wake me up in the morning. 

10 comments

 1. Mulle meeldib Su blogi- sellepärast, et siit leiab nii seffe asju, mida oma silm ei pruugi poes üldse tähelegi panna :)

  ReplyDelete
 2. Ojaa. Käisin ka täna Kaubamajas ja nägin seal niisuguseid uudseid dušigeele. Varem pole neid märganud. Mulle jäi eriti silma jäätise lõhnaline ja vahukommilõhnaline! Kahjuks ma just hiljuti ostsin uue potsiku endale, aga see jäi hetkel küll niivõrd kummitama, et ma kardan et ma pean sellele ikka järele minema. :D
  Vot sellised! No see vahukomm oli küll maailma parima lõhnaga dušigeel, mida minu nina nuusutanud. :P

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oh, sul see lingivärv kogu ülejäänud tekstiga sama värvi, nii et ei teagi, kas on märgata. Igatahes lisasin pildi ka ennemalt, aga lisan visuaalina veel, mida täpsemalt mõtlesin. :D http://lifestylelinked.com/wp-content/uploads/2013/08/Treacle-Moon-Candy-Jar-1050x700.jpg

   Delete
 3. Kas enam mündi lõhnalist polegi? Kunagi päris mitu aastat tagasi ostsin samuti selle ginger morning lõhnalise ja siis jäi meelde väga hea piparmündi lõhnaga duššigeel ka.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ei oska öelda, nii tähelepanelikult ei uurinud. :(

   Delete
 4. Neid dušigeele pean küll uudistama minema! Hetkel on küll päris mitu uut ootamas kasutamist, aga varuks võib ju ikka osta :D

  ReplyDelete
 5. Need duššigeelid on nii ilusat värvi, et juba selle pärast ostaks.

  ReplyDelete
 6. Käisin pärast postituse lugemist kohe kaubamajas ja lihtsalt pidin ingveri oma endale soetama - nii mõnusa lõhnaga :)

  ReplyDelete
 7. Mulle meeldib kõige rohkem see mündi oma ikka! :)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.