Juuli- ja juunikuu empties-postitused jäi vahele, sest olin kolides niigi kila-kola keskel ja lisaks sellele veel "prügi" alles hoidmine oleks olnud lihtsalt too much. Õnneks polnud seal ka eriti märkimisväärseid tooteid, mis teile tutvustamist vajanuks. Siin aga on tooted, mis augustis tühjaks valatud, pigistatud ja pihistatud ning minu lõplik arvamus nendest. Jah, neid on seekord ainult neli...

The Body Shopi mustika dušigeelil on meeletult lääge ja magus lõhn, mis mulle algul isegi meeldis, kuid pikapeale oli seda liiast.. Macadamia Natural Oil'i juuksemask on imehea - see teeb juuksed mõnusalt pehmeks ja läikivaks, ega muuda neid liiga "raskeks" (seni kuni juuksejuurtest eemale hoiad). Lõhn on üks mu lemmikuid, mida iial ühel juuksehooldustootel olen tundnud ja tegu on üleüldise win-win tootega. 
Bioderma Crealine H2O mitsellaarvesi eemaldab tõhusalt meigi nii näolt kui silmadelt ja erinevalt teistest, mida olen proovinud, piisab sellest hädaolukorras ka üksinda. Kui teised jäävad kleepuvad (Lirene) ja tahaks pärast kindlasti veega üle loputada ja loputamata jättes tekitavad nad nahaprobleeme vaid juurde, siis kui sellega õhtul meigi eemaldan ja hiljem vee ja seebi unustan, ei oota mind hommikul näos uued üllatused. Mulle meeldib ka, et tegu on lõhnavaba ja hüpoallergeenilise tootega. Kallim küll kui mitmed konkurendid, aga oma hinda väärt. Viimaseks parfüüm DKNY Golden Delicious, mille sain juba üle-eelmisteks jõuludeks, nii et oligi viimane aeg see piisatuks pihustada. Imehea parfüüm, mida kasutaksin suurima heameelega veel. Ma isegi ei püüa selle lõhna kirjeldama hakata, see oleks lootusetu üritus, sest sõnad "magus, aga mitte liiga magus" ja "naiselik" ei ütleks teile niikuinii suurt midagi. Küll aga võin lisada, et see sobib nii päeva- kui õhtulõhnaks!

In August I only managed to use up four products - I just haven't been paying much attention to what I rub and spritz on my body and skin lately, since I'm more focused on getting my ideal home done as soon as possible. Out of these four products I would recommend three. Macadamia Natural Oil Deep Repair Masque is one of the best hair masks I've ever used - smells divine and gives you're hair plenty of shine and moisture without being too heavy. DKNY Golden Delicious isba fabulous perfume - perfect for both day and night. Bioderma Crealine H2O is still one of the best micellaire waters I've used. It doesn't leave a sticky residue and since it's hypoallergenic it doesn't cause any skin problems if you're not able to use any other cleansers besides that for the night. As for this shower gel by The Body Shop... the scent was way too sweet and I still prefer their shower creams over the gel formulas...

3 comments

  1. Nõustun sinuga Macadamia juuksemaski ja Bioderma mitsellaarvee osas- mõlemad tooted on suurepärased. :)

    ReplyDelete
  2. Ma kasutan ka hetkel TBS mustika duššigeeli ja lisaks sellele veel mustika kehavõid. Mulle väga meeldib see lõhn, kuid kui nüüd aus olla, siis kardan ka, et kui see totsik üks kord otsa saab, siis tuleb juba uus lõhn otsida, sest pika peale tüütab ära(ma olen alles poole peal enda omaga). Bioderma mitsellaarvesi on minu jaoks täiesti asendamatu toode. Õnneks Ülikooli aapteek müüb nüüd ka poole liitiseid pudeleid, kokkuvõttes odavam osta ja kestab ka ikka mitu kuud. Need on ka aeg-ajalt soodukas, mina käin tavaliselt siis juba varusid täiendamas. ;)

    ReplyDelete
  3. Kuna juuksed on maeiteamispõhjusel järsku katastroofi vormi võtnud, siis on see maski soovitus vägagi asjakohane. Olen suur macadamia õli fänn. Nüüd peab vist lõpuks ikka maski ka poest koju tooma :)

    ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.