Et käe meigikotti pistmine poleks igav rutiin, tuleb sellesse aeg-ajalt uued tuuled sisse puhuda, on mul õigus? Minule on viimasel ajal huvitavat proovimist ja katsetamist pakkunud viis uut toodet.
Bourjois 123 Perfect jumestuskreemi valisin, sest tahtsin midagi, mis oleks katvam kui nende Healthy Mix jumestuskreem. Katvam on see tõepoolest, aga ka matistavam - kui nahal on kuivemaid kohti, võib see neid kahjuks esile tuua, nii et soovitan kindlasti eelnevalt nahka niisutada (ja kreemil viis minutit imenduda lasta) ja väga kuiva ning ketendama kippuva nahaga inimestele seda ei soovitaks. See ei tee näost küll paberit, aga on üpris matt. See aga tähendab, et ta on ka püsiv. Mina olen väga rahul, et ta katab ära kogu punetuse, vaid punnidele on midagi lisaks vaja. Nii jõuan teise tooteni - Bourjois Healthy Mix peitekreemi on palju kiidetud ja otsustasin seda proovida. Ehkki pakendil on kiri "Radiance" on see minu meelest pigem matt peitekreem, mis ka settib üsna kiirelt, nii et töötada tuleb ruttu. Minu tumedamatest silmaalustest saab see lahti, aga ei julge midagi lubada neile, kel väga tumedad silmaalused. Õigupoolest soovitaksin ma seda toodet pigem punetavate alade jms peitmiseks, silmade aluseks peitekreemiks on see minu silmis liiga kuiv ja matt ning punnide peitmiseks liiga vedela tekstuuriga. Saab küll ka need peidetud, aga tuleb väga ettevaatlikult tupsutada, et kreemi ühes kindlas punktis hoida, mitte lihtsalt laiali ajada.
Maybelline saatis mulle väikese kingikotikese, kust leidsin ka nende uue Big Eyes ripsmetuši. Olles seda mõned päevad kasutanud, võin öelda, et tegu on täiesti klassikalise ja lollikindla tušiga, mis minu silmis lisab ripsmetele pigem volüümi kui pikkust, ei kleebi neid inetult kokku ja püsib peal, kuni sa otsustad tuši maha pesta. Mul pole kunagi olnud eriti probleemi tuši pudenemisega ja pole olnud ka sellega. Ühtlasi ei määri see kulmualust nahka. Eriliseks teeb selle tuši aga fakt, et sellel on kaks poolt: tavalise harjaga pool ülemiste ja miniharjaga pool alumiste ripsmete jaoks. Ja see pisike hari on nii mugav! Kui tavalise harjaga alumisi ripsmeid värvides tuleb pisut hoolsam olla (eriti mul, sest mul on alumisi ripsmeid olematu kogus), siis see hari on nii mõnusalt kitsas ja väike - ei eralda liiga suuri tušitükke ja on ka mind lõpuks alumiste ripsmete värvimise usku pööranud. 
Üks mu suurimaid lemmikuid on viimasel ajal Avoni Ultra Glazewear huuleläige toonis "Crystal Lilac". Alates päevast, mil selle Avoni iluhommikul kingituseks sain, on see palsami kõrval mu enim kasutatud huuletoode. Mõned päevad enne olin ostnud Make Up Store'i huuleläike, mis osutus nõrga pigmendiga kleepuvaks tegelaseks, Avon tegi sellele pika puuga ära. See läige on niisutav (tõenäoliselt selles sisalduva E-vitamiini ja sheavõi tõttu) ja mitte vesiselt läikiv, vaid pigem just mõnusa kreemja läikega. Pigment on täpselt see, mida ühelt huuleläikelt oodata - piisav, et üksinda kandes välja paista, aga mitte liiga tugev, et kombineerida seda erinevate huulevärvidega. Teise huuletoote sain kingituseks The Body Shopilt. Neil on uued Colour Crush huulepulgad, millega sain eile The Body Shopiga hommikust süües pisut lähemalt uurida. Valikus on väga palju erinevaid värve heleroosadest tumepruunideni, olemas on ka sügav rikas punane, lillad ning kärtsumad oranžid ja fuksiatoonid. Minu kingikotti sattus No. 315, mis on väga loomulik ja tagasihoidlik toon, mis sobib ideaalselt igapäevaseks kasutamiseks. Tekstuurilt on see kreemjas ja nii palju kui ma jõudsin eile neid oma käeseljale möksida, on nii sellel kui ta  kaaslastel ka väga tubli pigment. 

4 comments

 1. Mulle meeldib ka meeletult Avon'i Ultra Glazewear huuleläige, täpsemalt kõik kolm tooni mis mul on. Huultel jäävad nii mõnusad pehmed ning toonid on väga naturaalsed ning vist kõigi poolt välja kantavad.

  Beauty Bubble Blog

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaa, tekstuur on mu lemmik! Ei kuivata huuli ja läige pole liiga in your face. :)

   Delete
 2. Avoni huuletooted on minu meelest üldse väga head, vaatamata oma odavale hinnale.
  The Body Shopi meigitooteid pole ma näiteks kunagi proovinud, sest neist pole nagu midagi kuulda olnud.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mul pole TBS toodetega ka väga palju kogemusi. Nende valgustpeegeldav silmapliiats on aga küll hea. :)

   Delete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.