Kirjutasin SIIN postituses, et peagi on Lindexi kaupluses saadaval nende uusim disainerkollektsioon koostöös Matthew Williamsoniga. Ehkki rõivaste soetamisega tuleb veel veidi oodata - kollektsioon jõuab De La Gardie Lindexisse 4. oktoobril - olen ma juba kolmele esemele silma peale pannud. 
Karvane vest on miski, millele olen mõelnud juba mõnda aega. Kombineeriksin seda nahktagi ja mustade nahksaabastega, jalga kitsad teksad ja ongi soe ja šiki lisandiga casual outfit. Kes mu blogi loeb, teab, et must on 90% ajast tee, mida mööda ma käin, aga vahel meeldib mulle mustaga kombineerida veidi julgemaid värve ja mustreid. See pluus oleks selleks ideaalne - mustade kitsaste teksade, kõrge vöökohaga seelikuga... See muster on lihtsalt imeilus ja mulle meeldib, et kontrastiks on ka must krae ja nööbiosa. Viimaseks lemmikuks on see suur mantel, mis näeb juba iseenesest välja nagu kunstiteos. Tahaksin seda kindlasti ka selga proovida, nägemaks, kas ka minusugune lühem tüdruk selle välja kannaks... :D
NB! Üsna pea viin teid uue kollektsiooniga veelgi rohkem kurssi, sest ees on väga-väga põnev septembri lõpp!

I already told you the great news - Lindex is soon launching a new designer collection with Matthew Williamson! Although the clothes won't be available before the beginning of October, I've already had a sneak peek at the collection and picked out my top 3 favourites. A furry waistcoat is something I would love to combine with my leather jacket to create a more chic look, this blouse has an absolutely gorgeous pattern and it would go beautifully with all the black jeans and skirts I own and this coat... Let's just take a moment and admire this coat, shall we? ;)
p.s. You'll be hearing a lot more about the Matthew Williamson for Lindex collection from me. Exciting things are ahead! ;)

2 comments

  1. Hakkasin mõtlema, et..Sa mainid, et "minusugune lühem tüdruk"..Kui pikk Sa siis õigupoolest oled?
    Mina ise olen kuskil 172-173cm ja eluaeg arvanud, et kõrgun teiste üle kui torn. Mida vanemaks, seda enam mõistan, kui naeruväärne taoline mõtteviis tegelikult on.

    ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.