Vau, lihtsalt vau - olen proovinud mitmeid värskendavaid näospreisid (The Body Shopi C- ja E-vitamiini omad, Make Up Store jt) ja L'Occitane Hydration Face Mist* nende Angelica sarjast on vaieldamatult parim, mida ma iial kasutanud olen. Esiteks on sõna mist (udu) vägagi asjakohane, sest seda näole lastes ei tunne ma mingeid eraldi piiskasid, vaid imekerget ja peent, jahedat udu. Sellel spreil on väga mõnus ja ergutav aroom, mis, hoiatan, ei pruugi kõigile meeldida, aga mulle meeldib kindlasti.

Lisaks on see multifunktsionaalne - sobib nii jahutuseks, värskenduseks, viimase sammuna pärast näopuhastust kasutamiseks kui meigi kinnitamiseks. Tegu on tootega, mis ei lahku mu juurest niipea. Õnneks on ka hind üsna taskukohane - 50ml pudel maksab 10.50. Olen väga-väga impressed, lisaks minu silmis maailma parimale kehakreemile (millest kirjutasin SIIN), on L'Occitane maha saanud ka parima näospreiga, mis on muide saanud ka Cosmopolitan 2012 iluauhinna ja jõudnud samal aastal Harper's Bazaari 100 parima ilutoote sekka. Rääkimata siis sellest, et nende sheavõiga kätekreem on number üks maailmas. Väärt Prantsuse bränd, kes vähegi mahti saab, astugu Viru keskuses asuvast esinduspoest läbi! ;)

I have a new favourite, guys! It's the Angelica Hydration Face Mist* by L'Occitane. It doesn't spritz on your face, but instead feels like a calm and cooling mist and the scent, ahh, the scent! Probably not everyone's favourite, but me and all my friends and family who've tried it absolutely love it! It can be used for freshening up your skin during the day, as a last step of your cleansing routine or even as a make up setting spray! I will ditch all the one's I've been loving before and go for this one in the future... until I find something better, which is hard to imagine at the moment. :D

INGREDIENTS: water, glycerin, Angelica Archangelica root extract, Angelica Archangelica root oil, aloe barbadensis leaf juice, Amyris Balsamifera bark oil, peppermint oil, fragrance, PPG-26-BUTETH-26, PEG-40 hydrogenated castor oil, nitrogen, sodium benzoate, potassium sorbate, limonene.

Post a Comment

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.