Eesti esimese H&M-i avamiseni on jäänud vähem kui kaks nädalat! 14ndal septembril avatakse Rocca al Mare keskuses esimene pood ja usun, et väga paljud eestlased on juba ammu H&M-i kodulehel silma peal hoidnud ja peas väikesed soovinimekirjad valmis teinud, mida nad sinna jahtima lähevad.


Mind on H&M-i alati tõmmanud nende pesu, ehted-aksessuaarid ning ikka ja jälle ilmuvad esemed, mis näevad välja, nagu need võiksid olla ostetud hoopis kusagilt hingematvalt kallist disainibutiigist. Näiteks nende sügiseses kollektsioonis, millest kirjutasin lähemalt SIIN on nii mitu asja, mida ma endale tahaks, kasvaks vaid mu akna all see pagana rahapuu....


Igatahes, olge valmis, sest 14. septembril on suur Grand Opening (klikka peale, et näha Facebooki eventi), kus jagatakse ära hulgaliselt kinkekaarte ja muid ägedaid üllatusi! AGA... kümnel teist on võimalik Eesti esimest H&M-i külastada ja seal šopata juba varem ning seda loomulikult koos sõbraga! ;)

12. septembril kell 20 toimub suur VIP Shopping Event, kus koos kõik kõige teadlikumad moeinimesed ja loomulikult sületäis erinevaid staare ja kuidas saakski ilma pressita? Ka mina olen sinna minemas ja mul on ülihea meel kinkida see võimalus ka kümnele (noh, kokku kahekümnele ;)) blogilugejale! Mis saaks olla parem, kui järjekorras ootamise ja rahvamassis trügimise asemel DJ Heidy Purga saatel poodi uudistada, suupisteid ja kihisevat nautida ning kaks päeva enne teisi eestlasi H&M-s šopata!? ;)


Loosi läheb 10 kutset, kõigil kutsetel ka +1 ehk võta-sõber-kaasa võimalus! Mida siis teha, et olla üks õnnelikest?

1. Pead olema selle blogi ametlik follower (kui veel pole,kliki paremal "Join this site". Mingit spämmi see kaasa ei too, aitab vaid minule tähtsat numbrit kasvatada :)) ja toeta Anna Elisabethi Facebooki lehte väikse Like'iga SIIN!
2. Jäta selle postituse alla kommentaar, miks sina juba H&M-i avanemist ootad ja võid lisada, millised on su lemmikkaubad selles poes. Lisa kindlasti ka oma täisnimi, vanus* ja meiliaadress! Kommentaari võib sisestada ühe korra! NB! Kommentaarid lähevad esialgu modereerimise alla, seega kui sa kohe oma kommentaari ei näe, ei tähenda see, et see läbi ei tulnud!

NB! Kuna tegu on õhtuse üritusega, kus tõenäoliselt serveeritakse ka alkoholi, ei võta ma endale õigust loosida kutseid alla 18-aastastele! Sorry! :(

Võitjad kuulutan välja 6. septembril!

Head loosiõnne ja kohtume juba varsti Rocca al Mares! ;)

Postituses olevad fotod on vihjeks sellest, mida H&M-i uuest sügiskollektsioonist leida võib. ;)

392 comments

 1. Ootan poe avanemist, kuna ehted on seal alati super ilusad ja omanäolised :) ja kui Eesti kardab, et hakkab nüüd ühtemoodi riides käima, siis just ehteid saab sajal erineval moel kanda:)

  Marili Kõiv, 21 ja queenmarili@gmail.com

  ReplyDelete
 2. Ootan avanemist, kuna mulle on alati H&M-i tootevalik väga meeldinud. Lemmikkategooriat polegi.

  Laura Altmets, 18, llauraas@hot.ee

  ReplyDelete
 3. Ma ootan, kuna ma pole kunagi käinud üheski H&M poes nii, et ma tulen sealt välja tühjade kätega, sest nende smart casual kauba valik on lihtsalt nii suur.

  Helen Vares, 26 aga pühapäeval juba 27, helen125@gmail.com

  ReplyDelete
 4. Poe avamist ootan väga, kuna H&M on alati olnud väga hea ja suure kaubavalikuga, kust pole kunagi pidanud tühjade kätega lahkuma. Samuti on kvaliteet ja hind väga normaalses suhtes, mida tihtipeale Eesti poodides ei ole ;). H&m-st on kogunenud absoluutselt kõike, pesu, ehteid, seelikuid kleite jnejne. Nii et kaup on täpselt minu maitsele ;).

  Kertu Karik, 23, kertu.karik@hotmail.com

  ReplyDelete
 5. Poe avanemist ootan, sest siis on Eestis jälle üks äge pood juures!
  Erilised lemmikud on H&M-i kleidid :)

  Kairit Rüütsalu, 22, kairit456@gmail.com

  ReplyDelete
 6. Ootan, sest oli juba viimane aeg, et see pood Eestisse tuleks ja tahaks näha, kas see muudab ka Tallinna moe tänavapilti. Kõige rohkem meeldivad mulle nende basic asjad - mugavad ja oma hinna kohta üpris vastupidavad.

  Maris Sepp, 25, marissepp@hotmail.com

  ReplyDelete
 7. Minu lemmikuks on H&M poes lasteriided. Need on nii kvaliteetsed ja huvitava välimusega, nii poistele kui tüdrukutele. Olen oma lastele Soomest H&M poest riideid ostnud ja olen rohkem kui rahul. Kindlasti ootan selle poe avamist, kuna selle poe hinna ja kvaliteedi suhe on väga hea ja tean, et ei pettu kunagi. Loomulikult armastan, nagu eelpool mainitud, ehteid ja kotte. Ei jõua ära oodata, kui saan endalegi sealt poest nii mõnegi huvitava aksessuaari soetada.

  Helis Raudik, helis.raudik@gmail.com / vanust:20 eluaastat.

  ReplyDelete
 8. Ootan H&M'i avamist seetõttu, et olen juba ammu olnud selle poeketi austaja ja olen ülimalt õnnelik, et saan oma lemmikuid seotada nüüd ka kodumaal :)

  Getter Orav, 19, oravgetterorav@gmail.com

  ReplyDelete
 9. Ootan, sest tahan näha, kuidas see Tallinna moe tänavapilti muudab ning nende riietest meeldivad kõige rohkem basic asjad - hea hinna ja kvaliteedi suhe.

  Maris Sepp, 25, marissepp@hotmail.com

  ReplyDelete
 10. Olen poe avamist juba pikalt oodanud. Enam ei pea Soome sõitma, et kogu päev H&M-is veeta. Kõige enam meeldivad mulle nende pesu ning ehted, kuid ega ära ei ütle ka mõnest ilusast kleidist/mantlist/pluusist jne, mida H&M-is superlahedat võib leida.

  Stevelin Jaanila, 23, stevelin@tlu.ee

  ReplyDelete
 11. Ootan poe avamist kuna jumaldan H&M ehete ja aksessuaaride valikut ja fakti, et tehakse koostööd erinevate disaineritega toomaks kõrgmoodi tavainimesteni :)

  Kadri Kaur, 22, kadrikaur@gmail.com

  ReplyDelete
 12. Mulle tohutult meeldivad nende poolt pakutavad ehted ja käekotid. Loodan, et Eesti poes on samuti hooajati suured SALE´d. Lisaks võiks H&M laieneda ka Tartusse :)


  Mery-Kristi Mõttus, 21
  merykristi.mottus@gmail.com

  ReplyDelete
 13. Pean nentima, et mind pisut häirib mõte, et sealne kaup on nüüd meil veel enam kättesaadav ja ilmselt kohtab tänaval päris mitmeid samamoodi ehitult inimesi. H&M-st pärinevad enamus minu valgete tenniste paaridest ning ootan kannatamatult, et ei peaks nende nimel enam välismaale sõitma :)

  Ketlin Saksakulm, 20, ketlinsaksakulm@gmail.com

  ReplyDelete
 14. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 15. Ootan poe avamist kuna H&M poodides on hea kvaliteedi ja hinnaga riided ning just minu maitsele vastavad kollektsioonid. H&M poodidest pole kunagi lahkunud tühjade kätega. Ehted, kotid ja riided on just minule :)

  Kadri Kalluste
  kadri.kalluste@gmail.com
  Vanust 23 :)

  ReplyDelete
 16. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 17. Mina ootan avanemist seetõttu, et armastan samuti H&M'i vahvat ehte- ja pesuvalikut ning teksapükse. Lisaks on seal soodsa hinnaga ilusaid madalaid kingi!

  Aleksandra Artjušina, 24, aleks4ndra@gmail.com

  ReplyDelete
 18. Ootan H&M avamist sest oleks vaja soetada uus talvejope. Meeldivad väga ka nende teksad ja kampsunid.

  Katrin Raude katrin.raude@gmail.com vanus 23

  ReplyDelete
 19. Mina olen H&M-i Eestisse tulekut oodanud kõige enam nende basic-ute pärast, nt teksad, ballet-kingad jms. Kuna olen keskmisest pikemat kasvu, siis tuulan alati läbi 34 pikkusega püksid, kuid kahjuks enamasti tulutult. Loodan, et Eestis avatavas h&m-is on võimalik tellida ka konkreetseid suuruseid.

  Liina-Maria Vaker, liinavaker@gmail.com, 24

  ReplyDelete
 20. Nende pakutavad riided on mu lemmikud, samuti on seal lahedad riided lastele, mis mulle väga meeldib :)
  Kaisa Kaljura, 22, kaisa.kaljura.001@mail.ee

  ReplyDelete
 21. Ootan poe avamist väga, kuna H&M'is on just hinna ja kvaliteedi suhe väga hea, ei pea kunagi pettuma ja ka alati leiab miskit endale meelepärast, tühjade kätega ei lahku kunagi sellest poest. H&M'is leidub nii pidulike kui ka casual riideid ja veel ka palju aksessuaare, millest leiab kindlasti outfitile sobiva, ei pea käima mitmeid poode läbi, saab ka kõik ühest poest korraga. :)

  Mari-Liis Kikas, 19, mariliiskikas1@gmail.com

  ReplyDelete
 22. Sest H&M on mu väga lemmik pood, alati kui Soomes käin siis külastan ja kunagi ei jää tühjade kätega. Lihtsalt super :)

  Maret Piunov
  maret.piunov@gmail.com
  vanus: 28

  ReplyDelete
 23. Poe avamist ootan sellepärast, et see on üks lemmikpood, hea hinna ja kvaliteedi suhe ning nüüd ei pea enam Soome ega Rootsi sõitma, et seal shopata saaks! :) Lemmik on sealne pesuosakond.

  Helen P., 18, helenpuhu@gmail.com

  ReplyDelete
 24. Ootan ka pikisilmi poe avamist. Kahe tüdrukutirtsu emana olen enamuse nende riietest ostnud just nimelt H&Mist, ja enamus minu ehteid on pärit ka sealt, ning minu lemmikud teksad. Nüüd on hea võimalus lihtsalt suvalisel hetkel poest läbi hüpata, ning ei pea enam selleks üle lahe sõitma ;)

  Marite Lõokene, 33 marite.lookene@gmail.com

  ReplyDelete
 25. H&M poodides on kvaliteetsed riided, samuti leiab ka hea hinnaga tooteid. Ootan, et saaks juba tütrega shoppama minna:)

  Kaisa Kaljura, 22
  kaisa.kaljura.001@mail.ee

  ReplyDelete
 26. Ootan poe avanemist laialdase riietevaliku ja taskukohaste hindade tõttu. Samas meeldivad väga koostööd high-end disaineritega ning Isabel Maranti kollektsiooni ootan huviga. :)
  Aire Simmo, 23, Aireeeeee@hotmail.com

  ReplyDelete
 27. Ootan H&M-i avanemist, sest noore emana leian, et seal müüakse väga armsaid ja ilusaid lasteriideid, mis on enamasti ka mõistiku hinnaga ja hea kvaliteediga. Lisasmuidugi meedib mulle H&M-i pesu, särgid ja vähemalt paar korda aastas ostan sealt mitu paari pükse, sest mingil põhjusel ei istu mu jalas paljud püksid kuigi hästi, kuid H&M-i teksad on alati ideaalsed.

  Helene-Maria Hämäläinen, 24, hm.hamalainen@hotmail.com

  http://ticklishfingers.blogspot.com/

  ReplyDelete
 28. Ootan H&M avamist, kuna siis ei ole tarvidust enama Soome shoppingule sõita. H&M-st ostan tavaliselt lasteriideid ja kohe kindlasti ei lahku ma sealt kunagi ilma maikata.

  Ave Rhede
  averhede@hotmail.com
  26

  ReplyDelete
 29. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 30. H&M-st saab hea hinnaga basic toppe jms ning kevad ostan endale ühed ja samad valged ketsid, mida mul kokku juba 3 paari.. vähemalt ei pea see kevad spets rootsi sõitma seepärast:)))
  Serli Purk, 22, serli.purk@gmail.com

  ReplyDelete
 31. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 32. Ootan h&m-i, sest seal on kvaliteet ja hind paigas. Ja mulle absoluutselt meeldib nende uus sügiskollektsioon. Ei jõua ära oodata
  Triin Pärn, 18, kwai@hot.ee

  ReplyDelete
 33. Ootan poe avamist, sest sealsed tooted on kvaliteetsed ja hinnavahemik on ka sobiv. Lisaks ei pea enam H&M pärast üle lahe sõitma.
  Monika Soodla, 18, monikasoodla@gmail.com

  ReplyDelete
 34. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 35. Katre Suits, 23, katre.suits@gmail.com

  Varasemalt on meeldinud ikka H&Mi riided ja nende muud nipsasjakesed - saapad, aksessuaarid, kotid. Hind on mõistlik jms.
  Sel aastal aga on minu elus palju muutusi olnud ja Eestisse tulevalt H&Milt loodan leida mõnusaid asju enda tulevasele beebile ja ka endale. :)

  ReplyDelete
 36. Ootan H&M poe avamist, sest on väga lahe, et selline maailmakuulus ja kvaliteetne bränd avab oma kaupluse meie väikses Eestis. Mulle, nagu ka paljudele teistele meeldivad H&M aksessuaarid.

  Kristi Kõiv 19 khristiik@gmail.com

  ReplyDelete
 37. H&M'i avanemine teeb mind rõõmsaks, sest juba Taaanis elades oli see mu kõrvalmajas asudes lemmikpood, kuhu vähemalt kord nädalas sisse astusin ja nüüd saan Eestis seda tava jätkata. Lemmik-kategooriateks on lasterõivad ja jalanõud!

  Kristi Prik, 22, kristiprik@gmail.com

  ReplyDelete
 38. Ootan H&M'i avamist eriti nende suurepärase pesu valiku pärast, samuti on hea hinnaga ja ilusad nende spordiriided. :)

  Fiona Voolaine
  22 a
  fionavoolaine@gmail.com

  ReplyDelete
 39. H&M on nii vahva pood, kust leiab alati midagi. Pole vist kunagi tühjade kätega ära tulema pidanud. Nii hea, et see lõpuks tee Eestisse leidis!

  kätlin, k2tlinlaasik@gmail.com

  ReplyDelete
 40. H&M'i avamine Eestis tähendab minu jaoks eelkõige paremat ja mugavamat võimalust oma garderoobi millegi ägedaga täiendada ja seda hea hinnaga. Kõige tihendamini on siiani sealt ehted näppu jäänud.

  Sigrid Reinvelt, 21, sigrid.reinvelt@gmail.com

  ReplyDelete
 41. H&M on olnud juba ammu üks lemmikumaid kiirmoe poode. Seal on nii suur kauba valik, et leiab alati midagi just endale. Lisaks veel tihedased koostööd suurte disaineritega, mis toovad kõrgmoe vähekenegi käega katsutavasse kaugusse. Ise olen eriti vaimustuses tavaliselt aksessuaaridest.

  Cärol Ott, 18, caruulz@gmail.com

  ReplyDelete
 42. Emale meeldib väga h&m ning arvan, et miks mitte kinkida see kutse emale ja lasta tal seal shopata kuna ei tea millal jälle Soome minek ;)

  Kadri, kadri.ehamae@gmail.com

  ReplyDelete
 43. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 44. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 45. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 46. Ootan H&M kuna uuest ajakirjast noppisin välja ilusaid käekotte ning jakke. Ise soetan H&M noorte osakonnast tihti lahedate kirjade ja piltidega maikasi, t-särke ja ka triiksärke. Tühjade kätega ei välju kunagi :)


  Desiree Akerblom 19
  desi-desi-desi@hotmail.com

  ReplyDelete
 47. Mõte sellest poe nimest teeb mind juba ärevaks.. mõelda vaid, kui palju ilu ja moodi mahub ühte kohta! Sellepärast ootan ka poe avamist Eestis, ikka ju lühem maa läbi lipsata Roccast, kui Helsinkist. Iga kord kui sinna satun, meeldib mulle kogu kaubavalikust pool vähemalt, kui just mitte rohkem. ;)

  Liisa Tähiste, 20a, liisatahiste@gmail.com

  ReplyDelete
 48. H&M on lihtsalt selline pood, kust alati midagi põnevat leiab. Kõige rohkem meeldivad nende jalatsid ja pesu, samuti ehted. H&M'ist on pärit ka minu kõigi aegade lemmik kehavõi, mida ostsin kohe mitu purki järjest.

  Saara Tagen, 22, saara.tagen@gmail.com

  ReplyDelete
 49. Ootan, sest põhimõtteliselt pool mu garderoobi on H&Mist ning lõpuks ometi pole selle pole külastamine ainult välisreisidega seotud!

  Marian Tarrend, 21, mariantarrend@hotmail.com

  ReplyDelete
 50. H&Mi avamist Eestis olen väga kaua oodanud. See on pood kuskohast leian endale alati midagi sobivat ja ilusat. Ja lõpuks ometi saab H&Mi kodulehelt ka Eestisse tellida :) Kõige lemmikumad on kindlasti pesu, aksessuaarid ja trenni riided.

  Kerit Kalder, 23
  kerit.kalder@gmail.com

  ReplyDelete
 51. Ootan avamist kuna siis on võimalus ka lõpuks Eestis H&M-is shoppata, ei pea alati Soome selleks sõitma või kuhu iganes veel. Ka mulle on jäänud silma nende pesu,igakord kui H&Mis shoppan siis üks pesupaar tuleb ka minuga kaasa, kuna need on nii ilusad, mugavad + veel nii normaalsete hindadega. Samuti meeldivad ka ehted. :)

  Silvia Lain 20.a
  silvia.lain@mail.ee

  ReplyDelete
 52. H&M-st olen leidnud kerge vaevaga sobivat pesu, aksessuaare ja trenniriideid..seega rõhk kuulub neile, kuid ära ei ütle ka huvitavatest ja omanäolistest riideesemetest :)

  Hegi Mark, 22, hegimrk@gmail.com

  ReplyDelete
 53. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 54. Ootan avamist, sest H&M'i kaubanduskett on kauaaegne lemmik, enim meeldib nende pesumaailm!

  Triin Adamson, 23
  triinadamson@hotmail.com

  ReplyDelete
 55. Minul kahjuks pole õnnestunud välismaal H&M poodi külastada, seega oleksin siiralt hüpersuper õnnelik kui mu esimene kord saaks olema just VIP Shopping Event'il!

  Laura Tedrekull, 20a, lauratedrekull@gmail.com

  ReplyDelete
 56. Ootan poe avamist kuna seal on mõistlikud hinnad ja alati midagi minu maitsele :)

  Andra Sõmer, 18, andras6mer@gmail.com

  ReplyDelete
 57. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 58. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 59. Ootan poe avamist, sest sealsetel kaupadel on hinna ja kvaliteedi suhe paigas.

  Karina Telling, 18, kartelling@hot.ee

  ReplyDelete
 60. Ootan H&M'i avamist kuna tõesti see on pood, kus leiab taskukohaste hindadega lahedat kaupa. Kunagi ei ole tulnud sealt tühjade kätega! Kaubavalikust meeldivad mulle H&M ehted ning ka mõningad riided ja jalanõud. Tegelikult leiab igast kaubakatgooriast midagi meelepärast! :)

  Grete Lillepea, 21, grete.lillepea@gmail.com

  ReplyDelete
 61. Ootan H&M kuna kahjuks ei ole õnnestunud seda poodi varem isiklikul külastada, kuna extra shopingutuure ei ole välisriikidesse teinud :)

  Siiri Saks, 19a, siiri.saks.01@gmail.com

  ReplyDelete
 62. Mina fännan kõige rohkem nende basic esemeid: t-särke ja maikasid ning loomulikult ka pesu.
  Gelly Mikko 21 gellymikko@gmail.com

  ReplyDelete
 63. Ilmselt parim hinna kvaliteedi suhe, mida leida annab. Meeldivad eriti nende aksessuaarid ja riided. Enamik mu lemmikriideid vast just H&M-ist pärinevadki.

  Merili Nõmmisto, 18, merilinommisto@hotmail.com

  ReplyDelete
 64. Mina olen Tallinna H&M'i avanemist oodanud juba 12 aastat. Alates sellest ajast olen käinud regulaarselt paar korda aastas Helsingis ja Stockholmis shopingutuuridel. Hiljem Saksamaal ja Inglismaal elades harjusin nii ära, et alati on võimalik vanasse heasse H&M'i sisse põigata kui tuju tuleb. Nüüd Eestis olles olen temast puudust tundnud ja hästi tore oleks hea sõbra saabumist kodulinna tervitada klaasikese kihisevaga ning veel enne teisi :)

  Sindy Püssa (26)
  sindypussa@yahoo.com

  ReplyDelete
 65. Ootan H&M'i tulekut väga, sest ostan sealt poest väga palju riideid ning lõpuks ometi saab teha seda ka kodule lähemal :) Sealt poest on pärit päris paljud minu lemmikud riideesemed ja võib öelda ka minu pereliikmete:)

  Keithi Tamm, 18, keithi.tamm@gmail.com

  ReplyDelete
 66. Mina ootan sellepärast, et sealt leiab alati midagi ägedat ja väga hea hinnaga. Igasügisene shopping-list ootab täitmist :)

  Teele Talpsepp, 22, teelele@gmail.com

  ReplyDelete
 67. Mina ootan sellepärast, et sealt leiab alati midagi ägedat. Pealegi ootab sügisene shopping-list täitmist. :)

  Teele Talpsepp, 22, teelele@gmail.com

  ReplyDelete
 68. Ootan H&M-i avamist Tallinnas, sest ehk satub sinna nüüd sagedamini. Mulle meeldivad H&M-s enim aksessuaarid ja kleidid. Online-poes piilun sageli ka kodusisutust ja meesteriideid, mis on ka fabulous!!

  Miina Hint 23 rakenda@hot.ee

  ReplyDelete
 69. Ootan H&M kuna seal on heade hindadega moodsad riided & aksessuaarid ning väga meeldivad ka sealsed soodsahinnaga lasteriided.
  Leelo Rohtmets, 29
  beautybymissl@gmail.com

  ReplyDelete
 70. H&M on pood, mis pakub ilusaid rõivaid ning aksessuaare. H&Mi riided istuvad mulle kui valatult, ning tänu sellele tunnen end neid riideid kandes suurepäraselt.

  Kertu Vaino, 22, vaino.kertu@gmail.com

  ReplyDelete
 71. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 72. Mina ootan H&Mi selle pärast, et ainult sealt leian omale sobivad tavalised mustad teksad + maikad ja patsikummid jne, kõik igapäevaselt vajalik kraam.
  Eneken Viks, 23, enekenviks@hotmail.com

  ReplyDelete
 73. Ootan sellepärast, et H&M on alati olnud kuidagi nii "kättesaamatu", kuid nüüd lõpuks on ka meil võimalus osta väga moodsaid ja samas hea hinnaklassiga tooteid:)

  Mirjam-Johanna, 19, mirjam.loddes@gmail.com

  ReplyDelete
 74. Just täna mõtlesin selle peale, et äkki oleks mul kuidagi võimalus enne avamist uut H&M poodi külastada ja seda ikka selleks, et sellest postitus oma blogis teha. Olen juba ammusest ajast olnud H&M fänn, alati kui Soome või Rootsi satun, käin sealt läbi ja vahel olen sealt tagasi tulnud terve sületäie uute riietega. Super, et nüüd ei pea enam kaugele minema, vaid soodsaid ja ilusad H&M riided on varsti ka Eestis kättesaadavad.

  Angeelika Lipp, 25, Angeelika166@hot.ee

  ReplyDelete
 75. VIP shoping koos parima söbrannaga Eesti esimeses H&M's - couldn't be better !

  Brit Markus, 24, britmarkus@hotmail.com

  ReplyDelete
 76. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 77. Mina ootan H&M-i avamist eelkõige aksessuaaride ning pesuvaliku pärast. :)  Liina Möls, 23, liinamols@gmail.com

  ReplyDelete
 78. H&M on pood, kus on küllaltki kvaliteetne kaup väga mõistlikute hindadega. Kunagi ei lahku sealt tühjade kätega. Mul on väga hea meel, et lõpuks ka Eestis H&M pood avatakse, sest nüüd ei pea kulutama raha, et üle mere sõita shoppama.

  Daisy Eilpuu, 19, daisy.eilpuu@gmail.com

  ReplyDelete
 79. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 80. Palju ilusaid asju mõistlikus hinnaklassis! ;) Üks mu lemmikutest käekottidest on H&M-st pärit :)

  Liina Viksi, 21
  liinaviksi@hotmail.com

  ReplyDelete
 81. Ootan avamist, sest sealsetest riietest on võimalik leida omapäraseid rõivaid ja ehteid. Valik on väga mitmekülgne. Tõepoolest pood, kust peab alati midagi endaga kaasa krahmama :)

  Gea Rumjantseva, 18-aastane, gea.rumjantseva.001@mail.ee

  ReplyDelete
 82. Sest siis ma saan lõpuks endale ka kodumaalt mõistliku hinnaga saapad osta! (Ja palju muud...)

  Kätlin Loogus, 23, k2tlin_loogus@hotmail.com

  ReplyDelete
 83. Ootan H&M-i avamist, sest siis ei pea ma enam Soomes käima shoppamas. Kuna H&M on pood, kus on tõesti igale maitsele riideid, ehteid ja jalanõusid.

  Kristiina Teder, 18a, kristiinateder@hot.ee

  ReplyDelete
 84. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Olen ka Su FB toetaja (ainult mul nimi FB-s muudetud)

   Delete
 85. Ootan poe avamist, kuna tahan näha, millise valikuga Roccas pood olema saab. Käisin eil just Soomes H&M'is ja ostsin paar asja.

  Marlen Ristoja, vanus 26, marlenristoja@gmail.com

  ReplyDelete
 86. Ootan avamist, kuna lõpuks ometi ei pea poe külastamiseks enam Põhjanaabritele külla sõitma ja seega jääb lahdate riiete ja aksessuaaride soetamiseks rohkem raha :) Hüvasti laupäeva varahommikused laevasõidud!
  HediHanimägi, 26, hedihanimagi [at] gmail.com

  ReplyDelete
 87. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 88. Ootan H&Mi avamist, kuna on tore, kui Tallinnas on rohkem valikuid, kus poodlemas käia ja samuti on seal ka üsna suur valik nii riideid kui ka aksessuaare ning üsna hea hinnaga ka :)
  Lemmikkaubad on pesu ja jalanõud.
  Anett Pero, 20, anett.pero@gmail.com

  ReplyDelete
 89. Ootan H&M-i avamist päris innukalt, mulle meeldib nende kohati lihtne kuid maitsekas kaubavalik ja ka väga lai kaubavalik, ehk siis on ka ekstravagantsemat kaupa -igaühele midagi ;)
  Mari-Liis Ludvig, 18, Mari.Liis.Ludvig@gmail.com

  ReplyDelete
 90. Ootan Eestis H&M-i avamist, sest siiamaani olen pidanud nende riiete (või muude toodete) ostmiseks välismaale minema või laskma neid kellegi tuua. Kuna H&M-i riided-ehted on nii moodsad kui ka taskukohase hinnaga, siis ootangi, et see kauplus oleks ka meil olemas. Minu lemmiktooted on pesu, ehted, sukkpüksid ning kingad.

  Anna Kaasla, 23, anna.kaasla@gmail.com

  ReplyDelete
 91. Ootan avamist, kuna H&Mis on ka minusugusele väiksele (155cm) inimesele võimalik trendikaid riideid leida. H&M on täielik eksootika, sest satun sinna üsna harva ja loomulikult olen väga ärev, et kohe-kohe saan paradiisi külastada. Enim meeldivad mulle basic riided, sest neid on võimalik kombineerida paljude asjadega.
  Kadri Niine , 20, kadri.niine@gmail.com

  ReplyDelete
 92. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 93. Eelkõige armastan H&M'i aksessuaare, sest seal neid ikka kuhjaga ning taskukohaste hindadega. Muidugi paistavad silma ka igasuguste huvitavate piltidega särgid. :)

  Laura Taal, 18, taallaura@gmail.com

  ReplyDelete
 94. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 95. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 96. Mina ootan poe avamist, sest mulle meeldivad kõige rohkem H&Mi basic asjad, ühevärviised t-särgid, pusad jne, mis on kvaliteetsed ning mugavad. Just sellistest lihtsatest asjadest jääb hetkel Eesti poodides vajaka. Piltide ja logodega asju on igalpool, aga tavalisi asju mitte.

  Mariann Vendelin, 18, mammu2108@hot.ee

  ReplyDelete
 97. Eelkõige ootan ma H&Mi avamist Eestis just seetõttu, et neil on kvaliteetsed ja ilusad laste riided, sh on ka mõistlik hind! Olengi laste riietel hetkel silma peal hoidnud :) Aga H&Mi topid/ehted/pesu on ka väga ilusad ja kindlasti sooviksin neid asju uudistama minna ;)

  Svea Roosilill
  25
  svearoosilill@hotmail.com

  ReplyDelete
 98. Ootan poe avamist, kuna H&M pakub alati midagi omanäolist ja ägedat ning seda alati hea hinnaga. Ja enam ei pea eraldi H&M shopingureise ette võtma. :D
  Kirsten Virks, 23-aastane, kirstenvirks@gmail.com

  ReplyDelete
 99. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 100. Ootan H&M avamist vähga, kuna praegused Eesti riidekauplused on minu jaoks juba ammendanud ning tahaks midagi uut ja huvitavat. Konkreetset kategooriat polegi, aga silma on jäänud aksesusaarid, bikiinid ja püksid :)

  Tuuli-Riin Tomann, 22a, tuuli.tomann@gmail.com

  ReplyDelete
 101. Ootan avamist, sest H&Mis ei ole sellsit muret, et mitte midagi ei leia. Hea pood, kuhu minna, kui ei tea konkreetselt mida osta tahaks, aga midagi nagu tahaks :)
  Enim meeldivad jalanõud ja pesu.

  Kätlin Tiigi, katlin.tiigi@gmail.com, 21

  ReplyDelete
 102. Ootan avamist, sest H&Mis ei ole sellsit muret, et mitte midagi ei leia. Hea pood, kuhu minna, kui ei tea konkreetselt mida osta tahaks, aga midagi nagu tahaks :)
  Enim meeldivad jalanõud ja pesu.

  Kätlin Tiigi, katlin.tiigi@gmail.com, 21

  ReplyDelete
 103. Eneli Rahula, 21
  EneliRahula@gmail.com

  Ootan H&M poe avamist, et saaks ka Eestis soetada endale nende kauneid casual riideid, mõnusaid kudumeid ning alati säravaid ehteid! :)

  www.dodolce.blogpsot.com

  ReplyDelete
 104. Nii naljakas kui see ka pole, siis eelkõige ma ootan ja loodan, et ka H&Mi näomaskid tulevad Eestisse :D Alati ostan neid suure portsu kaasa, kuid ikkagi saavad ju lõpuks otsa ja siis ei saa neid jälle pikalt kasutada. Ja ootan ka seetõttu, et ma pole juba liiga pikka aega seda poekest külastanud :)

  Cätlyn Tamm, 18, c2tlyntamm@gmail.com

  ReplyDelete
 105. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 106. Sest meeldivad head hinnad ja nende ehted :) Ei peagi enam Somme sõitma, et midagi ilusat endale osta.

  Margit Reinsalu, 20, margit.reinsalu@gmail.com

  ReplyDelete
 107. Ootan, sest neil on mõistlikud hinnad ja ilusad ehted. Enam ei pea Soome sõitma, et ilusaid asju osta.

  Margit Reinsalu, 20, margit.reinsalu@gmail.com

  ReplyDelete
 108. Ootan avamist, sest mu lemmik pesuosakond kuulub just H&M´le ning enam ei pea lisaraha kulutama laevapiletite peale, et seda kohta külastada!
  Krislyn Kaljula, 19
  krislyn.kaljula@gmail.com

  ReplyDelete
 109. Ootan H&M-i eestisse põhjusel, et saada basic esemeid mõistliku hinnaga ning ka mulle meeldib väga nende pesu.
  Liis Rebane, 22, rebaneliis@gmail.com

  ReplyDelete
 110. Ootan poe avamist, sest H&M on välismaal olles alati "must go" pood :) Otseseid lemmiktooteid pole, kuid alati jäävad silma ehted!

  Elina Järv, 24a., eltsuuu@gmail.com

  ReplyDelete
 111. Ootan H&M'i Eestisse tulemist juba seetõttu, et Eestis võiks ikka rohkem ola selliseid rahvusvahelisi kauplusi. Toodetest ootan enim lasteriideid ning aksessuaare, millega enda riietust põnevamaks muuta.
  Anne-Mari Järve
  21 aastat
  annemarijarve@gmail.com

  ReplyDelete
 112. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 113. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 114. Ootan H&M avamist, sest oleks nii tore vahelduseks seal šopata siis kui tuju tuleb. + ostureiside raha jääb alles. Tahaks uudistada ehk kampsuneid ning uurida kõiki muid valikud, sest mul on ometi alati kõike vaja. :)
  Kätlin Mesila, 19-aastane
  katlinmesila@gmail.com

  ReplyDelete
 115. Olen juba ammu tahtud Rootsi või Soome H&M minna, kuid pole olnud veel võimalust. Niisiis, ma pole kunagi üheski H&M-is käinud ja see oleks SUPER, kui ma saaks seal nö VIP-ina uudistada!! :)

  Katriin Kriisa, 19-aastane
  kriisa.katriin@gmail.com

  ReplyDelete
 116. Sest siis on välismaal rohkem aega näiteks loodust nautida ja kodumaal jälle kindlam tunne, et sulad ikka ilusti teiste sekka. :) Lemmikud on vast ehted ja ägedad koostööprojektid erinevate moekunstnikega.

  Kaidi Kasenõmm, 24, kaidi.kasenomm@gmail.com

  ReplyDelete
 117. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete

 118. Ootan avamist pikisilmi, sest enamus minu garderoobist moodustab just selle brändi tooted, nii hea on ilma pikemalt planeerimata sisse astuda ja lihtsalt uudistada ning mõelda, et võin alati kasvõi homme tagasi uudistama tulla :) Hinna ja kvaliteedi suhe on väga hea, eriti basic tooted ja pesu ning jalanõud. H&M-ist on ju võimatu tühjade kätega tagasi tulla!

  Laura Nulk, 21, nulklaura@gmail.com

  ReplyDelete
 119. Ma loodan, et ma leian endale talveks mõne sooja mantli H&M-ist. Mul on kuidagi pluusid silma veel jäänud, mis on meeletul lahedad ja mulle väga meeldivad.

  Karolin Margens, 22-aastane
  karrumar@gmail.com

  ReplyDelete
 120. Ma vist olen ainuke eestlane maamunapeal, kes on H&M-i poes ainult ühe korra käinud. :D See viga tuleb nüüd parandada ning väga lahe oleks seda teha just VIP-külalisena. Väga palju on mainitud, et seal on lahedad ehted ja pesu ja kampsunid. Neile ma viskan siis erilisema pilgu peale.

  Karolin Margens, 22-aastane
  karrumar@gmail.com

  ReplyDelete
 121. Ootan eelkõige H&M kollektsioone erinevate disaineritega, need alati unikaalsed ja huvitavad :)
  Marily, 23 a.
  fantar03@hotmail.com

  ReplyDelete
 122. Ootan avamist, sest seal võib lahedaid asju leida. Muidu olen igal välisreisil H&M'i külastanud ja nüüd tuuakse moekas kaup koju kätte. Super! Olen leidnud H&M'ist pesu, jakke, kleite. Eriti vägev kui koduosakond oleks ka Eestis esindatud.
  Kaisa Kolkkonen, 25-aastane
  kaisa.kolkkonen@gmail.com

  ReplyDelete
 123. Mina olen H&M avamisest superexcited. Nüüd võivad kõik vingujad suu lukustada, sest riiete suurusskaala peaks olema meelepärane ka vanemale generatsioonile pluss hinnad on head ning kogukamad naisterahvad saavad samuti trendikamalt riides käia. Ma ausalt arvangi, et "Tallinn muutubki igaveseks"!
  Ise otsin sealt talveks häid pikkade varrukatega basic tope, mõnda lahedat statement ehet ja omanäolisi saapaid.
  Liis Reismann, 23, liisreismann@gmail.com

  ReplyDelete
 124. Ootan H&M avamist, et täiendada veidi oma sügisgarderoobi. Viimasel ajal olen avastanud endale ka H&M spordiriided, mis on üllatavalt ilusad ja mugavad.

  Hiie-Liin Tamm, 22
  hiieliin@hotmail.com

  ReplyDelete
 125. Ootan H&M'i avamist, kuna tahan sealt soetada sügiseks/talveks mõnusaid kardigane. Ka ehted tunduvad huvitavad :)
  Jaana Andressoo, 22, jaana.andressoo@gmail.com

  ReplyDelete
 126. Olles nüüd juba üle viie aasta töödanud erinevate rõivabrändidega (algselt klienditeenindajana ning nüüdseks dekoraatorina) pean ennast üsnagi moehulluks.
  H&M toob minu jaoks endaga kaasa nii palju uut ja põnevat, nii moodi, kujundust kui ka ideid. Olles ise ka kunstitundeng on mind pikka aega paelunud ka nende poodide ehitamine, nii kesklinna kui Kristiinesse, seda protsessi on olnud väga vinge kõrvalt vaadata kuidas see kõik järkjärgult valmib.

  Minu meelest kipub eestlane olema ikka võimalikult tagasihoidlik ning kuidagi halli massi sulanduv, arvan, et H&M´i avamine annab võimaluse kõigile ennast erilisemana tunda, kõrgmoe vääriliselt kuid siiski rahakotisõbralikult :)

  Nende reklaam on nii vägevalt julge ja kurjakuulutav, no loodame....Tallinn muutub igaveseks :D

  Kristina Nisuma, 23, kristina.nisuma@gmail.com

  ReplyDelete
 127. Kohe kui ma kuulsin, et H&M tuleb Eestisse, olen ma lihtsalt megaaaaa põnevil olnud, sest see on mu lemmikpood ja sellest poest ei lahku ma kunagi nii, et ma ei ostaks sealt mitte midagi. Sealt leiab üliägedaid ja stiilseid riideid, mis on odavad ja kvaliteetsed + seal on megailusad sõrmused ning kommilõhnalised kätekreemid, mis teevad käed ülipehmeks.
  Kristina Piltjai, 19, krizzukas11@hot.ee

  ReplyDelete
 128. Hetkel ma polegi veel jõudnud ennast kurssi viia H&M-i uue sügiskollektsiooniga, kuid kindlasti teen seda.

  Kristiina Kahr, 20
  kahr.kristiina@gmail.com

  ReplyDelete
 129. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 130. Ootan laiemat valikut Tallinna poodide sekka ning H&M oleks suurepärane täiendus. Lemmikkaupadeks on vast odavad ühe hooaja jalanõud, mida alati sealt leidnud olen.

  Kaisa Ringa Peirumaa, 22, ringa.kaisa@yahoo.com

  ReplyDelete
 131. Ootan poe avamist sellepärast, et esiteks praegu lähim pood on riias ja sinna tüütum ning ebamugavam sõita, kasvõi juba keelebarjääri pärast. Ja teiseks sellepärast, et mu emal on 5.sept sünnipäev ja ma tean kui väga tema ootab eesti h&mi avamist ning see oleks super üllatus talle :) lemmikkaup on h&mis pesu, kuigi, tegelikult on kõik seal hea ja ilus, ise otsin praegu omale sobivat tagi :) tahaks ikka väga võita!!:)

  Laura Illak, 19, lauraillak@gmail.com

  ReplyDelete
 132. H&M on alati olnud minu jaoks pood, millest pole saanud niisama mööda kõndida, ilma et midagi soetanud poleks. Ootan poe avamist, sest siis on võimalus seda külastada tihedamini kui välismaal. Lemmikuks on nende ehete valik!
  Bärbel Vandel, 21, barbel.vandel@gmail.com

  ReplyDelete
 133. Kuna paljud kiidavad H&M'i pesu, siis just seda tahaksin mina uudistada. Ise olen ostnud enamasti pluuse.
  Jaanika Jahu, 28, jaanikajahu@gmail.com

  ReplyDelete
 134. Ootan H&Mi Eestisse tulekut, et saaks ilusaid ehteid endale sealt soetada :)

  Sandra Maurer,19,s_andramaurer@hotmail.com

  ReplyDelete
 135. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 136. Esiteks oleks ülimalt põnev näha H&M poodi eesti võtmes. Teiseks, on see suur asi eesti moe- ja kaubandusvõrgus ning mis oleks vahvam kui sellest osa saada. Kolmandaks, saaks ideaalse ette kujutuse,mis kõike head sügisel kanda ning inspiratsiooni saada. Samuti oleks võimalik osta oma kodus,mitte mujal. Pole kunagi sellisel üritusel käinud,aga olen lugenud ja vaadanud pilte suurte silmadega ning mõelnud,et mis oleks kui saaks ka minna üks hetk ja olla osa sellest.

  H&M olen ostnud paljusid asju. Pesuosakond on alati põnev ja samas ilus ning kvaliteetne. Sealt on ostetud nii mõnigi ese. Samuti on mul 4 aasta tagune pluus kapis,mis kõlbab siia maale talvesse, suvesse, peole, rand. Olen saanud sõbrannalt ühe kleidi,mis on väga ilus ning kõigi teiste poolt kiidetud,mis ostus H&M tooteks.

  Endale loodan saada üllatust ehte,kuna nende ostunud pole ,kuid olen põnevad asju näinud blogide ja ajakirjades,et lausa tekkis huvi.

  Helen Jaago 23,helen.jaago@gmail.com

  ReplyDelete
 137. Ootan poe avamist, kuna H&M on selline pood, kus ma alati olen omale midagi põnevad leidnud ja seejuures on need veel üldjuhul väga heade hindadega. Ja ei saa ka mainimata jätta H&M suurepärast aksessuaaride valikut :)
  Häly Kont(19)
  haly.kont.001@mail.ee

  ReplyDelete
 138. OOtan neid huvitavaid ehteid ja kiiksuga rõivaesemeid.

  Mariel Salumaa, 23, mariel_salumaa(at)hotmail.com

  ReplyDelete
 139. Esiteks on ülitore näha H&M poodi Eestis. Teiseks ei pea enam teise riiki minema,et omale saada nende tooteid. Piisab Tallinnas käigust ja ongi olemas. Kolmandaks, olen näinud Moe ajakirja H&M lisa,mis pani suu vesitama ja tahtma neid asju lähemalt näha ning mis salata, ka endale garderoobi soetama. Neljadaks pean tõdema,et olen alati tahtnud selliset üritusest osa võtta. Olen blogides ja ajakirjades näinud neid ning mõlenud,kuidas oleks sellisest üritusest osa võtta.

  Olen ise nii mõnega asja ostnud H&M. Pesuosakond on alati minu maitseline ning see tõttu olen ostunud sealt nii mõnegi eseme kaasa reisil olles. Samuti on mul kapis kleit,mis on aegumatu ning igati kiidetud.

  Olen H&M ehte kohta kuulnud,et tasub sinna alati kiigata,seega sooviks selle kindlasti üle vaadata.

  Helen Jaago,23 helen.jaago@gmail.com

  ReplyDelete
 140. H&M'ist olen saanud ülimalt ilusaid riideid, kuid see on praeguseni võimalik olnud vaid siis, kui reisidel olen käinud. Vahva, kui selline laia valikuga pood ka Eestisse jõuab. Lemmikuteks on pluusid-seelikud ning kotid. :)

  Rahel Valdmaa, 22, rahel.valdmaa@gmail.com

  ReplyDelete
 141. H&Mi riidevalik on nii mõnusalt teistsugune ja seal leidub reaalselt kõigile midagi. Oleks mõnus näha midagi erinevat Seppälä ja New Yorkeri valikust. Olgugi, et ilmselt hakkab iga teine neid riideid kandma. Olen suur kaltsukafänn ja olen saanud H&Mi sildiga riideid teise ringi poodidest väikese hinnaga ja paganama hea kvaliteediga.

  Mari Peäske, 23, maripeaske@gmail.com

  ReplyDelete
 142. Uskumatu, ma just kirjutasin parasjagu pika kommentaari ja see lihtsalt haihtus. Ilma mitte mingisuguse põhjenduseta. Ma nüüd ausalt ka loodan, et see "läbi ei läinud" ja mu võimalusi ei nullinud..

  Igatahes, long story short, mulle meeldib selle poe mitmekesisus - kõigile leidub midagi. Samuti olen saanud teise ringi poodidest H&Mi riideid, millega olen käinud kauem kui suvalisest teisest poest täishinnaga ostetud tootega.

  Mari Peäske, 23, maripeaske@gmail.com

  ReplyDelete
 143. Tahaks väga näha , kuidas on kujundatud just Eesti H&M pood ja millised tooted on need, millega see avamine tehakse. Samuti olen ma jäägitult H&M riiete fänn, nii et sooviksin väga väga väga enne seda suurt rahvamassi endale midagi kaunist soetada.
  Pesu, aksessuaarid ja pintsakud on mu lemmikud. Sooviksin soetada endale midagi just nendest osakondadest.

  Loodan väga võidule.Kaasa võtaksin ühe enda väga moeteadliku sõbranna, kellelt loodan saada abi uute toodete soetamisel.

  Gretel Persidski, gretelpersidski@hotmail.com

  ReplyDelete
 144. Ma liiguks esimesena ehete poole!
  Laura Toomast, 24, laura.toomast/at/gmail.com

  ReplyDelete
 145. Kõik alates sokkides, patsikummidest ja kleidikestest kuni aluspesuni on seal ilus, teistsugune ja väga hea hinnaga. Sooviksin väga minna, sest olen käinud H&M'is mitmetes teistes riikides ning mind huvitaks väga milline toodang ning milline kujundus on meie väikeses Eesti poes. Kaasa võtaksin oma elukaaslase, sest see on ka tema üks lemmikutest poekettidest kus ta on soetanud riideid ja jalanõusid, mille kohta sõbrad alatihti uurivad kuskohast ta need sai? Ning samuti - mis saaks olla parem kui sul on noormees, kellega shopata ning sedasorti elamusi jagada? :)

  Helen Saveljeva, 22, sinaminatema@hotmail.com

  ReplyDelete
 146. Oii, väga ootan juba H&M! Elan muidu Inglismaal, kuid nüüd aastakese Eestis ja see on üks brändidest, keda siin olles nii igatsen :) Seal meeldivad enim aksessuaarid aga muidugi ka rõivad, topid, kleidikesed ja püksid!

  Maria Berens, 21, mariae.berens@gmail.com

  ReplyDelete
 147. Sooviksin enim täiendada oma sügisest garderoobi mõnusate soojade kudumite ning ehetega. Samuti oleksin väga huvitatud H&Mi pesuvalikust ning spordiriietest. :)


  Triin Teder, 25, triineteder@gmail.com

  ReplyDelete
 148. Olen väga oodanud H&Mi Eestisse tulekut! H&Mi poest ei lahku ma kunagi tühjade kätega ning seal on palju rõivaid ja aksessuaare, mis minu maitsega sobivad. Just aksessuaarid on arvatavasti mu lemmikuteks H&Mi puhul. Sügiskollektsioonis hakkasid mulle aga enim silma põnevate lõigetega jakid ja pintsakud. Tore on ka see, et H&Mist saan lisaks endale leida mugavaid ja soodsaid riideid ka oma abikaasale ja pisipojale. :)

  Karit Jäärats, 27, karit.jaarats@gmail.com

  ReplyDelete
 149. Uii uiii....väga tore oleks täiendada oma sügist garderoobi just H&M´is ja seda veel Eestis :P Kõige rohkem on meeldinud mulle aksessuaarid, mida soetan ka kõige rohkem H&M poodides käies, kuid meeldivad ka riided ja see, et jalanõude valik on seal just selline, mida mina olen otsinud ja mida veel meie poodides ei leidu ehk on see sammukese alati eespool teistest poodidest :P Mi laik :P

  Liina Lihtsa, 24, liinalih@gmail.com

  ReplyDelete
 150. Ma pole kunagi H&M poes käinud, kuid olen kuulnud et sealt saab head kaupa ning soov oleks ka ise kaeda, mida sealt leidub ja eneselegi midagi soetada.

  Eliko Essmann, 22 , eliko91@hot.ee

  ReplyDelete
 151. Ui uii....saaks täiendada oma garderoobi sügiseste asjadega lemmikpoes H&M ja seda seekord EESTIS!!! :P Mis saaks olla veel toredam. Kõige rohkem meeldivad mulle alati aksessuaarid, mida on alati kõige rohkem mu ostukorvis, aga veel kindlasti ka jalanõud, kuna H&M jalanõude valik on alati just selline, mida olen otsinud ja nad on alati sammukese teistest poodidest ees =) LEMMIK 8)

  Liina Lihtsa, 24 a, liinalih@gmail.com

  ReplyDelete
 152. Ootan juba selle poe avamist , kuna oleks uut talve mantlit vaja.
  Ehted, kampsunid ,kleidid seal ajavad silme eest alati kirjuks ,heas mõttes :)

  Carol Liis Metsla
  20
  Carol.metsla@gmail.com

  ReplyDelete
 153. H&M'i tuleks Eesti turule annab juurde palju rohkem isikupära, valikuvabadust ja konkurentsi. Endale meeldib sealt poest osta basic riideesemeid, mis pole liialt ülehinnatud.
  Marianna Karm, 26 a.
  marianna002@hotmail.com

  ReplyDelete
 154. Mina ootam H&M´i avamist seepärast, et ka mulle meeldivad väga nende aksessuaarid ja pesu.

  Gerli Saks 25a
  gerli.saks@gmail.com

  ReplyDelete
 155. Ootan H&M-i avamist eelkõige lasteriiete pärast. Samuti loodan, et kui tulemas erikollektsioon koostöös mõne kuulsusega, siis jõuab see ka Eesti HM-i.
  Roosa Rott (facebooki nimi),35a, kristipall@hotmail.com

  ReplyDelete
 156. Ootan H&Mi avamist, kuna seal on väga suur ja hea valik riideid ja aksessuaare ning hinna ja kvaliteedi suhe on samuti väga hea. Lemmikkaupadeks on pesu ja jalanõud !
  Kadi-Liis Koppel, 21, kadiliiskoppel@gmail.com

  ReplyDelete
 157. Mina ootan H&Mi avamist, kuna olen selle poe suur fänn! Iga kord välismaal käies kuulub see kindlasti minu kohustuslike "vaatamisväärsuste" hulka. Kõige enam meeldib mulle nende pesu ja kõikvõimalikud basic tooted, aga ka kõik muu ilus, mis silma jääb.
  Eesti poodi külastada enne teisi kõlab muidugi väga vahvana!

  Miina Karafin; 25a; mkarafin@hotmail.com

  ReplyDelete
 158. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 159. Ootan H&M avamist just lasteriiete valiku pärast.
  Siiani olen pidanud leidma erinevaid viise, kuidas Soomest neid kätte saada, nüüd on hea kui ka kodus armas pood olemas.

  Kätlin Sõber, 26
  katlinsober@gmail.com

  ReplyDelete
 160. Kes meist eestlastest ei ootaks oma H&M avamist? Kõik me oleme seda pikisilmi oodanud oma Maarjamaale. Kindlasti on minu lemmik toodeteks seal erinevad mõnusad kudumid, ehted ja loomulikult ilusad kleidid/pluusid.

  Mirjam Laurimäe, 19
  mirjamlaurimae@gmail.com

  ReplyDelete
 161. Soovin külastada H&M üritust!See brand on üks mu lemmikutest!
  tervitused

  ReplyDelete
 162. Soovin külastada H&M üritust!

  ReplyDelete
 163. Soovin külastada H&M üritust!
  tervitused

  ReplyDelete
 164. Ootan avamist, kuna lihtsalt suur H&M fänn. Alati torman H&M poes esmalt lasteosakonda, kuna riided nii nunnud.
  Ingre 34 ingrehaab@hotmail.com

  ReplyDelete
 165. Olen juba aastaid oodanud, et H&M ka Eestisse tuleks!
  See on tõesti pood, kust ALATI midagi leiab!
  Piret Maalepp, 27
  piretmaa@hot.ee

  ReplyDelete
 166. Ootan H&M avamist väga kuna sealsest ehteriiulist on mind raske kaugemale meelitada. Samuti on neil alati väga ilus pesuvalik ja muidugi väga vinged lasteriided.

  Piia Puronen, 22.a
  piiapuronen@gmail.com

  ReplyDelete
 167. Ma jumaldan H&M, see on üks mu lemmikumaid kauplusi.Lemmikkaupadest on, pesu ja kleidid. :)
  Ja sooviks nii väga täiendada oma sügist garderoobi. Ma ootan sellepärast seda üritust, kuna pole mitte kunagi sellistel üritusel käinud ja mood meeldib mulle väga :) Ja kui kuulsin, et see pood tuleb eestisse, siis ma mõtlesin woww, nüüd ei peagi soome minema . ;)

  Veronika Vladimirova 21 :)

  veronika5816@hot.ee

  ReplyDelete
 168. Üks õnnelik emme ja tema kõhus kasvav pisitütar tahaks väga juba leida endale lõpuks midagi sellist selga, mis poleks lotendav või tüüpilise raseda lötakas kampsik :) kui ennem käisime Soomes shopingul, siis nüüd oleme väga õnnelikud, et HM lõpuks ka Eestisse jõudis! Ka tulevane ema tahab hea välja näha ning särada koos oma päiksekiirega!
  Gerli Mägi, 26 a.
  gerli1987@gmail.com

  ReplyDelete
 169. Mina ootan avamist eelkõige seepärast, sest ei jõua ära oodata, millal saan endale sealt ühe armsa jope soetada! :)

  Kristine Leetberg, 18
  kristineleeterg@gmail.com

  ReplyDelete
 170. Olen juba aastaid oodanud, et H&M ka Eestisse tuleks.
  See on tõesti pood, kust ALATI midagi leiab!

  Piret Maalepp, 27
  piretmaa@hot.ee

  ReplyDelete
 171. H&M avamine toob siia eestisse midagi uut juurde,kuna siine kaup on kas liiga kallis või mitte kvaliteetne.
  Enim ostetud on kudumid.
  Olen alati välismaal külastanud H&M poode ja alati väljunud kas ühe või paari asjaga.
  Oleks hea külastada seda poodi enne teisi ja osta paremad palad ära esimesena :)

  Martin 24
  mkoppel89@gmail.com

  ReplyDelete
 172. Ootan H&M'i avamist, sest seal on hea valik riideid. Lemmikuteks on lasteriided. :)

  Aimi Kuusik, 23, aimi.kuusik@gmail.com

  ReplyDelete
 173. Ootan avamist, kuna olen selle poeketi lasteriiete fänn! :) Samuti meeldivad ka ehted ja aksessuaarid.

  Aile Kask, 27 a.
  ailentz@hot.ee

  ReplyDelete
 174. Olen ammu oodanud, et H&M Eestisse jõuaks! Olen välismaa omadest saanud alati armsaid kampsuneid, ilusaid seelikuid ja kleidikesi. Rootsist ostsin 5 aastat tagasi tennised, mis siiani on suurepäraselt vastu pidanud. Kvaliteedi ja hinna suhe on ka täitsa paigas! :)
  Ootan, ootan ja ootan, aga avamispäeval teistega trügida siiski ei suuda.. :/
  Täisnimi on natuke lühendatud ja fb-s on Kaisa Te, 24, bambuskaru@gmail.com

  ReplyDelete
 175. Ootan avamist just sellepärast, et soetada endale moekaid ja ilusaid riideid normaalse raha eest. Välismaal käies on H&M kindlasti üks "must visit" pood, ja kindlasti on see väga hea uudis, et see kauplus Eestisse tuleb!

  Merilyn Oldja, 19

  merilynoldja@gmail.com

  ReplyDelete
 176. Eelkõige soodsad hinnad ning selle juures hea kvaliteet. Peamiselt soetan H&M-ist riideid tüdrukutele. Nüüd saab ka endale midagi soetada kuna ilma proovimata ei ole julgenud läbi vahendaja naiste rõivaid tellida.
  Kai Lindret, 37
  katuke75@gmail.com

  ReplyDelete
 177. Olen oodanud H&M'i avamist Eestis juba tükkaega, sest seal on hinna-kvaliteedi suhe minu arust väga hea! Nende riided ja stiil sobivad mulle kõige paremini! Samuti on see ainuke pood, kust leian endale teksapükse!

  Marily Peetvere, 18
  mpeetvere@gmail.com

  ReplyDelete
 178. Nüüdsest jäävad ära Helsingisse ja Stockholmi sõidud eemsärgiga vaid H&M-i külastada.
  Super valikuga kauplused nüüd ka kodulinnas olemas! :)

  Kristi Kivi, 24a

  kivikristi@gmail.com

  ReplyDelete
 179. H&M poodides on lihtsalt super pesu valik mõistlikute hindadega :) Ja selleks, et neid endale saada ei pea enam Lätti, Soome või Rootsi sõitma :)

  Iris Valdmaa, 40a, iris.valdmaa@gmail.com

  ReplyDelete
 180. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 181. Eelkõige soodsad hinnad ja väga hea kvaliteet. Põhiliselt soetan riideid tütardele, istuvad ilusti numbrisse.
  Kai Lindret. 37
  katuke75@gmail.com

  ReplyDelete
 182. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 183. See suur asi et Eestis lõppuks H&M pood tuleb,ei pea enam soome minema.Kuna lasteriided on väga head ja materjal mõnus.Ja mulle meeldib h&m i pesu ja ehted.H&M poest saab kogu pere riidesse.


  Ave Kikkas 33
  ave.raig@mail.ee

  ReplyDelete
 184. Ootan H&M avamist lasteriiete hea ja soodsa valiku pärast.
  Regina Tiimus , 25
  maasikas88@gmail.com

  ReplyDelete
 185. Ootan avamist eelkõige sellepärast, et olen selle poeketi suur lasteriiete fänn! :)

  Aile Kask, 27a.
  ailentz@hot.ee

  ReplyDelete
 186. Ootan avamist, kuna tundub vaikselt rahakotile käiv kui igakord maksta laevapileti raha selleks, et külastada väga head ja soodsat poodi. Eks tekib jälle Tallinnasse üks pood juurde, kuhu kassasse oma palgasummat vähendada :) ning riidekappi täiustada

  Krislyn Mikk, 22

  krislynx@gmail.com

  ReplyDelete
 187. H&M poodides on lihtsalt super pesu valik mõistlikute hindadega :) Ja selleks, et neid endale saada ei pea enam Lätti, Soome või Rootsi sõitma :)

  Iris Valdmaa, 40a, iris.valdmaa@gmail.com

  ReplyDelete
 188. miskipärast ei leia oma kommentaari :(

  ReplyDelete
 189. Ootan juba väga väga poe avamist, kuna soovin enda kahele printsessile sealt riideid osta. Mulle meeldivad väga H&Mi lasteriided ( need on lihtsalt nunnud ;))ja loodan leida ka endale normaalse hinnaga moekaid riideid :)
  Jään loosiõnnele lootma :P

  Sigrid Mehine, 27 , sikubiku@gmail.com

  ReplyDelete
 190. .Hea et Eestisse tuleb H&M,sest muidu sai alati ikka kui Soome mindud siis H&M oli koht kuhu pidi kindlasti minema.H&M poes saab kogupere riidesse,nii lapsed mees ja mina ise.Kvaliteet on hea,lasteriided ilusad,naistele alati midagi moekad,pesu ja ehted on väga head ja valik on suur.

  Ave Kikkas 33
  kikkasave@gmail.com

  ReplyDelete
 191. Ootan H&M avamist Eestis. Miks? No ikka selleks, et panna mõnusalt ja mugavalt riidesse oma perekonda. Seni ikka üle lahe seal käinud juba aastaid ja riidesse saanud ennast ning lapsi. Mu kuuene, varsti seitsmene tütar oskab ka seda brändi hinnata ! Lisaks kõigele on mul põhjust juba terve nädala jahtida taas beebirõivaid - noor vanaema :)
  Kuna ise olen moega ja disainiga olnud läbi elu seotud, siis see valdkond lihtsalt on huvitav. Soovin H& M-ile Eestis edu!

  Ingrid Teder, 48
  ingrid@kaldkriips.ee

  ReplyDelete
 192. Et ei peaks enam teistes riikides H&M-s käima :)

  Heidi Speck, 30, heiditar@gmail.com

  ReplyDelete
 193. Mul hea meel, et H&M ka siin avatakse (ja veel suured poed), sest mõistliku hinnaga kaunid asjad kuluvad ikka ära ning ei pea selleks enam Saksamaale, Soome ja Rootsi sõitma. Mulle meeldivad väga H&M ehted ja kleidid. Sealt poest ei lahku kunagi tühjade kätega :)

  Mari-Liis Laaniste, mariliis.laaniste@gmail.com, 29-aastane.

  ReplyDelete
 194. Ootan juba vääga poe avamist, kuna soovin kahele printsessile riideid osta :) Lasteriided on lihtsalt nii ilusad :P
  Kodukalt on juba vlja valitud asjad mida osta :D

  jään loosiõnnele lootma

  Sigrid Mehine, 27, sikubiku@gmail.com

  ReplyDelete
 195. Ootan H&M avamist, sest seal on hinnad normaalsed ja kaup võrratu!
  Gerttu Blank, 19
  gerttu.blank@gmail.com

  ReplyDelete
 196. ootan kuna mulle meeldivad sealsed lasteriided.

  Anne Kukk 30
  kukkanne@gmail.com

  ReplyDelete
 197. Ootan poe avamist, sest siis saavad lapsed omale riided lihtsamini selga, ei pea enam reisi ette võtma. Endale olen ka sealt alati midagi ikka leidnud.

  Piia 35
  piiapal@hot.ee

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.