Kui Lindex kutsus mind Stockholmi nende uue Matthew Williamsoni disainerkollektsiooni tulekut tähistama, ei pidanud ma pikalt vastusele mõtlema. Reisile? Koos Lindexiga? Ühte ruumi tuntud briti disaineriga? Lisaks sellele võimalus kohtuda väga mitmete ajakirjanike, stilistide ja blogijatega Skandinaaviast - tõeline blogija unenägu! Kahjuks ei ole mul praktiliselt ainsatki n-ö fototõendit, et ma ka ise sel üritusel viibisin (ei olnud mahti isegi paluda kellelgi endast pilte teha), küll aga pildistasin ma mõningaid esemeid kollektsioonist ja jagan neid fotosid teiega üsna pea! Siin on aga kõik, mida ma telefoni-iPadiga jäädvustasin. :)

When Lindex contacted me and asked if I would like to join them in Stockholm for a big event celebrating their new designer collection with Matthew Williamson. I didn't even need to think about my answer, of course I was VERY excited to go! It was a blogger's dream, really - meeting so many importand people from Lindex and also seeing many of the fashion bloggers I follow daily in real life - it was quite surreal to be honest. :) Since I went alone I don't really have many pictures of myself, but I snapped away when I saw the collection in real life (pics coming later!) and I kept my phone and iPad near to share some quick moments with you!
Sain kaks kingikotikest - üks ootas mind hotellitoas, teine pisteti õhtuselt Lindexi ürituselt lahkudes näppu. 
Two goodie bags - one was waiting for me at the hotel and the other one was given to me at the event.
Pärast Stockholmi jõudmist jalutasime Rigolettosse, kus veetsime koos mitmete blogijate-ajakirjanikega mõnusa lõuna. Mu lõhe pääses Instagramist, aga šokolaadikoogi pidin jäädvustama - see oli massiivne ja uskumatult hea!

We took a little walk, visited some Lindex stores and ate lunch at Bistro Rigoletto. This chocolate cake was to die for!

Pärast lõunat käisime hiljuti avatud Lindexi kauplust vaatamas ja siis suundusid kõik juba hotelli, et end õhtuks valmis sättida. Mul enda outfitist kahjuks pilte pole, aga see oli all black (üllatus-üllatus! :D) ja panin rõhku pigem meigile, tehes selle julgema kui tavaliselt. Ma ei saa üle ega ümber oma Rimmel Lasting Finish "Royalty" huulepulgast - must-have igal õhtusel üritusel!

As I said - no pictures of me... except for this selfie that I took right before heading out for the event which was helt in Fotografiska museum. My outfit was all black and I was rocking my favourite go-to lipstick for parties - Rimmel Lasting Finish in "Royalty".

Häbiväärse kvaliteediga telefonipilt, aga Matthew Williamson on päriselus niivõrd siiras ja armas - kui tema piltide järgi olen kartnud, et tegu on igem kõrgi mehega, siis need eelarvamused kustusid niipea kui ta lavale astus. Briti aktsent aitas mu südame sulatamisele ainult kaasa. ;) Kui ta rääkis sellest, kui olulised on tema jaoks värvid, mõtlesin ma vaid enda tumedale garderoobile... Peaks äkki vahelduseks jälle midagi värvilisemat soetama? :D

Matthew and his beautiful british accent - I can't help it, when men have British accents, I automatically like them... Well, they have to be nice in other ways as well and Matthew definitely was. Such a sweet man, friendlier than I expected (he even mentioned his mom :)). He talked about how much he likes to use colours... I was listening and only thinking about my black and white wardrobe. Maybe I should spice things up a little bit?

Loreen, mu (enam mitte) salajane girl crush! :D
Loreen - my secret girl crush since the Eurovision contest... :D
Selle postituse esimesel fotol näete triiksärki, mis on mu lemmikese kogu kollektsioonis, see mantel on aga julgelt sabas ja teisel kohal. 

The shirt on the first photo of this post is my favourite piece from the collection. This coat is another piece I really-really like! 

I want to thank Lindex again for inviting me! I loved every second of this experience. :)

7 comments

 1. Väga lahe:)
  iluelu.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Ooh, superäge! Kahju tõesti, et õhtumeigist ja riietusest pilti pole.

  ReplyDelete
 3. You lucky bastard! Kõik tundub nii lahe! Nõuan rohkem pilte!!

  ReplyDelete
 4. Vauuuu see pilt sinust! You look stunning! Tukk sobib sulle ikka nagu valatult :)

  ReplyDelete
 5. Väga väga hea näed välja, selline tugevam meik sobib sulle suurepäraselt! :)

  ReplyDelete
 6. nii palju põhjuseid, miks su peale kade olla: Lindex, Matthew, Stockholm, Fotografiska ja no damn girl, kui ilus sa välja näed!

  ReplyDelete
 7. Sa näed sellel ainsal pildil iseendast välja nagu kass, kes on kanaarilinnu nahka pistnud ja väga rahul!

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.