Mu materiaalsete vajaduste esiotsas on tegelikult hetkel seinalambid magamistuppa, toolid kööki, TV-alus elutuppa, tolmuimeja, ahi ja sada muud muret, aga kui mõelda neile asjadele, mis mu sisimas elavat material girl in a material world vajadusi rahuldaks, siis jõuame me Steve Maddeni saabasteni, lilla M.A.C-i huulepulgani, Michael Korsi mahuka nahast käekotini, Alexander Mcqueeni hõbedase pealuuga võtmehoidjani, leopardimustriga H&M sallini ja meigipaletini NARS-ilt. Ja siis ma oleks juba päris rahul... kuni järgmise korrani. :D

I need to be thinking about my home at the moment! There are still plenty of lamps, chairs and tables to buy, but I can't get this material girl out of my head and if I could spend my money on anything I want, I would definitely choose the things above. I would be very pleased then... until next time, of course. :D

11 comments

 1. Nii kenad toonid Narsi palletil!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaa, ma tean, aga kahjuks on see limited edition ja NARS Eestisse ei shipi. Pean skeemi, kuidas sellele käpp peale saada... :D

   Delete
 2. Mul hetkel suht sama, et tahaks igasuguseid ilusaid asju, aga peab mõtlema hoopis praktilisemate asjade peale, mis majapidamises vajalikud. Aga õnneks unistada ei keela keegi :)
  Mulle meeldivad need saapad.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jep, unistamine on õnneks (veel) tasuta! :D

   Delete
 3. Narsi toonid on tõesti imeilusad! :)
  Ning see sall tueltas kohe meelde, et peab enda oma (kuigi mitte H&M, kuid näeb välja küll sama) kapist välja otsima! :)

  ReplyDelete

 4. oh tõesti... kuni järgmise korrani. neid asju, mida tahaks nii väga on palju ja koguneb pidevalt juurde, aga lõpuks peab välja valima need kõige tähtsamad asjad :)

  www.cosmeticspower.blogspot.com

  ReplyDelete
 5. Ma haun juba nädal aega plaani, et lähen peale tööd H&M-i ja unustan ära, mis numbrid mul pangakontol on ja shoppan kuni jalad kannavad..

  ReplyDelete
 6. Nii vahva wishlist.
  Lillad huulepulgad on ka minu lemmikud, eriti sügisel. :)

  ReplyDelete
 7. MK koti võtaks küll siit endale:)

  ReplyDelete
 8. Kuivõrd hetkel endalgi on kodu sisustamine käsil, siis loeksin hea meelega ka postitusi sellest, kuidad see sinul sujub ja õnnestub :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma kirjutaksin sellest ka hea meelega, aga kõik läheb jube aeglaselt - raha saab aina otsa ja tuleb palgapäevani oodata, et jälle midagi uut soetada. Loodetavasti saab aga magamistuba kohe-kohe valmis ning saan juba pilte jagada! :)

   Delete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.