Kérastase'il on uus tootesari Bain Volumifique, mis mõeldud spetsiaalselt eriti õhukestele juustele neile volüümi andmiseks. Minuni jõudis eile kingikotis kaks toodet: volüümiandev šampoon ja mahaloputatav hooldusgeel. Mina kui suurim "ludupea", keda ma tean, asun neid tooteid nüüd huviga proovima - miski, mis lubab juustele volüümi lisada, neid raskeks muutmata? I'm all over it! Aga andke mulle pisut aega - juuksehooldustooteid tuleks proovida reguaarselt vähemalt mõned nädalad, enne kui nende kohta saab ausa ja asjaliku arvustuse kirjutada. :)

Kerastase has reformulated popular volume enhancing line for fine hair and yesterday I received their Bain Volumiqique shampoo and thickening effect gel treatment. I'll start testing these products out right away and I'll let you know how they worked on my extremely limp and fine hair. But give me some time, you should test hair products for at least a few weeks before you'll be able to give an honest review on them. :)

2 comments

  1. Jään huviga ootama arvustust. Sama probleem õhukesed ja peadligi hoidvad juuksed. Enamik nn volüümi andvaid tooteid ajavad juuksed lihtsalt "karvaseks" ja ei mingit siledust ja pehmust.

    ReplyDelete
  2. Jääme põnevusega tulemusi ootama! :D

    ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.