Eelmisel reedel sain ma imeilusa kingituse - armas Piret, kes valmistab käsitsi ehtebrändi Pi-Ret Jewelry ehteid, saatis mulle varajase soolaleivakingituse. Kauni valge lipsuga karbikesest mul enam pilti pole (v.a Instagramis), sest ma ei suutnud kingituse avamisega koduni oodata (kas teie suudaks pika hoida näpud eemale pakist, kus te teate, et on midagi imeilusat!?), aga iga kord kui ma näen kellelgi Pi-Reti kingitust, ohkan ma, kui ilusti ta kõik ära pakib - avamine on juba kingitus omaette!
Minu karbikeses peitis end kolm käevõru. Nägin neid juba Pi-Ret Jewelry Instagramis (@piretjewelry), kuhu ta ikka ja jälle uusi töid imetlemiseks üles paneb ja tegin endale mental notei kunagi see must soetada, sest oma paarieurost New Yorkeri musta käeehet kannan ma peaaegu iga päev.

Musta käevõru Starry Night pärlid on valmistatud mustast oonüksist, mis on jõudu andev kivi. Halli Forest Fairy materjaliks on ahhaat ja pruun Smoky Attraction on kvartsist. Kõikide ehete helmeid ühendab tugev sterling silver. Need käevõrud näevad imeilusad välja nii koos kui eraldi kantult ja enim näen end tulevikus kindlasti kandmas musta ja halli, mis sobivad lihtsalt nagu rusikas silmaauku minu kohati ei-tunnista-muid-värve-peale-musta stiiliga. Mulle meeldib, et need tõestavad, kuidas ilu peitub tõepoolest lihtsuses ja kui vajalikud on meie garderoobis ja ehtekarbis esemed, mida saab sobitada peaaegu kõigega!
Kellel tekkis ka endal huvi, siis Pi-Ret Jewelry käevõrusid ja muid ehteid saab näha tema Facebooki lehel ja kodulehel pi-ret.com!
Suur-suur aitäh veel kord Piretile selle kingituse eest! Hindan seda väga-väga! :)

Pi-Ret Jewelry is an Estonian brand owned by a sweet woman with golden hands. Piret makes beautiful pieces that are delicate and feminine and add the needed finish to any outfit. Last friday I received a gift from her that had three beautiful bracelets in it. The black Starry Night is made of onyx, grey Forest Attraction is made of sparkling Grey Agate and brown Smoky Attraction has Smoky Quartz. They look so delicate, but are very stirdy and strong thanks to the sterling silver used to make the jewelry. I suggest checking out Pi-Ret Jewelry on her website and Facebook page (both links are above!)

4 comments

 1. Väga armsad käevõrud :)

  ReplyDelete
 2. Väga ilusad käevõrud ning tõepoolest on need nii ilusti pakitud, et see on kingitus omaette :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaa, ma vaevu raatsisin lipsugi lahti teha. :D

   Delete
 3. Kõik on nii ilusad - ei teagi millist valida :)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.