skirt: Primark, jacket: Vero Moda, bag: Kotipood, scarf: Zara

Milline rõõm, kui su kodu ja toidukaupluse vahele jääb suur park. Need pildid tegime reedel pärast tööpäeva ja ühtlasi mu puhkuse alguses, kui läksime enne filmiõhtut poodi. Meil on elukaaslasega kujunenud oma väike filmitraditsioon: kordamööda valime filmi ja ei ütle isegi teisele ette, mis filmi me parasjagu vaatama hakkame. Püüame valida selliseid, mida teine (või kumbki) näinud pole. Väga lahe on avastada niimoodi teoseid, mida ehk ise võib-olla ei valinud poleks.
Ah... ja ma peaksin juukseid värvima. :D

These photos are taken on Friday when me and my boyfriend went to get some snacks for out movie night. We have our own little tradition: we take turns and pick out the films, but the other one can't know what movie he or she is about to watch. It's a cool way to discover new good films, since you can't say no to them since it's the other person's secret pick! ;)
Oh, and I think I should dye my hair very soon... :D

3 comments

  1. Väga mõnus tundub selline filmitraditsioon.. hakka või ise samamoodi tegema. meil elukaaslasega täiesti erinev maitse filmide suhtes, seega see saaks olema väga põnev :D
    Kindlasti on mõnus läbi pargi poodi kõndida:)

    ReplyDelete
  2. Nii äge seelik Primarkist. Ajasid nüüd isu peale sinna jälle minna :)

    ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.