Kui küsisin teilt Facebookis, milliseid postitusi te minult ootaksite, tuli esile ka hetkelemmikute idee. Olen neid ka varem teinud, kuid sellest on juba omajagu ega möödas ja on juba uue kord. Niisiis, siin on tooted, mis on mulle viimasel ajal kõige rohkem muljet avaldanud.

Lirene 3 in 1 mitsellaarvee sain kingituseks MG Beauty'lt. See kujutab endast meigieemaldajat, mis eemaldab tõhusalt meigi nii näolt kui silmadelt ja töötab samas ka näoveena. Mulle meeldib enne näo pesemist seda pisut vatipadjale kanda ja suurem osa meigist eemaldad. Ainult seda toodet üksi ma kasutada aga ei tahaks - esiteks on mul siiski tunne, et see ei eemalda KOGU meiki, teiseks jätab see vähemalt minu näole kergelt kleepuva kihi, mille tahaks maha loputada. Kui võrrelda seda kuulsa Bioderma mitsellaarveega, siis ta jääb oma kordades kallimale konkurendile tõhususe osas vaid imenatuke alla, ühtlasi ei jäta Bioderma näole mingeid tootejääke. Ent tegemist on soodsa ja väga tõhusa meigieemaldajaga, millel lisaks mõnus lõhn. Julgen soovitada!
Nurme Seebi tõrvaseebi tellisin koos kolme teise seebiga hiljuti nende kodulehelt. Olin kuulnud nii palju kiidusõnu selle kohta, kuidas tõrvaseep probleemse näonahaga imesid teeb. Praeguseks olen seda seepi kasutanud umbes nädal aega igal hommikul ja õhtul. Näonahk veel klaar pole, aga juba puhas idee sellest, et mu näopuhastusvahend ei sisalda midagi peale looduslike koostisosade (oliiviõli, vesi, kookosrasv, aprikoosikivi õli, männitõrv) meeldib mulle väga. NB! Lõhn vajab harjumist.
Shea, mu lemmiksari The Body Shopist, on saanud endale võrdväärse konkurendi oliivisarja näol. Nuusutasin juba talvel The Body Shopi oliivi kehavõid ja suvise allahindluse ajal ostsin endale väikese potsiku. Kreem niisutab tõhusalt ja imehea lõhn jääb veel mõneks ajaks nahale. Tekstuurilt on see veidi vedelam kui shea kehavõi, nii et need kahekesi sobivad suurepäraselt aastaaegade vahetudes teineteist välja vahetama.
Viimaseks, kaks meigitoodet. Make Up Store'i põsepunast "Sand" kirjutasin juba eraldi postituse SIIN. Ehkki teoorias on tegu põsepunaga, toimib see imeliselt päikesepuudrina, mis pole liiga oranžikas ja annab nahale värske ja puhanud jume. Olen seda kasutanud nii kontuurimisel kui ka kergelt põsepunana ja see toimub mõlemal juhul imekaunilt. Viimasena tutvustan teile oma elu esimest M.A.C-i lauvärvi - "Satin Taupe" on üks nende populaarsemaid värve ja tegu on tõepoolest suurepärase värviga, mida saab kasutada nii kerge päevase kui pisut julgema õhtumeigi juures. Värvil on mõnusalt siidine tekstuur, seda on lihtne hajutada ja see ei pudene. Kui tahate paremaid pilte näha, guugeldage ja leiate arvukalt selle värviga tehtud silmameike jms. :)

Millised on teie hetke lemmikud ilutooted, mida te ka teistele soovitaksite? Kas olete proovinud mõningaid minu omadest? :)

Here are my five current favourites that I've been using and loving a lot lately. Lirene 3 in 1 Micellar Solution is a really good makeup remover that I use before washing my face with a cleanser - it removes most of the makeup quickly. Not quite as good as Bioderma, but here in Estonia it's almost three times cheaper. Nurme Seep is an Estonian brand that makes 100% natural products for hair, skin and body. I'm currently testing out their pine tar soap that is supposed to help with problematic skin - so far I haven't seen much results, but what makes it a big favourite is just the idea of using something so natural and pure on your face. I never want to go back to face washes with half of Mendelejev's chart in them. The Body Shop is a big favourite of mine and so far their shea range has been the one I love the most, but I have also discovered their olive products now and I just LOVE the scent. The Body Shop olive body butter is moisturizing and the scent lingers on your skin for a few hours. Love it!
Make Up Store "Sand" is a beautiful blush that doubles as a bronzer and I have been using it A LOT lately, bot for contour and as a simple blush as well. It just gives a beautiful bronze glow to your skin and makes so much difference. Beautiful. :) Also, I have purchased my first ever M.A.C eyeshadow and I went for one of their most popular ones. "Satin Taupe" eyeshadow by M.A.C is perfect for both day and night makeup, it's easy to blend and stays put. Can't wait to get some more eyeshadows from them. :)

2 comments

  1. The Body Shopi kehavõid on tõesti väga head, üks neist kuulub ka minu hetke lemmikute hulka.

    http://thelisabeth.blogspot.com/

    ReplyDelete

  2. Hakkasin ise hiljuti tõrvaseepi esmakordselt kasutama ja siiani olen väga rahul - nahk tundub peale nädalast kasutamist 1 x päevas palju klaarim. Kuidas tõrvaseep teile lõpuks tundus?

    ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.