Olen tahtnud Tangle Teezer juukseharja alates hetkest, mil kõik sellele oode, laule ja luuletusi kirjutama hakkasid ning selle kui "maailma parima juukseharjaga" võidukalt õhku lõid. Küll aga polnud ma nõus Kaubamajas selle plastmassitüki eest 15 eurot maksma. Kui beautybay.com lehel allahindlus algas, siis 10 eurot oli juba hind, millega ma võisin leppida. Aga on see siis tõesti nii-iiiii hea, nagu kõik räägivad?

Kui ma sellega esimest korda juukseid harjasin, siis ütlen ausalt, et inglid laulma ei hakanud ja päike välja ei tulnud, küll aga olin ka mina meeldivalt üllatunud, et see hari ei sikuta mingil määral juukseid. Hääl on hirmuäratav - sama, mis tekib siis, kui juukseid liiga agressiivselt harjata, aga seda heli tekitavad painduvad kummist harjakesed. Harjakeste otsad on üsna teravad - mitte valusas mõttes, aga selles, et hari masseerib mõnusasti ka peanahka. Kentsaka välimuse annab harjale tema kuju, mis on loodud käe järgi ning seda on tõepoolest väga mugav käes hoida. Minu jaoks sai see toode aga "võitjaks", kui seda märgadel juustel proovisin. Tavaliselt pean ma märgi juukseid tükk aega kammima, ikka alustades otstest ja siis ettevaatlikult ülespoole liikudes, kuid see hari läheb palju muretumalt läbi juuste, ei sikuta ega venita juuksekarva ja pea saab väga kiirelt kammitud. Arvan, et seda võimaldavad painduvad kummist harjakesed.
Nii et kui minult küsida, siis jah - ma olen nüüd ka Tangle Teezer'i usku. Olen kuulnud, et paljudel on see hari pikema kasutamise vältel juuksed oluliseld tervemaks muutnud - ei mingit sikutamist ja tirimist, juukseid lõhkuvatest metallpiidest jms rääkimata. Aga püüdke see kusagilt soodsama hinnaga leida, näiteks hetkel on kõik TT harjad Beauty Bay lehel SIIN veel soodushindadega. Ka tavahind on odavam kui meil Kaubamajas ja kohaletoimetamine Eestisse tasuta. :)

NB! Mul on endal on peene tekstuuriga sile juus, aga harja on kiitnud ka Youtube'i käharpead. :)

I must admit, that this famous brush has won my heart as well. It doesn't pull or yank on your hair and it makes combing through wet and damp hair so quick and easy, plus absolutely pain free. The shape of the brush can seem weird at first, but it fits so nicely in your palm. The bristles are quite sharp as well - not painfully sharp, more of a we'll-give-you-a-nice-scalp-massage sharp. ;) Have you tried this brush already?

25 comments

 1. Ostsin endale kaa mõni aeg tagasi TT ( kusjuures samasuguse, roosa ) ja olen ka selle usku pööratud. Varem kasutasin laiade piidega kammi, kuid nüüd on see küll unustatud.:) Nüüd on aga wishlistis compact versioon, sest käekotti pistes saavad needsamad kummist piid kannatada.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kusjuures ma olen märganud, et teistel on harjased väändunud ja paindunud. Ma enda oma siis igaks juhuks kotti kaasa ei pista, hoian vannitoas. Aga kompaktversiooni tahaks nüüd küll endalegi soetada, selsamal Beauty Bay lehel maksab see muidu 13 eurot (Kaubamajas üle 19). :)

   Delete
 2. Olin juba plaaninud selle endale sealtsamalt lehelt tellida. Nüüd lugedes siit, et see tõesti väärt on ja veel hetkel allahindlusega saadaval, siis plaanin kindlalt ka endale soetada.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Soovitan tõesti praegu võimalust kasutada. :)

   Delete
 3. Mis sa arvad kas see toimib paksude juustega ka sama hästi? Ma küsin, sest mul ei käi puidust piidega harjadki juustest korralikult läbi, tunudb nagu TT kammiks juukseid pigem pinnapealselt..
  Muide see on ka stockmannis praegu allahinnatud ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kuna mu enda juuksed on imeõhukesed, on mul sellele küsimusele raske vastata, kuid Youtube'is on ka paksemate juustega inimesed seda harja väga kiitnud. Pealegi, alati saab kammida ka salkude kaupa, kui tunned, et harjased alumiste juusteni hästi ei ulatu. :)

   Delete
  2. Minul on päris paksud ja pikad juuksed, käib läbi küll ja kõik juuksed saavad harjatud :)

   Delete
 4. Minule ei meeldi, vb sellepärast, et mul on paksud ja pikad juuksed.

  fashionwithk.blogspot.com

  Minu TT

  ReplyDelete
 5. Minul on pikad juuksed ja oi kuidas neile meeldib sõlme minna. Päris mitu korda on mul tekkinud kusagile kukla juurde loomulik rasta ja mitte selle pärast, et ma juukseid ei kammiks, vaid lihtsalt ongi sellised taltsutamatud mul. TT on elu küll palju lihtsamaks teinud, enam ei võta juuste harjamine 10 minutit ja juuksed on isegi natuke tervemad, kuigi seda on raske öelda, sest juuksehooldus vahendid on ka ju aja jooksul muutunud.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mu õel ka mure nende "loomulike rastadega". Peaks vist talle ka soovitama siis. :D

   Delete
  2. Lahti saab neist küll ainult dušši all rohke palsami ja harjamisega, aga TT kindlasti aitab neid ennetada, sest peale selle kasutusele võtmist pole neid tekkinud.

   Delete
 6. I swear by this hairbrush.. and I know what you mean about the scalp massage, there is something so satisfying about it haha!

  The Little Antlers
  Illustration portfolio

  ReplyDelete
 7. Mul ka tükk aega soov proovida olnud, kuna mul pidevalt juuksed lähevad pusaseks. Kammin ära, lähen välja, tuleb tuuleiilike ja ongi jälle kuskil pusa sees. :( Muidugi tavaline hari otsi ka kenasti lõhkunud, aga samas enne kui ise proovinud ei ole, olen ka skeptiline selle teezeri suhtes. Jätab ta ju mulje, et ikkagi teeb raudselt rohkem katki neid, kui kasulik on. :D

  Aga keegi aqua splash versiooni on proovinud? Eesti ilublogidest kuuleb ainult tavalise variandi kohta.

  ReplyDelete
 8. Eile sain ka sünnipäevaks endale. Aga sain väiksema, mis on kallim ja millel on see kate ka veel peal, et mustus sisse ei läheks ja et katki ei läheks:) Nii mugav ja teeb juustega ikka imesid!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaa, see kompaktne on kotis kaasas kandmiseks kindlasti oluliselt mugavam! :)

   Delete
 9. Sa tegid selle postituse niiiiii õigel ajal. Ma olen pikalt kaalunud TT ostmist, kuid miskipärast pole siiani veel tellimiseni jõudnud. Eestis poodides olevad hinnad on olnud liialt kõrged, et neid siit osta. Ja kui nüüd vaid 10 euro eest saab endale TT soetada, siis mida veel tahta. Aitäh, you made my day! :)

  ReplyDelete
 10. Olen ise ka silmanud seda huvitavat harja, kuid hinna tõttu olen hetkel veel 'ei' öelnud. Kuuldes ka Sinult häid sõnu, peab vist ikka varsti 'jah' ütlema! :)

  www.cammu007.blogspot.com

  ReplyDelete
 11. Mul on Macadamia oma - sain kevadel Tartu ilumessilt 10 euroga :)
  Juuksed on pikad ja mitte väga õhukesed, lähevad kohuuuuuutavalt kergesti sõlme ning märgade juuste kammimine oli õudusunenägu.
  Aga see hari tõesti muutis maailma! Super! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mhmh, Macadamia oma on väga sarnane ja teeb tõenäoliselt ka sama töö ära. ;)

   Delete
 12. Ülihea hari, kui enne oli väga tüütu juukseid peale pesu lahti kammida, siis TT-ga käib asi väga kiirelt ja valutult:)

  ReplyDelete
 13. Ülihea hari:) Kui enne oli peale pesu võimatu juukseid kammida, siis sellega käib asi kiirelt ja valutult.

  ReplyDelete
 14. Mul oleks veel selline lisaküsimus, et kui pikk oli selle lehe tarneaeg ?

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.