Täna tahan teile üle pika aja rääkida jälle meie oma kodumaisest tootest - Eestimaa tegijad on mulle ikka kõige südamelähedasemad, eriti kui nad pakuvad meile nii palju mõnusaid ja naturaalseid tooteid. Mõnda aega tagasi avastasin enda jaoks Nurme Seebi pediküüriseebi (5€). Ütlen kohe, et ma pole kunagi olnud suur seebisõber. Märjad, libedad ja määrivad (iroonia?), nagu nad on, pole nad mu südant võitnud, isegi kui nad on efektiivsed. Samas tahan ma neid alati proovida, eriti kui teised kiidavad. Nurme Seebi pediküüriseebil on väga mõnus neutraalne lõhn, ei mingit klassikalist seebiaroomi, pigem miski, mis viib mind mõtetes sauna eesruumi. :)


Kõige üldisemalt öeldes on see nagu seep ja pimskivi ühes: lisaks nahka pehmendavale oliiviõlile ja kookosrasvale on seebis peenestatud pimskivi ja magusmandlikivi puru, mis annavad sellele kooriva ja sügavalt puhastava toime. Nurme Seep lubab, et nende seep kaotab nahapaksendid ja aitab ennetada kannalõhede teket. Viimastega pole mul veel kunagi probleeme olnud, aga võib öelda, et mõnusalt siledad on jalad pärast küll ja usinal kasutamisel kadus ka paksem ja kuivem nahk mu kanna ja pöia alt. Kauaks seda jätkub? Ei oska nõnda öelda, aga pildid on tehtud pärast kaht kasutuskorda. 


Koostisosad: oliiviõli, vesi, kookosrasv, pimskivi, magusmandlikivi puru.

Olen nüüd saanud suuremaks seebisõbraks ja et Nurme Seebi e-poes on veel mitmeid erinevaid seepe, köitsid näohooldusele mõeldes esimesena mu huvi teepuuseep, tõrvaseep ja meesteseep (tahaks oma seebiusku elukaaslase Palmolive'i juurest nahasõbralikumale rajale suunata), keha mõtleb nende kookosrasvaleja kakaovõile... Peaks vist lähiajal tellimuse tegema. Milliseid tooteid teie Nurme Seebi valikust proovinud olete ja teistelegi soovitate?

Nurme Seep is an Estonian brand that makes 100% natural products from different oils and bath products to soaps and candles. Their pedicure soap is my new favourite!

11 comments

 1. Seebi võlud on ka minuni tagasi jõudma hakanud, eriti kui seep tegelikult kuivatavat seebikivi ei sisalda. Lisaks sellele annab ka see põhjust muretseda endale armas seebikarp!

  Beauty Bubble Blog

  ReplyDelete
  Replies
  1. Seebikarp on küll miski, mida mul veel pole. Oeh.

   Delete
 2. Mis värk nende meeste ja seepidega on? :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kuule, ära küsi... Äkki seep on mehine ja me lihtsalt ei pannud seda varem tähele?

   Delete
 3. Plaanin selle seebi kindlastiii endale soetada! :)

  ReplyDelete
 4. Minu ja seepide suhe käib üles alla, kokku ja lahku. Mõni periood kasutan tihemini, mõnikord vähem. Eelmine aasta kui praktikal ühes farmis olin (õpin loomaarstiks), siis avastasin, et seebiga õhtul näo pesemine oli ainus asi, mis punnid mu näost eemale hoidis. Pesed ära, nahk jääb küll päris kuivaks, kuid kreemi ei pane ja hommikul on juba kõik väga mõnus. Ja isegi selle mustuse ja tolmu sees töötades, püsis mu nägu sile. :) Samas ma usun, et igasugune looduslik seep on igal ajal parem, kui see kõigetavalisem poe oma, mida mina kasutasin, sest see oli lihtsalt käeulatuses. Kusjuures kunagi sai punnilise näonahaga isegi nii võideldud, et võtad selle isetehtud pesuseebi, vahutad näole laiali ja lased ära kuivada. Kõlab imelikult, aga see toimis küll. :P

  Liisu
  puhkanaktiivselt.blogspot.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Minu elukaaslane keeldub nägu millegi muu kui tükiseebiga pesemast ja tal on peaaegu ideaalne näonahk. Mina siiski päris tavalist Palmolive'i enda näo ligi panna ei tahaks, tõenäoliselt proovin Nurme Seebi omad järele. :)

   Delete
 5. Kõik aina kiidavad ja kiidavad, peab ka ikka sammud poe poole vist seadma :)

  Eneli
  www.dodolce.blogspot.com

  ReplyDelete
 6. Olen kasutanud Nurme Seebi teepuuõli seepi üle kuu ja mu probleemne näonahk on palju paremaks läinud. Kindlasti soovitan :)

  ReplyDelete
 7. Nurmel on väga mõnus sheavõi! http://nurmeseep.ee/tooted/sheavoi ... Eriti talvel, kui nahk veidi kuivem on.

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.