Et mu näol, eriti põskedel, on hulgaliselt punetavaid laike ja arme, mis alles vaikselt-vaikselt kaduma hakkavad, jalutasin ma suve alguses Make Up Store'i esinduskauplusesse ja ütlesin: "Palun soovitage mulle jumestuskreemi, millel oleks hea katvus ja püsivus, kuid mis poleks näol liiga raske, kui seda ka suvel kasutada tahan." Müüja käsi sirutus nende mati jumestuskreemi poole ning ta sobitas mu tooniga "cream". Ütlen ausalt, et suhtusin sellesse algul väga kõhklevalt, sest see tundus liiga hele ja näis olevat täpselt üks neist jumestuskreemidest, mis mulle liiga roosa tundub. Et aga tema oli selle mu kaelal sobitanud ja kinnitas, et see peaks mulle sobima, usaldasin teda. Mul on hea meel, et seda tegin... Pealekandmise alguses näib see endiselt liiga hele, kuid see sulandub kiirelt nahaga ja on tõepoolest kattev. Kangekaelsemat vistrikku see ära ei kata, aga suuremate ebaühtlustega nahatoonis jätab see hüvasti.


Seda jumestuskreemi ei pea ma isegi liiga suure hoolega kaelale hajutama, sest see on täpselt minu toon ja mingeid ebakõlasid näo ja kaela vahel ei teki. Mu lemmik on aga püsivus! Kui jumestuskreem kerge puudrikihiga kinnitada, püsib see veatuna terve päeva ja isegi lämbete ilmadega ei hakka see näos "sulama". Mina olen seda kreemi kasutades õppinud mõned tarkuseterad, mida tahan igaks juhuks ka teiega jagada... Lihtsalt, et te ei läheks ostaks sama kreemi, kasutaks seda valesti ja mõtleks, et mis pagana jama see Anna küll soovitas. ;)
1. See jumestuskreem settib väga kiiresti, nii et parem on töötada väikeste alade kaupa, mitte tupsutada seda kogu näole ja siis laiali kanda.
2. Kõige parem on seda peale kanda meigisvammiga tupsutavaid liigutusi tehes. Nii settib see ühtlaselt ja pole ohtu, et pintsel kreemi vöödiliseks tõmbab.
3. Nahk peaks kindlasti olema eelnevalt puhastatud ja korralikult niisutatud, sest kuna tegu on matistava tootega, võib see halvemal juhul ka naha kuivemaid kohti esile tõsta.
4. Soovitan pudelit enne loksutada - toode on väga vedel ja ma lihtsalt leian, et kui see on mõnda aega kusagil seisnud, võiks selle enne kasutamist korralikult läbi loksutada, et toode ühtlaselt seguneks.
5. Mina isiklikult seda väga kuivale nahale ei soovitaks. Samas... kuiva nahaga inimesed ei vajagi matistavat jumestuskreemi.
6. Soovitan ka primerit kasutada, muidu kipub see kortsukesi esile tooma.

Nii, mis veel. Pakend on ilus, tugevast plastmassist ja pumbaga, kuid kahjuks kuluvad aja möödudes kirjad maha. Hind peaks olema 23 eurot ja kellel huvi tekkis, võiks astuda läbi MUS esinduspoest - tean, et neil töötavad vaid kogenud meigikunstnikud, kes oskavad kindlasti soovitada just sulle õiget tooni. Minu oma on praegu mõnda aega puutumata olnud, sest päike tegi kaitsekreemidele vaatamata oma töö ja toon on mulle hetkel pisut liiga heledaks jäänud. Aga kahvatul sügistalvel läheb meie suhe edasi. :)

This product can work wonders for you, but you have to use it the right way! It sets fast, so work from area to area and I suggest using a sponge, since with a brush it tends to get a bit streaky. Since it's matte, you should keep in mind that it can make your face look even more dry, so if you have very dry skin, this might not be for you and even if you don't, you should moisturize first! It doesn't cover up the biggest spots, but it says goodbye to overall redness that you might have and if you set it with a light powder, it stays put the whole day!

4 comments

 1. Kas selles pika korgiga pudelis mitte toon vanilla ei ole?

  Julgen ka soovitada seda jumestuskreemi!
  Loe minu kogemusest selles blogi postituses : Augusti lemmikud!

  ReplyDelete
 2. Mu toon onCream ja pudelid on ju kõik ühesugused? :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Täpsustan - see minu pudel peaks olema lihtsalt uuem variant, sellised on nad nüüd ja tulevikus. Vist. :D

   Delete
  2. Selge värk :) mingi aeg oli üks toon vaid sellises pudelis, ju siis kõige minevam kaup sellel ajal. :)

   Delete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.