Mulle meeldib kui suured rõivaketid teevad koostööd tuntud inimestega, olgu nendeks siis modellid, muusikud või loomulikult disainerid. See toob moe kõigile justkui pisut lähemale - kui meil pole raha, et jalutada kallisse disainipoodi, võime me osta kordades soodsama eseme n-ö tavapoest ja tunda siiski, et saame natuke kõrgmoe maitset tunda. :) Nüüd kuulutas Lindex välja kollektsiooni, mida mina igatahes pikisilmi ootan, sest Matthew Williamsoni nimi peaks kõigile, kes moemaastikuga vähegi kursis, kindlasti midagi ütlema. Nimelt seisab see Briti disainer Lindexi uue sügiskollektsiooni taga, mis tuleb Eestis välja 4. oktoobril De La Gardie kaubamajas asuvas Lindexi kaupluses ja loomulikult veebilehel lindex.com.
See disainerkollektsioon on ühtlasi osa Vähiliidu kampaaniast Pink Ribbon ning 10% tuludest läheb rinnavähiga peetava võitluse toetuseks.

I love it when affordable brands work with big designers and make high end fashion accessible to more people - we can't get the taste without paying the price if you know what I mean. ;) Lindex has announced their new fall collection that has the brilliant Matthew Williamson behind it. The collection will launch on 4th of October in selected Lindex stores and of course on lindex.com!
This designer collection is also raising funds to the fight against breast cancer with 10% of the sales going straight to fund breast cancer research. 


Matthew on tuntud oma julgete mustrite ja kaunistuste poolest ja ta pole järeleandmisi teinud ka Lindexile loodus. Kollektsiooni põhitoonid on roosa, elektrisinine, roheline ja must - värvid, mis sobivad mistahes viisil ka omavahel kombineerimiseks. Ma ei jõua ära oodata, et saaksin kõike juba oma silmaga näha ja oma käega katsuda ja... endale selga panna. :) Olen kollektsioonist juba paar asja välja valinud, millele tahaks kindlasti käpa peale panna, aga neid näitan lähemalt mõnes järgnevas postituses.

Matthew is known for his feminine pieces with bold prints and vivid colours and this new collection proves that once again. Main colours are pink, electric blue, green and black - gorgeous colours that can be mixed and matched together in endless ways. I can't wait to see everything with my own eyes and try on some of the items. I've already made a mental note about few of the must-have items, I'll show you them later. ;)


Mida teie sellistest disainerkollektsioonidest arvate? Kas keegi teist on Matthew Williamsi loominguga ka varem kokku puutunud? :)

What do you think of such designer collections? Do you have any previous experiences with Matthew Williamson's designs?

2 comments

 1. Lindex on jah juba pikka aega tuntud nägudega koostööd teinud, mis on minu meelest väga vahva.
  Mina olen küll sellest uuest kollektsioonist nüüd vaimustuses, nii ilusad värvid ja mustrid.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaa! Näitan üsna pea, mida mina sealt endale kindlasti tahaksin (vihje: viimane foto!) ;)

   Delete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.