Ma pole kunagi uskunud sellistesse asjadesse nagu karvaeemalduskreemid - juba mõte tundub liiga utoopiline. Samas, ma polnud neid kunagi ka proovinud ja mu (eel)arvamus oli nende vallas üpris mõttetu. Mõnda aega tagasi sain proovimiseks Avon Skin So Soft Shower Off Hair Removal karvaeemalduskreemi. Et tegemist on üpris "kange" tootega (ega see asjata mõne minutiga su karvadega üks-null tee), siis lugesin kasutusjuhendi väga hoolikalt kaks korda läbi. Kreemi peaks nahal hoidma mõned minutid, aga kindlasti mitte rohkem kui kaheksa ning siis kaasas oleva svammi karedama poolega maha hõõruma. Tegin nagu kästud ja... karvad olid läinud. See tõepoolest eemaldas need! Mingit nahaärritust mul samuti õnneks ei tekkinud. Küll aga pole see toode, mida ma endale uuesti soetada tahaksin ja põhjuseid on mitu. Esiteks on sellega rohkem "mässamist" kui žiletiga, mida ma tavaliselt kasutan (pealekandmine, ootamine ja siis ebameeldivalt kareda svammiga hõõrumine), teiseks jääb selle kange lõhn veel mõneks ajaks vannituppa, kolmandaks ei saa seda kasutada bikiinipiirkonnas, neljandaks ei jätku ühest tuubist rohkem kui 3-4 korraks, sõltuvalt sellest, kas soovid karvu eemaldada ainult säärtelt või ka reitelt... ning oleks siis vähemalt tulemus pikaajalisemgi kui raseerides.
Lõppkokkuvõtteks - toode, mis töötab, aga pole loodud minu jaoks. Samas võib olla loodud kellegi jaoks teist! ;) Mina jään žilettide juurde, mis pole mind kunagi alt vedanud.

Huvi pärast küsin - millised on teie eelistatuimad karvaeemaldusmeetodid? Millistele toodetele olete alati saanud kindlaks jääda?

I tried and tested the new Avon Shower Off hair removal cream and it actually works! All the hair is gone and I was really impressed. But even so I din't think I will ever get myself one again. I'm just too used to razors and I don't like the waiting process. The scent is also quite strong and unpleasant and it lingers in the bathroom. It might be perfect for some of you, but I enjoyed testing it and seeing the results, but didn't think it's comfortable and quick enough.

11 comments

 1. Olen juba päris mitmeid aastaid kasutanud epilaatorit. Jalgade ja ka kaenlaaluste jaoks on see väga hea, tulemus kestab ikka pea nädalake puhas. Bikiinipiirkonda ei soovita sellega trügida, sealt on ikka päris valus.

  Kuna epilaatoriga ajamine võtab ikka omajagu aega (jalad + kaenlaalused 30-45 min, olenevalt püsivusest), olen end nüüd hiljaaegu leidnud ka rohkem žilette kasutamas. Suvel vaja ju koguaeg sile olla ning kui kiirelt on vaja kuhugi minna, siis dušši alla ja paar minutit, ning korras. Mulle küll ei meeldi see siiline tulemus paari päeva pärast, aga ise teen selle üle nalja, et on laiskuse vili :)

  Ise olen ka alati hoidnud kaarega igasugustest kreemidest eemale. Tunduvad väga tugevatoimelised ja kemikaale täis...

  ReplyDelete
 2. Võiksid ära mainida ka, et kui kaua tulemus siis püsis täpsemalt. On toote efekt võrreldav raseerimisega (paar päeva) või siiski pikaajalisem?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mainitud ka, ei kestnud oluliselt kauem kui raseerides - samamoodi umbes 2-3 päeva püsis täiesti sile. :)

   Delete
 3. No ootasin niii kaua seda postitust ja nüüd see ongi siinsamas, nüüd ainult küsimus kas proovida ka ära või mitte:D

  ReplyDelete
 4. Olen juba pikemat aega kasutanud epilaatorit, sest lihtsalt ei viitsi ja pole aegagi jamada žilettidega....kasutan samuti kaenlaalustes ja säärtel...tulemus püsib nädalake kindlasti väga hea..sealt edasi on juba enesetunde küsimus...

  ReplyDelete
 5. Hea žilett ja hea geel on ikka kõige parem. Epilaator teeb samuti töö ära, aga väga ajamahukas ning tõesti - bikiinipiirkonnas tasub seda ainult siis kasutada, kui on soov ennast millegi eest karistada. :D

  ReplyDelete
 6. Mina kasutan ka juba pikemat aega säärtel ja reitel epilaatorit. Ajamahukam on see kindlasti, kuid ma ei kannata seda torkivat tunnet jalgadel juba paar päeva pärast raseerimist :( Epilaatoriga saab kaks nädalat kindlasti vahet pidada, kuna tagasi kasvavad karvad on pehmed ja ei ole nii märgatavad. Bikiinipiirkonnas ja kaenaalustel kasutan siiski žiletti, kuna muu kraamiga ei ole sinna julgenud katsetama minna, tundub kuidagi liiga õrn selle jaoks :) Lisaks meeldib mulle aeg-ajalt ka kätelt karvad eemaldada, sellistel puhkudel kasutan Veet vaharibasid (rohelisi), mis teevad käed eriti siledaks.

  ReplyDelete
 7. Ma kasutasin kunagi aastaid tagasi Veet karvaeemaldusvahtu, ilmselt sama põhimõttega nagu kreem. Pidi selle vahuga jalad kokku määrima, natuke ootama ja siis oli kaasas selline spaatel, millega sai jalad puhtaks tõmmata. Natuke nagu mõjus ka, aga ideaalse tulemuse saavutamiseks pidi ikka veel üle ka raseerima, sest osad karvad jäid ikkagi alles. Lõhn oli ebameeldiv ja minu jaoks kõige suurem miinus oli see, et see võttis jalgadelt täiega päevituse maha :D Sel ajal kasutasin veel isepruunistavaid kreeme ja jalad oli pärast karvaeemalduse tegemist jumala valged jälle. Pärast seda ei ole ma enam taolisi tooteid proovinud ja ega ei taha proovida ka. Raseerimine tundub siiani kõige kiirem ja mõistlikum variant.

  ReplyDelete
 8. Säärtel tõesti ei viitsi kreemidega mässataja veel kulub teda palju ning žilettiga saab nahalähedamalt. Kui ma ei eksi, siis Veet'il vähemalt peaks olema ka bikiinipiirkonna kreem olemas. Ise kasutan ka bikiinipiirkonnas tavalist Veeti kreemi, ma ei usalda eriti teravat žiletti nii õrnas piirkonnas :D Kreemiga pole mul ärritusi olnud ning nahk seisab veidi kauem pehmena ja ei tule kohe neid vastikuid orkavaid karvu, mis häirivad ja sügelema ajavad. Vahatamist ei ole ma julgenud veel kunagi proovida :)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.